ବାଲେଶ୍ୱର

୬୨ ୟୁନିଟ୍‌ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ

ସିମୁଳିଆ, ୯।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସିମୁଳିଆ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ଯୁବ ରେଡ଼କ୍ରସ, ଜାତୀୟ ସେବା ଯୋଜନା, ସ୍କାଉଟ ଓ ଗାଇଡ୍‌ ତରଫରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୬୨ଜଣ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ୬୨ୟୁନିଟ୍‌ ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିସାଳୟର ଡା. ଗୋପାଳକୃଷ୍ଣ ସେଠୀ ଓ ଡା. ତାପସ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଟେକ୍ନିସିଆନ ବିଜୟ କୁମାର ଦାସ, କାଉନସିଲର ସୁଚିତ୍ରା ଦାସ, ହେମଲତା ସେଠୀ, ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗୀ ଥିଲେ । ଶିବିରକୁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡ. ଅଜୟ କୁମାର ପଣ୍ଡା ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। ଯୁବ ରେଡକ୍ରସ କାଉନସିଲର ମାନସ କୁମାର ସାହୁ, ଜାତୀୟ ସେବା ଯୋଜନା ଅଧିକାରୀ ବାବୁରାମ ଜେନା, ଲୋପାମୁଦ୍ରା ଜେନା, ସ୍କାଉଟ ଓ ଗାଇଡର ରୋଭର ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଓ ଉମାକାନ୍ତ ନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।
All Right Reserved By

ବାଲେଶ୍ୱର

ଉଦଳା ଏନଏସି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଉଦଳା ଏନଏସି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଉଦଳା, ୧୯।୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଉଦଳା ଏନଏସି ପକ୍ଷରୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ବର୍ଦ୍ଧିତ ହୋଲଡିଂ  ଟ୍ୟାକ୍ସ ଆଦାୟ କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଭାବେ ନିର୍ମିତ ଦୋକାନ ଗୃହ ଆବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସ୍ଥାନୀୟ ଏନଏସି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି।  ଏଥିଯୋଗୁ  ଏନଏସି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି।  
 ଉଦଳା ଏନଏସି ପକ୍ଷରୁ  ବର୍ଦ୍ଧିତ ହୋଲଡିଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ  ଆଦାୟ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି।  ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଏହାର ପୁନଃ ମୂଲ୍ୟାୟନ କରାଯିବ ବୋଲି  ପୂର୍ବରୁ କୁହାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାହା ହୋଇପାରିନାହିଁ ା

ମହରମ ଉପଲକ୍ଷେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ

ମହରମ ଉପଲକ୍ଷେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ

ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୯ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଚଳିତ ମାସ ୨୧ ତାରିଖରେ ଜଳେଶ୍ୱର ସହରରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମହରମ ପର୍ବ ଉପଲକ୍ଷେ ଏକ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ ମଙ୍ଗଳବାର ନୂଆବଜାରସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ କଲ୍ୟାଣମଣ୍ଡପରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଜଳେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିପିଓ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଗୌଡ଼ୁଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ଆବାହକ ଭାବେ ଥାନା ଆଇଆଇସି ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ମାଝି, ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ନେସ୍କୋ ଯନ୍ତ୍ରୀ ରଣଜିତ୍‌ ବେହେରା, ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ଯନ୍ତ୍ରୀ ବୁଧୁରାମ ସିଂ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ମହରମ ପର୍ବକୁ କିପରି ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ପାଳନ କରାଯିବ ସେନେଇ ଶାନ୍ତି କମିଟିର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ମତାମତ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା। ମହରମ ପର୍ବରେ ୪ଟି ତାଜିଆ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ସାମିଲ ହେବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା।

ବକ୍ତୃତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ସୂର୍ଯ୍ୟସ୍ନାତା ପ୍ରଥମ

ବକ୍ତୃତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ସୂର୍ଯ୍ୟସ୍ନାତା ପ୍ରଥମ

ଖଇରା, ୧୯।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ସୁଜାତା ସାହୁ ଏଥିରେ ପୌରୋହିତ୍ୟ କରିଥିଲେ। ବିଜ୍ଞାନଶିକ୍ଷକ ଜୟନ୍ତ କୁମାର ପଣ୍ଡା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ସୁଦର୍ଶନ ରାଉତ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ପିଲାମାନେ ନୂତନ ଭାରତ ଗଠନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ‘ଶିଳ୍ପବିପ୍ଳବ ୪.୦ ପାଇଁ ଆମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କି’ ଉପରେ ବକ୍ତୃତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଖଇରା ହାଇସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟସ୍ନାତା ପତି ପ୍ରଥମ, ସିମୁଳିଆର ମା’ ଅମ୍ବିକା ହାଇସ୍କୁଲର ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରତିଭା ସାହୁ ୨ୟ, ମାଖନପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ହାଇସ୍କୁଲର ଛାତ୍ର ଗୌରହରି ଜେନା ୩ୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲେ ା ଖଇରା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନ ଅଧ୍ୟାପକ ହରିହର ପଣ୍ଡା, ଅର୍ଥନୀତି ଅଧ୍ୟାପକ ଗୋପବନ୍ଧୁ ମହାପାତ୍ର ବିଚାରକ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ପନ୍ନ କରିଥିଲେ ା

ରାଧାଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ

ରାଧାଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ

ବାଲିଆପାଳ,୧୯।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.):ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକର ପାରୁଳିଆ ଛକ ନିକଟରେ ଥିବା ରାଧା ମଦନମୋହନ ମନ୍ଦିରରେ  ରାଧାଷ୍ଟମୀ ଉତ୍ସବ ମହା ସମାରୋହରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରାତଃ ସମୟରେ ମନ୍ଦିରରେ ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି, ନଗର କିର୍ତ୍ତନ ସହ  ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଠାକୁରଙ୍କ ଅଭିଷେକ ପରେ  ପ୍ରସାଦ ସେବନର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଗୀତା ପଠନ ଓ ପ୍ରବଚନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ। ମନ୍ଦିରକୁ ସୁସଜ୍ଜିତ ଅଲୋକ ମାଳାରେ ସଜ୍ଜିତ କରାଯାଇଥିଲା। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ମନ୍ଦିର ପରିଚାଳକ ଡାକ୍ତର ହରେକୃଷ୍ଣ ଦାସ, ଜୟାନନ୍ଦ ଦାସ, ସତ୍ୟ ଗୌରହରି ଦାସ, ସରୋଜ ପାତ୍ର, ଗୋବିନ୍ଦ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ। 

ପ୍ରାକ୍‌ ନିର୍ବାଚନୀ ବୈଠକ: ନୂତନ ଭୋଟର ପଞ୍ଜୀକରଣ ନେଇ ତତ୍ପରତା

ପ୍ରାକ୍‌ ନିର୍ବାଚନୀ ବୈଠକ: ନୂତନ ଭୋଟର ପଞ୍ଜୀକରଣ ନେଇ ତତ୍ପରତା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୯।୯-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାପରିଷଦ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ପ୍ରାକ୍‌-ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଜିଲାପାଳ ତଥା ଜିଲା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସହ ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା।

ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ବ୍ଲକ ଗ୍ରାଣ୍ଟ ଶିକ୍ଷକ

ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ବ୍ଲକ ଗ୍ରାଣ୍ଟ ଶିକ୍ଷକ

ସୋର, ୧୯ା୯(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ.) : ଓଡିଶା ସ୍କୁଲ କଲେଜ ଶିକ୍ଷକ କର୍ମଚାରୀ ମିଳିତ  ମଞ୍ଚ ସୋର ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ସୋର ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଅଭିଭାବକ ଓ ଜନସାଧାରଣଙ୍କର ସହଯୋଗ କାମନା କରିଛନ୍ତି ।  ମଞ୍ଚ ତରଫରୁ ଜିଲା ସଭାପତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ମହନ୍ତଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ  କେଦାରପୁର, ଅନନ୍ତପୁର, ପାଖର, ସାଜନପୁର, ତଳନଗର, ସବିରା, ନଦିଗାଁ ଓ ସରଶଙ୍ଖ ଓ ପାଖର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ର଼୍ୟାକେଟ, ୭ ଗିରଫ: ସିନ୍ଦୁରଗୌରା ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ଯୋଜନା କରିଥିଲେ

ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ର଼୍ୟାକେଟ, ୭ ଗିରଫ: ସିନ୍ଦୁରଗୌରା ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ଯୋଜନା କରିଥିଲେ

ସଜନାଗଡ଼, ୧୯ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାରେ ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଏକ  ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ର଼୍ୟାକେଟକୁ ପୋଲିସ ଠାବ କରିଛି। ଗତ ରବିବାର ରାତିରେ ପଞ୍ଚଲିଙ୍ଗେଶ୍ୱର ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱ କାନପୁର ଗଁା ମୁଣ୍ଡରେ  ୭ଜଣ ଲୋକ ସନ୍ଦେହଜନକ ଭାବେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିଥିଲେ। ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହ କରି ଗ୍ରାମବାସୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ନୀଳଗିରି ଥାନାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ୬ଜଣଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ। ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରିବା ପରେ ସେମାନେ ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ଏନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ର଼୍ୟାକେଟକୁ ସହଯୋଗ କରିଥିବା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବାବାଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା। 

ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରାତୃତ୍ୱ ଦିବସ

ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରାତୃତ୍ୱ ଦିବସ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୮।୯- ବିବେକାନନ୍ଦ କନ୍ୟାକୁମାରୀ ବାରିପଦା ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ସ୍ଥାନୀୟ ରୋଟାରି ଭବନଠାରେ ବିଶ୍ୱ ଭ୍ରାତୃତ୍ୱ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବାରିପଦା ଶାଖାର ନଗର ସଞ୍ଚାଳିକା ସୁଶ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣପ୍ରଭା ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶିଷ୍ଟ ସାହିତ୍ୟକ ତଥା ସ୍ତମ୍ଭକାର ପ୍ରଫେସର ନିରନ ପାଢ଼ୀ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଥିବା ବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରର ଓଡିଶା ପ୍ରାନ୍ତ ପ୍ରମୁଖ ଅନିଲ କୁମାର କର ସମ୍ମାନିୟ ଅତିଥୀ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବନ୍ଦ କଲେ ଆଇନଜୀବୀ

ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବନ୍ଦ କଲେ ଆଇନଜୀବୀ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୮।୯-ବାଲେଶ୍ୱର ଓକିଲ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ବିଭାଗୀୟ ଜିଲା ଅଫିସ୍‌ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ଅଦାଲତ ସମେତ ଜିଲାପାଳ, ସବକଲେକ୍ଟର, ଟ୍ରେଜେରୀ, ତହସିଲ ଓ ଡିଆର୍‌ଡିଓ ଅଫିସ୍‌କୁ ଆଇନଜୀବୀମାନେ ପିକେଟିଂ କରି ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ। 

କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ସଂକଳ୍ପ

କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ସଂକଳ୍ପ

ଭୋଗରାଇ, ୧୮।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ କଂଗ୍ରେସକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଓ କ୍ରିୟାଶୀଳ ଗଢ଼ି ତୋଳିବାକୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳବାର ଥାନାଛକସ୍ଥିତ ଜଳେଶ୍ୱରପୁର ବରେନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ରଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଭୋଗରାଇ କଂଗ୍ରେସ ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ପରିବର୍ଦ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକରେ ଦଳର ଛାମୁଆ ନେତାଙ୍କୁ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ ରଣକୌଶଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି।

ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ମଜୁରି ଦାବି: ଠିକା ସଂସ୍ଥା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୮ା୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଓଡ଼ିଶା ଖଣି ନିଗମ, ଗନ୍ଧମାର୍ଦ୍ଦନ ଖଣିର ଠିକା ସଂସ୍ଥା ଡେକୋର କାର୍ଯ୍ୟରତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦେଢ ମାସ ହେଲା କାମ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ରୁ ପୁନଃ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପାଇଁ ନୋଟିସ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର ଅକ୍ଟୋବର ୧କୁ କାର୍ଯ୍ୟାରମ୍ଭ ତାରିଖ ବଦଳାଇବାରୁ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖା ଦେଇଛି।

ରାସ୍ତାରେ ବୁଲି ଦୁଃଖ ଜଣାଇଲେ ଶତାଧିକ ଶିକ୍ଷକ, ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ

ରାସ୍ତାରେ ବୁଲି ଦୁଃଖ ଜଣାଇଲେ ଶତାଧିକ ଶିକ୍ଷକ, ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ

ଆରଡି, ୧୮ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଓଡିଶା ସ୍କୁଲ କଲେଜ ଶିକ୍ଷକ କର୍ମଚାରୀ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ, ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ତରଫରୁ ନିଜର ଦୁଃଖ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ବାଇକ ଯୋଗେ ଶତାଧିକ ଶିକ୍ଷକ, ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରି ଜନ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ।