ଅପରାଧ |

ଫ୍ୟୁଚର କ୍ରିଏଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗିରଫ

ଫ୍ୟୁଚର କ୍ରିଏଟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୪।୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ସଂସ୍ଥା ଖୋଲି ଜମାକାରୀଙ୍କଠାରୁ କୋଟିଏରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଖାରବେଳନଗର ପୋଲିସ ଫ୍ୟୁଚର ଆସିଓ ଓ୍ବେଲ୍‌ଫେୟାର କ୍ରିଏଟର ସଂସ୍ଥାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ପରିଡାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୁରୁଷୋତ୍ତମଙ୍କ ଘର ପୁରୀ ମାଲୁଦ ଅଞ୍ଚଳର।
ସୂଚନା ମୁତାବକ, ୟୁନିଟ୍‌-୩ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜୀବନ ମହାପାତ୍ର ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ସପରିବାର ରୁହନ୍ତି। ସେ ଏୟାରଫୋର୍ସରେ ପାଇଲଟ ଭାବେ ଚାକିରି କରିଥିଲେ। ଚାକିରିରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ନୟାପଲ୍ଲୀ ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଖୋଲିଥିବା ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ସଂସ୍ଥା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣି ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଟଙ୍କା ଜମାକଲେ ଅଧିକ ସୁଧ ମିଳିବ ବୋଲି ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଜୀବନ ସଂସ୍ଥାରେ ଟଙ୍କା ଜମା କରିଥିଲେ। ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସେ କୋଟିଏରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ସଂସ୍ଥାରେ ଜମା କରିଥିଲେ। କେବଳ ଜୀବନ ନୁହନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ବି ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିଲେ। ୨ବର୍ଷ ଧରି ଅଫିସ ଚାଲିବା ପରେ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ସଂସ୍ଥା ବନ୍ଦ କରି ଫେରାର ହୋଇ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲେ। ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବେପାରରୁ ଯେତିକି ଲାଭ ହେଉଥିଲା ଉକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ସେ ଜମା କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସୁଧ ଆକାରରେ ଦେଉଥିଲେ। ଫଳରେ ଜମାକାରୀମାନେ ପ୍ରଥମେ ଠକାମିର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜାଣିପାରି ନ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ପରେ ଆଉ ଜମାକାରୀଙ୍କ ସୁଧ ଟଙ୍କା ଦେଇପାରି ନ ଥିଲେ। ଫଳରେ ଜମାକାରୀମାନେ ଠକାମିର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜାଣିପାରିଥିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜୀବନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ପୁରୁଷୋତ୍ତମଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଠକେଇରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଧରିବା ପାଇଁ ଚଢାଉ ଜାରି ରଖିଛି।

All Right Reserved By
Karnatak Exit Poll

Model This Week

ସନ୍ତୋଷ

ଅପରାଧ |

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ରେଞ୍ଜର

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ରେଞ୍ଜର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨୨।୫: ଭଦ୍ରକ ବନ ବିଭାଗର ରେଞ୍ଜର ପ୍ରଫୁଲ କୁମାର ସାହୁ ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟହ୍ନରେ ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି।

ତୁଣ୍ଡଲାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ତୁଣ୍ଡଲାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ତୁଣ୍ଡଲା ,୨୨। ୫ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା କେସିଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ତୁଣ୍ଡଲାଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କେହି ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି l ମୃତକ ହେଲେ ତୁଣ୍ଡଲା ଗ୍ରାମର ଦୁର୍ଗେଶ୍ୱର ପଧାନ (୨୮)। ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ସହ ତଣ୍ଟିରେ କଳାଦାଗ ରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ବିଏଏମ୍‌

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ବିଏଏମ୍‌

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୧।୫- ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ କରାଇଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ସୋମବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି ମଧ୍ୟଖଣ୍ଡ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରର ବ୍ଲକ ଆକାଉଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର (ବିଏଏମ୍‌) ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ।

୬୦ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

୬୦ଲିଟର ଦେଶୀମଦ ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

ରଣପୁର,୨୧।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନୟାଗଡ ଜିଲା ରଣପୁର ଥାନା ରାଜସୁନାଖଲା ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ସାମବାର ରଣପୁର ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ୬୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ସହ ଏକ ମଟର ସଇକେଲ ଜବତ କରିଛି।

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍‌ରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍‌ରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ

ଗୋପ, ୨୧।୫ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ପୁରୀ ଜିଲା ଗୋପ, ଗଣେଶ୍ୱରପୁର, ଜମରା ସମେତ ଅନ୍ୟ କେତେକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ୍‌ରେ ଅପମିଶ୍ରିଣ ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ବିକ୍ରି ହେବା ସହ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକେଇ ହେଉଥିବା ଜିଲାପାଳଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା।

ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଲୁଟ୍‌

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୧।୫(ନି.ପ୍ର.): ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡମାଳ ଛକ ନିକଟରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି।

ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆଗରେ ସୂଚନାଧିକାର କର୍ମୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆଗରେ ସୂଚନାଧିକାର କର୍ମୀଙ୍କ ଧାରଣା

କଟକ ଅଫିସ, ୨୧।୫: ଭିଜିଲାନ୍ସ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆଗରେ ସୂଚନାଧିକାର କର୍ମୀ ବସନ୍ତ ଜେନା ସୋମବାର ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବାରଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ହରିଅନ୍ତା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ନେଇ ବସନ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଭିଜିଲାନ୍ସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନ ଥିଲା।

ତୁଳସୀପୁରରେ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ, କାଠପଟା ଜବତ

ତୁଳସୀପୁରରେ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ, କାଠପଟା ଜବତ

କାକଟପୁର,୨୦।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବନାଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁଳସୀପୁରଠାରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲି ଆସୁଥିବା କରତକଳ ଉପରେ ରବିବାର ପୁରୀ ବନବିଭାଗ, ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ ଓ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ଭଗବାନଙ୍କୁ ବେଖାତିର: ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଗହଣା, ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି

ଭଗବାନଙ୍କୁ ବେଖାତିର: ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଗହଣା, ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି

ଅତାବିରା,୨୦।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବରଗଡ଼ ଜିଲା ଅତାବିରା ଥାନା ତଥା ଗୋଡ଼ଭଗା ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ପୋଡ଼ବାଡ଼ି ଛକସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀରାମ ମନ୍ଦିରରୁ ଶନିବାର ରାତିରେ ୩ଟି ରୂପା ମୁକୁଟ, ସୁନା ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ଏବଂ ଦାନବାକ୍ସ ଚୋରି ହୋଇଛି।

ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୭ ଗିରଫ, ୮ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ: ୭ ଗିରଫ, ୮ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୫(ବ୍ୟୁରୋ): କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ଶନିବାର ଏକ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ କରିଛି। ଏହି ର଼୍ୟାକେଟ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାପୁଜିନଗରସ୍ଥିତ ଏଚ୍‌ଟୁଓ ସ୍ପାରେ ଚାଲିଥିଲା। ସେକ୍ସ କାରବାରରେ ସ୍ପା ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜଣକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ୩ ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା

ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତରେ ୩ ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଶନିବାର ଚେନ୍‌ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ରାଜକିଶୋର ମୁଦୁଲି, ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର ରାଜ କୁମାର ଠାକୁର ଓ କନ୍ଧମାଳର ସୋନି ନାୟକ। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ଓ ୫ ସୁନା ଚେନ୍‌ ଜବତ କରିଛି।

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଭାରତୀ ପାହାଡ଼ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକରି ଭାରତୀ ପାହାଡ଼ରେ ଟାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଭୁବନ,୧୯।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଥାନା ରେନନ୍ଦା ପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଦୁଃଖବନ୍ଧୁ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଶନିବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।