ମନୋରଞ୍ଜନ |

ମା’ଙ୍କ ବିନା ଜନ୍ମଦିନ

ବମ୍ବେ: ମଙ୍ଗଳବାର ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ମହିଳା ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ଶ୍ରୀଦେବୀ କପୁରଙ୍କ ଜ୍ୟେଷ୍ଠାକନ୍ୟା ଜାହ୍ନବୀ। ଏଥର କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମକରି ମା’ଙ୍କ ବିନା ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ। ମା’ଙ୍କ ଅବର୍ତ୍ତମାନକୁ ମର୍ମେ ମର୍ମେ ଅନୁଭବ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ସେ। ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକପ୍ରକାଶ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟିକରିଥିବା ସେ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛନ୍ତି। ଝିଅର ବିଗତ ଜନ୍ମଗୁଡ଼ିକୁ କିଭଳି ଶ୍ରୀଦେବୀ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରୁଥିଲେ ତାହାକୁ ଜାହ୍ନବୀ ମନେପକାଇଛନ୍ତି। ଜନ୍ମଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମା’ଙ୍କ ପାଇଁ ଭାବବିହ୍ବଳ ଖୋଲା ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ। ତିନିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ଜାହ୍ନବୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ”ମୋ ଜନ୍ମଦିନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ସମସ୍ତେ ନିଜ ମାତାପିତାଙ୍କୁ ଭଲପାଆନ୍ତୁ। ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସମର୍ପଣ ଭାବ ରଖନ୍ତୁ। ସେମାନେ ଆମକୁ ଗଢ଼ିଛନ୍ତି। ମା’ଙ୍କୁ ମନେପକାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାର ସଦ୍‌ଗତି କାମନା କରୁଛି। ତାଙ୍କୁ ଯେଭଳି ସେହ୍ନ ଏବଂ ଭାଇପାଇବା ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ ତାହା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ମା’ଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ବିଷୟ ହେଲା ବାପାଙ୍କ ସହ ଶେୟାର୍‌ କରିଥିବା ଭଲପାଇବା। ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଅମର ଏବଂ ଦୁନିଆରେ କେଉଁଠି ହେଲେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ଲୋକେ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ଖୁସି ଆମ ମା’ଙ୍କୁ ହରାଇଛୁ, କିନ୍ତୁ ବାପା ତାଙ୍କ ‘ଜାନ୍‌’ ହରାଇଛନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ମା’ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲେ। ଜୀବନର ପ୍ରତିଟି ଚରିତ୍ରରେ ସେ ଏକ୍‌ଦମ ଫିଟ୍‌ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ’ ହୃଦୟରେ ଏକ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିବା ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛି। ମା’ କେବେ ଆଉ ଫେରିବେ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ସଦା ମୋ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛି। ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସଦା ଖୁସି, ବାପା ଏବଂ ମୋ ଉପରେ ରହିଛି।“
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି: ଶାହିଦ୍‌

ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି: ଶାହିଦ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲଉଡ୍‌ ନାୟକ ଶାହିଦ୍‌ କପୁର ଷ୍ଟୋମାକ୍‌ କ୍ୟାନସରରେ ପୀଡିତ ଥିବା ଖବର ନିକଟରେ ପ୍ରଚାରିତ ହୋଇଥିଲା। ଯାହା ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ନିରାସା ଭାବ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା।

ନେହା-ହିମାଂଶଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା କି ଫାଟ

ନେହା-ହିମାଂଶଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା କି ଫାଟ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କର ଓ ଅଭିନେତା ହିମାଂଶ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। କାରଣ  ସୋମବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉଭୟେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପରସ୍ପରକୁ ଅନ୍‌ଫଲୋ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରାଣୀଙ୍କ ଦବଙ୍ଗ ଅବତାର

ପୁଣି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରାଣୀଙ୍କ ଦବଙ୍ଗ ଅବତାର

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜି ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଟିକେ ଭିନ୍ନ କହିଲେ କିଛି ଭୁଲ୍‌ ହେବ ନାହିଁ। ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଓ ଡାଇଲଗ୍‌ ଡେଲିଭରି ସବୁଠାରୁ ନିଆରା କହିଲେ ଚଳେ। ରାଣୀଙ୍କର ଏକ ଦବଙ୍ଗ ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ମୁଭି ‘ମର୍ଦାନି’ରେ। ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକେ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ମଡେଲିଂ ଆବେଗପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ମୃତି ଜାଗ୍ରତ କରାଏ

ମଡେଲିଂ ଆବେଗପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ମୃତି ଜାଗ୍ରତ କରାଏ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମଡେଲିଂ ସବୁବେଳେ ଅତୀତର ଆବେଗପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ମୃତି ଜାଗ୍ରତ କରାଏ ବୋଲି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ଅରୋରା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଲାକ୍ମେ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଓ୍ବିକ୍‌ (ଏଲ୍‌ଏଫ୍‌ଡବ୍ଲ୍ୟୁ)ର ଆଗାମୀ ସମର/ରିସର୍ଟ ୨୦୧୯ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ମଡେଲ୍‌ ଅଡିଶନ୍‌ ନିମନ୍ତେ ଅନ୍ୟତମ ବିଚାରକ ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବା ମଲାଇକା ଏହା କହିଛନ୍ତି। 

ଇଣ୍ଡିଆଜ୍‌ ନେକ୍ସଟ ଟପ୍‌ ମଡେଲ ସିଜିନ୍‌-୪ର ବିଜେତା ହେଲେ ଉର୍ବି

ଇଣ୍ଡିଆଜ୍‌ ନେକ୍ସଟ ଟପ୍‌ ମଡେଲ ସିଜିନ୍‌-୪ର ବିଜେତା ହେଲେ ଉର୍ବି

ମୁମ୍ବାଇ,୧୦।୧୨: ଟେଲିଭିଜନ ରିୟଲିଟି ଶୋ’ ଇଣ୍ଡିଆଜ୍‌ ନେକ୍ସଟ ଟପ୍‌ ମଡେଲ ସିଜିନ-୪ର ବିଜେତା ହୋଇଛନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇର ଉର୍ବି ସେଟ୍ଟି। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଭାୟାକମ୍‌ ୧୮ ଓ ଏକ୍ସିଡ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଛି ଏକ ବର୍ଷର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ। 

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପେଣ୍ଟିିଂ କରିଥିଲେ ଅଶୋକ କୁମାର

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପେଣ୍ଟିିଂ କରିଥିଲେ ଅଶୋକ କୁମାର

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୦।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଶୋକ କୁମାରଙ୍କର ପୁଣ୍ୟ ତିଥି ସୋମବାର ପାଳିତ ହେଉଛି। ୨୦୦୧ ଡିସେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ସେ ଦେହତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। 

ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ସହ୍ୟ କରୁଥିଲେ ରତି ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ...

ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ସହ୍ୟ କରୁଥିଲେ ରତି ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ...

ମୁମ୍ବାଇ,୧୦।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରତି ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ସୋମବାର ୫୮ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୬୦ ଡିସେମ୍ବର ୧୦ରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ମଲାଇକାଙ୍କ ପିଠିରେ ଲଭ୍‌ ବାଇଟ୍‌: ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମଲାଇକାଙ୍କ ପିଠିରେ ଲଭ୍‌ ବାଇଟ୍‌: ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ସେକ୍ସି କୁଇନ୍‌ ମଲାଇକା ଆରୋରା ଏବେ କୁଆଡେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ପତି ଅରବାଜଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଏବେ ସେ ବଲିଉଡ୍‌ର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହିରୋ ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି। 

ଦିନ ଗଣୁଛନ୍ତି ରିୟାନା

ଦିନ ଗଣୁଛନ୍ତି ରିୟାନା

ନବାଗତା ରିୟାନା ଶୁକ୍ଳା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଏ ଦିଲ ତତେ ଦେଲି’ର ରିଲିଜ ଦିନ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି ତାଙ୍କର ଉତ୍କଣ୍ଠା ସେତିକି ବଢ଼ି ଚାଲିଛି। 

ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ଫ୍ରି ରଣବୀର

ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ଫ୍ରି ରଣବୀର

ରଣବୀର ସିଂ ଏବେ ଟେନ୍‌ସନ ଫ୍ରି। କାରଣ ପ୍ରାୟ ଅନେକେ ଜାଣନ୍ତି, ବିବାହ ଆଉ ତିନି ତିନିଟା ରିସେପ୍ସନ ସାରିବା ପରେ ଏବେ ସେ ଶୁଟିଂକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ରଣବୀର କହନ୍ତି, ”ବର୍ତ୍ତମାନ ପୂରାଦମ୍‌ରେ ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ଟାଇମ୍‌ ଦେବାର ଅଛି।

ମଡେପଡନ୍ତି ସଲିମ

ମଡେପଡନ୍ତି ସଲିମ

ବଲିଉଡ୍‌ର ବିଶିଷ୍ଟ ସଂଳାପକାର ତଥା ଚିତ୍ରନାଟ୍ୟ ରଚୟିତା ସଲିମ ଖଁା। ଦୀର୍ଘ ପାଞ୍ଚ ଦଶନ୍ଧିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହେବ ସେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ନିଜର ଆଧିପତ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ପରିଚୟ ହେଲା ସେ ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଅନ୍ୟତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖଁାଙ୍କ ପିତା। 

ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା

ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା

ଓଡ଼ିଆ ଯାତ୍ରାଜଗତର ଅନ୍ୟତମ ଗାୟିକା ତଥା ଉପସ୍ଥାପିକା କ୍ରିଷ୍ଣା ଏବେ ଆଉ ଗୋଟେ ପାଦ ଆଗକୁ ଯିବାର ଯୋଜନା ରଖିଛନ୍ତି। ତାହା ହେଉଛି ଅଭିନୟ। ସେ କହନ୍ତି , ”ମୋର ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ଅଛି।