ମେଟ୍ରୋ |

ବନ୍ଦ ବେଳେ କଁ। ଭଁ। ହିଂସା

ବନ୍ଦ ବେଳେ କଁ। ଭଁ। ହିଂସା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୪।୧(ବ୍ୟୁରୋ)- କୁନ୍ଦୁଲି ପୀଡିତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଘଟଣା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରି ବୁଧବାର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ୧୨ଘଣ୍ଟିଆ ହରତାଳ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଓଡ଼ିଶା ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା। ବନ୍ଦ ବେଳେ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏବଂ କଟକ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କଁ। ଭଁ। ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା। ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ, ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଛକ ଓ ଜୟଦେବ ବିହାର ଛକରେ ଛୋଟମୋଟ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କଟକରେ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲା। ଓଏମ୍‌ପି ଓ ମଧୁପାଟଣା ଛକ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ଟ୍ରକ ଅଟକାଇ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ। ତେବେ ବନ୍ଦ ସମୟରେ ଜନସାଧାରଣ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଗାଡ଼ିମୋଟର ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିବା ଯୋଗୁ ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ, ରେଳ ଷ୍ଟେଶନରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଯାତ୍ରୀ ଅଟକି ରହିଥିଲେ। ବନ୍ଦ ନେଇ ଆଗୁଆ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିବାରୁ ଅଧିକାଂଶ ଜନସାଧାରଣ ବାହାରକୁ ବାହାରି ନ ଥିଲେ। ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାସ୍ତାଘାଟ ଶୂନଶାନ ରହିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଗାଡ଼ିମୋଟର ଚଳାଚଳ ସ୍ବାଭାବିକ ହୋଇଥିଲା।
ବନ୍ଦକୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ସ୍ବତଃପ୍ରବୃତ୍ତ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିବା ଦୁଇ ଦଳ କହିଛନ୍ତି। ଅଳ୍ପ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ରାଜଧାନୀରେ ବନ୍ଦ ପ୍ରାୟତଃ ଶାନ୍ତପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଥିଲା। କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ସକାଳୁ ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଛକରେ ଟାୟାର ଜାଳି ବିକ୍ଷୋଭ କରିବା ସହ ଷ୍ଟେଶନରେ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। ସକାଳୁ ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଛକରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ କେତେଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ମାଡପିଟ୍‌ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଭାଜପା କର୍ମୀମାନେ ରାମମନ୍ଦିର ଛକ, ଜୟଦେବ ବିହାର ଛକ ଓ ଏଜି ଛକରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଭାଜପା କର୍ମୀମାନେ ରାମମନ୍ଦିର ଛକରୁ ବ୍ୟାନର ଧରି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଏଜି ଛକ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିବାବେଳେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ କଂଗ୍ରେସ ଭବନରୁ ବାଇକ୍‌ ରାଲିରେ ବାହାରି ଶହୀଦନଗର, ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ଛକ ଦେଇ ପୁଣି କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧ଟା ୩୦ରେ କଂଗ୍ରେସ ଭବନରୁ ପୁଣି କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ସଚିବାଳୟ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ପିଏମ୍‌ଜି ଛକରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ପୋଲିସ ସହ ସେମାନଙ୍କର ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲା। ଶେଷରେ ପୋଲିସ ସେଠାରେ ସୁରେଶ ରାଉତରାୟ, କିଶୋର ଜେନା, ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଖୁଣ୍ଟିଆ, ଶରତ ରାଉତ, ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା, ଜୟଦେବ ଜେନା, ଶୁଭେନ୍ଦୁ ମହାନ୍ତି, ଲୋକନାଥ ମହାରଥୀ, ସନ୍ଧ୍ୟା ମହାପାତ୍ର, ହଳଧର ସେଠୀ ଓ ଶିବାନନ୍ଦ ରାୟ ପ୍ରମୁଖ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସଚିବାଳୟ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ନିକଟରେ ପୋଲିସ ସହ ଭାଜପା କର୍ମୀଙ୍କ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲା। ସେଠାରେ ପୋଲିସ ବହୁ ନେତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ହରତାଳ ଓ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଯୋଗୁ ଜନସାଧାରଣ ତଥା ଯାତ୍ରୀମାନେ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇପାରି ନ ଥିଲେ। ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା।
ରାଜଧାନୀରେ ଯେଭଳି କିଛି ଗଣ୍ଡଗୋଳ ନ ଘଟେ ସେଥିଲାଗି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କଡା ନଜର ରଖାଯାଇଥିଲା। ଦ୍ୱୈତନଗରୀରେ ୪୦ ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ ହୋଇଥିଲେ। ବିଭିନ୍ନ ଛକରେ ଏକାଧିକ ପୋଲିସ ଅଫିସର ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ଡିସିପି ସତ୍ୟବ୍ରତ ଭୋଇ କହିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

Model This Week

ସୌମ୍ୟ

ମେଟ୍ରୋ |

କଟକର ଚା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା

କଟକର ଚା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ମୋଦିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା

କଟକ ଅଫିସ, ୨୭।୫-ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ମନ୍‌ କୀ ବାତ୍‌ରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି କଟକର ଚା ଦୋକାନୀ ଡି. ପ୍ରକାଶ ରାଓଙ୍କ ଗୁଣଗାନ। ଗତ ୨୬ ତାରିଖରେ ମୋଦି କଟକ ଆସିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରକାଶ ତାଙ୍କୁ ସଭାମଞ୍ଚ ନିକଟରେ ନିର୍ମିତ କ୍ୟାମ୍ପ ଅଫିସରେ ଭେଟିଥିଲେ।

ଏସ୍‌ପିମାନଙ୍କୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ମାର୍ଗଦର୍ଶିକା ଜାରି , ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ସହ ଚାର୍ଜଶିଟ୍‌ ଦାଖଲ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଏସ୍‌ପିମାନଙ୍କୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ମାର୍ଗଦର୍ଶିକା ଜାରି , ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ସହ ଚାର୍ଜଶିଟ୍‌ ଦାଖଲ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

କଟକ ଅଫିସ,୨୭।୫-ଇତିମଧ୍ୟରେ ଦଣ୍ଡବିଧାନ ହେଉଥିବା ମାମଲାଗୁଡିକର ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଉଛି। ଅନେକ ସମୟରେ ଚାର୍ଜଶିଟ୍‌ ଅଦାଲତରେ ଦାଖଲ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି। ଏଣୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ସହିତ ଚାର୍ଜଶିଟ ଦାଖଲ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି।

ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଗୁଜବ , ପିଲା ଚୋର ସନ୍ଦେହ

ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଗୁଜବ , ପିଲା ଚୋର ସନ୍ଦେହ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୭।୫(ବ୍ୟୁରୋ)- ବିହାରରୁ ପାଖାପାଖି ୫୦୦ଲୋକ ଓଡିଶାକୁ ପଳାଇ ଆସିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଓଡିଶାରୁ ପିଲା ଚୋରି କରି ନେଇଯାଉଛନ୍ତି। ଘରେ ପଶି ଲୋକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ସେମାନଙ୍କ ଅଙ୍ଗପ୍ରତ୍ୟଙ୍ଗ କାଢ଼ି ନେଉଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସବୁ ଜିଲାକୁ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଛି।

ଦୁଇ ହାଇଓ୍ବା ମଧ୍ୟରେ ମୁହଁାମୁହିଁ ଧକ୍କା ,ଜଣେ ଚାଳକ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର୍‌

ଦୁଇ ହାଇଓ୍ବା ମଧ୍ୟରେ ମୁହଁାମୁହିଁ ଧକ୍କା ,ଜଣେ ଚାଳକ ମୃତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର୍‌

ବାରଙ୍ଗ,୨୭।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବାରଙ୍ଗ ଥାନା ଅଧୀନ ବ୍ଲକ ଗଡ଼ା ନିକଟରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପ୍ରାୟ ୩ଟାରେ ଦୁଇଟି ହାଇଓ୍ବା ମଧ୍ୟରେ ମୁହଁାମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇ ଜଣେ ଚାଳକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ କଟକ ବଡ଼ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୭ା୫(ବ୍ୟୁରୋ)- ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଅଭିଯୋଗରେ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ପୋଲିସ ଭଗବତୀ ବସ୍ତିର ଶଙ୍କର ଦାସ ନାମକ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଶନିବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଶଙ୍କର ଉକ୍ତ ବସ୍ତିର ଭାରତୀ ନାମ୍ନୀ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ମାଡ ମାରିଥିଲେ।

ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଚୋରି: ଯୁବକ ଗିରଫ

ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଚୋରି: ଯୁବକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୭ା୫(ବ୍ୟୁରୋ)- ମୋବାଇଲ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନା ପୋଲିସ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ରାଜସୁନାଖଳା ଅଞ୍ଚଳର ସର୍ବେଶ୍ୱର ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ଶନିବାର ରାତିରେ ସନ୍ତୋଷ ତ୍ରିବେଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେଳ ଷ୍ଟେଶନରୁ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିବାବେଳେ ସର୍ବେଶ୍ୱର ତାଙ୍କୁ ପିଛା କରିଥିଲେ।

ଭାଜପା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣା , ଜେଲ ଗଲେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ଭାଜପା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣା , ଜେଲ ଗଲେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୭ା୫(ବ୍ୟୁରୋ)- ରାମ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଥିବା ଭାଜପାର ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରବିବାର ଖାରବେଳନଗର ପୋଲିସ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ଫୁଲନଖରା ରାଇପୁର ଅଞ୍ଚଳର ପିନାକୀ ମହାନ୍ତି(୩୫) ଓ ବିଶ୍ୱଜିତ୍‌ ମଲ୍ଲିକ। ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଝାରପଡା

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଖସାପଡ଼ା ନୀତି ଆଜି : ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଖସାପଡ଼ା ନୀତି ଆଜି : ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୨୭।୫: ସୋମବାର ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଖସାପଡ଼ା ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟାରୁ ରାତି ୯ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୪ ଘଣ୍ଟା ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ ରହିବ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ପୂଜାପଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଏକ ଗୁପ୍ତ ନୀତି। ତେଣୁ ଏହି ସମୟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁମାନେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

ସରିଲା ଅଖ କାମ

ସରିଲା ଅଖ କାମ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୨୭।୫: ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରଥକାମ ଇତିମଧ୍ୟରେ ୩୯ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି। ରଥଖଳାରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାମ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ମହାରଣା ସେବକ। ଭୋଇ ସେବକ, କରତି ସେବକ ଓ କମାର ସେବକ ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ମୋଦିଙ୍କ ଭାଷଣକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର କହିଲେ ବିଜୟ

ମୋଦିଙ୍କ ଭାଷଣକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର କହିଲେ ବିଜୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୭।୫(ବ୍ୟୁରୋ): କଟକ କିଲ୍ଲା ପଡିଆଠାରେ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ଭାଜପାର ଜନକଲ୍ୟାଣ ସମାବେଶ ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମହାନଦୀ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ମତ ରଖି ନ ଥିବା ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ମହାନଦୀ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କର ସ୍ପର୍ଶକାତର ବିଷୟ। ରାଜ୍ୟବାସୀ ଯାହା ଆଶା କରିଥିଲେ, ମୋଦି ତାଙ୍କ ଭାଷଣରେ ସେଭଳି କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଘୂରି ବୁଲୁଥିବା ଘଟଣା ଗୁଜବ: ଡିଜି

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଘୂରି ବୁଲୁଥିବା ଘଟଣା ଗୁଜବ: ଡିଜି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୭।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ପିଲାଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ରାୟଗଡାକୁ ଆସିଥିବା ଖବର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ଫେସ୍‌ବୁକ ତଥା ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍‌ରେ ଘୂରିବୁଲିବା ସହ ଲୋକଙ୍କୁ ଆତଙ୍କିତ କରୁଛି। ତେବେ ଏହା ଉପରେ ଡିଜି ଆର ପି ଶର୍ମା ରବିବାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଉକ୍ତ ଖବର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା।

ଶିଶୁଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ରୋକିବାକୁ ପୋଲିସର ପ୍ରୟାସ: ଉନ୍ମୋଚନ ହେଲା  ‘ପରୀ ପାଇଁ କଥାଟିଏ’ର ଲୋଗୋ, ଅଡିଓ

ଶିଶୁଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ରୋକିବାକୁ ପୋଲିସର ପ୍ରୟାସ: ଉନ୍ମୋଚନ ହେଲା ‘ପରୀ ପାଇଁ କଥାଟିଏ’ର ଲୋଗୋ, ଅଡିଓ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୭।୫(ବ୍ୟୁରୋ): ରାଜ୍ୟରେ କୋମଳମତି ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଥିବା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ତଥା ବଳାତ୍କାରକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ପୋଲିସର ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ। ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବା ପାଇଁ ‘ପରୀ ପାଇଁ କଥାଟିଏ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।