ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ବି ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନି ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ବି ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନି ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଗ୍ରୀନ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନାହିଁ। ଗୁଜରାଟରେ ଥିବା ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ସିନେମା ହଲ୍‌ ମାଲିକମାନେ ଗଣ୍ଡଗୋଳକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସରେ କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହେଉ ବୋଲି ଆମେ ଚାହୁଁ ନ ଥିବା ଗୁଜରାଟ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଆସୋସିଏଶନ କହିଛି। ତେଣୁ ଆମେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଗୁଜରାଟର କୌଣସି ଅଞ୍ଚଳରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଦେବୁନାହିଁ ବୋଲି ଆସୋସିଏଶନ୍‌ କହିଛି।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଫିଲ୍ମରେ ଦେଶପ୍ରେମ

ଫିଲ୍ମରେ ଦେଶପ୍ରେମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୪।୮: ଭାରତୀୟ ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମର କାହାଣୀ ଓ ଘଟଣାବଳୀ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ମିଶିଯାଇଛି କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନାହିଁ। ଲୋକଙ୍କ ଦେଶପ୍ରେମ ଭାବପ୍ରବଣତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଅନେକ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି। 

ନେତା ହେବେ ନାହିଁ ଆମିର

ନେତା ହେବେ ନାହିଁ ଆମିର

ମୁମ୍ବାଇ: ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର କେତେଜଣ କଳାକାର ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଏଥିରୁ କିନ୍ତୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମିଷ୍ଟର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମିର ଖାଁ। ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଓ ସାମାଜିକ ଘଟଣାବଳୀକୁ ନେଇ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖୁଥିବା ଆମିର ନିକଟରେ ଏଭଳି କଥା କହିଛନ୍ତି। 

ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ହିଟ୍‌

ରିଲିଜ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ହିଟ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ହି-ମ୍ୟାନ୍‌ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ୨ ପୁଅ ସନ୍ନି ଦଓ୍ବେଲ ଓ ବବି ଦଓ୍ବେଲଙ୍କୁ ନେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ମୁଭି ‘ୟମଲା ପଗଲା ଦିଓ୍ବାନା ଫିର୍‌ ସେ’ରେ ଏମାନେ ନଜର ଆସିବେ।

ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ହି-ମ୍ୟାନ୍‌

ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ହି-ମ୍ୟାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ଆଜିବି ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କ କଥା ମନେପଡିଲେ ଭିଜିଯାଉଛି ଆଖି। ଅନେକେ ଏବେ ବି ତାଙ୍କୁ ଭୁଲିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ଛାଡି ଯାଇଥିବା ନାୟିକା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ହି-ମ୍ୟାନ୍‌ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର।

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଖଦି

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଖଦି

ଖଦିବସ୍ତ୍ର ମନେପକାଇଦିଏ ବାପୁଜୀଙ୍କ କୁଟି ଖାଅ, କାଟି ପିନ୍ଧର ବାର୍ତ୍ତାକୁ। ବ୍ରିଟିଶ ଶାସନାଧୀନ ଦେଶରେ ବିଦେଶୀ ବସ୍ତ୍ର ବର୍ଜନ କରି ସ୍ବଦେଶୀ ତଥା ଖଦିବସ୍ତ୍ରକୁ ଆପଣେଇବାର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ। ଏବେ ଏହି ଦେଶୀ ବସ୍ତ୍ର ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ପ୍ରସାର ଲାଭ କରିବାକୁ ଲାଗିଛି।

ଏମିତି ବି ହୋଇଥିଲା: ମନେପଡେ ସେହି ୯ବର୍ଷ

ଏମିତି ବି ହୋଇଥିଲା: ମନେପଡେ ସେହି ୯ବର୍ଷ

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସିନେମାରେ ମହେଶ ବାବୁ ଜଣେ ବେଶ୍‌ ପରିଚିତ ନାମ। ଆକ୍ସନ ହେଉ କି ଇମୋଶନ ଅବା ରୋମାନ୍ସ- ଯେ କୌଣସି ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ଆଣି ଥୋଇବାରେ ସେ କେତେ ଧୁରନ୍ଧର ତାହା କହିବା ବାହୁଲ୍ୟ ମାତ୍ର। ଏଇ ମାସ ୯ ତାରିଖରେ ସେ ନିଜର ୪୩ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି।

ମ୍ୟାରେଜ ପରେ.. ଆକ୍ଟିଂ କରିପାରେ ଅଡୁଆ

ମ୍ୟାରେଜ ପରେ.. ଆକ୍ଟିଂ କରିପାରେ ଅଡୁଆ

ମହେଶ ତନୟା ଆଲିୟା ଏବେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ର ବିନ୍ଦୁ ସାଜିଛନ୍ତି। ଏପରି ନିଆଁରେ ଘିଅ ଢାଳିବା ଭଳି କାମ କରିଛି ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର୍ସ। ପୁଣି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ କୁଆଡେ ହାତକୁ ଦି’ ହାତ ହେବେ।

ଓକିଲ ହେଲେ ତାପସୀ

ଓକିଲ ହେଲେ ତାପସୀ

ତାପସୀ ପନ୍ନୁ କଳା କୋଟ ପିନ୍ଧିଲେ। କୋର୍ଟ ଭିତରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ନିଜ ମହକିଲ ପାଇଁ ଯୁକ୍ତି କଲେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଅଭିନୟକୁ ଗୁଡ ବାୟ କରି ଓକିଲାତିକୁ ପେସା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିନେଲେ।

ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା

ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା

କଥାରେ ଅଛି ଏ ମନ ଖୋଜୁଥାଏ ଯାହା କାଳେ ପ୍ରାପତ ହୁଏ ତାହା। ଠିକ୍‌ ସେହିପରି ଅରିନ୍ଦମଙ୍କର ଏକ ଆଶା ଏବେ ପୂରଣ ହୋଇଛି। ଲଗାତର ଦୁଇଟି ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜ୍ୟୋତି ଦାସଙ୍କୁ ସେ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଛନ୍ତି।

ରାଣୀ ହିଁ ବେଷ୍ଟ

ରାଣୀ ହିଁ ବେଷ୍ଟ

ସତରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଚଏସ୍‌ ନିଆରା। ଦେଖୁନାହାନ୍ତି, ନିଜ ହୋମ ବ୍ୟାନରରେ ସେ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ସିନେମାରେ କାହାକୁ ନାୟିକା ଭାବରେ ସାଇନ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଓ୍ବେଡିଂ ମାଗାଜିନର ସେକ୍ସି ଦୁଲ୍‌ହନ୍‌

ଓ୍ବେଡିଂ ମାଗାଜିନର ସେକ୍ସି ଦୁଲ୍‌ହନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତି’ରେ ନିଜର ସେକ୍ସି ଅବତାର ପାଇଁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାୟନାତ ଆରୋରା। ଏବେ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ।

ପୁଅ ଜନ୍ମଦିନରେ ଭାବ ବିହ୍ବଳ ହେଲେ ସୋନାଲି

ପୁଅ ଜନ୍ମଦିନରେ ଭାବ ବିହ୍ବଳ ହେଲେ ସୋନାଲି

ନ୍ୟୁୟର୍କ: ବଲିଉଡ ନାୟିକ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି। ଶନିବାର ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଣବୀରଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନରେ ସେ ପୁଅ ନିକଟରୁ ଅଲଗା ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି।

Model This Week

ଯସ୍ମିନ୍