ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଭାରତ ପହଞ୍ଚିଲା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତଦେହ : ଆଜି ଚିରବିଦାୟ ନେବେ ‘ଚାନ୍ଦନୀ’

ଭାରତ ପହଞ୍ଚିଲା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତଦେହ : ଆଜି ଚିରବିଦାୟ ନେବେ ‘ଚାନ୍ଦନୀ’

ବମ୍ବେ: ଦୁବାଇର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ହଠାତ୍‌ ପରଲୋକ ଗମନ କରିଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ଭାରତକୁ ଅଣାଯାଇଛି। ବାଥ୍‌ଟବ୍‌ରେ ବୁଡ଼ି ଶ୍ରୀଦେବୀ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଦୁବାଇ ସରକାର ସ୍ପଷ୍ଟକରିବା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ବଲିଉଡ୍‌ ‘ଚାନ୍ଦନୀ’ଙ୍କ ମରଶରୀରକୁ ନେଇ ଶିଳ୍ପପତି ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଏମ୍ବେରର୍‌ ଜେଟ୍‌ ଦୁବାଇରୁ ଉଡ଼ାଣ ଆରମ୍ଭ କରି ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ୩୦ରେ ବମ୍ବେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ସାଥିରେ ଥିଲେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବୋନି କପୁର ଏବଂ ସାବତ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ କପୁର।
ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ସେଠାକୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ଖୁସି ଓ ଜାନଭୀ, ଦିଅର ଅନିଲ କପୁର, ସଞ୍ଜୟ କପୁର ଓ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ। ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଝଲକ ଟିକିଏ ପାଇବା ପାଇଁ ବିମାନବନ୍ଦର ଆଗରେ ପ୍ରବଳ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା। ପାଖାପାଖି ସାଢ଼େ ୧୦ଟାରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଲୋଖାଣ୍ଡଓ୍ବାଲାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନ ‘ଗ୍ରୀନ୍‌ ଏକର୍ସ’କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଥିଲେ। ପରେ ଘରରୁ ଅନତି ଦୂରରେ ଥିବା ସେଲିବ୍ରେଶନ ସ୍ପୋଟର୍‌ସ କ୍ଲବ୍‌କୁ ମୃତଦେହ ନିଆଯାଇଥିଲା। ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୯ଟା ୩୦ରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟା ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଠାରେ ଲୋକମାନେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଶେଷଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ। ୨ଟାରେ ସେଲିବ୍ରେଶନ ସ୍ପୋଟର୍‌ସ କ୍ଲବ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବଲିଉଡ୍‌ ରାଣୀଙ୍କ ଶେଷଯାତ୍ରା। ଭିଲେ ପାର୍ଲେ ସେବା ସମାଜ କ୍ରିମେଟରିୟମ୍‌ ଆଣ୍ଡ ହିନ୍ଦୁ ସିମେଟରୀକୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀରକୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ନିଆଯିବ। ଏହି ସମୟରେ ଅସଂଖ୍ୟ ଭିଡ଼ ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଥିବାରୁ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଛି। ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୩ଟା ୩୦ରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ ବୋଲି ପାରିବାରିକ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଆଇଫା ରକ୍‌ରେ ଝୁମିଲା ଥାଇଲାଣ୍ଡ

ଆଇଫା ରକ୍‌ରେ ଝୁମିଲା ଥାଇଲାଣ୍ଡ

ବ୍ୟାଙ୍କକ୍‌: ଥାଇଲାଣ୍ଡର ବ୍ୟାଙ୍କକ୍‌ରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ଫିଲ୍ମ ଆଓ୍ବାର୍ଡ (ଆଇଫା) ସମାରୋହ। ଏହାର ଅବ୍ୟବହିତ ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଏଠାକାର ସିଆମ୍‌ ନିରାମିତ୍‌ ଥିଏଟରରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ରକ୍‌ କନସର୍ଟରେ ଝୁମି ଉଠିଲେ ଥାଇଲାଣ୍ଡବାସୀ। ନାଚ, ଗୀତ ସାଙ୍ଗକୁ ହାସ୍ୟ ରସ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ର ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ପରଦା ପଛରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅନେକ ଟେକ୍ନିସିଆନ୍‌ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅବସରରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା।

ନିକ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ନିକ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ବମ୍ବେ: ନାହିଁ ନାହିଁ କହି ଶେଷରେ ନିଜର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ନିକ୍‌ ଜୋନାସ୍‌। ଭାରତୀୟ ସହର ବମ୍ବେରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ବିଧିବଦ୍ଧ ମୋହର ଲଗାଇଛନ୍ତି ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡ଼ି। ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ପରସ୍ପର ସହ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ।

ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସର ଶିକାର ସନ୍ନି

ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସର ଶିକାର ସନ୍ନି

ବମ୍ବେ: ଶୁଟିଂ ବେଳେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡ଼ିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌। ଏହାପରେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସନ୍ନି ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଗତ କିଛିମାସ ହେଲା ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସ ଚିକିତ୍ସା ନେବା ପରେ ରୋଗ ଭଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି।

ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ଭାରତରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ଭାରତରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ବମ୍ବେ: ପ୍ରେମିକ ତଥା ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ନିକ୍‌ ଜୋନାସ୍‌ଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ପ୍ରଥମକରି ଭାରତ ଆସିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିକ୍‌ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ୍‌ କରାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଏବେ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟାଇବା ପାଇଁ ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଆସିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱସୁନ୍ଦରୀ।

ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ଇନ୍‌କ୍ରେଡିବଲ୍ସ ୨’, ‘ଓସେନ୍ସ ୮’

ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ଇନ୍‌କ୍ରେଡିବଲ୍ସ ୨’, ‘ଓସେନ୍ସ ୮’

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୨।୬(ବ୍ୟୁରୋ): ସଲ୍‌ମାନଙ୍କ ‘ରେସ୍‌-୩’ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ଅଧିକାଂଶ ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ହାଉସ୍‌ଫୁଲରେ ଚାଲିଥିବାରୁ ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବଲିଉଡ୍‌ର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ପରଦାକୁ ଆସୁନି। ଆସନ୍ତା ଶୁକ୍ରବାର ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ ‘ସଞ୍ଜୁ’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏଥର କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡ୍‌ ରିଲିଜ୍‌ ନିଲ୍‌ ହୋଇଛି।

ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦରଦ

ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦରଦ

ଲଣ୍ଡନ: ବିଶ୍ୱ ଶରଣାର୍ଥୀ ସମସ୍ୟାର ମିଳିତ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱ ସମୁଦାୟକୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛନ୍ତି ହଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା କର୍ମୀ ଆଞ୍ଜେଲିନା ଜୋଲି। ମିଳିତ ଜାତିସଂଘ ଶରଣାର୍ଥୀ ସମ୍ପର୍କିତ ଉଚ୍ଚାୟୁକ୍ତଙ୍କ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତିନିଧି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟକରିଥିବା ୪୩ ବର୍ଷୀୟା ଆଞ୍ଜେଲିନା ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରୀୟ ଅର୍ଥନୀତିଜ୍ଞଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାନବୀୟ ସମର୍ଥନ କାଳକ୍ରମେ ହ୍ରାସ ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ୬ ବର୍ଷ ହେଲା ବିଶ୍ୱରେ ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ସଂଘର୍ଷ, ହିଂସା ଯୋଗୁ ୬୮ ନିୟୁତ ଲୋକ ଏବେ ବାସହରା ହୋଇ ଅନ୍ୟର ଆଶ୍ରୟରେ ରହିଛନ୍ତି। ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କେତେକ ଦେଶ ସେମାନଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଆଞ୍ଜେଲିନା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି।

ଜୁଲାଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ 'ପ୍ରେମୀ ଦିଓ୍ବାନା'

ଜୁଲାଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ 'ପ୍ରେମୀ ଦିଓ୍ବାନା'

ନାୟିକାର ଇଚ୍ଛା ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବ। ହେଲେ ଓଡ଼ିଶାରେ ଘାତ ପ୍ରତିଘାତ ଦେଇ ଗତି କରି ସେଥିରେ ସଫଳ ହୁଏନା। ନିଜର ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସେ ପହଞ୍ଚେ ବମ୍ବେରେ। ହେଲେ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାହାର ସବୁ ଆଶା ମଉଳି ଯାଏ। ହେଲେ ହଠାତ୍‌ ଦିନେ ଜଣେ ତାକୁ ନାୟିକା ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳେ।

କେକେଙ୍କ ଡବଲ ଖୁସି

କେକେଙ୍କ ଡବଲ ଖୁସି

କଥାରେ ଅଛି-ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା କାଳେ ପ୍ରାପତ ହୁଏ ତାହା। ଦେଖୁ ନାହାନ୍ତି କେମିତି ଡବଲ ଖୁସିରେ ଉଛୁଳୁଛନ୍ତି କେକେ। କଥା କ’ଣ କି, ଏଥର ରଜରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ର ସଲ୍‌ମାନ ଖଁା’ ଏବଂ ‘ଫୋର୍‌ ଇଡିୟଟ୍‌ସ’ରେ ତାଙ୍କୁ ନେଗେଟିଭ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମଦ୍ୱୟର ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଆହୁରି ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିଛି।

ଇର୍‌ଫାନଙ୍କ କୋହଭରା ଚିଠି

ଇର୍‌ଫାନଙ୍କ କୋହଭରା ଚିଠି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତରେ ଟାଲେଣ୍ଟର ଗନ୍ତାଘର ଭାବେ ପରିଚିତ ଅଭିନେତା ଇର୍‌ଫାନ ଖାନ ଏବେ କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କିଛିମାସ ପୂର୍ବେ ସେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଶକ୍ତ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା। ବିରଳ ରୋଗ ‘ନ୍ୟୁରୋ-ଏଣ୍ଡୋକ୍ରିନ୍‌ କର୍କଟ’ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଏବେ ସେ ଛଟପଟ ହେଉଛନ୍ତି।

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ‘ରେସ୍‌ ୩’ ଧୁମ୍‌

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ‘ରେସ୍‌ ୩’ ଧୁମ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ରେସ୍‌ ୩’ ସହ ସୁପରଷ୍ଟାର୍‌ ସଲ୍‌ମାନ ଖାନ୍‌ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି ଆଉ ଏକ ଇଦ୍‌ ବ୍ଲକ୍‌ବଷ୍ଟର୍‌। ଫିଲ୍ମକୁ ସିନେ ସମୀକ୍ଷକଙ୍କ ମିଶ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିବାବେଳେ ଦର୍ଶକ ଦରବାରରେ ଭୂୟସୀ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଛି। ପୁଣିଥରେ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କୁ କିମିଆ କଲା ଭାଇଜାନ୍‌ଙ୍କ ଯାଦୁ। ପରିଣାମ ସ୍ବରୂପ ଅତି ସହଜରେ ୧୦୦ କୋଟି କ୍ଲବ୍‌ରେ ସାମିଲ ହୋଇଯାଇଛି ‘ରେସ୍‌ ୩’।

ବିବାହ ମୁଡ୍‌ରେ ରଣବୀର

ବିବାହ ମୁଡ୍‌ରେ ରଣବୀର

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଭର୍ସାଟାଇଲ୍‌ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ। ନିଜର ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ସଞ୍ଜୁ’ ଏବଂ ପ୍ରେମିକା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ। ନୂଆ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ସିରିୟସ୍‌ ଅଛନ୍ତି ରଣବୀର। ଏପରି କି ସେ ବିବାହ ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରି ଦେଇଥିବା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

ନିଜ ଭିତରେ କଳାକାରକୁ ଦେଖିଛି

ନିଜ ଭିତରେ କଳାକାରକୁ ଦେଖିଛି

ବମ୍ବେ: ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ହେବାର ଦାୟିତ୍ୱରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ମାନୁଷୀ ଛିଲ୍ଲର। କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗୁ ନିଜ ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ ଦ୍ୱାର ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ ମନୁଷୀ। କାରଣ ନିଜ ଭିତରେ ଜଣେ କଳାକାରକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ସେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତ୍‌କାରେ ମାନୁଷୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନିଜ ଭିତରେ ଜଣେ କଳାକାର ଥିବା ସେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି।

Model This Week

ଆହାନା