ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ରାତିରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା

ରାତିରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା
ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୯ ।୨-ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ୫୫ନଂ. ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱ କଣ୍ଟାନାଳୀ-ମହିଷାପାଟ ଛକ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ୩ ଦୋକାନରୁ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଦୋକାନର ତାଲାଭାଙ୍ଗି ନଗଦ ଟଙ୍କା ସମେତ ବହୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ବାଜି ରାଉତ ଆଇଟିଆଇ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ପ୍ରମୀତ୍‌ ବିଷୋୟୀଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଦୋକାନ, ଜନ୍ମେଜୟ ଭୋଳଙ୍କ ହାର୍ଡଓ୍ବେର ଷ୍ଟୋର, ସ୍ବରୂପ ଖୁଣ୍ଟିଆଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ଚୋରି ହୋଇଛି। ପ୍ରମୀତ୍‌ଙ୍କ ଦୋକାନରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର, ଲାପଟପ୍‌, ୱେବ୍‌ କ୍ୟାମେରା, ଷ୍ଟାବିଲାଇଜର, ୟୁପିଏସ୍‌, ସ୍ବରୂପଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ଫ୍ରିଜ୍‌, ସାଉଣ୍ଡ୍‌ ସିଷ୍ଟମ, ମାଇକ୍ରୋଓଭନ, ଏଲଇଡି ଟିଭି, ଗ୍ୟାସ୍‌ ସିଲିଣ୍ଡର, ନଗଦ ୬ହଜାର ଟଙ୍କା, ଭୋଟର ପରିଚୟପତ୍ର, ଆଧାରକାର୍ଡ, ମାଟ୍ରିକ୍‌ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ସମେତ ମୂଲ୍ୟବାନ କାଗଜପତ୍ର ଚୋରାଇ ନେଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଜନ୍ମେଜୟଙ୍କ ହାର୍ଡଓ୍ବେର ଷ୍ଟୋରରୁ ୫ବଣ୍ଡଲ ତାର, ୫ହଜାର ନଗଦ ଟଙ୍କା, ୫ବଣ୍ଡଲ ସୁତୁଲି, ୫ ଶାବଳ, ୧୦ କୋଲଟାର, ୬ କୋଡ଼ି ସମେତ ଅନ୍ୟ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଥାନାଧିକାରୀ ଅଭିନବ ଡାଳୁଆ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହ ପହଞ୍ଚତ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଦୋକାନ ବାହାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଭଙ୍ଗା ତାଲାଗୁଡ଼ିକୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କେସ୍‌ ନଂ. ୩୦/୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।
All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ


ତାଳଚେର,୧୯।୧୦(ନି.ପ୍ର)- ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କମଳଛୁଇଁ ଗ୍ରାମରେ ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜା ପାଇଁ  କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ  ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। କମିଟିର ସଭାପତି ଗଗନ ବିହାରୀ ସାହୁ ଏଥିରେ  ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ। 

ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କଣିହାଁ,୧୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ରେଙ୍ଗାଳି ଥାନା ପୋଲିସ ପୂର୍ବରୁ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଜଣକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ଚୋର ଅଟକ

ଚୋର ଅଟକ

ବଅଁରପାଳ,୧୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବଅଁରପାଳ ବଜାରର ଏକ ପାନ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରୁଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କାବୁ କରିଛନ୍ତି ଦୋକାନୀ।

ବିଜେଡି  ପକ୍ଷରୁ ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା

ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା


ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୯।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ବେହେରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ପଦଯାତ୍ରା ଜରପଡା, ତୁକୁଡା, ପରା, ଓଗୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସମସ୍ତ ଗ୍ରାମ ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲା। ପରେ  ଓଗୀ ଗ୍ରାମଠାରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

୪  ଗିରଫ, ୯ଏମ୍‌ଏମ ବନ୍ଧୁକ, ୫ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ

୪ ଗିରଫ, ୯ଏମ୍‌ଏମ ବନ୍ଧୁକ, ୫ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୮।୧୦- ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ  ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ   ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ  ତାଳଚେର ଥାନା ନାକେଇପଶି ଅଞ୍ଚଳର ରଣଜିତ ନାଏକ ଓରଫ ଜିତୁ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ରତ୍ନାକର ଓରଫ ରାଜ ନାଏକ, ନୂଆପଡ଼ାର ପପୁ ନାଏକ ଏବଂ ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ପଞ୍ଚମହଲା ଅଞ୍ଚଳର ଅନିଲ ବେହେରା। 

୪ ଜୁଆଡ଼ି ଗିରଫ, ୮୭,୩୦୦ ଟଙ୍କା ଜବତ

୪ ଜୁଆଡ଼ି ଗିରଫ, ୮୭,୩୦୦ ଟଙ୍କା ଜବତ


 ତାଳଚେର, ୧୮।୧୦ (ନି.ପ୍ର.): କଲିୟାରୀ ପୋଲିସ ବୁଧବାର ରାତିରେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ କଲୋନୀ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୪ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

୧୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

୧୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ


ଭୁବନ,୧୮।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭୁବନ ଥାନା ମୁର୍ଦଙ୍ଗା ହାଟ ଛକରେ ଗୁରୁବାର ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ଜଳଧର ସାମଲଙ୍କ ଘରୁ  ୧୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଓ ୨୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ  କରାଯାଇଛି। 

ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର


ବଅଁରପାଳ,୧୮।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା  ୫୫ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ସନ୍ତ୍ରୀ ଛକଠାରେ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। 

ବାଇକ-ଟ୍ରକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ଗୁରୁତର

ବାଇକ-ଟ୍ରକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ଗୁରୁତର

ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଟକ-ସମ୍ବଲପୁର ୫୫ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଡେବେରାପାଲି ତେଲ ଟାଙ୍କି ନିକଟରେ  ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ଟ୍ରକ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ୨ ବାଇକ ଆରୋହୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ।

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ, ୨ ଗିରଫ

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ, ୨ ଗିରଫ


ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଗୁରୁବାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରି ମଦ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ  ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। 

ପୂର୍ବଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ, ମହିଳା ଗିରଫ

ପୂର୍ବଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ, ମହିଳା ଗିରଫ


ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ଗିରିଦା ଗ୍ରାମର ଗୁଲି ନାୟକ(୧୮)ଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗୁରୁବାର ପୋଲିସ ସେହି ଗ୍ରାମର କନକ ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ: ୪୫୦ ଦେଶୀ  ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ: ୪୫୦ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଭୁବନ,୧୮।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଥାନା ଚନ୍ଦାର ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୪୫୦ ଲିଟରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ  କରାଯାଇଛି।