ମେଟ୍ରୋ |

କଟକରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର:ଟାର୍ଗେଟରେ ଅପରାଧୀ

କଟକରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର:ଟାର୍ଗେଟରେ ଅପରାଧୀ

କଟକ ଅଫିସ, ୬।୯- କଟକରେ ପୁଣି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର। ମହାନଦୀ ରିଂବନ୍ଧର ମଣ୍ଟେଶ୍ୱରୀ ଗଡ଼ା ନିକଟ ରାସ୍ତା ଉପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ୱାଣ୍ଟେଡ୍‌ ତାଲିକାରେ ଥିବା ସବିର ଓରଫ ସେକ୍‌ ରାହୁଲ ଓ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳି ବିନିମୟ। ଶେଷରେ ପୋଲିସ ଗୁଳିର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ରାହୁଲ। ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ଗୋଡ଼ରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିଲାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କଟକ ବଡ଼ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି। ରାହୁଲଙ୍କ ନାମରେ ଏକାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି। ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ୯ଏମ୍‌ଏମ୍‌ର ପିସ୍ତଲ, ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଅଫୁଟା ଗୁଳି, ଗୋଟିଏ ଖୋକା, ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌ ଜବତ କରିଛି। ରାହୁଲ ସକିଲ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗୀ। ପୂର୍ବରୁ ସକିଲ ଓ ସହଯୋଗୀମାନେ ଟିଟୋଙ୍କ ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ସାମିଲ ଥିଲେ। ପରେ ରାହୁଲ ସକିଲଙ୍କ ସହ ମିଶି ସହରରେ ଅପରାଧ ଘଟାଇ ଆସିଥିବା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ଡିସିପି ଅଖିଳେଶ୍ୱର ସିଂ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।
ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଦରଘାବଜାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଉଁଶଗଳିର ରାହୁଲ ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କେଶରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଗତ ଜୁଲାଇ ୨୮ ତାରିଖରେ ଏକ ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲେ। ଉକ୍ତ ଥାନାରେ ରାହୁଲଙ୍କ ନାମରେ ଆଇପିସି ଦଫା ୩, ୪ ଓ ୬ ଏବଂ ଏକ୍ସପ୍ଲୋସିଭ ସବ୍‌ଷ୍ଟାନ୍ସ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା (୧୨୭/୨୦୧୭) ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ଜାଲ ବିଛାଇଥିଲା। ମହାନଦୀ ରିଂବନ୍ଧ ରାସ୍ତାରେ ସେ ଯାତାୟାତ କରୁଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଏସିପି ପ୍ରମୋଦ ରଥ, ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଆଇଆଇସି ତାପସ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଓ ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ର ୫ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ୭ ଜଣିଆ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇରହିଥିଲା। ଚହଟାଠାରୁ ମଣ୍ଟେଶ୍ୱରୀଗଡ଼ା ମଝି ରାସ୍ତାରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ସେମାନେ ଅଟକାଇଥିଲେ। ହଠାତ ରାହୁଲ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ପାଲଟା ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଯାଇ ଆଇଆଇସି ପ୍ରଧାନ ନିଜ ସର୍ଭିସ ରିଭଲଭରରୁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୋଟିଏ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ଏହି ଗୁଳି ରାହୁଲଙ୍କ ଡାହାଣ ଗୋଡ଼ରେ ବାଜିବାରୁ ସେ ସେଠାରେ ବସି ପଡ଼ିଥିଲେ।
ପ୍ରକାଶଥାଉକି, କେଶରପୁର ବୋମାମାଡ଼ ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲ୍‌ରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରିିତ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ସକିଲଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ, ରାହୁଲ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବୋମାମାଡ଼ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ରାହୁଲ ବୋମା ଭିଡ଼ିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ। ସକିଲଙ୍କ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ପାଇଁ ସେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ରାହୁଲ ସକିଲଙ୍କ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗୀ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ନାମରେ ଦରଘାବଜାର ଓ ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ ଦୁଇଟି ମାମଲା ରହିଥିଲା। କେଶରପୁର ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ସେ ଫେରାର ଥିଲେ। ହାଡିଆପଠା ସି-ଶୋର ନିକଟରେ ସେକ୍‌ ବାବୁଙ୍କୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୭ରେ ପୋଲିସ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା। ଏହାର ୪ ମାସ ପରେ ଅର୍ଥାତ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ସିଡିଏ ସେକ୍ଟର-୧୦ ଜଷ୍ଟିସଗଡ଼ାର କାଠଯୋଡ଼ି ପଠା ନିକଟରେ ରଘୁନାଥ ଦାସଙ୍କୁ ପୋଲିିସ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା। ଏହାର ୨୦ ଦିନ ପରେ ରାହୁଲ ପୋଲିସ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ୫ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସର ତୃତୀୟ ଏନକାଉଣ୍ଟର ହୋଇଛ। ଏନକାଉଣ୍ଟର ସମ୍ପର୍କରେ ଡିସିପି ସିଂ କୁହନ୍ତି, ପୂଜା ପୂର୍ବରୁ ଅପରାଧୀମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ। ଅପରାଧୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆକ୍ରମଣ ହେଲେ ଏଭଳି ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌କୁ ପୋଲିସ ଓହ୍ଲାଇବ ବୋଲି ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି ।

All Right Reserved By

ମେଟ୍ରୋ |

୪ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ୧୪ ହଜାର ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌

୪ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ୧୪ ହଜାର ହୋଟେଲ ରୁମ୍‌ ବୁକ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)-ଏସିଆନ୍‌ ଆଥଲେଟିକ୍ସ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ ଆୟୋଜନ କରି ଦେଶର କ୍ରୀଡ଼ା ରାଜଧାନୀରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିବା ଓଡ଼ିଶା ଏବେ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ହକି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଆୟୋଜକ ଭାବେ ଇତିହାସ ରଚିବାକୁ ଯାଉଛି।

ଜାତୀୟ ଜଳବାୟୁ ଚାମ୍ପିୟନ ଆଖ୍ୟା ପାଇଲେ ଓଡ଼ିଶାର ସାତ୍ତ୍ୱିକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ବନାରସ ହିନ୍ଦୁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ସୋସିଓଲୋଜି ବିଭାଗ ଛାତ୍ର ସାତ୍ତ୍ୱିକ ପଟ୍ଟନାୟକ ଦିଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ଆମେରିକା ଦୂତାବାସ ତରଫରୁ ଆୟୋଜିତ ‘ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଓ ଏହାର ପ୍ରଭାବ’ ଶ୍ରୀର୍ଷକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିବେଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ବସ୍ତି ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଧାର କାର୍ଡ ଆବେଦନ ଶିବିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ଆଶଁାୟେ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ବସ୍ତିର ଅବହେଳିତ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଧାର କାର୍ଡ ଆବେଦନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଯାଇଛି।

‘ଆର୍ଟ ପିଲ୍‌ଗ୍ରୀମ୍‌’ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ବନାରସର ଆନନ୍ଦ ବନ ଚିତ୍ରକଳା ସଙ୍ଗଠନର ୨୦ଜଣ ଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ ନେଇ ପୁରୀଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା କଳା ଶିବିର ‘ଆର୍ଟ ପିଲ୍‌ଗ୍ରୀମ୍‌’ର ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ସମାରୋହ ସୋମବାର ଟଙ୍କପାଣି ରୋଡ୍‌ସ୍ଥିତ ସୁଭଦ୍ରା ଆର୍ଟ ଗ୍ୟାଲେରି ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ୍‌ ମାମଲାର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ସିବିଆଇ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ) - ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ୍‌ ମାମଲାର ସମୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଦୁଇଦିନିଆ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସିଛନ୍ତି ସିବିଆଇର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନା। ସୋମବାର ସକାଳେ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସିବିଆଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚତ୍ବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରାଯାଇଥିଲା।

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଅତିଥିଙ୍କ ପାଇଁ ମଦ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ବିରୋଧ

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଅତିଥିଙ୍କ ପାଇଁ ମଦ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ବିରୋଧ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ନଭେମ୍ବର ୨୮ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌। ଓଡ଼ିଶାର କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପାଇଁ ବିଦେଶରୁ ଆସୁଥିବା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଅତିଥିଙ୍କ ପାଇଁ ମଦ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି।

ଇଂଲିଶ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ୍‌ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ସଚବିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ:‘ଅଭିନବ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦିଅ’

ଇଂଲିଶ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ୍‌ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ସଚବିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ:‘ଅଭିନବ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦିଅ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ଆମ ଶିକ୍ଷା ପରିବେଶରେ ସମସ୍ତ ଭଲ ଜିନିଷ ଯେପରିକି ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀ ହେଉ କିମ୍ବା କିଛି ନୂତନ ତଥା ଅଭିନବ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷା ଓ ସାକ୍ଷରତା ବିଭାଗ ସଚିବ ଅନିଲ ସ୍ବରୂପ ଇଂଲିଶ୍‌ ମିଡିୟମ ସ୍କୁଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ: ପୁରୀ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥାର ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଉଦ୍ଧବ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝି

୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ: ପୁରୀ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥାର ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଉଦ୍ଧବ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝି

‘ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଗାଁର ଭାବି ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ’ ୧୯୮୭ ବ୍ୟାଚ୍‌ର ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଶାସନିକ ସେବା(ଓଏଏସ୍‌) ଅଧିକାରୀ ଡ. ଉଦ୍ଧବ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝି। କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ଟ୍ରେନିଂ ରିଜର୍ଭ ଅଫିସର ଭାବେ ସେ ଚାକିରି ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେଳ ଷ୍ଟେଶନରୁ ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର: ଘରେ ରଖି ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ ଡିସିପିଓ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୬ (ବ୍ୟୁରୋ)- ଜଣେ ଜିଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ (ଡିସିପିଓ) ୮ବର୍ଷର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ରଖି ନିର୍ଯାତନା ଦେଇ ଆସୁଥିବା ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି। ପୋଲିସ ଓ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ ଉକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ରବିବାର ରାତିରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଷ୍ଟେଶନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ପୁଣି ବିବାଦରେ ସୋନା:‘ଆହେ ନୀଳଶଇଳ’କୁ ବିକୃତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ପୁଣି ବିବାଦରେ ସୋନା:‘ଆହେ ନୀଳଶଇଳ’କୁ ବିକୃତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୮।୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ଓଡ଼ିଶାର ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଭଜନ ‘ଆହେ ନୀଳଶଇଳକୁ’ ବିକୃତ ଭାବେ ଗାଇ ବିବାଦରେ ଫସିଛନ୍ତି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ର। ଭକ୍ତ ସାଲବେଗଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଓଡ଼ିଆ ଭଜନର କେତୋଟି ଶବ୍ଦକୁ ସୋନା ଭିନ୍ନ ଭାବେ ଉଚ୍ଚାରଣ କରି ଗାଇବା ପରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ସ୍ବଚ୍ଛ ହେବ ସିବିଏସ୍‌ଇ ପରୀକ୍ଷା:ଖୋଲିବ ସେଣ୍ଟର ଅଫ୍‌ ଏକ୍ସଲେନ୍ସ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ

ସ୍ବଚ୍ଛ ହେବ ସିବିଏସ୍‌ଇ ପରୀକ୍ଷା:ଖୋଲିବ ସେଣ୍ଟର ଅଫ୍‌ ଏକ୍ସଲେନ୍ସ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୮ ।୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ(ସିବିଏସ୍‌ଇ) ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ପରୀକ୍ଷାକୁ ଆହୁରି ସ୍ବଚ୍ଛ କରାଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ସେଣ୍ଟର ଅଫ୍‌ ଏକ୍ସଲେନ୍ସ ୟୁନିଟ୍‌ ଖୋଲାଯିବ। ଏଥିରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଦିଆଯିବ। ସାରା ଦେଶରେ ୪ଟି ସେଣ୍ଟର ଅଫ୍‌ ଏକ୍ସଲେନ୍ସ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି।

ଘର ଜାଳିଦେଇ ଜେଲ୍‌ ପଠାଇଲା ବନ ବିଭାଗ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୮ା୬(ବ୍ୟୁରୋ)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ବେଲଗୁଣ୍ଠା ବ୍ଲକ ଗାଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁମୁଣ୍ଡି ମୌଜାରେ ରହୁଥିବା ୧୨ ଆଦିବାସୀ ପରିବାର ସୋମବାର ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ମାନବାଧିକାର କମିଶନ (ଓଏଚ୍‌ଆର୍‌ସି)ଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ବନ ବିଭାଗ ସେମାନଙ୍କ ଘର ପୋଡ଼ିବା, ଗୃହ ଉପୋକରଣ ଲୁଟ୍‌ କରିବା, ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ ପଠାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ସେମାନେ ଘଟଣାର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ଓ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

Model This Week

ପ୍ରଭାତ