ବାଲେଶ୍ୱର

ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି ବାଲେଶ୍ୱର ବନ୍ଦ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୯।୨-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାରେ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ବାଲେଶ୍ୱର ସହର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୬ଟାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୨ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି। ସହର ଓ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ହତ୍ୟା, ରାହାଜାନି, ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ୱାର, ଛିନ୍‌ତାଇ, ଚୋରି, ଡକାୟତି, ଅସାମାଜିକ ଯୁବକଙ୍କ ଦୌରାମତ୍‌ୟ, ଦାଦାବଟି ଆଦାୟ, ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ, ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ କାରବାର ଆଦି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଫଳରେ ଜନସାଧାରଣ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ଯୁବକମାନେ ରାସ୍ତାରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଗାଡ଼ିଚାଳନା କରି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଉଛନ୍ତି। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରି ସର୍ବପୁରାତନ ଶ୍ରମିକ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଟିୟୁଏସିସି (ଟ୍ରେନ୍‌ ୟୁନିଅନ୍‌ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ କୋର୍ଡ଼ିନେସନ୍‌ କମିଟି) ଏବଂ ଏଆଇଟିୟୁସି.(ଅଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଟ୍ରେଡ୍‌ ୟୁନିୟନ୍‌ କଂଗ୍ରେସ), ସିଆଇଟିୟୁ (ସେଣ୍ଟର ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଟ୍ରେଡ୍‌ ୟୁନିୟନ୍‌), ଆଇଏନ୍‌ଟିୟୁସି(ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ନ୍ୟାଶନାଲ ଟ୍ରେଡ୍‌ ୟୁନିୟନ୍‌ କଂଗ୍ରେସ), ଏନ୍‌ଏଫ୍‌ଆଇଟିୟୁ(ନ୍ୟାଶନାଲ ଫେଡ଼େରେଶନ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଟ୍ରେଡ୍‌ ୟୁନିୟନ୍‌), ଏଚ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ (ହିନ୍ଦ୍‌ ମଜଦୁର ସଭା) ତରଫରୁ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି।
All Right Reserved By

ବାଲେଶ୍ୱର

ପୋଲିସ ମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ଆହତ

ପୋଲିସ ମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ଆହତ

କୋଳିମାଟି, ୧୮।୮-ଆନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ ଘସିପୁରା ଥାନା ବୈତରଣୀ ପାଓ୍ବାର ପ୍ରଜେକ୍ଟ ନିକଟରେ ଏକ ବୈଠକ ହୋଇଥିଲା। ବୈଠକ ସମୟରେ କେତେ ଜଣ ଲୋକ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା। ଫଳରେ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ନିଯୁକ୍ତି ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଜଣେ ଯୁବକକୁ କାବୁ କରି ଘର ଭିତକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା। ଘର ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଗ୍ରାମବାସୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡ଼ିକାଲକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଛତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା। 

 ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର

ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର

କୋଳିମାଟି,୧୮।୮-ଆନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ କୋଳିମାଟି ଓ ଧକୋଠା ପଞ୍ଚାୟତର ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ସେବାକେନ୍ଦ୍ରଠାରେ ଶ୍ରୀ ସତ୍ୟ ସାଇ ଭଜନ ମଣ୍ଡଳୀ ଓ ଭୂମିକା ଚକ୍ଷୁ ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଝିଅ ମୃତ, ବାପ ଗୁରୁତର

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଝିଅ ମୃତ, ବାପ ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୮। ୮(ସ୍ବ.ପ୍ର): ସଦର ବ୍ଲକ ଶଂକିରି ଗ୍ରାମରେ ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଝିଅଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ବାପା ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତ ଝିଅର ନାମ କୁନ୍ତଳା ମୁଣ୍ଡା। ବାପା ସୁକୁଲାଲ ମୁଣ୍ଡା ଜିଲା ମୁଖ୍ୟଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ବିଷାକ୍ତ ସାପ ସେମାନଙ୍କୁ କାମୁଡ଼ି ଦେଇଥିଲା। ପରେ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ କୁନ୍ତଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।

ପିଡବ୍ଲୁଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ: ପୋଲିସ ବିଳମ୍ବରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା

ପିଡବ୍ଲୁଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ: ପୋଲିସ ବିଳମ୍ବରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୮।୮: ବାରିପଦା ସହର ଜନଗହଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳ ତଥା କଚେରୀ ରୋଡ୍‌ସ୍ଥିତ ପିଡବ୍ଲୁଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରୁ ଶନିବାର ଲୁଟ ହୋଇଛି। 

ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭା

ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭା

ବାହାନଗା,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଳକ ଅଭଣା ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତ୍ତନ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ମଦନ ମୋହନ ପ୍ରଧାନ ଙ୍କର ଏକାଦଶ ଉପଲକ୍ଷେ ଏକ ଶୋକସଭା ଓ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସଭା ପୂରାତ୍ତନ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ତରଫରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଭଦ୍ରକ କଲେଜରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି: ଉତ୍ତେଜନା ଯୋଗୁ ପୋଲିସ ମୁତୟନ

ଭଦ୍ରକ କଲେଜରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି: ଉତ୍ତେଜନା ଯୋଗୁ ପୋଲିସ ମୁତୟନ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୮।୮: ଭଦ୍ରକ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶନିବାର ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଛି। ଉତ୍ତେଜନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଆସନ୍ତା ୨୨ରେ ଇଦୁଲଜୁହା: ଭଦ୍ରକ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ସମନ୍ବୟ ବୈଠକ

ଆସନ୍ତା ୨୨ରେ ଇଦୁଲଜୁହା: ଭଦ୍ରକ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ସମନ୍ବୟ ବୈଠକ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୮।୮: ମୁସଲମାନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ପର୍ବ ଇଦୁଲଜୁହା ପାଇଁ ଶନିବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ସମନ୍ବୟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ପର୍ବ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। 

ଅଡ଼ଙ୍ଗାପାଳ-ମଙ୍ଗଳପୁର ରାସ୍ତା ବେହାଲ: ଆଣ୍ଠୁଏ କାଦୁଅରେ ଯାତାୟାତ କରୁଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଅଡ଼ଙ୍ଗାପାଳ-ମଙ୍ଗଳପୁର ରାସ୍ତା ବେହାଲ: ଆଣ୍ଠୁଏ କାଦୁଅରେ ଯାତାୟାତ କରୁଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଚମ୍ପୁଆ, ୧୮ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଚମ୍ପୁଆ ବ୍ଲକ ଜାମୁଦଲକ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଡ଼ଙ୍ଗାପାଳ ଓ ମଙ୍ଗଳପୁର ଗ୍ରାମର ରାସ୍ତା ଶୋଚନୀୟ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆଣ୍ଠୁଏ କାଦୁଅରେ ଯାତାୟାତ କରୁଛନ୍ତି। 

ଆବର୍ଜନା ପାହାଡ଼ରେ କେନ୍ଦୁଝର ସହର

ଆବର୍ଜନା ପାହାଡ଼ରେ କେନ୍ଦୁଝର ସହର

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୮ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମଇଳା ଆବର୍ଜନା ନିୟମିତ ସଫେଇ ହେଉନି। ଫଳରେ ଆବର୍ଜନା ପାହାଡ ଭଳି ଜମା ହୋଇଛି। ସହରରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବାଟବଣା ହୋଇଛି।

କମ୍ୟୁନିଟି ସେଣ୍ଟରରେ ଚାଲିଛି ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

କମ୍ୟୁନିଟି ସେଣ୍ଟରରେ ଚାଲିଛି ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ଧାମନଗର,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକରେ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁନର୍ଗଠନ ପରେ ୩ ନୂଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଗଢ଼ାଯିବାରୁ ମୋଟ ପଞ୍ଚାୟତ ସଂଖ୍ୟା ୩୧କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନିଖୋଜ ଭଉଣୀ, ଭାଇ

ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନିଖୋଜ ଭଉଣୀ, ଭାଇ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ/ଚାନ୍ଦବାଲି,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ପୁରୁଣା ବଜାର ଥାନା ଅଧୀନ ଡାକ ଚଉକିଆ ମହଲା ବସ୍ତିର ଦୁଇ ନାବାଳକ ଭଉଣୀ ଓ ଭାଇ ଗତ ୪ ଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ମତୋ ବଜାର ନିକଟସ୍ଥ କଚେରି ପଡ଼ିଆରେ ରହୁଥିବା କେଳା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ଜବତ ହେଲା ୩୦ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ହୀରା ଓ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର

ଜବତ ହେଲା ୩୦ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ହୀରା ଓ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର

ବାସୁଦେବପୁର,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ଥାନା ପୋଲିସ ଓ ବାଙ୍ଗାଲୋର ପୋଲିସ ମିଳିତ ଚଢ଼ଉ କରି ସ୍ଥାନୀୟ ନୂଆଗଁା ଗ୍ରାମରୁ ବିଶ୍ୱଜିତ ମଳିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି।