ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ରାତିରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା

ରାତିରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୯ ।୨-ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ୫୫ନଂ. ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱ କଣ୍ଟାନାଳୀ-ମହିଷାପାଟ ଛକ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ୩ ଦୋକାନରୁ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଦୋକାନର ତାଲାଭାଙ୍ଗି ନଗଦ ଟଙ୍କା ସମେତ ବହୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ସମ୍ପତ୍ତି ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ବାଜି ରାଉତ ଆଇଟିଆଇ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ପ୍ରମୀତ୍‌ ବିଷୋୟୀଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଦୋକାନ, ଜନ୍ମେଜୟ ଭୋଳଙ୍କ ହାର୍ଡଓ୍ବେର ଷ୍ଟୋର, ସ୍ବରୂପ ଖୁଣ୍ଟିଆଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ଚୋରି ହୋଇଛି।
ପ୍ରମୀତ୍‌ଙ୍କ ଦୋକାନରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର, ଲାପଟପ୍‌, ୱେବ୍‌ କ୍ୟାମେରା, ଷ୍ଟାବିଲାଇଜର, ୟୁପିଏସ୍‌, ସ୍ବରୂପଙ୍କ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ଫ୍ରିଜ୍‌, ସାଉଣ୍ଡ୍‌ ସିଷ୍ଟମ, ମାଇକ୍ରୋଓଭନ, ଏଲଇଡି ଟିଭି, ଗ୍ୟାସ୍‌ ସିଲିଣ୍ଡର, ନଗଦ ୬ହଜାର ଟଙ୍କା, ଭୋଟର ପରିଚୟପତ୍ର, ଆଧାରକାର୍ଡ, ମାଟ୍ରିକ୍‌ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ସମେତ ମୂଲ୍ୟବାନ କାଗଜପତ୍ର ଚୋରାଇ ନେଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଜନ୍ମେଜୟଙ୍କ ହାର୍ଡଓ୍ବେର ଷ୍ଟୋରରୁ ୫ବଣ୍ଡଲ ତାର, ୫ହଜାର ନଗଦ ଟଙ୍କା, ୫ବଣ୍ଡଲ ସୁତୁଲି, ୫ ଶାବଳ, ୧୦ କୋଲଟାର, ୬ କୋଡ଼ି ସମେତ ଅନ୍ୟ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଥାନାଧିକାରୀ ଅଭିନବ ଡାଳୁଆ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହ ପହଞ୍ଚତ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଦୋକାନ ବାହାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଭଙ୍ଗା ତାଲାଗୁଡ଼ିକୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କେସ୍‌ ନଂ. ୩୦/୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।

All Right Reserved By
I&PR

Model This Week

ସନ୍ତୋଷ

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରି ବସ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଅଢ଼େଇଶହ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଅଟୋରେ ଗଲେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ

ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରି ବସ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଅଢ଼େଇଶହ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଅଟୋରେ ଗଲେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ

ବନ୍ତଳା,୨୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଖିର ଚିକିତ୍ସା କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ ବହ୍ଲର ଅଭିମୁଖେ। ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହୋଇଥିବାରୁ ସାଙ୍ଗରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଛୋଟ ପୁଅଙ୍କୁ ନେଇଥିଲେ। ଅନୁଗୋଳ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚି ତାଳଚେର ରୁଟ୍‌ରେ ଯିବାକୁ ଥିବା ଏକ ବସ୍‌ରେ ଚଢ଼ିଥିଲେ। କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ସିଟ୍‌ ଖାଲିଥିବା ଦେଖି ସେଥିରେ ବସି ପଡ଼ିଥିଲେ।

ଭାଟି ଘେରାଉ କଲେ ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀ

ଭାଟି ଘେରାଉ କଲେ ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀ

ବଇଣ୍ଡା,୨୪ା୫ (ଡି.ଏନ.ଏ) ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ଥାନା ଘୋଷର ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଦେଶୀ ମଦଭାଟିକୁ ଉଚ୍ଛେଦ କରିବା ଦାବିରେ ବୁଧବାର ଧଉରାପାଲି ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଭାଟି ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି। ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେଠାରୁ ମଦଭାଟି ଉଚ୍ଛେଦ କରାଯାଉ ନ ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି।

ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ମଦ ବିରୋଧରେ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ

ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ମଦ ବିରୋଧରେ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୫ ଚୋରା ମଦ ବିକ୍ରି ବନ୍ଦ ପାଇଁ ନାଲ୍‌କୋ ଥାନା ବଳରାମପ୍ରସାଦ ପଞ୍ଚାୟତ ମଧ୍ୟଗଡ଼ସାହିର ନାରୀ ସଶକ୍ତୀକରଣ ସଂଘ ତରଫରୁ ବୁଧବାର ଜିଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ଓ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ସଂଘ ସଦସ୍ୟାମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଓ ଚୋରା ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଲାସୁତରା

ମା’ଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୨୪ା୫ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ମା’ଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାର ଜଣେ ଯୁବତୀ ବୁଧବାର ବହୁ ପରିମାଣର ଔଷଧ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିବା ଖବର ପାଇ ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ପୋଲିସ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ଗଠନ ହେବ ୨୪୩, ହୋଇଛି ୧୮୬

ଗଠନ ହେବ ୨୪୩, ହୋଇଛି ୧୮୬

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୫ କ୍ରୀଡ଼ା ଓ ଯୁବ ସେବା ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାରେ ଗଠନ ହୋଇଥିବା ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ଅଗ୍ରଗତି ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥା ସଭା ଗୃହରେ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

୬୦ ଲିଟର ମଦ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

୬୦ ଲିଟର ମଦ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୫ ବନ୍ତଳା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ମୋବାଇଲ ଟିମ୍‌ ବୁଧବାର ଚଢ଼ାଉ କରି ୬୦ ଲିଟର ମଦ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ ପରେ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଗୁରାଙ୍ଗର ନିରଞ୍ଜନ ନାୟକ, ହମାମିରାର ଶୁକଦେବ ବେହେରା ଓ ବସନ୍ତ ବେହେରା ଏବଂ ବନ୍ତଳାର ସୁଶାନ୍ତ ନାୟକ।

ଧାର ଟଙ୍କା ନ ଫେରାଇବାରୁ ସାଙ୍ଗକୁ କଟୁରିରେ ହାଣି ହତ୍ୟା

ଧାର ଟଙ୍କା ନ ଫେରାଇବାରୁ ସାଙ୍ଗକୁ କଟୁରିରେ ହାଣି ହତ୍ୟା

ବଇଣ୍ଡା, ୨୪ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ) ଧାର ଟଙ୍କାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା ଥାନା କଟରଙ୍ଗା ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ସାଙ୍ଗ କହ୍ନେଇ ସେଠୀଙ୍କ କଟୁରି ଚୋଟରେ ସେବକ ସାହୁ(୪୪)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ସେବକଙ୍କ ଭାଇ ନାରାୟଣ ସାହୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୫ ଜିଲାରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା। ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ବହୁ ଡାକ୍ତର ପଦବୀ ଖାଲିପଡ଼ିଥିଲେ ବି ତାହା ପୂରଣ କରାଯାଉ ନାହିଁ।

ସମାଜ ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା: ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ

ହିନ୍ଦୋଳ, ୨୩ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ହିନ୍ଦୋଳ ଅତିରିକ୍ତ ସେସନ୍ସ ଜଜ୍‌ କୋର୍ଟରେ ବୁଧବାର ସମାଜ ମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ ମୀନର୍ଭା ମାହୁନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବିଚାରପତି ଆଶାପୂର୍ଣ୍ଣା ମହାପାତ୍ର ମାମଲାର ବିଚାର କରି ପ୍ରମାଣ ଅଭାବରୁ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରିଛନ୍ତି।

ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଛାତ୍ରୀ

ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଛାତ୍ରୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୩।୫-ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନ୍ତେବାସୀ। ଶିକ୍ଷାଦାନରେ ନିୟୋଜିତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡ଼ନର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀ। ମାତ୍ର କିଛି ଦିନ ଅନ୍ତରରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାରେ ଘଟିଛି ଦୁଇଟି ଘଟଣା। ସରଖିଆ ପରେ ଧନିଆନାଳି ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ୪ର୍ଥ ଛାତ୍ରୀ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅସଦାଚରଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ କୋମଳମତି ପିଲାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଓ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ।

୫୮୮ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୨୩।୫(ଡି.ଏନ.ଏ)-କାମାକ୍ଷାନଗର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ରାୟନୃସିଂହପୁର, ଭଏରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଫିସରେ ବୁଧବାର ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି

ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ

ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ

ବଇଣ୍ଡା, ୨୩।୫(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ ବସିଥିଲା। ଏଥିରେ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିବାବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବିକୁ ନେଇ ସମିତି ସଭ୍ୟମାନେ ହଟ୍ଟଗୋଳ କରିଥିଲେ। ଦାବି ପୂରଣ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନ ନିଆ ଗଲେ ବୈଠକକୁ ନ ଯିବାକୁ ସେମାନେ ଜିଦ୍‌ ଧରି ବ୍ଲକ ବାହାରେ ଛିଡା ହୋଇ ରହିଥିଲେ। ଏଥିଯୋଗୁ ସେଠାରେ ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।