Dharitri News
ମନୋରଞ୍ଜନ |

ମନ କିଣୁଛି ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ’, ରୋଜଗାର କଲାଣି ୨୮୦ କୋଟି

ମନ କିଣୁଛି ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ’, ରୋଜଗାର କଲାଣି ୨୮୦ କୋଟି ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର‘ ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ’ ପରଦା ଉପରେ ଫିକା ପଡିବା ପରେ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣିଛନ୍ତି ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁ ଓରଫ ସଲମାନ ଖାନ। ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ସଲମାନ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହେ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି। ଏପରିକି ଏବେ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମଟି ୨୮୦.୬୨ କୋଟି ଟଙ୍କା କମାଇ ସାରିଛି। ଆଗକୁ ଏହା ୩ଶହ କୋଟି କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏଥିସହ ଫିଲ୍ମଟି ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶର ମୋଟ ୪୨୩.୫୯ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିସାରିଛି। ଫଳରେ ମାତ୍ର ୧୦ ଦିନରେ ଏହା ବିଶ୍ୱସ୍ତରରେ ଭଲ ରୋଜଗାର କରିଥିବା ମାମଲାରେ ୭ନଂ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀକୁ ଦର୍ଶକେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାରୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭଲ ରୋଜଗାର କରିବା ସହ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ବି ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନି ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ବି ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନି ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଗ୍ରୀନ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନାହିଁ।

ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସନ୍ନିଙ୍କ ମହମ ପୁତଳା

ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସନ୍ନିଙ୍କ ମହମ ପୁତଳା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣେ ପର୍ନଷ୍ଟାରରୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ସଫଳ ନାୟିକା ସାଜିଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ। କହିବାର ତାତ୍ପର୍ଯ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ମହମର ମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାନ ପାଇବ।

ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ ପଦ୍ମାବତ୍‌

ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ ପଦ୍ମାବତ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧: ଭାରତର ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଦ୍ମାବତ୍‌ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ। କୌଣସି ରାଜ୍ୟ ଏହାକୁ ନିଷିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଗୁରୁବାର ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି।

‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ପୁଣି ରେଡ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌

‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ପୁଣି ରେଡ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୬।୧: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ହରିୟାଣାରେ ମଧ୍ୟ ନିଷିଦ୍ଧ କରାଗଲା। ରାଜସ୍ଥାନ, ଗୁଜରାଟ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପରେ ଏବେ ହରିୟାଣା ସରକାର ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ରାଜ୍ୟରେ ରିଲିଜ୍‌ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି।

ପରଦାରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା‘କଲାକାଣ୍ଡି’

ପରଦାରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା‘କଲାକାଣ୍ଡି’

ବମ୍ବେ: ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଲାକାଣ୍ଡି’। ଟିଜର୍‌ରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ହୋଇପାରିନାହିଁ। ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମଟି ମାତ୍ର ୩ କୋଟି ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି।

ବଦଳିଲା ଅୟାରୀର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ

ବଦଳିଲା ଅୟାରୀର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ

ବମ୍ବେ: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଫଦ୍ମାବତ୍‌’ ଡରରେ ବଳଦିଗଲା ନିରଜ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଅୟାରୀ’ର ରିଲିଜ୍‌ ଡେଟ୍‌। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା ଓ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଅୟାରୀ’ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ୯ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଆଉଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ନାୟିକା

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଆଉଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ନାୟିକା

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜଣେ ନାମୀଦାମୀ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏବେ ରାମଗୋପାଳ ବର୍ମା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଆମେରିକାର ଆଡଲ୍ଡ ଷ୍ଟାର ମିୟା ମାଲକୋଓ୍ବାଙ୍କ ସହ ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ଏପ୍ରିଲରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜାର’

ଏପ୍ରିଲରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜାର’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଅଭିନିତ ଫିଲ୍ମ ‘କାଲାକାନ୍ଦି’ ଜାନୁୟାରୀ ୧୨ରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଅପ୍‌ କମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜାର’ର ରିଲିଜ୍‌ ଡେଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର ହୋଇ ସାରିଛି। ଏପ୍ରିଲ ୨୭ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ‘ବଜାର’।

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ ଟକ୍କର: ୨ଦିନରେ ଆସିବ ୩ଟି ଫିଲ୍ମ

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ ଟକ୍କର: ୨ଦିନରେ ଆସିବ ୩ଟି ଫିଲ୍ମ

ବମ୍ବେ,୮।୧: ବିବାଦରେ ଫସିଥିବା ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ’ର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଏକ ପ୍ରକାର ସ୍ଥିର ହୋଇ ସାରିଛି। ଜାନୁୟାରୀ ୨୫ରେ ଏହା ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଠିକ୍‌ ଏହିଦିନ ହିଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ୟାଡ୍‌ ମ୍ୟାନ୍‌’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ଆଉ ଏହାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଜାନୁୟାରୀ ୨୬ରେ ପରଦାକୁ ଆସିପାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଅୟାରୀ’।

ହାତକୁ ଦିହାତ ହେବେ ସୋନମ୍‌

ହାତକୁ ଦିହାତ ହେବେ ସୋନମ୍‌

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଚାଲିଛି ବିବାହ ଋତୁ। ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଦିଭା ସୋନମ କପୁର। ବହୁଦିନର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ସୋନମଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଥର ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟେ ଏହାକୁ ଏଡେଇ ଯାଉଥିଲେ।

ଦୀପିକାଙ୍କ ରହସ୍ୟର ଉତ୍ତର ଖୋଜନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ

ଦୀପିକାଙ୍କ ରହସ୍ୟର ଉତ୍ତର ଖୋଜନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ

ବମ୍ବେ: ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ବଲିଉଡ କୁଇନ୍‌ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବିଶେଷ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଖୋଜନ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ। ଏହା କୌଣସି ରହସ୍ୟଠାରୁ କମ୍‌ ନୁହେଁ।

ରିମେକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନେବେ ୧୦ କୋଟି

ରିମେକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନେବେ ୧୦ କୋଟି

ବମ୍ବେ: ଏକ ରିମେକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଡିମାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା। ୧୯୬୭ ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ରାତ୍‌ ଔର୍‌ ଦିନ୍‌’ ର ରିମେକ୍‌ ହେବ। ଏଥିରେ ନର୍ଗିସ ଦତ୍ତଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଅଫର୍‌ ମିଳିଛି, ଯାହା ପାଇଁ ସେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଗିଛନ୍ତି।