ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଲିକ୍‌ ହେଲା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟୟ ବହୁଳ ଫିଲ୍ମ ୨.୦ର ଟିଜର୍‌

ଲିକ୍‌ ହେଲା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟୟ ବହୁଳ ଫିଲ୍ମ ୨.୦ର ଟିଜର୍‌
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମର ଟିଜର୍‌ ଲିକ୍‌କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଫିଲ୍ମ ‘କାଲ’ର ଟିଜର ଲିକକୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପୁରି ନ ଥିବା ବେଳେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟୟବହୁଳ ଫିଲ୍ମ ‘୨.୦’ର ଟିଜର ଲିକ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଏହା ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଦାବି ହୋଇଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୪୦୦ କୋଟି ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟତିତ ବଲିଉଡ ନାୟକ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ସେୟାରକୁ ଦେଖି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ପରଦାରେ ହିଟ୍‌ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ‘କେଶରୀ’, ୨ ଦିନରେ କଲାଣି ୩୭.୭୬ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ପରଦାରେ ହିଟ୍‌ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ‘କେଶରୀ’, ୨ ଦିନରେ କଲାଣି ୩୭.୭୬ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ବମ୍ବେ: ଗୋଲ୍ଡ, ପ୍ୟାଡ୍‌ମ୍ୟାନ ଏବଂ ୨.୦ ଭଳି ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପରେ ଏବେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘କେଶରୀ’ ପରଦାରେ। ଏହାକୁ ହୋଲି ଉପଲକ୍ଷେ ରିଲିଜ୍‌ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ରିଲିଜ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହା ୨୧.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରି ରେକର୍ଡ କରିଛି।

ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପରେ ଏହି ଗୀତିକାର ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌: ଜାଭେଦ ଅଖତର ପରେ ଏହି ଗୀତିକାର ଆଣିଲେ ଅଭିଯୋଗ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ ‘ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଉମଙ୍ଗ କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ହୋଲିରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇସାରିଛି। ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ପରେ ସବୁ ମହଲରୁ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। 

ନିଜଠାରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ନିଜଠାରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ବଲିଉଡ ‘କୁଇନ୍‌’ କଙ୍ଗନା ରାଣାଓ୍ବତ ଆଜି ଶୁଭ ଜନ୍ମଦିନ। ୧୯୮୭ ଆଜିର ଦିନରେ ସେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଭାମ୍ବଲା ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ପରିବାରର ବିନା ଅନୁମତିରେ ବିବାହ କରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧା: ଶକ୍ତି କପୁର

ପରିବାରର ବିନା ଅନୁମତିରେ ବିବାହ କରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧା: ଶକ୍ତି କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ଆଜିକାଲି ନିଜ ବିବାହ ଖବରକୁ ନେଇ ବି-ଟାଉନରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର। 

ଜୟାଲଳିଥାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ କଙ୍ଗନା

ଜୟାଲଳିଥାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ କଙ୍ଗନା

ମୁମ୍ବାଇ,୨୩।୩: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏବେ ଚାଲିଛି ବାୟୋପିକ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ। ନିକଟରେ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌। ତେବେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଏହିକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଗତା ଜୟାଲଳିଥାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌। ଟ୍ରେଡ୍‌ ଆନାଲିସିଷ୍ଟ ତରୁଣ ଆଦର୍ଶ ଟୁଇଟ୍‌ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

 ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନ ଥିବାରୁ ଷ୍ଟେଶନରେ ଦିନ କାଟୁଥିଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ଅଭିନେତା

ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନ ଥିବାରୁ ଷ୍ଟେଶନରେ ଦିନ କାଟୁଥିଲେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ଅଭିନେତା

ଗ୍ଲାମର ଜଗତରେ ଷ୍ଟାର୍‌ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର୍‌ ବନିବା ଆଦୌ ସହଜ କଥା ନୁହେଁ। ଏଥିପାଇଁ ଅଭିନେତା/ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବହୁ ସଂଘର୍ଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ।

‘ଭାଭି’ ଡାକିବାରୁ ରାଗିଗଲେ ଦୀପିକା

‘ଭାଭି’ ଡାକିବାରୁ ରାଗିଗଲେ ଦୀପିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ପଦ୍ମାବତ୍‌ ଫେମ୍‌ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ ନିକଟରେ ଏକ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ସେରମନିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ ପତିଦେବ ରଣବୀର ସିଂ। ଦୁହେଁ ଏଥିରେ ସମ୍ମାନୀତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। 

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଯୋଗୁ ସୈଫ୍‌ ଲଳନା ସାରା-ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ

କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଯୋଗୁ ସୈଫ୍‌ ଲଳନା ସାରା-ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘କେଦାରନାଥ’ ଜରିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ସୈଫ୍‌ଙ୍କ ଲଳନା ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌। ସେବେଠୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କେହି କେହି ସୁଶାନ୍ତ ସାରାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ। ମାତ୍ର ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏମିତି କେୟାର ନିଅନ୍ତି ବିରାଟ

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏମିତି କେୟାର ନିଅନ୍ତି ବିରାଟ

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଫିଲ୍ମଠୁ ଏବେ ବିରତି ନେଇ କ୍ରିକେଟର ତଥା ସ୍ବାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ‘ଜିରୋ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଛୁଟିରେ ରହି ବିରାଟଙ୍କ ସହିତ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଏବେ ବି ଚମକୁଛନ୍ତି ଡିମ୍ପଲ

ଏବେ ବି ଚମକୁଛନ୍ତି ଡିମ୍ପଲ

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସୁନାହାନ୍ତି ବେଶୀ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଟ୍ବିଙ୍କିଲ୍‌ ଖାନାଙ୍କ ମାଆ ଡିମ୍ପଲ କ।ପାଡିଆ ତଥା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଶାଶୂମା। 

ପ୍ରେମ କଲେ ୩ ନାୟକଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ

ପ୍ରେମ କଲେ ୩ ନାୟକଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ କୁଇନ୍‌ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ୪୧ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୭୮ରେ ଜନ୍ମିତ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ବୋଲ୍ଡ୍‌ ନାୟିକା ଭାବେ ବି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଛନ୍ତି। 

ବଲିଉଡ୍‌ର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଗାୟକ

ବଲିଉଡ୍‌ର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଗାୟକ

ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଗୀତ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ମନର ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ସବୁ ଭୁଲି ହୋଇଯାଏ। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସଂଗୀତରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ର ସିଙ୍ଗରମାନେ ଗୀତ ଗାଇ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଗୀତ ଗାଇ ସେମାନେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି। 


Model This Week

ଚନ୍ଦନ, ସରିତା, ସୁଶିଲ, ସଙ୍ଘମିତ୍ରା