ମନୋରଞ୍ଜନ |

ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସନ୍ନିଙ୍କ ମହମ ପୁତଳା

ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସନ୍ନିଙ୍କ ମହମ ପୁତଳା
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣେ ପର୍ନଷ୍ଟାରରୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ସଫଳ ନାୟିକା ସାଜିଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ। କହିବାର ତାତ୍ପର୍ଯ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ମହମର ମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାନ ପାଇବ। ପୂର୍ବରୁ ଏଠାରେ କଟ୍ରିନା କୈଫ, ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ, କରିନା କପୁର ଖାନ, ସଲମାନ ଖାନ୍‌, କପିଲ ଶର୍ମା, ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ପରି ନାମୀଦାମୀ କଳାକାରଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତି ରହିଛି। ଏପରିସ୍ଥଳେ ସନ୍ନିଙ୍କୁ ଏହା ବେଶ ଖୁସି ଦେଇଛି। ସେ ନିଜ ଟୁଇଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ନିଜକୁ ଏକ ମୂର୍ତ୍ତି ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ବେଶ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ମାପ ନେବାପାଇଁ ଲଣ୍ଡନରୁ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ବମ୍ବେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଲୋକାର୍ପିତ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସନ୍ନିଙ୍କୁ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ଦେବା ଗୌରବର କଥା ବୋଲି ମର୍ଲିନ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କହିଛନ୍ତି। ଏହାଫଳରେ ସନ୍ନିଙ୍କ ଲକ୍ଷାଧିକ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବା ସହ ସମୟ ବିତାଇପାରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଚାଲିଛି ଗୁରୁ  ଖୋଜା

ଚାଲିଛି ଗୁରୁ ଖୋଜା

ଉର୍ବଶୀ ରୌଟେଲା ଏବେ ଗୁରୁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ। ହେଲେ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କର ଗୁରୁଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡ଼ିଲା କାହିଁକି ? ଅସଲ କଥା ହେଲା, ସେ କମେଡି ଶିଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସୀମିତ ସମୟ ଭିତରେ ଏହି ବିଷୟରେ କିପରି ଅନେକ କଥା ଜାଣିହେବ ସେଥିପାଇଁ ଏବେଠାରୁ ଲାଗିପଡ଼ିଛନ୍ତି ସେ।

ଅପେରା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌:ସମାଜଧର୍ମୀ ନାଟକ ହିଁ ଲେଖିଥାଏ

ଅପେରା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌:ସମାଜଧର୍ମୀ ନାଟକ ହିଁ ଲେଖିଥାଏ

‘ନାଟକଟିଏ କେବଳ ଲେଖିଦେଲେ ଜଣେ ନାଟ୍ୟକାରର ଦାୟିତ୍ୱ ସରିଗଲା ବୋଲି ଭାବିବା ଭୁଲ। ସେହି ନାଟକରୁ ସମାଜ ଅନେକ ଭଲ କଥା ଯଦି ଶିଖିପାରିଲା ତେବେ ଜାଣିବେ ଯେ ମୋର ପରିଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେଲା। ଆଜିକାଲି ସମାଜରେ ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି।

ଏଥର ସତସତିକା

ଏଥର ସତସତିକା

ପୂର୍ବରୁ ସେ ବେଶ୍‌ କେତେଥର ମିଛିମିଛିକା ବର ସାଜିସାରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏଥର ସତସତିକା ବର ବେଶରେ ସେ କନ୍ୟାଘରକୁ ଯିବେ। ସେ ହେଲେ ଅଭିନେତା ବାବୁରାଜା। ବିଶେଷଭାବରେ କମେଡି ଏବଂ ଜଣେ ଚରିତ୍ର ଅଭିନେତା ଭାବରେ  ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ସେ। 

ପରଦାରେ ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ

ପରଦାରେ ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ

ସବୁ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଅବସାନ ଘଟାଇ ସୁଶାନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ’ ଚଳିତ ମାସ ୨୫ରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛି। ଲଭ୍‌, ଇମୋସନ, ଆକ୍ସନ ଏବଂ କମେଡିକୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ ଗତିଶୀଳ। 

ଟୁ-ଇନ୍‌-ଓ୍ବାନ ସମ୍ବିତ

ଟୁ-ଇନ୍‌-ଓ୍ବାନ ସମ୍ବିତ

ଅଭିନେତାକୁ ପ୍ରଯୋଜକ ହେବା କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ଓଲିଉଡ୍‌ରେ ଏହାର ଅନେକ ନଜୀର ରହିଛି। ନିକଟରେ ଏହି ତାଲିକାରେ ନିଜ ନାମକୁ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି ନାୟକ ସମ୍ବିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ। ତାଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳାଇଛନ୍ତି ସମରେଶ ରାଉତରାୟ ଏବଂ ଅଭିନେତା ବୁଲୁ।

‘ସେଲଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’ରେ ଶ୍ରେୟାନ-ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ

‘ସେଲଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’ରେ ଶ୍ରେୟାନ-ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ

ଗୋଟିଏ ପଟେ ନବାଗତ ଶ୍ରେୟାନ ଆଉ ଅନ୍ୟପଟେ ଇତିମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍‌ କେତୋଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଥିବା ଚୁଲବୁଲି ନାୟିକା ସୂର୍ଯ୍ୟମୟୀ। ଏହି ଯୋଡ଼ିକୁ ନେଇ ନିର୍ମିତ ହେଉଛି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ସେଲଫିସ୍‌ ଦିଲ୍‌’। 

ଆଇଟମ୍‌କୁ  ନା

ଆଇଟମ୍‌କୁ ନା

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖଁା ଗୋଟିଏ କଥାକୁ ନାକ ଟେକୁଛନ୍ତି। ଯେତେ ପାରିଶ୍ରମିକ ମିଳିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ସେପରି ଅଫରକୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଶୁଣାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ରେ ଅକ୍ଷୟ,କରିନା

‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ରେ ଅକ୍ଷୟ,କରିନା

ମୁମ୍ବାଇ: ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ୍‌ ମୁଭି ‘ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌’ର ଶୁଟିଂ ବୁଧବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। କରିନା କପୁର ଖଁାଙ୍କ ସହ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ଆକ୍ସନ ଶୋ’ର ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। 

ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଆସି ସୁଭାଷ ଘାଇ ପାଲଟି ଗଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଆସି ସୁଭାଷ ଘାଇ ପାଲଟି ଗଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୧: ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ଆସି ଶେଷରେ ସୁଭାଷ ଘାଇ ପାଲଟି ଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ଗୁରୁବାର ସେ ୭୪ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ୧୯୪୫ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪ରେ ନାଗପୁରଠାରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। 

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ରିୟା ସେନ୍‌!

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ରିୟା ସେନ୍‌!

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ଚୁଲ୍‌ବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁନ୍ଦରୀ ରିୟା ସେନ୍‌ ଗୁରୁବାର ୩୮ ବର୍ଷରେ କରିଛନ୍ତି ପଦାର୍ପଣ। ସେ ୧୯୮୧ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪ରେ କୋଲକତାଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

‘#ମିଟୂ’ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଲୋକେ ଉଭୟ ପକ୍ଷକୁ ଶୁଣନ୍ତୁ: ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌

‘#ମିଟୂ’ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଲୋକେ ଉଭୟ ପକ୍ଷକୁ ଶୁଣନ୍ତୁ: ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ‘#ମିଟୂ’ ଆନ୍ଦୋଳନ ଉତ୍ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କ ମୁହଁ ଖୋଲିବାକୁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ନେଇ ଲୋକେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର ମତ ଶୁଣିବା ଉଚିତ ବୋଲି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ସାହିଦଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ 'ପଦ୍ମାବତ' ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଫର ମିଳିଥିଲା ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ...

ସାହିଦଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ 'ପଦ୍ମାବତ' ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଫର ମିଳିଥିଲା ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ...

ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଁଶାଲୀ ନିର୍ମିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର "ପଦ୍ମାବତ"  ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସହ ସିନେପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଆଦୃତ ହୋଇପାରିଛି। ଏଥିରେ ସାହିଦ କାପୁର, ଦୀପିକା ପାଦୁକନେ, ରଣବୀର ସିଂ ପ୍ରମୁଖ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।