ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ପାନୀୟ ଜଳଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ପାନୀୟ ଜଳଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ବଅଁରପାଳ, ୯।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟେଣ୍ଟୋଲୋଇଠାରେ ପାନୀୟ ଜଳଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ଟେଣ୍ଟୋଲୋଇ ଗ୍ରାମବାସୀ ରାସ୍ତାରୋକୋ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ନାଲକୋ-ଏଫସିଆଇ ରାସ୍ତାକୁ ଅବରୋଧ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ନାଲକୋ ତରଫରୁ ପାଇପ ବିଛାଯାଇଥିଲେ ହେଁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଳଯୋଗାଣ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

Model This Week

ସୌମ୍ୟ

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

୧୦୬ ୟୁନିଟ୍‌ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ

୧୦୬ ୟୁନିଟ୍‌ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୭ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ କଙ୍କରେଇ ଗ୍ରାମ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟଠାରେ ରବିବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଦିନିକିଆ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଗିରଙ୍ଗ ସୋନି ମେମୋରିଆଲ କ୍ରିକେଟ : ବୀଣାପାଣି କ୍ଲବ ଚାମ୍ପିୟନ

ଗିରଙ୍ଗ ସୋନି ମେମୋରିଆଲ କ୍ରିକେଟ : ବୀଣାପାଣି କ୍ଲବ ଚାମ୍ପିୟନ

ବଅଁରପାଳ, ୨୭ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଗିରଙ୍ଗ ଖେଳପଡିଆଠାରେ ଚାଲିଥିବା ସୋନି ମେମୋରିଆଲ କ୍ରିକେଟ ରବିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ବୀଣାପାଣି କ୍ଲବ ଓ ଦିଲ୍‌ଦାର କ୍ଲବ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଦିଲଦାର କ୍ଲବ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୧୦ ଓଭରରେ ୭୨ ରନ କରିଥିଲା।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ମୃତ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ମୃତ

ତାଳଚେର,୨୭ା୫ (ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ଏଫ୍‌ସିଆଇ ରାସ୍ତାର ଚାଳଗଡଠାରେ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଓ ଘର ଢେଙ୍କାନାଳ ତୁମୁସିଙ୍ଗା ଥାନା କଣ୍ଟାପାଳରେ।

ପ୍ରବେଶ ଦେୟ ଆତ୍ମସାତ ଅଭିଯୋଗ ମହିଳା ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ ନିଲମ୍ବିତ

ବନ୍ତଳା,୨୭ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସାତକୋଶିଆ ଅଭୟାରଣ୍ୟର ପମ୍ପାସର ରେଞ୍ଜ ପ୍ରବେଶ ଫାଟକରେ ନିୟୋଜିତ ମହିଳା ଗାର୍ଡ ନିହାରିକା ସାହୁଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କଠାରୁ ଆଦାୟ ଅର୍ଥ ଆତ୍ମସାତ୍‌ ଅଭିଯୋଗରେ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ଡିଏଫ୍‌ଓଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ରେଞ୍ଜର ବ୍ରଜମୋହନ ପଟ୍ଟନାୟକ ବୁଧବାର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।

ବାପୁଜୀ କଲେଜର ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ବୈଠକ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୭।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ସାରସତ୍ୱ ନଗର ସ୍ଥିତ ବାପୁଜୀ କଲେଜର ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ବୈଠକ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି।

ଏନ୍‌ଟିପିସି ପକ୍ଷରୁ ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗ ପ୍ରଦାନ

ଏନ୍‌ଟିପିସି ପକ୍ଷରୁ ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗ ପ୍ରଦାନ

ତାଳଚେର,୨୭ା୫ (ନି.ପ୍ର.)- କଣିହଁାସ୍ଥିତ ଏନ୍‌ଟିପିସି ପ୍ରକଳ୍ପ ପକ୍ଷରୁ ବଡହୀରା ନୋଡାଲ ଉପ୍ରା ସ୍କୁଲର ୧୦୬ ଜଣ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗ ଓ ପାଣି ବୋତଲ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

କେପିଏଲ କ୍ରିକେଟ : ସୁପରକିଙ୍ଗ ବିଜୟୀ

କେପିଏଲ କ୍ରିକେଟ : ସୁପରକିଙ୍ଗ ବିଜୟୀ

ବଅଁରପାଳ, ୨୭ା୫ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଲାଡ଼ ଖେଳପଡିଆରେ ଚାଲିଥିବା କୁଲାଡ଼ ପ୍ରିମିୟର୍‌ ଲିଗ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଶନିବାର ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ ଟିମ୍‌ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି।

ଡିଏଭି ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲର ଶତ ପ୍ରତିଶତ ସଫଳତା

ତାଳଚେର,୨୭ା୫(ନି.ପ୍ର.)- ସିବିଏସ୍‌ଇ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ଷେତ୍ର ଡିଏଭି ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ସମଲ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଟେରାରାଜ

ସମଲ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଟେରାରାଜ

ପବିତ୍ରନଗର,୨୭।୫ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସମଲ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା। କିଛି ଦିନ ହେଲା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଟ୍‌ ହେଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ନିର୍ଭୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକାଇ ଭୟଭୀତ କରିବା ସହ ଟଙ୍କା, ସୁନାଗହଣା ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଲୁଟୁଛନ୍ତି। ଏ ଦିଗରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଉ ନ ଥିବାବେଳେ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରାଯାଉ ନ ଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି।

୩୬୬ ବୋତଲ ମଦ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

୩୬୬ ବୋତଲ ମଦ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୨୭।୫- ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ ଶନିବାର ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୩୬୬ ବୋତଲ ବିଦେଶୀ ମଦ ସହ ଏକ ଅଟୋ ଜବତ କରିଛି।

ଜମିବାଡ଼ିକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ

ବଇଣ୍ଡା,୨୭।୫(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଜମିବାଡ଼ି ସମସ୍ୟାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ହଣ୍ଡପା ଥାନା କଦଳୀମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ସୁଧାକର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ବଡ଼ହୁଲା ଗ୍ରାମର କାଶିଆ ଦେହୁରୀ ଓ ଦାଶିଆ ଦେହୁରୀ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ହଣ୍ଡପା ଥାନାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ମିଥ୍ୟା ମାମଲାର ପ୍ରତିବାଦ

ବଅଁରପାଳ, ୨୭ା୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନାଲ୍‌କୋ ଥାନା ଗିରାଙ୍ଗ ଛକଠାରେ ଥିବା ମଦ ଦୋକାନକୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇଁ ମହିଳାମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ୨ ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ମିଥ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ମହିଳାମାନେ ଶନିବାର ନାଲ୍‌କୋ ଥାନାକୁ ଯାଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି।