ମନୋରଞ୍ଜନ |

୨୫ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

୨୫ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର କରିଥିବା ପୁନର୍ବିଚାର ଆବେଦନକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ମଙ୍ଗଳବାର ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି। କୋର୍ଟ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ରାୟକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରଖିଛନ୍ତି। ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ରିଲିଜ୍‌କୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କାହାର ଅଧିକାର ନାହିଁ ବୋଲି କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ, ଆସନ୍ତା ୨୫ରେ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ସାରା ଦେଶରେ ଫିଲ୍ମଟି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ତେବେ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରମାନେ ନଜର ରଖିବାକୁ କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବେଶ୍‌ କିଛିଦିନ ହେବ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ର ରିଲିଜ୍‌କୁ ନେଇ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହୋଇଆସୁଥିଲା। ପରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ଏହାର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା।

All Right Reserved By
Karnatak Exit Poll

Model This Week

ସନ୍ତୋଷ

ମନୋରଞ୍ଜନ |

୧୯ ବର୍ଷ ପରେ ରିମେକ୍‌ ହେଲା ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ଗୀତ

୧୯ ବର୍ଷ ପରେ ରିମେକ୍‌ ହେଲା ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ଗୀତ

ବମ୍ବେ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୋରା ଫତେହି ଅଭିନେତା ଜନ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’ର ଏକ ଗୀତରେ ନଜର ଆସିବେ। ୯୦ ଦଶକର ଫିଲ୍ମ ‘ସିର୍ଫ ତୁମ୍‌’ର ଗୀତ ଦିଲବରର ରିମେକ୍‌ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡି ନଜର ଆସିବେ।

ରେହାନାଙ୍କ ଫଟୋ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହଇଚଇ

ରେହାନାଙ୍କ ଫଟୋ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହଇଚଇ

ବମ୍ବେ, ୨୧।୫: ଇଶକବାଜ୍‌ ଫେମ୍‌ ରେହାନା ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଫଟୋ ନେଇ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ହଇଚଇ। ଫଟୋରେ ସେ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ବ୍ୟାକଲେସ୍‌ ଡ୍ରେସ୍‌। ତାଙ୍କର ପ୍ରଶସଂକଙ୍କ ମନକୁ ଫଟୋଟି ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ତାଙ୍କର ଓଠର ଲାଲ୍‌ ଲିପଷ୍ଟିକ୍‌ ଫଟୋକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି ବୋଲି ପ୍ରଶସଂକ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି।

ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଲାଗି ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିଲେ ଆଦିତ୍ୟ

ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଲାଗି ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିଲେ ଆଦିତ୍ୟ

ବମ୍ବେ, ୨୧।୫: ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ସୋମବାର ୪୮ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୭୧ ମସିହା ମେ ୨୧ ତାରିଖରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଜୀବନ ବେଶ୍‌ ସମସ୍ୟା ବହୁଳ ରହିଛି। ୨୦୦୧ରେ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ବାନ୍ଧବୀ ପାୟଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ପାୟଲଙ୍କୁ ଆଦିତ୍ୟ ୨୦୦୯ରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ

ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ନବାଗତା ନାୟିକା ଉର୍ବଶୀ ଶୌତେଲାଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜକୁ ନେଇ ସେ ଏବେ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଏଥର ସେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବା ବୋଲ୍ଡ ଅବତାରକୁ ନେଇ ନୁହେଁ ବରଂ ଆଉ ଏକ ନିଆରା କାମ ପାଇଁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଉର୍ବଶୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଅଫିସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ବ୍ରେକ୍‌ ନେବେ ଆମିର

ବ୍ରେକ୍‌ ନେବେ ଆମିର

ବମ୍ବେ: କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ଚୁଜି ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମିର ଖାଁ। ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ଯେଉଁ କେତୋଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆମିର ନଜର ଆସନ୍ତି ତାହା ହୁଏ ସୁପରଡୁପର ହିଟ୍‌।

ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର-ମିସ୍‌ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଯୋଡି ଦିଓ୍ବାନା କରିବେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ

ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର-ମିସ୍‌ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଯୋଡି ଦିଓ୍ବାନା କରିବେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାଁ ଓ ପୂର୍ବତନ ମିସ୍‌ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଡିଜଙ୍କ ଯୋଡି ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦିଓ୍ବାନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ପୂର୍ବରୁ ମୁଭି ‘କିକ୍‌’ରେ ଉଭୟ ନିଜର ଜଲଓ୍ବା ଦେଖାଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆପଣାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି।

ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଡରନ୍ତି ରଣବୀର

ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ଡରନ୍ତି ରଣବୀର

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ରକ୍‌ଷ୍ଟାର ରଣବୀର କପୁର ପରଦାରେ ଯେତିକି ସ୍ମାର୍ଟ ଲାଗନ୍ତି ଅସଲରେ କିନ୍ତୁ କଥାଟା ଟିକେ ଅଲଗା। ରଣବୀର ଭାରି ଡରକୁଳା। ଏ କଥା ସେ ନିଜେ କୁହନ୍ତି। କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ପରଫର୍ମ କରିବା ସମୟରେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ନିଜକୁ ଯେତେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଡରି ଯାଆନ୍ତି।

ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ କାହିଁକି ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି ସଲମାନ

ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ କାହିଁକି ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି ସଲମାନ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର୍‌ , ଭାଇଜାନ୍‌ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ସମୟର ପ୍ରାୟ ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରିଲ୍‌ ରୋମାନ୍ସ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ହେଲେ ସେସମୟର ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ ସଲମାନ କେବେ ବି ଅଭିନୟ କରି ନାହାନ୍ତି।

ଆସିଲା ‘କାଲା’ର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର

ଆସିଲା ‘କାଲା’ର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର

ବମ୍ବେ: ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କାଲା’ର ଆଉ ଏକ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ଜାରି କରିଛନ୍ତି ନିର୍ମାତା। ଏହି ପୋଷ୍ଟରକୁ ଦେଖିବା ପରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ଆହୁରି ବଢିଯାଇଛି।

ଯୋଦ୍ଧା ଅବତାରରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ

ଯୋଦ୍ଧା ଅବତାରରେ ସନ୍ନି ଲିଓନ

ବମ୍ବେ: ବୀରାଙ୍ଗନା ଭୂମିକାରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନ୍‌। ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ବୀରାମ୍ମାଦେବୀ’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଜଣେ ଯୋଦ୍ଧାବେଶରେ ଆସୁଛନ୍ତି ସନ୍ନି। ପାଓ୍ବାର୍‌ପ୍ୟାକ୍‌ ଆକ୍ସନ୍‌ ସହ ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସନ୍ନିଙ୍କୁ। ଫିଲ୍ମର ଫାଷ୍ଟଲୁକ୍‌ ଶୁକ୍ରବାର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି।

ଆଜି ମେଘାନ୍‌-ହ୍ୟାରିଙ୍କ ବିବାହ

ଆଜି ମେଘାନ୍‌-ହ୍ୟାରିଙ୍କ ବିବାହ

ଲଣ୍ଡନ: ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମେଘାନ୍‌ ମର୍କଲେଙ୍କୁ ଶନିବାର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବ୍ରିଟେନ୍‌ ରାଜକୁମାର ହ୍ୟାରି। ଏଥିଲାଗି ଉତ୍ସବମୁଖର ହୋଇ ଉଠିଛି ସମଗ୍ର ବ୍ରିଟେନ୍‌। ଲଣ୍ଡନଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ନର୍ଦର୍ନଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ, ଲାନ୍ସଶାୟାର୍‌ ଯାଏ ସ୍କୁଲ୍‌, କଲେଜ, ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତଷ୍ଠାନ ଏବଂ ସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକରେ ଯୁବରାଜ ଏବଂ ଭାବୀ ଯୁବରାଣୀଙ୍କୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଢଙ୍ଗରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ବାର୍ତ୍ତା ଦିଆଯାଇଛି।

ଶାଢ଼ୀ ପ୍ରେସ୍‌ କରୁଥିଲେ ରୋହିତ୍‌

ଶାଢ଼ୀ ପ୍ରେସ୍‌ କରୁଥିଲେ ରୋହିତ୍‌

ବଲିଉଡ୍‌ର ନାମୀ ଡାଇରେକ୍ଟର ରୋହିତ୍‌ ସେଟ୍ଟୀ ପ୍ରଥମେ ତବୁ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ସ୍ପଟବୟ ଥିଲେ। ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଆସିବା ଲାଗି ତାଙ୍କୁ କେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଛି। ତାହା ନ କହିଲେ ଭଲ। ତବୁ ଯେତେବେଳେ ‘ହକିକତ୍‌’ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରୋହିତ୍‌ ତବୁଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ପ୍ରେସ୍‌ କରୁଥିଲେ।