ଅପରାଧ |

ଥାନାରେ ଏସିପି, ଏସ୍‌ଆଇ ମାରପିଟ୍‌

ଥାନାରେ ଏସିପି, ଏସ୍‌ଆଇ ମାରପିଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୪।୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଶହୀଦନଗର ଥାନାରେ ରବିବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କୌଣସି କାରଣରୁ ଜଣେ ଏସିପି ଏବଂ ଜଣେ ଏସ୍‌ଆଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଲାଗିଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟେ ମାରପିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଥାନାର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା କେତେଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସ୍ତମ୍ଭୀଭୂତ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ଆଚରଣକୁ ବି ପଦାରେ ପକାଇଥିଲା।
ଜଣେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସମୟ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ୧୫। ଥାନା ଅଧିକାରୀ ନ ଥିଲେ। ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ କେତେଜଣ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ଜଣେ ଏସିପି ଥାନା ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଥାନାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁ କରୁ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ଜଣେ ଏସ୍‌ଆଇଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ବୋଲି ଏସ୍‌ଆଇ ଜଣକ ସହ୍ୟ କରି ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଗାଳି ଅସହ୍ୟ ହେବାରୁ ଏସ୍‌ଆଇ ଜଣକ ଉତ୍‌କ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପାଟି ଖୋଲିଥିଲେ। ଏସ୍‌ଆଇ ଜଣକ ପ୍ରତ୍ୟୁତ୍ତର ଦେବାରୁ ଏସିପି ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ପାଇଁ ହାତ ଉଠାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍‌ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଥାନା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏସବୁ ଦେଖୁଥିଲେ ବି ଚୁପ ରହିଥିଲେ। ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଜଣାଇବା ପରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଥିଲେ। ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାଶୁଝା କରି ଚାମ୍ବରକୁ ନେଇ ଆପୋସ ସମାଧାନ କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପଟେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ମୁଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେଭଳି କିଛି ଘଟିନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

Model This Week

ସନ୍ତୋଷ

ଅପରାଧ |

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦରୁ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗିରଫ

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦରୁ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗିରଫ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୬।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ ରାମିଆଗଞ୍ଜ ଗ୍ରାମରେ ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶନିବାର ମାର୍ଶାଘାଇ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବଳରାମ ରାଉତ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୟଶ୍ରୀ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ

ପାଟଣା,୨୬।୫(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ସାହାରବ୍ଲକ ବାଇକଳା ପଞ୍ଚାୟତ ମଙ୍ଗଳପୁର ଗ୍ରାମର ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁନୁ ମୁଣ୍ଡା(୨୦)ଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଡେରାବିଶରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଡେରାବିଶରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ,ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଡେରାବିଶ,୨୫।୫(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡେରାବିଶ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁଣି ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ୮୦/୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ କଟକ ଜିଲା ମାହାଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହଳଦିଆ ଗ୍ରାମର ମିହିର କୁମାର ସିଂହ(୨୮)ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରକୁ  ଉଡାଇଦେବା ଧମକ ଦେଇଥିବା ଯୁବକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ଉଡାଇଦେବା ଧମକ ଦେଇଥିବା ଯୁବକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୫।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ଗୁରୁବାର ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିମାନବନ୍ଦର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ଟେଲିଫୋନ ଯୋଗେ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ଖଣ୍ଡଗିରିର ବସନ୍ତ ପୃଷ୍ଟି(୨୫)। ପଚରାଉଚରା ସରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନାଧିକାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ନିଆଁରେ ପୋଡି ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ମହିଳା ମୃତ: ସ୍ବାମୀ ଅଟକ

ନିଆଁରେ ପୋଡି ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ମହିଳା ମୃତ: ସ୍ବାମୀ ଅଟକ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ/ବାସୁଦେବପୁର (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.),୨୫।୫: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏଡତାଳ ଗ୍ରାମର ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ହୋଇଥିବା ମହିଳା ସସ୍ମିତା ସେଠୀ(୨୩)ଙ୍କର ଗୁରୁବାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ୨ ଦିନ ଧରି ଭେତାଳ ଗ୍ରାମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ ସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କର ଶବ ସତ୍କାର ହୋଇପାରି ନ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଅପରପକ୍ଷେ ବାସୁଦେବପୁର ପୋଲିସ ସସ୍ମିତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କଟକରୁ ଆଣି ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି।

ଆୟ ବର୍ହିଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ: ଗୃହ ବିଭାଗ କନିଷ୍ଠ କିରାଣୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ଆୟ ବର୍ହିଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ: ଗୃହ ବିଭାଗ କନିଷ୍ଠ କିରାଣୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୫।୫: ବ୍ରହ୍ମପୁର ରାସ୍ତା ଓ ଗୃହ ବିଭାଗ-୧ର କନିଷ୍ଠ କିରାଣୀ ଦଣ୍ଡପାଣି ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଅଫିସ ସମେତ ଚାରୋଟି ସ୍ଥାନରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିଛି। ଆୟ ବର୍ହିଭୁତ ସମ୍ପତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଉଛି।

ଆଳିର ୪ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ

ଆଳିର ୪ ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ

ଆଳି,୨୫ା୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଆଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲିଥିବା ୪ କରତକଳ ଉପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭୋର ୫ଟାରେ ରାଜନଗର ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇଛି। ୪ଟିର ଯନ୍ତ୍ରାଶ ଓ କାଠଗୁଡିକୁ ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ରାସ୍ତାରେ ନବବଧୂଙ୍କୁ ଅଟୋରୁ ଠେଲି ସ୍ବାମୀ ଓ ଶ୍ୱଶୁର ଫେରାର

ଓଡ଼ଗାଁ, ୨୫।୫(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ବାହାଡ଼ାଝୋଲା ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ସୁରୁକାବାଡି ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ନବବଧୂଙ୍କୁ ସ୍ବାମୀ, ଶ୍ୱଶୁର ଅଟୋରୁ ଠେଲି ଦେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ନୂଆଗାଁ ଥାନା କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଗ୍ରାମର ହରଷ ବେହେରାଙ୍କ ପୁଅ ମାନସ ବେହେରା ୬ ମାସ ପୂର୍ବେ ସୁରୁକାବାଡି ଗ୍ରାମର ଜନୈକା ନାବାଳିକା (ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୮ ବର୍ଷ)ଙ୍କ ସହିତ ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ବାରମ୍ବାର କଥା ହେବା ପରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ମାନସ ବାରମ୍ବାର ସୁରକାବାଡି ଆସି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ।

ପୁଅର କାଠଫାଳିଆ ମାଡ଼ରେ ମାଆର ମୃତ୍ୟୁ

ପୁଅର କାଠଫାଳିଆ ମାଡ଼ରେ ମାଆର ମୃତ୍ୟୁ

ରାଜନଗର,୨୫।୫ (ଡି.ଏନ.ଏ.):କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ରାଜନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପ୍ରହରାଜପୁର ଗଁ।ରେ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପୁଅର କାଠ ଫାଳିଆ ମାଡରେ ଜଣେ ୬୦ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସେ ହେଲେ ଶ୍ରୀମତୀ ବିଶ୍ୱାଳ । ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ହତ୍ୟାକାରୀ ପୁଅ ଶଶୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାଧାରଣରେ ଗଭୀର ଆଲୋଡନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ପ୍ରକାଶ ଯେ, ପ୍ରହରାଜପୁର ଗ୍ରାମର ଶଶୀକାନ୍ତ (୩୫) ବିବାହିତ । ୨ ବର୍ଷ ତଳୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ୩ ସନ୍ତାନକୁ ନେଇ ବାପଘରେ ରହୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇ, ଭଉଣୀ ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ପେଟ ପୋଷିବା ପାଇଁ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଶଶୀକାନ୍ତ ନିଜ ମାଆ ସହ ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ କୌଣସି କାମଧନ୍ଦା କରୁ ନ ଥିବା ବେଳେ ମଝିରେ ମଝିରେ ମାଆକୁ ଟଙ୍କା ମାଗୁଥିଲେ । ମାଆ ଟଙ୍କା ଦେଇ ନ ପାରିଲେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହେବା ସହ ଶଶୀକାନ୍ତ ମାଡ ମାରିବାକୁ ପଛାଉ ନ ଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ସେ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ବେଳେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ମା’କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ । ମାଆ ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ରାଗିଯାଇ ଏକ କାଠଫାଳିଆରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟି ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଶ୍ରୀମତୀ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡିଯାଇଥିଲେ । କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ପଡୋଶୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ରାଜନଗର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆଣିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ଶ୍ରୀମତୀଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଶଶୀକାନ୍ତ ଗଞ୍ଜେଇ ଟାଣି ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରୁ ପୁଣି ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ ଠାବ: ୩ ଯୁବତୀ, ୨ଜଣ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ

ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରୁ ପୁଣି ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ ଠାବ: ୩ ଯୁବତୀ, ୨ଜଣ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ

ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ ୩ ଦେହଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର ଜଣେ ଗ୍ରାହକ, ୨ ଦଲାଲ ଗିରଫ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୪।୫(ବ୍ୟୁରୋ)- ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ମସାଜ ସେଣ୍ଟରରୁ ପୁଣି ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ ହୋଇଛି। ଆଇଆରସି ଭିଲେଜର ପ୍ଲଟ ନଂ.ଏନ୍‌-୫/୯୭ରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ମସାଜ ସେଣ୍ଟରରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ ୩ ଦେହଜୀବୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ସେଠାରୁ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ୨ ଦଲାଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ପାର୍ବତୀ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍‌ରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ପୋଲିସ ଏକ ସେକ୍ସ ର଼୍ୟାକେଟ ଠାବ କରିଥିଲା।

ମହିଳା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କଠାରୁ ୯୪ହଜାର ଲୁଟ

ମହିଳା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କଠାରୁ ୯୪ହଜାର ଲୁଟ

ନିରାକାରପୁର,୨୪।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଦିଆ ପଞ୍ଚାୟତ କୋଳାସାହି-ବାଲିଗାଁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଭାରତ ଫାଇନାନ୍ସ ନାମକ ଏକ ସଂସ୍ଥାର ମହିଳା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କଠାରୁ ଲୁଟ ହୋଇଛି।

ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ: ୪୦୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା, ୩.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ: ୪୦୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା, ୩.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ, ୨୪।୫-ଏକ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ରାଉରକେଲା ପ୍ଲାଣ୍ଟ ସାଇଟ୍‌ ଥାନା ପୋଲିସ। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ୫ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।