ଅପରାଧ | ରାୟଗଡା

ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଜଣେ ମୃତ: ଜଣେ ଆହତ

ଗୁଳିକାଣ୍ଡରେ ଜଣେ ମୃତ: ଜଣେ ଆହତ

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି/କାଶୀନଗର, ୪।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-
ରବିବାର ରାତି ୯ଟାରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଜଲାରେ ଏକ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତକ ହେଲେ କେ. ରାଧାକୃଷ୍ଣ। ଗଜପତି ଜିଲା କାଶୀନଗର ବ୍ଲକ ସୀତାପୁର ଗ୍ରାମରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଗ୍ରାମରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ଖେଳିଯାଇଛି।
ଖବରରୁ ଜଣାପଡିଛି ସୀତାପୁର ଗ୍ରାମକୁ ରାତି ୯ଟାରେ ୨ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ଗ୍ରାମର ଆନନ୍ଦ ରାଓ ଏବଂ କେ. ରାଧକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଦେହରେ ଗୋଟିଏ ଗୁଳି ବାଜିଥିବା ବେଳେ ରାଧାକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଦେହରେ ୨ଟି ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା। ଖବର ପାଇ ଗ୍ରାମରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚତ୍ ଉଭୟଙ୍କୁ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା। ସେଠାରେ କେ. ରାଧାକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଆନନ୍ଦ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ଗୁଳିକାଣ୍ଡର କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ। ଅଭିଯକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ କୌଣସି ପତ୍ତା ପାଇନାହିଁ। ତେବେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଏପରି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି।

All Right Reserved By

ଅପରାଧ | ରାୟଗଡା

ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ, ୧୦୫ ଲିଟର ମଦ ଜବତ, ୨ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୬ ଗିରଫ

ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ, ୧୦୫ ଲିଟର ମଦ ଜବତ, ୨ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୬ ଗିରଫ

ଜଳେଶ୍ୱର,୧୮।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ସକାଳେ ଜଳେଶ୍ୱର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୧୦୫ ଲିଟର ମଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହି କାରବାରରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ୨ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୧୮।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଥାନା ଅଧୀନ ସମରଝୋଲା ଗ୍ରାମରେ ସୋମବାର ସକାଳେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଏ. କ୍ରିଷ୍ଣା ରାଓ(୭୫)। ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ଲାଗି ବ୍ରହ୍ମପୁର ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇବା ସହ ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏ. ଦିବାକର ରାଓଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି।

ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼

ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ,୧୮।୬: କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ବାଲନ୍ଦାପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ବାଘପଦର ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପାରବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ଦିବା କହଁର।

ଅମାନବିକତା: ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ନଦୀକୁ ଫିଙ୍ଗି ଚାଲିଗଲେ ସହଯୋଗୀ, ୪ ଅଟକ

ଅମାନବିକତା: ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ନଦୀକୁ ଫିଙ୍ଗି ଚାଲିଗଲେ ସହଯୋଗୀ, ୪ ଅଟକ

ଝାରସୁଗଡ଼ା ଅଫିସ,୧୭।୬: ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲା ବନହରପାଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ଓପିଜିସିର ଏକ ଠିକା ସଂସ୍ଥାରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରବିବାର ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ସନ୍ଦେହ:୨ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ସନ୍ଦେହ:୨ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଅଫିସ,୧୭।୬: ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ବିଜୁନଗରସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ରବିବାର ପୋଲିସ ୨ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ଏଥିସହ ୨ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଜବତ କରି ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ଜମିଜମା ବିବାଦ ନେଇ ବାପାଙ୍କୁ ଛୁରି ଭୁସି ହତ୍ୟା, ପୁଅ ଗୁରୁତର

ଜମିଜମା ବିବାଦ ନେଇ ବାପାଙ୍କୁ ଛୁରି ଭୁସି ହତ୍ୟା, ପୁଅ ଗୁରୁତର

ତିହିଡ଼ି,୧୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ସାହାପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ଗୋକୁଳପୁର ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମର ପଦ୍ମଲୋଚନ ତରାଇ(୫୦)ଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁରି ଭୁସି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ପଦ୍ମଲୋଚନଙ୍କ ପୁଅ ଉମାକାନ୍ତ(୨୫)ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ତାଙ୍କୁ ତିହିଡ଼ି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ସ୍ବାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ: ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ତଦନ୍ତ

ସ୍ବାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ: ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ତଦନ୍ତ

ବ୍ରଜରାଜନଗର, ୧୭।୬ (ଡି.ଏନ.ଏ)-ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲା ଓରିଏଣ୍ଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଧୁବନ ନଗରରେ ଜଣେ ସ୍ବାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତା ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସେ ହେଲେ ନିଶାଦେଇ କିଷାନ। ଶନିବାର ସକାଳେ ପୌରକାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଭତ୍ତା ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ।

ଢାବା ମାଲିକ ରାଜେଶ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଫୋନ୍‌ ରିସିଭ୍‌ କରି ନ ପାରି ମର୍ମାହତ ସ୍ତ୍ରୀ

ଢାବା ମାଲିକ ରାଜେଶ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଫୋନ୍‌ ରିସିଭ୍‌ କରି ନ ପାରି ମର୍ମାହତ ସ୍ତ୍ରୀ

ଲଖନପୁର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲା ରେଙ୍ଗାଲି ଥାନା ଅଧୀନ କନକତୋରା ଫରେଷ୍ଟ ଗେଟ୍‌ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଢାବାର ମାଲିକ ରାଜେଶ ସାହୁ (୩୮)ଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ କମଚାରୀ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ରାଜେଶଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜେଶଙ୍କ ଫୋନ ରିସିଭ କରିପାରି ନ ଥିବାରୁ ଅନୁତାପ କରୁଛନ୍ତି। ମର୍ମାହତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି।

ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ: ଜଣେ ଅଟକ

ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ: ଜଣେ ଅଟକ

ଜଳେଶ୍ୱର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ରେଳ ଷ୍ଟେଶନ ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ଏସ୍‌ବିଆଇ ଏଟିଏମ୍‌ରୁ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଛି। ଘଟଣାରେ ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି। ସେ ହେଲେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଦକ୍ଷିଣ ବିନାଜପୁର ଜିଲା ଗଙ୍ଗାରାମପୁର ଥାନା ଅଧୀନ କୁରୁମସୋଲ ଗ୍ରାମର ସୁଦେବ ରାଏ।

ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ଢାବା ମାଲିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା:ଅଭିଯୁକ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ରାୟଗଡ ଷ୍ଟେଶନରୁ ଗିରଫ

ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ଢାବା ମାଲିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା:ଅଭିଯୁକ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ରାୟଗଡ ଷ୍ଟେଶନରୁ ଗିରଫ

ଲଖନପୁର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ମାଲିକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେଲା। ଟଙ୍କା ଦିଅ ମୁଁ ପଳେଇବି। ଆଉ ତମ ପାଖେ କାମ କରିବିନି ବୋଲି କର୍ମଚାରୀ ଜଣକ କହିଲେ। ହେଲେ ଟଙ୍କା ଦେବିନି ତୁ ମୋର କ’ଣ କରିବୁ କର ବୋଲି ମାଲିକ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କହିଲେ।

ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

ସୋର,୧୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସୋର ଅଞ୍ଚଳର ଜନୈକା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ବଳାତ୍କାର କରିବା ଏବଂ ପରେ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରିବା ନେଇ ଶନିବାର ସୋର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ପୋଲିସ ୨୫୬/୧୮ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ମାଲକାନଗିରି,୧୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ବେଜଙ୍ଗିବଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ଜନୈକା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଶନିବାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ବାଲି ଖିଲ। ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଉକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ବାଲିଙ୍କର ୨ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା।

Model This Week

ପ୍ରଭାତ