ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ରେଳପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ରେଳପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ତିହିଡି,୭।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡି ଥାନା ଫତେପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ଗୋଳାପୋଖରୀ ଗ୍ରାମର ମାଳତୀ ସାହୁ(୪୫)ଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମାଳତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ମାଳତୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବିଜୟ ସାହୁଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି।
ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ତିହିଡି ପୋଲିସ ଭଦ୍ରକ-ଧାମରା ରେଳପଥର ଗୋଳାପୋଖରୀ ନିକଟରୁ ମାଳତୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ହାତ ଦୁଇଟିକୁ କାଟି ଦିଆଯିବା ସହ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ଗୋଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ଷତସ୍ଥାନଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଭାଇ ନାରାୟଣ ନାୟକ ତିହିଡି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ତିହିଡି ଥାନା ଆଇଆଇସି ପ୍ରଭାଂଶୁ ଶେଖର ମିଶ୍ର ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି।

All Right Reserved By
Karnatak Exit Poll

Model This Week

ସନ୍ତୋଷ

ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ବିଏଏମ୍‌

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ବିଏଏମ୍‌

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୧।୫- ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ କରାଇଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ସୋମବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି ମଧ୍ୟଖଣ୍ଡ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରର ବ୍ଲକ ଆକାଉଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର (ବିଏଏମ୍‌) ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ।

୬୦ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

୬୦ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

ରଣପୁର,୨୧।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନୟାଗଡ ଜିଲା ରଣପୁର ଥାନା ରାଜସୁନାଖଲା ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ସାମବାର ରଣପୁର ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ୬୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ସହ ଏକ ମଟର ସଇକେଲ ଜବତ କରିଛି।

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍‌ରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍‌ରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ

ଗୋପ, ୨୧।୫ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ପୁରୀ ଜିଲା ଗୋପ, ଗଣେଶ୍ୱରପୁର, ଜମରା ସମେତ ଅନ୍ୟ କେତେକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍‌ରେ ଅପମିଶ୍ରିଣ ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ବିକ୍ରି ହେବା ସହ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକେଇ ହେଉଥିବା ଜିଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା।

ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଲୁଟ୍‌

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୧।୫(ନି.ପ୍ର.): ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡମାଳ ଛକ ନିକଟରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି।

ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆଗରେ ସୂଚନାଧିକାର କର୍ମୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆଗରେ ସୂଚନାଧିକାର କର୍ମୀଙ୍କ ଧାରଣା

କଟକ ଅଫିସ, ୨୧।୫: ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆଗରେ ସୂଚନାଧିକାର କର୍ମୀ ବସନ୍ତ ଜେନା ସୋମବାର ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବାରଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ହରିଅନ୍ତା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ନେଇ ବସନ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଭିଜିଲାନ୍ସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନ ଥିଲା।

ତୁଳସୀପୁରରେ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ, କାଠପଟା ଜବତ

ତୁଳସୀପୁରରେ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ, କାଠପଟା ଜବତ

କାକଟପୁର,୨୦।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବନାଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଳସୀପୁରଠାରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲି ଆସୁଥିବା କରତକଳ ଉପରେ ରବିବାର ପୁରୀ ବନବିଭାଗ, ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ ଓ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ଭଗବାନଙ୍କୁ ବେଖାତିର: ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଗହଣା, ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି

ଭଗବାନଙ୍କୁ ବେଖାତିର: ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଗହଣା, ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି

ଅତାବିରା,୨୦।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବରଗଡ଼ ଜିଲା ଅତାବିରା ଥାନା ତଥା ଗୋଡ଼ଭଗା ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ପୋଡ଼ବାଡ଼ି ଛକସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଶନିବାର ରାତିରେ ୩ଟି ରୂପା ମୁକୁଟ, ସୁନା ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ଏବଂ ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି ହୋଇଛି।

ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୭ ଗିରଫ, ୮ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୭ ଗିରଫ, ୮ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୫(ବ୍ୟୁରୋ): କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ଶନିବାର ଏକ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ କରିଛି। ଏହି ର଼୍ୟାକେଟ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାପୁଜିନଗରସ୍ଥିତ ଏଚ୍‌ଟୁଓ ସ୍ପାରେ ଚାଲିଥିଲା। ସେକ୍ସ କାରବାରରେ ସ୍ପା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜଣକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ୩ ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ୩ ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଶନିବାର ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ରାଜକିଶୋର ମୁଦୁଲି, ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର ରାଜ କୁମାର ଠାକୁର ଓ କନ୍ଧମାଳର ସୋନି ନାୟକ। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ଓ ୫ ସୁନା ଚେନ୍‌ ଜବତ କରିଛି।

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଭାରତୀ ପାହାଡ଼ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଭାରତୀ ପାହାଡ଼ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଭୁବନ,୧୯।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଥାନା ରେନନ୍ଦା ପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଦୁଃଖବନ୍ଧୁ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଶନିବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

କରତକଳ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

କରତକଳ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୯।୫: ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସିଂଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲଙ୍ଗଳେଶ୍ୱର ବଜାରରେ ଥିବା ୨ଟି ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଶନିବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଚଢ଼ାଉରେ ଜିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସ୍‌ପି ସନୀଲ କୁମାର ସେନାପତିଙ୍କ ସମେତ ସିଂଲା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି।

୯୪ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

୯୪ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

କଟକସଦର,୧୯।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର କୁଇକ୍‌ ଆକ୍ସନ୍‌ ଟିମ୍‌ ଓ କଟକ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ମିଳିତ ଭାବେ ୪୨ ମୌଜା ଝିଙ୍କିରିଆ ଗ୍ରାମରେ ଚଢାଉ କରି ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଗ୍ରାମର ନାରାୟଣ ପତି ଓ ଲଲାଟ କୁମାର ପତି। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ୯୫ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି।