ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଅଙ୍କିତ ତିଓ୍ବାରୀ

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେଲେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଅଙ୍କିତ ତିଓ୍ବାରୀ
କାନପୁର: ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଅଙ୍କିତ ତିଓ୍ବାରୀ। କାନପୁରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଆୟୋଜିତ ଏକ ଘରୋଇ ଉତ୍ସବରେ ସେ ପଲ୍ଲବୀ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଫେବୃୟାରୀ ୨୦ରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ। ପଲ୍ଲବୀ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବାସିନ୍ଦା। ପେସାରେ ସେ ଜଣେ ମେକାନିକାଲ ଇଞ୍ଜିନିୟର। ଏକଦା ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଅଙ୍କିତଙ୍କ ଜେଜେମା’ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ପଲ୍ଲବୀଙ୍କ ସରଳତା ଅଙ୍କିତଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ତେଣୁ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ବେଶ ଆଶାବାଦୀ ଅଛନ୍ତି ଅଙ୍କିତ। ‘ସୁନ ରହା ହେ ନା ତୁ’, ‘ଗଲିଆ’ ଆଦି ଗୀତକୁ ନେଇ ବଲିଉଡ ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତରେ ଏକ ପରିଚିତ ନାମ ଭାବେ ଅଙ୍କିତ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

 ଜରୀନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଜଣେ ମୃତ

ଜରୀନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଜଣେ ମୃତ

ପାନାଜୀ,୧୩।୧୨: ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରୀନ୍‌ ଖାଁଙ୍କ କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଗୋଆରେ ଜରୀନ୍‌ଙ୍କ କାର୍‌ ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଚାଳକଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା।

ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିଥିଲେ ଦୀପକ

ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିଥିଲେ ଦୀପକ

ମୁମ୍ବାଇ, ୧୩।୧୨: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ମିତା ପାଟିଲଙ୍କ ୩୨ତମ ପୁଣ୍ୟ ତିଥି ଗୁରୁବାର ପାଳିତ ହେଉଛି। ସ୍ମିତା ୧୯୫୫ ଅକ୍ଟୋବର ୧୭ରେ ପୁଣେଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ଓ୍ବେଲକମ୍‌ ପାର୍ଟି

ଓ୍ବେଲକମ୍‌ ପାର୍ଟି

ସତରେ ମା’ ହେବ ଏମିତି। ସାବତ ଝିଅ ହେଲେ କ’ଣ ହେଲା, ତା’ ପାଇଁ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରିବାକୁ ଭୁଲିନାହାନ୍ତି କରୀନା। ହଁ, ସୈଫ-ଅମ୍ରିତାଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖଁା ନିକଟରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। 

ଛୋଟ ପରଦା: ଦେବୀ ମହାନ୍ତି, ଯାହା କହନ୍ତି

ଛୋଟ ପରଦା: ଦେବୀ ମହାନ୍ତି, ଯାହା କହନ୍ତି

ଦେବୀ ମହାନ୍ତି-ଶିଳ୍ପ ଦୁନିଆରେ ଜଣେ ପରିଚିତ ନାମ। ଦେବୀ ମସଲା କମ୍ପାନୀର ମାଲିକାଣୀ। ନିଜର ସୁଚିନ୍ତିତ ଯୋଜନା ବଳରେ ସେ ଏହି ବ୍ୟବସାୟର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା

ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା

ଯେମିତି ଏକ ମନଲାଖି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ଆଶା ରଖିଥିଲେ ତାହା ପୂରଣ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଲେଡି ବାର୍ଡ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ସହାୟତା ତଥା ଆମ୍‌ରା ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ବ୍ୟାନରରେ ନିର୍ମିିତ ‘ମାଲ୍‌ ମହୁ ଜୀବନ ମାଟି-ଭାଗ୍ୟର ନୋ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି’ ନାମକ ଦ୍ୱିଭାଷୀ (ଛତିଶଗଡି-ଓଡ଼ିଆ) ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। 

ଆଇଟମ  ଟେନ୍‌ସନ

ଆଇଟମ ଟେନ୍‌ସନ

ଆଇଟମ ଗୀତଟି ସିନା ମନକୁ ଛୁଇଁଲା, ହେଲେ ତାହାର ଡମି କୋରିଓଗ୍ରାଫି ଦେଖି ତାପସୀ ପାନ୍ନୁଙ୍କ ଅକଲ ଗୁଡୁମ୍‌। ଏଥିପାଇଁ ହଁ ଭରିବେ ନା ମନା କରିଦେବେ, ସେନେଇ ଦୋ’ଛକିରେ ପଡିଛନ୍ତି। 

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଯାତ୍ରା ଇନ୍ଦ୍ରମହଲ

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଯାତ୍ରା ଇନ୍ଦ୍ରମହଲ

କଥାରେ ଅଛି-ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା କାଳେ ପ୍ରାପତ ହୁଏ ତାହା। ଚଳିତ ଯାତ୍ରା ସିଜନରେ ଜଲିଉଡ୍‌ର ଅନ୍ୟତମ ନୂଆ ଅପେରା ପାର୍ଟି ‘ଯାତ୍ରା ଇନ୍ଦ୍ରମହଲ’ ତାହାର  ଯାତ୍ରା ଅବ୍ୟାହତ ରହିଛି। ଏଥର ପରିବେଷିତ ହେଉଥିବା ନାଟକଗୁଡ଼ିକ କିପରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁପାରିବ ସେଥିପାଇଁ କେବଳ ପାର୍ଟିର ଅଭିଜ୍ଞ କଳାକାରମାନେ ନୁହନ୍ତି, ପରିଚାଳକ ବଙ୍କିମ ସ୍ବାଇଁଙ୍କୁ ବେଶ୍‌ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

କ୍ରେଜି-୪

କ୍ରେଜି-୪

ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପାସ୍‌ କରିବା ପରେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହୁଏ ଶିବା। ନିଜର ତିନିଜଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶି ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆପଣାଏ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୋକା ବନାଇ ସେମାନେ ମଜା ନିଅନ୍ତି।

ଈଶା-ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ  ବିବାହ: ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ୭୦ କୋଟି

ଈଶା-ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ: ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ୭୦ କୋଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୨।୧୨: ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଝିଅ ଈଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ବାହାଘର ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହେବ। ଏହା ଅମ୍ପାନୀଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ୨୭ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରାସାଦ ଏଣ୍ଟିଲିୟାରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। 

ବାଲୁକା କଳାରେ କପିଲ-ଗିନ୍ନିଙ୍କୁ ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା

ବାଲୁକା କଳାରେ କପିଲ-ଗିନ୍ନିଙ୍କୁ ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୨।୧୨: ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କମେଡି କିଙ୍ଗ କପିଲ ଶର୍ମା। ଆଜି ପଞ୍ଜାବର ଜଳନ୍ଧରଠାରେ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମାନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏହାକୁ ନେଇ କପିଲଙ୍କୁ ଦେଶବିଦେଶର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠାରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଜର ବାଲୁକାକଳା ମାଧ୍ୟମରେ କପିଲ-ଗିନ୍ନିଙ୍କୁ ବିବାହର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। 

ଆଜି କପିଲଙ୍କ ବିବାହ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌-ଇନଷ୍ଟାରେ ହେବ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ

ଆଜି କପିଲଙ୍କ ବିବାହ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌-ଇନଷ୍ଟାରେ ହେବ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ

ବମ୍ବେ: ଆଜି ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ। ସେ ନିଜର କଥିତ ପ୍ରେମିକା ଗିନ୍ନି ଚତରଥଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ। ପଞ୍ଜାବ ଜଳନ୍ଧରଠାରେ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଶିଖ୍‌ ପରମ୍ପରାନୁଯାୟୀ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ପୋର୍ନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଥିଲା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ଆଫେୟାର୍ସ

ପୋର୍ନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଥିଲା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କର ଆଫେୟାର୍ସ

ବେଙ୍ଗାଲୁର୍‌,୧୨।୧୨: ଫିଲ୍ମଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ବୁଧବାର ୬୮ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୫୦ ଡିସେମ୍ବର ୧୨ରେ ବେଙ୍ଗାଲୁର୍‌ଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ଶିବାଜୀ ରାଓ ଗାଏକ୍ୱାଡ୍‌।