ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସୁନାହାର ଲୁଟିଲେ

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସୁନାହାର ଲୁଟିଲେ
ପରଜଙ୍ଗ, ୯।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଦଦରାଘାଟି ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ଝରଣବାହାଳ ଛକ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଜନୈକ ଦମ୍ପତି ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଲୁଟେରାମାନେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ସୁନାହାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରାସ୍ତା ବ୍ଲକିଂ କରାଯାଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ତଲାସି ଜାରି ରହିଛି।
All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ସାଜିଲେ ପୁଅ, ନାତି: ୮୫ ବର୍ଷ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ତାଡ଼ିଲେ ଆଖି

ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ସାଜିଲେ ପୁଅ, ନାତି: ୮୫ ବର୍ଷ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ତାଡ଼ିଲେ ଆଖି

ତାଳଚେର, ୧୯।୮(ନି.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ସନ୍ଥପଡା ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗ୍ରାମର ଗୌର ନାୟକ(୮୫)ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ନାତି ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛକୁ ପିଟିଲା ବାଇକ:  ୨ ମୃତ, ୧ ଗୁରୁତର

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛକୁ ପିଟିଲା ବାଇକ: ୨ ମୃତ, ୧ ଗୁରୁତର

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୯।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ତୁମୁସିଙ୍ଗା ଥାନା ପଞ୍ଚଶଖା ରାଇସ୍‌ ମିଲ୍‌ ନିକଟରେ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟାରେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

 ପୋଖରୀରେ ଆବର୍ଜନା ପାଣି ପଶିବାକୁ ନେଇ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ

ପୋଖରୀରେ ଆବର୍ଜନା ପାଣି ପଶିବାକୁ ନେଇ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ

ଭୁବନ, ୧୯।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ଓ୍ବାଡ ନଂ. ୧ ଦେଉଳଗାଡିଆ ପୋଖରୀରେ  ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା  ଡ୍ରେନର ପାଣି ପଶୁଛି। ଫଳରେ ପୋଖରୀ ପାଣି ପ୍ରଦ୍ୟୁଷିତ ହୋଇ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ହେଉଛି।

ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲକୁ ୩ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ: ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଟକ ରଖି ଦେଲେ ପୋଲିସ ଜିମା

ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲକୁ ୩ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ: ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଟକ ରଖି ଦେଲେ ପୋଲିସ ଜିମା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୯।୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁନ୍ଦିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ୪ ଗୋରୁ ଗାଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଲୁହା ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା, ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର

ଲୁହା ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା, ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୯।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଛେଣ୍ଡିପଦା-ଅନୁଗୋଳ ୬୩ ନଂ. ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ନିଶା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନାଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୫୦ ମିଟର ଦୂରରେ ରବିବାର ସକାଳ ଏକ ଲୁହାପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ (ନଂ. ଓଡି ୧୪ ଜି ୨୭୫୪) ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସି ପଡ଼ିଥିଲା। 

ଜଙ୍ଗଲରେ ସୁନ୍ଦରୀର ପ୍ରଥମ ଶିକାର: ଓଜନ ବଢ଼ିଛି ୧୦ କେଜି

ଜଙ୍ଗଲରେ ସୁନ୍ଦରୀର ପ୍ରଥମ ଶିକାର: ଓଜନ ବଢ଼ିଛି ୧୦ କେଜି

ବନ୍ତଳା, ୧୯ା୮ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ସାତକୋଶିଆ ପରିବେଶ ସହ ଖାପ ଖୁଆଇବା ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବାନ୍ଧବଗଡରୁ ଆସିଥିବା ବାଘୁଣୀ ‘ସୁନ୍ଦରୀ’କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୩ଟା ୧୫ରେ ଅଭୟାରଣ୍ୟ ମଧ୍ୟକୁ ଛଡାଯାଇଛି। ଶନିବାର ବାଘୁଣୀ ଏକ ଜନ୍ତୁ ଶିକାର କରିଥିବା  ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରଧାନ ମୁଖ୍ୟ ବନ ସଂରକ୍ଷକ ତଥା ସାତକୋଶିଆ କ୍ଷେତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡ. ସୁଦର୍ଶନ ପଣ୍ଡା ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସାତକୋଶିଆକୁ ଆସିବା ପରେ ସୁନ୍ଦରୀର ଓଜନ ୧୦ କେଜି ବଢିଛି।

ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍‌

ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ୍‌

ତାଳଚେର,୧୮ା୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ଥାନା ଶିବରାମପୁର ଠାରେ ଥିବା  ଆରୋହନ ଫାଇନାନ୍ସ ସର୍ଭିସର ମ୍ୟାନେଜର ସାନୁଜ କୁମାର ନାହାହଙ୍କଠାରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ନୂତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ନୂତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-  କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ଜନତା କଲେଜର ଯୁକ୍ତ ୩ ବର୍ଷ(ରାଜନୀତି ବିଜ୍ଞାନ) ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ନୂତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ  ସ୍ବାଗତ କରାଯାଇଛି।

ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  କାଟକୁ ନେଇ ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ

ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟକୁ ନେଇ ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  କାଟ କରାଯାଉଛି। ଫଳରେ ସାଧାରଣ ଉପଭୋକ୍ତା ଏବଂ ଜନସାଧାରଣ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କରି ସାମାନ୍ୟ ବର୍ଷା ହେଲେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ କରାଯାଉଛି। ସାରେ ବହୁ  ସମୟ ଧରି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରି ଦିଆଯାଉଛି।

୨ ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

୨ ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଠାକୁରଗଡ଼ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ କଳାପଟନାଳୀ ଗ୍ରାମରେ ଚଢାଉ କରି  ଫେରାର ଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବର୍ଦ୍ଧନ ନାୟକ ଓ ଦ୍ୱୌପତୀ ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଗିରଫ

ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଜାମ୍ବୁନାଳୀ ଗ୍ରାମଠାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନିର୍ମାଣ କରୁଥିବା ଠିକାସଂସ୍ଥାର କ୍ରସରକୁ ଯାଇ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗରେ ଜାମ୍ବୁନାଳୀ ଗ୍ରାମର ମିଲନ ପ୍ରଧାନ ଓ ପଦ୍ମନାଭ ସାହୁଙ୍କୁ  ଶନିବାର ହଣ୍ଡପା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଏ