ମନୋରଞ୍ଜନ |

ପରଦାରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା‘କଲାକାଣ୍ଡି’

ପରଦାରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା‘କଲାକାଣ୍ଡି’
ବମ୍ବେ: ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଲାକାଣ୍ଡି’। ଟିଜର୍‌ରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ହୋଇପାରିନାହିଁ। ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମଟି ମାତ୍ର ୩ କୋଟି ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅକ୍ଷତ ବର୍ମା। ଏଥିରେ ସୈଫଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦୀପକ ଡୋବରିୟାଲ, ବିଜୟ ରାଜ, କୁନାଲ ରୟ କପୁର ଏବଂ ଅକ୍ଷତ ଓବରୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବିଶେଷକରି ପେଟରେ କ୍ୟାନ୍‌ସର ହୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଗତି କରିଛି। ସୈଫଙ୍କ ଚରିତ୍ରଟି ପାନ, ଗୁଟଖା୍‌ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ପରି ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହୁଥିଲେ ହେଁ ତାଙ୍କୁ ଏହି ରୋଗ ହୋଇଯାଏ। ଫଳରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଭରପୂର ଭାବେ ଜିଇବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି। ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦୀପକ ଏବଂ ବିଜୟଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୁଏ। ଏହାପରେ ଫିଲ୍ମଟି ନୂଆ ମୋଡ ନେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏହା ବଜେଟଠାରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିବ ବୋଲି ନିର୍ମାତାମାନେ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ଯୋଧପୁର: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମା’ ମଧୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ସବୁ ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ପଡୁଛି। ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆମେରିକୀୟ ପପ୍‌ ଗାୟକ ନିକ୍‌ ଜୋନ୍‌ସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏହି ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ବାହାଘର ପାଇଁ ମା’ ମଧୁ ଯୋଧପୁର ସହରକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। 

ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ଭାଇରାଲରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି  ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌

ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ଭାଇରାଲରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କି ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: କିଛିଦିନ ହେବ ଅବସାଦ ଭିତରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଅକ୍ଷରା ହାସନ। କାରଣ ତାଙ୍କର କିଛି ପର୍ସନାଲ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ମା’ ହେବେ ଅନୁଷ୍କା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମା’ ହେବେ ଅନୁଷ୍କା: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ହିଟ୍‌ ଯୋଡି ବିରୁଷ୍କା ଏବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନଙ୍କୁ ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ ଦେବେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଓ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବିବାହକୁ ପାଖାପାଖି ଏକ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେବେ ଅନୁଷ୍କା ମା’ ହେବେ ତାକୁ ହିଁ ଅପେକ୍ଷା ରଖିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ। 

ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ବଦଳାଇବାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷ

ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ବଦଳାଇବାକୁ ନେଇ କ’ଣ କହୁଛନ୍ତି ଜ୍ୟୋତିଷ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସୁଦୂର ଇଟାଲୀରେ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ନୂଆ ଜୀବନ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ହୋଇଛନ୍ତି ନେହା

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ହୋଇଛନ୍ତି ନେହା

ବମ୍ବେ: ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମା’ ହେବା ବଲିଉଡରେ କିଛି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଧୁପିଆ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ଦିନ ନ ଯାଉଣୁ ସେ ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। କଥାଟା ଅନେକଙ୍କୁ ହଜମ ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପତି ଅଙ୍ଗଦ ଏହାର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର ଆଉ ଏକ ଷ୍ଟାର କପଲ୍‌ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ। ଇଟାଲୀର ଲେକ କେମୋରେ ଦୀପିକା  ପାଦ୍ୟୁକୋନ ଓ ରଣବିର ଉଭୟ ସିନ୍ଧି ଓ କୋଙ୍କଣୀ ପରମ୍ପରାନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକା

ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନୂଆ ପ୍ରେମିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ ବାଦଶାହା ଶାହାରୁଖ ଖାଁ ଜଣେ ଧନୀ କଳାକାର ଭାବେ ବେଶ ପରିଚିତ। କେବଳ ଧନ ନୁହେଁ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ରହିଛି ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ। 

ଦୀପବୀରଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ବଲିଉଡ୍‌

ଦୀପବୀରଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ବଲିଉଡ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: କୋଙ୍କଣୀ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସରିଛି ବଲିଉଡର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ। ଗୋଟିଏ ସୂତାରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ନାୟିକା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ନାୟକ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଜୀବନ।

ସୁଯୋଗ ପାଇ ବି ପାଇ ନ ଥିଲି

ସୁଯୋଗ ପାଇ ବି ପାଇ ନ ଥିଲି

ସିନେମା କରିବାର ଭୂତ ମୁଣ୍ଡରେ ଥାଏ। ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ଯେହେତୁ ଅହେତୁକ ଦୁର୍ବଳତା ଥିଲା, ଏଣୁ କେମିତି ସିନେମାରେ ଟିକେ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଖାଲି ସେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଥାଏ।

ପାଠ ପଢ଼ିବେ ସୋନମ

ପାଠ ପଢ଼ିବେ ସୋନମ

ସୋନମ କପୁର କଲେଜ ଯିବେ। ସେଠାରେ ପାଠ ପଢ଼ିବେ। ତେଣୁ ନିଜର ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ସେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ଅନେକ ହୁଏତ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଘର ସଂସାର କରିବା ପରେ ସୋନମ କାହିଁକି ପାଠପଢ଼ା ଆଡକୁ ମନ ବଳାଇଲେ ?

ଏ ଦିଲ୍‌ ତତେ ଦେଲି

ଏ ଦିଲ୍‌ ତତେ ଦେଲି

‘ଏ ଦିଲ୍‌ ତତେ ଦେଲି’ ଟାଇଟଲରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଏହାର କାହାଣୀ ପ୍ରେମ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଜଣେ ଜଣକୁ ଦିଲ୍‌ ଦେବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ, ହେଲେ ସେହି ପ୍ରେମର ମୁଣ୍ଡି ମାରିପାରିଲେ ହେଲା।

ଅଜବ ସଞ୍ଜୁର ଗଜବ ଲଭ୍‌

ଅଜବ ସଞ୍ଜୁର ଗଜବ ଲଭ୍‌

ସଞ୍ଜୁ ଚରିତ୍ର ସହ ଓଡ଼ିଆ ସିନେ ଦର୍ଶକ ପ୍ରାୟ ପରିଚିତ। କାରଣ ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅଧିକାଂଶ ଥର ବାବୁସାନ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ପୁଣି ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି ଏଭଳି ଭୂମିକା।