ରାଜ୍ୟ |

ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିକୁ ଧରାଇଲେ ଗୁପ୍ତଚର: ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ଛେଚିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ

ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିକୁ ଧରାଇଲେ ଗୁପ୍ତଚର: ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ଛେଚିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧।୧(ବ୍ୟୁରୋ)- ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଥାଇ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରେ ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲେ। ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁପ୍ତଚର ଲଗାଇ ତାଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ପରିଣାମସ୍ବରୂପ ଡାକ୍ତର ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତରୁ ମାଡ଼ ଖାଇବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ରବିବାର ଶହୀଦନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଏହି କାରନାମା ଧରାପଡ଼ିଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଶହୀଦନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ସ୍ନାୟୁ ବିଭାଗର ଜଣେ ଡାକ୍ତର ୨ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ସେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇ ମଉଜ କରୁଥିଲେ। ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବାଙ୍ଗଲୋରରେ ଚାକିରି କରୁଥିଲେ। ଏପଟେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆଚାର ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଟଙ୍କା ଦେଇ କେତେକ ହୋଟେଲରେ ଗୁପ୍ତଚର ରଖିଲେ। ସବୁଦିନ ଭଳି ରବିବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୨ଟାରେ ଡାକ୍ତର ଜଣକ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶହୀଦନଗର ଥାନା ନିକଟ ଏକ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଦୁହେଁ ମଉଜମସ୍ତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ଏହି ଖବର ସେଠାରେ ଥିବା ଜଣେ ଗୁପ୍ତଚର ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଲେ। ଖବର ପାଇ ତୁରନ୍ତ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଥିବା ରୁମରେ ପଶିଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସ୍ବାମୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିତ ଉଠି ଯାଇଥିଲା। ସେ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ। ଏପରି କି ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀ ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିବା ପରେ ବି ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ପିଟିଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଏକ କାର୍‌ ବୁକ୍‌ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଖସି ପଳାଇ କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ସେଠାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ମହିଳା ଥାନାକୁ ପଠାଇଥିଲା। ମହିଳା ଥାନାରୁ ମାମଲାଟିକୁ ମାଧ୍ୟମକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର ହୋଇଛି। କ୍ୟାପିଟାଲ ଥାନାର ଜଣେ ଏଏସ୍‌ଆଇ କହିଛନ୍ତି, ଘଟଣାଟି ସତ। ମହିଳା ଜଣକ ଆମ ଥାନାକୁ ଭୁଲ୍‌ରେ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ମହିଳା ଥାନାକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲି।
All Right Reserved By

ରାଜ୍ୟ |

ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ସାଜିଲେ ପୁଅ, ନାତି: ୮୫ ବର୍ଷ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ତାଡ଼ିଲେ ଆଖି

ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ସାଜିଲେ ପୁଅ, ନାତି: ୮୫ ବର୍ଷ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ତାଡ଼ିଲେ ଆଖି

ତାଳଚେର, ୧୯।୮(ନି.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ସନ୍ଥପଡା ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗ୍ରାମର ଗୌର ନାୟକ(୮୫)ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ନାତି ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଗୋଶାଣିନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ବାଇକ୍‌ ଚୋରି ର଼୍ୟାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ୬ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ୧୫ ପୁରୁଣା ବାଇକ୍‌ ଜବତ

ଗୋଶାଣିନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ବାଇକ୍‌ ଚୋରି ର଼୍ୟାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ୬ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ୧୫ ପୁରୁଣା ବାଇକ୍‌ ଜବତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୯।୮: ବ୍ରହ୍ମପୁର ଜିଲା ଗୋଶାଣିନୂଆଗାଁ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିଛି। ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ବାଇକ ଚୋରି ରାକେଟକୁ ପୋଲିସ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିବା ସହ ୬ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଭୋକ ଉପାସରେ ପଡି ରହିଛନ୍ତି  ସାତଭାୟା ଅଞ୍ଚଳର ଶତାଧିକ ଶ୍ରମିକ : କେରଳରେ ବନ୍ୟା

ଭୋକ ଉପାସରେ ପଡି ରହିଛନ୍ତି ସାତଭାୟା ଅଞ୍ଚଳର ଶତାଧିକ ଶ୍ରମିକ : କେରଳରେ ବନ୍ୟା

ରାଜନଗର,୧୯ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)କେରଳରେ ବାଦଲଫଟା ବର୍ଷା ସାଙ୍ଗକୁ ନଦୀରେ ପ୍ରବଳ ବନ୍ୟା ଆସିବା ଫଳରେ  ସ୍ବାଭାବିକ ଜୀବନଯାତ୍ରା ବ୍ୟାହତ ହୋଇଛି। ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ବନ୍ୟାପାଣି ଘେରରେ ରହି ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ବସାଇବା ପାଇଁ ଲାଞ୍ଚ ଅଭିଯୋଗ   ସାହି ଲୋକଙ୍କ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ

ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ବସାଇବା ପାଇଁ ଲାଞ୍ଚ ଅଭିଯୋଗ ସାହି ଲୋକଙ୍କ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୯ା୮- ହଠାତ୍‌ ବର୍ଷାପବନ ସହ ବିଜୁଳି ଘଡଘଡି ମାରିବାରୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ପୋଡ଼ିଗଲା। ବିଭାଗୀୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସାହିଲୋକେ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କଲେ। ହେଲେ ୪ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଗଲା ନାହିଁ।

ବିଦ୍ୟାଳୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାତି ପ୍ରମାଣପତ୍ର ମିଳିବା ଏକ ପ୍ରହସନ

ଖଣ୍ଡପଡା,୧୯ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ବିଭିନ୍ନ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡିକ ମାଧ୍ୟମରେ ସହଜ ଓ ସୁବିଧା ଉପାୟରେ ଜାତିଗତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବା ପାଇଁ  ଗତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। 

କାର୍ଯ୍ୟ କରୁନି ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସର କମ୍ପ୍ୟୁଟର: ଗ୍ରାହକ ହନ୍ତସନ୍ତ

କାର୍ଯ୍ୟ କରୁନି ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସର କମ୍ପ୍ୟୁଟର: ଗ୍ରାହକ ହନ୍ତସନ୍ତ

ରଣପୁର,୧୯।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଡିଜିଟାଲ ଇଣ୍ଡିଆର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖି ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟରୀକରଣ କରିବା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦ୍ୱାରା ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଜୋରସୋରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। 

ସାର ବିକ୍ରିରେ ଅନିୟମିତତା: ୪୫ ରିଟେଲରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

ସାର ବିକ୍ରିରେ ଅନିୟମିତତା: ୪୫ ରିଟେଲରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୯।୮
ବରଗଡ଼ ଜିଲାରେ ଖରିଫ ଚାଷ କାମ ଜୋର ଧରିଛି । ଏଥିପାଇଁ ରାସାୟନିକ ସାରର ଚାହିଦା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିଛି । ଏଭଳିସ୍ଥଳେ ସାରର କଳାବଜାର ପାଇଁ ବେପାରୀମାନେ ତତ୍ପର ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ସରକାରୀ ନିୟମକାନୁନକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି କେତେକ ଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ରିଟେଲର ସାର ବିକୁଥିବାବେଳେ ଆଉ କେତେକ ଅଣଲାଇସେନ୍ସପ୍ରାପ୍ତ ବେପାରୀ ଚଢ଼ାଦରରେ ଏହା ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି । 

ମେଧା ବୃତ୍ତି ଦେଲେ ୩୬୦ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ମେଧା ବୃତ୍ତି ଦେଲେ ୩୬୦ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ରନତ୍ଗିରି,୧୯ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ବରୀ ବ୍ଲକର ଦୁଇ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ୨୨୮  ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମୋଟ୍‌  ୩୬୦ ତୃତୀୟ ଓ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଶନିବାର ବୃତ୍ତି ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିବା ମଣ୍ଡଳ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଅଭୟ କୁମାର ବେହେରା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ା

ବାସ ହରାଇ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ମୁଣ୍ଡ ଗୁଞ୍ଜିଛନ୍ତି ମହିଳା

ବାସ ହରାଇ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ମୁଣ୍ଡ ଗୁଞ୍ଜିଛନ୍ତି ମହିଳା

ବିରଜାକ୍ଷେତ୍ର,୧୯ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)-  ସ୍ବାଧୀନତାର ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ପରେ ବି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବା ପାଇଁ ସ୍ଥାୟୀ ବାସଗୃହ ନାହଁି। ସମ୍ବିଧାନ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ, ବସ୍ତ୍ର, ବାସଗୃହ ଯୋଗାଇ ଦେବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଥିବାବେଳେ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଉଛନ୍ତି ଅନେକ ପରିବାର। 

ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲକୁ ୩ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ: ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଟକ ରଖି ଦେଲେ ପୋଲିସ ଜିମା

ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଚଣ୍ଡିଖୋଲକୁ ୩ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ: ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଟକ ରଖି ଦେଲେ ପୋଲିସ ଜିମା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୯।୮: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁନ୍ଦିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ୪ ଗୋରୁ ଗାଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମଇଁଷି ଚାଲାଣ ମାମଲା :  ପୋଲିସର ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ

ମଇଁଷି ଚାଲାଣ ମାମଲା : ପୋଲିସର ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ,୧୯ା୮: ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଥାନା ଦେଉଳୀ ଗ୍ରାମେଶ୍ୱରଠାରେ ଗତ ୧୬ ତାରିଖ ରାତିରେ ମଇଁଷି ଚାଲାଣବେଳେ ଧରାପଡିବା ମାମଲାରେ ଏବେ ଅଡୁଆ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଭୂତ ଭୟ : ନୂଆଗଡ଼ରୁ ନୟାଗଡ଼ ଦୌଡୁଛନ୍ତି ଲୋକେ, ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥାନ ହ୍ରାସ

ଭୂତ ଭୟ : ନୂଆଗଡ଼ରୁ ନୟାଗଡ଼ ଦୌଡୁଛନ୍ତି ଲୋକେ, ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥାନ ହ୍ରାସ

ପାରାଦୀପ,୧୯ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ଉପକଣ୍ଠ ନୂଆଗଡ଼ ଗ୍ରାମରେ ୪ ଦିନ ହେଲା ଭୂତ ଭୟ ଦେଖାଦେଇଛି। ଗ୍ରାମର କେତେଜଣ ଛାତ୍ରୀ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦେହରେ ପ୍ରେତାତ୍ମା ସବାର ହେଉଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଏଥିଯୋଗୁ ସେମାନେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିବା ସହ ବାଉଳି ହେଉଛନ୍ତି।