ଅପରାଧ |

ଥାନାରେ ଏସିପି, ଏସ୍‌ଆଇ ମାରପିଟ୍‌

ଥାନାରେ ଏସିପି, ଏସ୍‌ଆଇ ମାରପିଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୪।୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଶହୀଦନଗର ଥାନାରେ ରବିବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କୌଣସି କାରଣରୁ ଜଣେ ଏସିପି ଏବଂ ଜଣେ ଏସ୍‌ଆଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଲାଗିଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟେ ମାରପିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଥାନାର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା କେତେଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସ୍ତମ୍ଭୀଭୂତ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ଆଚରଣକୁ ବି ପଦାରେ ପକାଇଥିଲା। ଜଣେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ସମୟ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା ୧୫। ଥାନା ଅଧିକାରୀ ନ ଥିଲେ। ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ କେତେଜଣ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ଜଣେ ଏସିପି ଥାନା ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଥାନାରେ ପ୍ରବେଶ କରୁ କରୁ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ଜଣେ ଏସ୍‌ଆଇଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ବୋଲି ଏସ୍‌ଆଇ ଜଣକ ସହ୍ୟ କରି ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଗାଳି ଅସହ୍ୟ ହେବାରୁ ଏସ୍‌ଆଇ ଜଣକ ଉତ୍‌କ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପାଟି ଖୋଲିଥିଲେ। ଏସ୍‌ଆଇ ଜଣକ ପ୍ରତ୍ୟୁତ୍ତର ଦେବାରୁ ଏସିପି ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ପାଇଁ ହାତ ଉଠାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍‌ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଥାନା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏସବୁ ଦେଖୁଥିଲେ ବି ଚୁପ ରହିଥିଲେ। ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ଜଣାଇବା ପରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଥିଲେ। ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବୁଝାଶୁଝା କରି ଚାମ୍ବରକୁ ନେଇ ଆପୋସ ସମାଧାନ କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପଟେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ମୁଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେଭଳି କିଛି ଘଟିନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

ଅପରାଧ |

ରାଜଧାନୀରୁ ୧ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୩ ଘର ମାଲିକ ଅଟକ

ରାଜଧାନୀରୁ ୧ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୩ ଘର ମାଲିକ ଅଟକ

କଟକ ରୋଡ,୧୪ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ତଥା ଏହାର ଉପଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୧ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଓ ୧୬ କେଜି ଅଫିମ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

୯ ମାସ ହେଲା ଦରମା ମିଳିନି: ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ

୯ ମାସ ହେଲା ଦରମା ମିଳିନି: ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ

ତାଳଚେର, ୧୩ା୮(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ସାଉଥବଲଣ୍ଡା ଠାରେ ଥିବା ନବଭାରତ ଏକ୍ସପ୍ଲୋସିଭ କମ୍ପାନୀରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡମାନେ ୯ ମାସ ହେଲା ଦରମା ପାଇ ନ ଥିବା ସୋମବାର ସଭାଘରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିରରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

 ମଦ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ମଦ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ହଣ୍ଡପା ପୋଲିସ ଓ ଆଠମଲ୍ଲିକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ସୋମବାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରି ୪୮ ଲିଟର ଦେଶୀ ମହୁଲି ମଦ ସହ ୪୩ଟି ବିଦେଶୀ ମଦ ବୋତଲ ଜବତ କରିଛି। 

 ଦୋକାନରୁ ଚୋରି

ଦୋକାନରୁ ଚୋରି

ବନ୍ତ,୧୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଆଗରପଡ଼ା ଥାନା ଅଧୀନ ଓଡଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତ ପାରାବନ୍ଧ ଏବଂ ଓଡଙ୍ଗ ଛକରେ ଥିବା ୨ଟି ଦୋକାନରୁ ରବିବାର ରାତିରେ ଚୋରି ହୋଇଛି। 

୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ

୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ

ରାୟଗଡ଼ା ଅଫିସ,୧୩।୮: ରାୟଗଡ଼ା ସହରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହେଲେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋ

ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହେଲେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋ

ରାଜନଗର,୧୩ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ରାଜନଗରସ୍ଥିତ ପ୍ରଥମଶ୍ରେଣୀ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋଙ୍କୁ ସୋମବାର ହାଜର କରାଯାଇଛି। 

ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ: ଜଣେ ଅଟକ

ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ: ଜଣେ ଅଟକ

ନୀଳଗିରି,୧୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡ କୁଲଡିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟର ପଞ୍ଚଲିଙ୍ଗେଶ୍ବର ନିକଟସ୍ଥ ବିଟରକେନ୍ଦୁନାଳ ଗାଁରୁ ସୋମବାର ବନବିଭାଗ ଚଢାଉ କରି ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ କରିବା ସହ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି। ଅଟକ ଜଣଙ୍କ ହେଲେ କେନ୍ଦୁନାଳ ଗାଁର ଚନ୍ଦ ସିଂ।

୩୫୦ ଲିଟର ଦେଶିମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

୩୫୦ ଲିଟର ଦେଶିମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୩।୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ସଦର ଥାନା ଗେଙ୍ଗୁଟିଆ ଗ୍ରାମ ନିକଟରୁ ସୋମବାର ସକାଳ ସାଢେ ୯ ଟାରେ ଚୋରା ମଦ କାରବାର ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତିି।

ଆଇଏଏସ୍‌ ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ

ଆଇଏଏସ୍‌ ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ

କଟକ ଅଫିସ, ୧୩।୮: ଆଇଏଏସ୍‌ ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କୁ ସୋମବାର ହାଇକୋର୍ଟରୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ମିଳିଛି।  ଜାମିନର ସର୍ତ ରଖିବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ତଳ କୋର୍ଟକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ବିନୋଦ କୁମାର ଏବେ ଝାରପଡ଼ା ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି ।

ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୧୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ଦକ୍ଷିଣବାଡ ପଞ୍ଚାୟତ ରେବୋ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାହ୍ମଣସାହିରେ ଗତ ୯ ତାରିଖରେ ଏକ ପୋଖରୀରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। 

କିଶୋରନଗର ପୋଲିସର ଚଢାଉ : ମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

କିଶୋରନଗର ପୋଲିସର ଚଢାଉ : ମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କିଶୋରନଗର ପୋଲିସ ରବିବାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରି ୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିବା ସହ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଟିମ୍ବିରୀମୁଣ୍ଡି ଗ୍ରାମର ଜ୍ୟୋତି କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କ ଘରୁ ୧୦ ଲିଟର, ଚର୍ତୁଭୁଜ ବଡ଼ମାଳୀଙ୍କ ଘରୁ ୫ ଲିଟର, ଖଣ୍ଡହତା ଗ୍ରାମର ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଘରୁ ୧୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ,  ୩ ଶିକାରୀ ଗିରଫ

ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ, ୩ ଶିକାରୀ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ହଣ୍ଡପା ରେଞ୍ଜ ନର୍ଦନା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ବନବିଭାଗ ରବିବାର ସକାଳେ ଚଢାଉ କରି ୩ଜଣ ଶିକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଉଡ଼ଲ ଗ୍ରାମର ହେମନ୍ତ ନାୟକ, ଟକବା ଗ୍ରାମର ପିତାମ୍ବର ପ୍ରଧାନ, ସୁଶାନ୍ତ ମାଝି।

Model This Week

ଯସ୍ମିନ୍