ବ୍ରହ୍ମପୁର

ମିଳିମିଳା, ରୁବେଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ମିଳିମିଳା, ରୁବେଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ, ୯।୨: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ମିଳିମିଳା ଓ ରୁବେଲା ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି। ଜାନୁୟାରୀ ୨୯ରୁ ଫେବୃଆରୀ ୨୬ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯ ମାସରୁ ୧୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁଙ୍କୁ ଏହି ଟୀକା ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ଶହୀଦ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ନାୟକ ସ୍ମୃତି ପୌର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଭାଗ ନେଇ ସହର ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲେ। ଟିକା ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଭୁଲ ଧାରଣାକୁ ଦୂର କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏହା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା।

All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୪।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯୁବତୀଙ୍କ ଏତଲାକୁ ଭିତ୍ତିକରି କେ. ନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଆ ବିଶୋଇ ଏବଂ କୁମାର ବିଶୋଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। 

ଗଛ ଉପୁଡ଼ି ପଡ଼ିବାରୁ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ଗଛ ଉପୁଡ଼ି ପଡ଼ିବାରୁ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ହିିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୧୪ା୮: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ହିିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ନିକଟ ଶ୍ୟାମଳାଇ ମନ୍ଦିରସ୍ଥ ୫୯ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଏକ ବିରାଟକାୟ ବଟ ଗଛ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉପୁଡ଼ି ପଡ଼ିବାରୁ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହୋଇଥିଲା।

ଧୋଇଗଲା ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଲ: ଦୀର୍ଘ ସମୟ ବନ୍ଦ ରହିଲା ୫୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ

ଧୋଇଗଲା ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଲ: ଦୀର୍ଘ ସମୟ ବନ୍ଦ ରହିଲା ୫୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୧୪।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟରେ ଲଘୁଚାପଜନିତ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି। ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାର ବାଲିଗୁଡ଼ା ନିକଟସ୍ଥ ସୀତାପଡ଼ିଠାରେ ୫୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଥିବା ଏକ ଅସ୍ଥାୟୀ ପୋଲ ସୋମବାର ରାତିରେ ଧୋଇ ଯାଇଛି।

୩ ଶହ ବର୍ଷର ଗ୍ରାମ ହେଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାହ୍ୟ ମଳମୁକ୍ତ

୩ ଶହ ବର୍ଷର ଗ୍ରାମ ହେଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାହ୍ୟ ମଳମୁକ୍ତ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି/ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ,୧୪।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଦୁର୍ଗମ  କାଟିଙ୍ଗିଆ ପଞ୍ଚାୟତର ଗୁଡ୍ରିଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାହ୍ୟ ମଳମୁକ୍ତ ଘୋଷିତ ହୋଇଛି। ଏଥିଲାଗି ଗ୍ରାମବାସୀ ସୋମବାର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ।

୩୦ଟଙ୍କାରେ ଦେଶଭକ୍ତିର ଧୁନ୍‌

୩୦ଟଙ୍କାରେ ଦେଶଭକ୍ତିର ଧୁନ୍‌

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୪ା୮ପୋଲିସ । ଏହି ଶବ୍ଦଟି ଶୁଣିବା କ୍ଷଣି ଆମ ଆଖି ସାମ୍ନାକୁ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ଏକ ଚିତ୍ର ଆସିଯାଏ । ଦେହରେ ଖାକି ବର୍ଦ୍ଦି । ହାତରେ ବାଡ଼ି କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁକ । ଚାଲିଚଳନ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ।

ଆରମ୍ଭ ହେବ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ

ଆରମ୍ଭ ହେବ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୪ା୮ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ା 
ଏନେଇ ସୋମବାର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟ ମୁକ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ, ସମ୍ବଲପୁର ସହ ଏମ୍‌ଓୟୁ  ସ୍ବାକ୍ଷରିତ ହୋଇଛି ା 

ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମର ମୂକସାକ୍ଷୀ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଜେଲ

ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମର ମୂକସାକ୍ଷୀ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଜେଲ

ଛତ୍ରପୁର,୧୪ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଞ୍ଜାମ ଜିଲା ସମେତ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶାର ପ୍ରାଣକେନ୍ଦ୍ର ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ରହିଛି ସର୍କଲ ଜେଲ ା ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମ ଓ ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କ ମୂକସାକ୍ଷୀ ହେଉଛି ଏହି ଜେଲ ା 

ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରୁ ୫ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରୁ ୫ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

କ.ନୂଆଗଁା,୧୪ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକରୁ ୬ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଫ୍ର଼୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରାଉଥିବା ଜଣେ ଦଲାଲ ଓ ଜଣେ ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କ.ନୂଆଗଁା

ଭାଜପା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଜାଭଡେକର

ଭାଜପା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଜାଭଡେକର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୪ା୮: ଭାଜପାର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ମିସ୍‌କଲ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାୟ ୨୧କୋଟି ନୂତନ ସଦସ୍ୟ ଭାଜପାରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି । 

ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କାର ସହ ୩ ଅଟକ

ସନ୍ଦିଗ୍ଧ କାର ସହ ୩ ଅଟକ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୪।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳନ ଲାଗି ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ପକ୍ଷରୁ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ା

ମା’ ବାପାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାମଲା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ଷେ ଜେଲ

ମା’ ବାପାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାମଲା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ଷେ ଜେଲ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ, ୧୪ା୮ସ୍ଥାନୀୟ ଜେଏମ୍‌ଏଫସି କୋର୍ଟରେ ଏକ ମାମଲାର ବିଚାର କରାଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅଙ୍କୁ ୧ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିବା 

୧୦୦ ବସ୍ତା ପିଡିଏସ୍‌ ଚାଉଳ ଜବତ

୧୦୦ ବସ୍ତା ପିଡିଏସ୍‌ ଚାଉଳ ଜବତ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୪।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ପୋଲିସ ସୋମବାର ଚୋରା ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ୧୦୦ ବସ୍ତା ସାଧାରଣ ବଣ୍ଟନ (ପିଡିଏସ୍‌) ଚାଉଳ ଜବତ କରିଛି। 

Model This Week

ଯସ୍ମିନ୍