ମନୋରଞ୍ଜନ |

ମା’ଙ୍କ ବିନା ଜନ୍ମଦିନ

ମା’ଙ୍କ ବିନା ଜନ୍ମଦିନ
ବମ୍ବେ: ମଙ୍ଗଳବାର ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ମହିଳା ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ଶ୍ରୀଦେବୀ କପୁରଙ୍କ ଜ୍ୟେଷ୍ଠାକନ୍ୟା ଜାହ୍ନବୀ। ଏଥର କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମକରି ମା’ଙ୍କ ବିନା ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ। ମା’ଙ୍କ ଅବର୍ତ୍ତମାନକୁ ମର୍ମେ ମର୍ମେ ଅନୁଭବ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ସେ। ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକପ୍ରକାଶ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟିକରିଥିବା ସେ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛନ୍ତି। ଝିଅର ବିଗତ ଜନ୍ମଗୁଡ଼ିକୁ କିଭଳି ଶ୍ରୀଦେବୀ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଢଙ୍ଗରେ ପାଳନ କରୁଥିଲେ ତାହାକୁ ଜାହ୍ନବୀ ମନେପକାଇଛନ୍ତି। ଜନ୍ମଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମା’ଙ୍କ ପାଇଁ ଭାବବିହ୍ବଳ ଖୋଲା ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ। ତିନିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ଜାହ୍ନବୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ”ମୋ ଜନ୍ମଦିନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ସମସ୍ତେ ନିଜ ମାତାପିତାଙ୍କୁ ଭଲପାଆନ୍ତୁ। ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସମର୍ପଣ ଭାବ ରଖନ୍ତୁ। ସେମାନେ ଆମକୁ ଗଢ଼ିଛନ୍ତି। ମା’ଙ୍କୁ ମନେପକାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମାର ସଦ୍‌ଗତି କାମନା କରୁଛି। ତାଙ୍କୁ ଯେଭଳି ସେହ୍ନ ଏବଂ ଭାଇପାଇବା ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ ତାହା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ମା’ଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ବିଷୟ ହେଲା ବାପାଙ୍କ ସହ ଶେୟାର୍‌ କରିଥିବା ଭଲପାଇବା। ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଅମର ଏବଂ ଦୁନିଆରେ କେଉଁଠି ହେଲେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ଲୋକେ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ଖୁସି ଆମ ମା’ଙ୍କୁ ହରାଇଛୁ, କିନ୍ତୁ ବାପା ତାଙ୍କ ‘ଜାନ୍‌’ ହରାଇଛନ୍ତି। ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ମା’ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲେ। ଜୀବନର ପ୍ରତିଟି ଚରିତ୍ରରେ ସେ ଏକ୍‌ଦମ ଫିଟ୍‌ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ’ ହୃଦୟରେ ଏକ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିବା ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛି। ମା’ କେବେ ଆଉ ଫେରିବେ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ସଦା ମୋ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛି। ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସଦା ଖୁସି, ବାପା ଏବଂ ମୋ ଉପରେ ରହିଛି।“
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

୧୯୬୭-୨୦୧୪ ମଧ୍ୟରେ ଏହିସବୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲୋସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢି ଜିତିଛନ୍ତି

୧୯୬୭-୨୦୧୪ ମଧ୍ୟରେ ଏହିସବୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ଲୋସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢି ଜିତିଛନ୍ତି

ସିନେମା ଓ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟରେ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ବଲିଉଡ ହେଉ କି ଟଲିଉଡ ସିନେ ଷ୍ଟାର୍‌ମାନେ ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରମ୍ପରା ବହୁ ଆଗରୁ ରହିଛି। 

ଆଶାରେ ନମ୍ରତା

ଆଶାରେ ନମ୍ରତା

ନବାଗତା ନମ୍ରତା ସିଂଦେଓ। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ପ୍ରଥମ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ତୋ ପାଇଁ ଫେରିବି ବସୁଧା ଚିରି’ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। 

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ସାରା

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ସାରା

ସୈଫ ତନୟା ସାରାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏବେ କେବଳ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଦୁହିଁଙ୍କ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାରା ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଏହା ଏଭଳି ଆଲୋଚନାକୁ ଆହୁରି ଖୋରାକ ଯୋଗାଇଛି।

ୟାମିଙ୍କ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ମନ୍ତ୍ର

ୟାମିଙ୍କ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ମନ୍ତ୍ର

ଆଜିକାଲିର ଦୁନିଆରେ ଆମେ ଫିଟ୍‌ ରହିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ। ଆଉ ସେଥିରୁ ୟାମି ଗୌତମ ବାଦ୍‌ ପଡନ୍ତେ କିପରି ?

ମା’ ହେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମା’ ହେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ନୀଳ ନୟନା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋକୁ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥାଆନ୍ତି ଦର୍ଶକେ। ହେଲେ ଏଥର ଯେଉଁ ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତାକୁ ନେଇ ଏବେ ଗସିପ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। 

ଘୋଷଣା ହେଲା ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର: ରଣବୀର-ଆଲିଆ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

ଘୋଷଣା ହେଲା ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର: ରଣବୀର-ଆଲିଆ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୪।୩:୨୦୧୮ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ ଉତ୍ସବରେ ଏହି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ଦାମ୍‌ କେତେ ଜାଣନ୍ତି

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ଦାମ୍‌ କେତେ ଜାଣନ୍ତି

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ବତ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରତି ଭାଗ୍ୟଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଛନ୍ତି। ଚଳିତବର୍ଷ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’, ‘ଦ କୁଇନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଝାନ୍‌ସୀ’ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବାବେଳେ ସେ ମନାଲିରେ କିଣିଥିବା ଏକ ବଙ୍ଗଳା ବି ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ।  

ବଲିଉଡ୍‌ରେ କିସିଂ ଏବଂ ଲିପ୍‌ଲକ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇମରାନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ

ବଲିଉଡ୍‌ରେ କିସିଂ ଏବଂ ଲିପ୍‌ଲକ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇମରାନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୩: ବଲିଉଡ୍‌ର କିସିଂ ଷ୍ଟାର ଇମରାନ୍‌ ହାସ୍‌ମୀ ରବିବାର ୪୦ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୭୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୪ରେ ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ସଲ୍ଲୁ ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ..

ସଲ୍ଲୁ ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ..

ସଲ୍ଲୁ ମିଅଁା ଓରଫ ସଲମାନ ଖଁା ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ ତାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ହୋମ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ‘ଦବଙ୍ଗ-୩’। ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଚଳିତବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେଉ।  

ଅଭିନୟକୁ ଗୁଡ୍‌ବାୟ କରିବେ ଆମୀର!

ଅଭିନୟକୁ ଗୁଡ୍‌ବାୟ କରିବେ ଆମୀର!

ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଆମୀର ଖଁା ପ୍ରାୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଆନ୍ତି। ଏଣୁତେଣୁ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ ନ କରି ବର୍ଷକୁ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆକ୍ଟିଂ କରିବାକୁ ସେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି। 

ପରଦାରେ ହିଟ୍‌ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ‘କେଶରୀ’, ୨ ଦିନରେ କଲାଣି ୩୭.୭୬ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ପରଦାରେ ହିଟ୍‌ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ‘କେଶରୀ’, ୨ ଦିନରେ କଲାଣି ୩୭.୭୬ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ବମ୍ବେ: ଗୋଲ୍ଡ, ପ୍ୟାଡ୍‌ମ୍ୟାନ ଏବଂ ୨.୦ ଭଳି ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପରେ ଏବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘କେଶରୀ’ ପରଦାରେ। ଏହାକୁ ହୋଲି ଉପଲକ୍ଷେ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ରିଲିଜ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହା ୨୧.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରି ରେକର୍ଡ କରିଛି।

ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପରେ ଏହି ଗୀତିକାର ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପରେ ଏହି ଗୀତିକାର ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ ‘ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଉମଙ୍ଗ କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ହୋଲିରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରିଛି। ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ପରେ ସବୁ ମହଲରୁ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। 


Model This Week

ରଶ୍ମି
Why Dharitri