ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟାର କୁନୁପଣ୍ଡା ହତ୍ୟା ମାମଲା: ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟାର କୁନୁପଣ୍ଡା ହତ୍ୟା ମାମଲା: ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୬।୨: ବାଲେଶ୍ୱର ସହରରେ ଘଟିଥିବା କୁନୁପଣ୍ଡା ହତ୍ୟା ମାମଲାର ୩ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ଗିରଫ କରିଛି। ଏ ନେଇ ବାଲେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ପି ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

All Right Reserved By
Karnatak Exit Poll

Model This Week

ସଂଗୀତ

ଅପରାଧ | ବାଲେଶ୍ୱର

ତୁଳସୀପୁରରେ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ, କାଠପଟା ଜବତ

ତୁଳସୀପୁରରେ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ, କାଠପଟା ଜବତ

କାକଟପୁର,୨୦।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବନାଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଳସୀପୁରଠାରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲି ଆସୁଥିବା କରତକଳ ଉପରେ ରବିବାର ପୁରୀ ବନବିଭାଗ, ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ ଓ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ଭଗବାନଙ୍କୁ ବେଖାତିର: ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଗହଣା, ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି

ଭଗବାନଙ୍କୁ ବେଖାତିର: ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଗହଣା, ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି

ଅତାବିରା,୨୦।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବରଗଡ଼ ଜିଲା ଅତାବିରା ଥାନା ତଥା ଗୋଡ଼ଭଗା ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ପୋଡ଼ବାଡ଼ି ଛକସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଶନିବାର ରାତିରେ ୩ଟି ରୂପା ମୁକୁଟ, ସୁନା ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ଏବଂ ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି ହୋଇଛି।

ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୭ ଗିରଫ, ୮ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୭ ଗିରଫ, ୮ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୫(ବ୍ୟୁରୋ): କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ଶନିବାର ଏକ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ କରିଛି। ଏହି ର଼୍ୟାକେଟ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାପୁଜିନଗରସ୍ଥିତ ଏଚ୍‌ଟୁଓ ସ୍ପାରେ ଚାଲିଥିଲା। ସେକ୍ସ କାରବାରରେ ସ୍ପା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜଣକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ୩ ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ୩ ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଶନିବାର ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ରାଜକିଶୋର ମୁଦୁଲି, ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର ରାଜ କୁମାର ଠାକୁର ଓ କନ୍ଧମାଳର ସୋନି ନାୟକ। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ଓ ୫ ସୁନା ଚେନ୍‌ ଜବତ କରିଛି।

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଭାରତୀ ପାହାଡ଼ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଭାରତୀ ପାହାଡ଼ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଭୁବନ,୧୯।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଥାନା ରେନନ୍ଦା ପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଦୁଃଖବନ୍ଧୁ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଶନିବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

କରତକଳ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

କରତକଳ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୯।୫: ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସିଂଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲଙ୍ଗଳେଶ୍ୱର ବଜାରରେ ଥିବା ୨ଟି ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଶନିବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଚଢ଼ାଉରେ ଜିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସ୍‌ପି ସନୀଲ କୁମାର ସେନାପତିଙ୍କ ସମେତ ସିଂଲା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି।

୯୪ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

୯୪ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

କଟକସଦର,୧୯।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର କୁଇକ୍‌ ଆକ୍ସନ୍‌ ଟିମ୍‌ ଓ କଟକ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ମିଳିତ ଭାବେ ୪୨ ମୌଜା ଝିଙ୍କିରିଆ ଗ୍ରାମରେ ଚଢାଉ କରି ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଗ୍ରାମର ନାରାୟଣ ପତି ଓ ଲଲାଟ କୁମାର ପତି। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ୯୫ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି।

ଭଡ଼ା ଘରୁ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୨ ଦେହଜୀବୀ, ୨ ଗ୍ରାହକ, ୨ ଦଲାଲ ଗିରଫ

ଭଡ଼ା ଘରୁ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୨ ଦେହଜୀବୀ, ୨ ଗ୍ରାହକ, ୨ ଦଲାଲ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୮।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ସହିଦନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଜପତିନଗର ବ୍ୟାଙ୍କ ହାଉସ୍‌ କଲୋନୀରେ ଥିବା ଏକ ଭଡାଘରୁ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ କରିଛି। ୨ ଦେହଜୀବୀ, ୨ ଗ୍ରାହକ, ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଦଲାଲଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଉକ୍ତ ଘରୁ ପୋଲିସ କିଛି ଆପତ୍ତିଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଛି। ଶନିବାର ଉକ୍ତ ଦେହଜୀବୀ ଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କର ଡାକ୍ତରୀ ମାଇନା କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

ସ୍ତ୍ରୀ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ସ୍ତ୍ରୀ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

ବିରଜାକ୍ଷେତ୍ର,୧୮।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଯାଜପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଘୁନାଥପୁର ଗ୍ରାମର ନୀଳକାନ୍ତ ସିଂଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଶୁକ୍ରବାର ଜିଲା ଅତିରିକ୍ତ ଦୌରାଜଜ ବିକ୍ରମ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଆକ୍ରମଣ: ଯୁବକ ମୃତ

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଆକ୍ରମଣ: ଯୁବକ ମୃତ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୮ା୫: ପୁରୀ ଟାଉନ ଥାନା ଅଧୀନ ହରଚଣ୍ଡୀ ସାହି ଜଗନ୍ନାଥ ଲେନ୍‌ରେ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ଜଗନ୍ନାଥ ଲେନ୍‌ର ମହେଶ୍ୱର ମାଥା(୩୨)।

ଅନୁଗୋଳ କୋର୍ଟ ପରିସରରୁ ହତ୍ୟା ଅପରାଧୀ ଚମ୍ପଟ: ପୋଲିସର ତନାଘନା

ଅନୁଗୋଳ କୋର୍ଟ ପରିସରରୁ ହତ୍ୟା ଅପରାଧୀ ଚମ୍ପଟ: ପୋଲିସର ତନାଘନା

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ବନ୍ତଳା(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)୧୮।୫: ପୋଲିସକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଖାଇ ଚାରୋଟି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଝଶକେତନ ରାଉତ ଅନୁଗୋଳ କୋର୍ଟ ପରିସରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟାରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଧରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରି ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ବୋହୂଙ୍କୁ  କିରୋସିନ ଢାଳି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ:୨ ଗିରଫ, ୩ ଫେରାର

ବୋହୂଙ୍କୁ କିରୋସିନ ଢାଳି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ:୨ ଗିରଫ, ୩ ଫେରାର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୮।୫- ଇଟାମାଟି ଥାନା ଆଙ୍କୁଲପାଟଣା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ବୋହୂଙ୍କୁ ଶାଶୁଘରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରାଯିବା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଦୁଇଜଣ ହେଲେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମନୋଜ କୁମାର ସାହୁ ଓ ଶ୍ୱଶୁର ଭଗବାନ ସାହୁ। ଏହି ଘଟଣାରେ ଅନ୍ୟ ୩ ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଯେ, ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଚମ୍ପତ୍ତିପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଆଙ୍କୁଲପାଟଣା ଗ୍ରାମର ମନୋଜଙ୍କୁ ୧୬ ବର୍ଷ ତଳେ ଓଡ଼ଗାଁ ବ୍ଲକ ପାଣ୍ଡେରୀପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାହୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ମନୋଜ କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଜଣାପଡ଼ିବା ପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଆକଟ କରିଥିଲେ।