ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଯୁବକ ନିଖୋଜ

ଯୁବକ ନିଖୋଜ
ବଅଁରପାଳ,୮।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନ୍ଦା ଗ୍ରାମରେ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିବା ଅନିଲ ପ୍ରଧାନ ଗତ ୬ ଦିନ ହେଲା ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଗଲାବେଳେ ସେ ଭୂଷଣ ପ୍ଲାଣ୍ଟକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଘରେ କହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରି ନାହାଁନ୍ତି। ଏ ନେଇ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବଅଁରପାଳ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ପାଇ ନ ଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବାଜି ରାଉତ ସ୍ମୃତି କଲେଜରେ ନାକ୍‌ କମିଟି

ବାଜି ରାଉତ ସ୍ମୃତି କଲେଜରେ ନାକ୍‌ କମିଟି

ଭୁବନ,୧୭।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭୁବନ ବାଜି ରାଉତ ସ୍ମୃତି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଶୁକ୍ରବାର ନାକ୍‌ କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନେ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ କମିଟିର ସଦସ୍ୟମାନେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ ସ୍ଥିତି, ପରିବେଶ, ଶିକ୍ଷାର ମାନ ଓ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅନୁଷ୍ଠାନର ଉନ୍ନତିକୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ୨ ଦିନ ଧରି ଏହି ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ। 

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଜଣେ ମୃତ

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଜଣେ ମୃତ

ବଇଣ୍ଡା,୧୭।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ପତକା ଗ୍ରାମର ସୁଦର୍ଶନ ପରିଡ଼ା ଶୁକ୍ରବାର ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ଫୁଲ ତୋଳିବା ପାଇଁ ସୁଦର୍ଶନ ବାରି ପଛପଟକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏକ ବିଷଧର ସାପ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼କୁ କାମୁଡ଼ି ଦେଇଥିଲା।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବଇଣ୍ଡା,୧୭।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା  ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରସରରେ ଗୁରୁବାର ବଇଶିଣା ଜୟ ଦୁର୍ଗା କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି।

ସାର ଯୋଗାଣ ପାଇଁ ଦାବିପତ୍ର

ସାର ଯୋଗାଣ ପାଇଁ ଦାବିପତ୍ର


ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୭ା୮:  ଅଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ କିଷାନ କ୍ଷେତ ମଜଦୁର ସଙ୍ଗଠନ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଚାଷୀମାନଙ୍କୁ ସବ୍‌ସିଡିରେ ସାର, ଔଷଧ ଓ ବିହନ ଯୋଗାଇଦେବା ସହ ସାରର କଳାବଜାରୀ ବନ୍ଦ କରିବା ଆଦି ଦାବି ନେଇ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳ ତପନ କୁମାର ଶତପଥୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

କଣିହାଁ କୋଇଲା ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ

କଣିହାଁ କୋଇଲା ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ

କଣିହାଁ,୧୭।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଏମ୍‌ସିଏଲ କଣିହାଁ କୋଇଲା ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁରୁବାର ଆନ୍ଦୋଳନ ଯୋଗୁ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ଏକ ସଙ୍ଗଠନ ତରଫରୁ ଖଣିରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ଗାଡ଼ିରେ ଚାଳକ, ସହଯୋଗୀ ଓ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଓ ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ବେକାରଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଛି। 

ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ

ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ


ବଅଁରପାଳ, ୧୭ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଆଶା ଟକିଜ୍‌ ନିକଟରେ ଅଖିଳ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଭଡା ଘରେ ଚାଲୁଥିବା ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଗ୍ୟାସ ପାଇପ ଫାଟି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ଗ୍ୟାସ ପାଇପ ଫାଟି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୭।୮- ଅନୁଗୋଳ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ରୋଷେଇ ଘରେ ଶୁକ୍ରବାର ଗ୍ୟାସ ପାଇପ ଫାଟି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ କାହାର କିଛି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇ ନ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। 

‘ବାଜପେୟୀ ଜଣେ ଯୋଗଜନ୍ମା’

‘ବାଜପେୟୀ ଜଣେ ଯୋଗଜନ୍ମା’

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ/ବଅଁରପାଳ/
ଛେଣ୍ଡିପଦା, ୧୭ା୮- ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ପରଲୋକରେ ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନ ତଥା ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଅନୁଗୋଳ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ତରଫରୁ ଜିଲା ସଭାପତି ବିଧାୟକ ରଜନୀକାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଏକ ଶୋକସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ

ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ୍‌, ୧୭ା୮- ଅନୁଗୋଳ ସରକାରୀ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଅନୁଗୋଳ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ : ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ରଖିଲାନି ପୋଲିସ

ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ : ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ରଖିଲାନି ପୋଲିସ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୭।୮ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁଦିଆ ଥାନା ସୋରିଷିଆପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ମହିଷାଗଡ଼ା ଗ୍ରାମର ସାରଥି ମହାନ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ବିଷପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଶାଶୁଘର ଲୋକେ କହୁଥିବାବେଳେ ମୃତାଙ୍କ ବାପା ଶିରପାଣି ମହାନ୍ତ ଝିଅକୁ ବିଷ ପିଆଇ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି କି ଏତଲା ଦେବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି। 

ବଳରାମ କୋଇଲା ଖଣି ଜିରୋ ପଏଣ୍ଟରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି: ପ୍ରତିବାଦରେ ଡଅଁରା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ

ବଳରାମ କୋଇଲା ଖଣି ଜିରୋ ପଏଣ୍ଟରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି: ପ୍ରତିବାଦରେ ଡଅଁରା ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ

ତାଳଚେର,୧୭।୮(ନି.ପ୍ର.): ବଳରାମ କୋଇଲା ଖଣି ଜିରୋ ପଏଣ୍ଟରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି ପ୍ରତିବାଦରେ ଡଅଁରା  ଗ୍ରାମର ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ଟ୍ରକ ମାଲିକମାନେ ମିଳିତ ଭାବେ ୧୪୪  ଧାରା ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବ୍ୟାପକ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଦୁଇ ଟ୍ରକ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଯାତାୟାତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ଦୁଇ ଟ୍ରକ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଯାତାୟାତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ପରଜଙ୍ଗ,୧୭।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହଟିଲୁଚାଣି ଛକ ନିକଟରେ  ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦୁଇ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି।