ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସୁନାହାର ଲୁଟିଲେ

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସୁନାହାର ଲୁଟିଲେ
ପରଜଙ୍ଗ, ୯।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ଦଦରାଘାଟି ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ଝରଣବାହାଳ ଛକ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଜନୈକ ଦମ୍ପତି ଲୁଟ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଲୁଟେରାମାନେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ସୁନାହାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରାସ୍ତା ବ୍ଲକିଂ କରାଯାଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ତଲାସି ଜାରି ରହିଛି।
All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଅନୁଗୋଳ ବିଜେଡିରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ: ସାମିଲ ହେଲା ଜିଲା ଦଳିତ ମହାସଂଘ

ଅନୁଗୋଳ ବିଜେଡିରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ: ସାମିଲ ହେଲା ଜିଲା ଦଳିତ ମହାସଂଘ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪।୨- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କଳାକେନ୍ଦ୍ର ଠାରେ ଶନିବାର ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଅନୁଗୋଳ ଦଳିତ ମହାସଂଘ ସଭାପତି ଆଇନଜୀବୀ ରାଜ କିଶୋର ନାଏକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଉପସଭାପତି ସୁରେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା, ସମ୍ପାଦକ ବଳରାମ ଗୋଚ୍ଛାୟତ, କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଦୀପ ଗୋଚ୍ଛାୟତ, ମହିଳା ସଦସ୍ୟା ଭାରତୀ ନାଏକଙ୍କ ସହ ୩୦୦ ସଦସ୍ୟାସଦସ୍ୟ ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। 

କଂଗ୍ରେସ ଶିବିରରେ ବଢୁଛି ଚିନ୍ତା: ଆଶଙ୍କାରେ ଆଶାୟୀ

କଂଗ୍ରେସ ଶିବିରରେ ବଢୁଛି ଚିନ୍ତା: ଆଶଙ୍କାରେ ଆଶାୟୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୪ା୨: ପାଖେଇ ଆସୁଛି ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ। ଏହାକୁ ନେଇ ସବୁଠି ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି ରାଜନୈତିକ ଉଷ୍ମତା। ମାପିଚୁପି ଗୋଟିଚାଳନା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ। କିଏ ହେବ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ,  କିଏ ବାଦ୍‌ ପଡ଼ିବେ ସେ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି କସରତ। 

ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି: ବଳିଦାନ ମନେପକାଇଲେ

ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମା ଶହୀଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି: ବଳିଦାନ ମନେପକାଇଲେ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୪।୨- ଢେଙ୍କାନାଳ ସନ୍ଧ୍ୟାତାରା ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜଗନ୍ନାଥରୋଡସ୍ଥିତ ପ୍ରିଣ୍ଟ୍‌ ଆଣ୍ଡ ପ୍ରିଣ୍ଟ୍‌ ପରିସରରେ ଶନିବାର ପୁଲ୍‌ଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କୁ ଭକ୍ତିପୂତ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଛି।

ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାତମାଇଲ ଗସ୍ତ

ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାତମାଇଲ ଗସ୍ତ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୨୪।୨- ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗସ୍ତରେ ଆସି ହିନ୍ଦୋଳ ବ୍ଲକ ସାତମାଇଲରେ ଆୟୋଜିତ ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେବେ। ଏଥିଲାଗି ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି।

ଜିଲା ବିଜେଡି ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ମିଳନୀ: ‘ସଙ୍ଗଠନ ମଜଭୁତ ହେଲେ ଦାବି ହାସଲ ସହଜ’

ଜିଲା ବିଜେଡି ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ମିଳନୀ: ‘ସଙ୍ଗଠନ ମଜଭୁତ ହେଲେ ଦାବି ହାସଲ ସହଜ’

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୨୪।୨- ସଙ୍ଗଠନ ମଜଭୁତ ହେଲେ ଦାବି ହାସଲ ସହଜ ହୋଇପାରିବ। ଅନୁଗୋଳ ସହର ଟାଉନ ହଲଠାରେ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ଜିଲା ବିଜେଡି ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ମିଳନୀରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହୋଇ ଦେଶସେବା କର

ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହୋଇ ଦେଶସେବା କର

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୩ା୨-ଢେଙ୍କାନାଳ ଓଡ଼ାପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିମିନଈ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଓ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୋଇ କାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହୋଇ କାମ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୨୩ା୨- ୟୁକୋ ଆତ୍ମନିଯୁକ୍ତି ତାଲିମ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଢେଙ୍କାନାଳ ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ କାମାକ୍ଷାନଗର ବ୍ଲକ କଙ୍ଗେଇଲୋ ଗ୍ରାମ କୋଠଘର ପରିସରରେ ଚାଲିଥିବା ପନିପରିବା ଚାଷ ସମ୍ପର୍କିତ ତାଲିମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶୁକ୍ରବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ନିଜ ଘର ଜାଳିଦେଲେ ଯୁବକ

ନିଜ ଘର ଜାଳିଦେଲେ ଯୁବକ

ବଇଣ୍ଡା,୨୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡାପା ଥାନା ନୁନୁକାପଶି ଗ୍ରାମର ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ମୁଣ୍ଡା ଶନିବାର ନିଜ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଶତାଧିକ କର୍ମୀ

ବିଜେଡିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଶତାଧିକ କର୍ମୀ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୨୩।୨- ଅନୁଗୋଳ କଳାକେନ୍ଦ୍ରଠାରେ ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।  ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା, ଅନୁଗୋଳ ବିଧାୟକ ରଜନୀକାନ୍ତ ସିଂହ, ଆଠମଲ୍ଲିକ ବିଧାୟକ ସଞ୍ଜୀବ ସାହୁ, ପାଲଲହଡ଼ା ବିଧାୟକ ମହେଶ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

କଠିନ  ପରିଶ୍ରମ କର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବ

କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବ

ପରଜଙ୍ଗ,୨୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପରଜଙ୍ଗ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶନିବାର ୩୯ ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ସମେତ ୟୁଜିସି ଅନୁଦାନରେ ୧କୋଟି ୨୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଭାରତୀ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସକୁ ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଡ. ନୃସିଂହ ଚରଣ ସାହୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। ପରେ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। 

୮୪ ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ଋଣ ବଣ୍ଟନ

୮୪ ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ଋଣ ବଣ୍ଟନ

ଭାପୁର,୨୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ଭାପୁର ସେବା ସମବାୟ ସମିତି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଶନିବାର ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ଋଣ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି।

ସମୁଦୀଘରେ ଚରିତ୍ର ସନ୍ଦେହରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ  ହତ୍ୟାକଲେ ବୃଦ୍ଧ

ସମୁଦୀଘରେ ଚରିତ୍ର ସନ୍ଦେହରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲେ ବୃଦ୍ଧ

ପାଲଲହଡ଼ା,୨୩।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପାଲଲହଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ ଖମାର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରକୋଟିଆ ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ସ୍ବାମୀ ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଦେବଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରିଆମାଳ ଅଞ୍ଚଳର ବଳ ବେହେରାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଗବତୀ(୪୫)।