Dharitri News
ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ପ୍ରଭାସ

ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ପ୍ରଭାସ ବମ୍ବେ: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାହୁବଲୀରେ ‘ବାହୁବଲୀ’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ବାହାବା ସାଉଁଟିଥିଲେ ପ୍ରଭାସ। ଟଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ହେଲେ ହେଁ ଫିଲ୍ମଟି ଜାତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିନେମାଘରେ ରେକର୍ଡ ବ୍ରେକିଂ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ଏଥିଯୋଗୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା। ମାତ୍ର ପ୍ରଭାସ ସେଗୁଡିକରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ହଁ ଭରି ନ ଥିଲେ। ଏବେ ‘ସାହୋ’ର ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପ୍ରଭାସ ନବବର୍ଷ ଉପଲକ୍ଷେ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଅବସରରେ ନିଜର ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିର ଶୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଉକ୍ତ ଫିଲ୍ମଟି କରିବା ପାଇଁ ସେ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ବାଛିଥିବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଏପରି ହୁଏ ତେବେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଖୁସି ଖବର ନିଶ୍ଚୟ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ସାହୋ ପରି ଏକ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ନିଆରା ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ତୁଟୁନାହିଁ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ବିବାଦ

ତୁଟୁନାହିଁ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ବିବାଦ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୨।୧: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ପିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ର ରିଲିଜ୍‌କୁ ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ସବୁଜ ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ଥମୁନାହିଁ। ଫିଲ୍ମର ରିଲଜ୍‌ ଡେଟ୍‌ ପାଖେଇ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ବିବାଦ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି।

‘ଫାଷ୍ଟ ଲେଡିଜ୍‌’ ଉତ୍ସବରେ ସମ୍ମାନିତ ହେଲେ ଐଶ୍‌

‘ଫାଷ୍ଟ ଲେଡିଜ୍‌’ ଉତ୍ସବରେ ସମ୍ମାନିତ ହେଲେ ଐଶ୍‌

ବମ୍ବେ: ପୂର୍ବତନ ବିଶ୍ୱସୁନ୍ଦରୀ ତଥା ନୀଳନୟନା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ହୋଇଛନ୍ତି ସମ୍ମାନିତ। ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନରେ ଆୟୋଜିତ ‘ଫାଷ୍ଟ ଲେଡିଜ୍‌’ ଉତ୍ସବରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିଛନ୍ତି।

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ବି ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନି ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ ପରେ ବି ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନି ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ଗ୍ରୀନ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ଗୁଜରାଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବନାହିଁ।

ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସନ୍ନିଙ୍କ ମହମ ପୁତଳା

ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ସନ୍ନିଙ୍କ ମହମ ପୁତଳା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣେ ପର୍ନଷ୍ଟାରରୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ସଫଳ ନାୟିକା ସାଜିଥିବା ସନ୍ନି ଲିଓନ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବେ। କହିବାର ତାତ୍ପର୍ଯ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମାଡାମ ତୁସାଡ୍‌ ମ୍ୟୁଜିୟମରେ ତାଙ୍କର ଏକ ମହମର ମୂର୍ତ୍ତି ସ୍ଥାନ ପାଇବ।

ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ ପଦ୍ମାବତ୍‌

ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ ପଦ୍ମାବତ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୮।୧: ଭାରତର ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପଦ୍ମାବତ୍‌ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ। କୌଣସି ରାଜ୍ୟ ଏହାକୁ ନିଷିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଗୁରୁବାର ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି।

‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ପୁଣି ରେଡ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌

‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ପୁଣି ରେଡ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୬।୧: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’କୁ ହରିୟାଣାରେ ମଧ୍ୟ ନିଷିଦ୍ଧ କରାଗଲା। ରାଜସ୍ଥାନ, ଗୁଜରାଟ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପରେ ଏବେ ହରିୟାଣା ସରକାର ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ରାଜ୍ୟରେ ରିଲିଜ୍‌ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି।

ପରଦାରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା‘କଲାକାଣ୍ଡି’

ପରଦାରେ ଫିକା ପଡ଼ିଲା‘କଲାକାଣ୍ଡି’

ବମ୍ବେ: ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଲାକାଣ୍ଡି’। ଟିଜର୍‌ରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ହୋଇପାରିନାହିଁ। ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାର ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମଟି ମାତ୍ର ୩ କୋଟି ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି।

ବଦଳିଲା ଅୟାରୀର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ

ବଦଳିଲା ଅୟାରୀର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ

ବମ୍ବେ: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଫଦ୍ମାବତ୍‌’ ଡରରେ ବଳଦିଗଲା ନିରଜ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଅୟାରୀ’ର ରିଲିଜ୍‌ ଡେଟ୍‌। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା ଓ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଅୟାରୀ’ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ୯ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଆଉଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ନାୟିକା

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଆଉଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ନାୟିକା

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା ଖୁବଶୀଘ୍ର ଜଣେ ନାମୀଦାମୀ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏବେ ରାମଗୋପାଳ ବର୍ମା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଆମେରିକାର ଆଡଲ୍ଡ ଷ୍ଟାର ମିୟା ମାଲକୋଓ୍ବାଙ୍କ ସହ ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ଏପ୍ରିଲରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜାର’

ଏପ୍ରିଲରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜାର’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୈଫ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଅଭିନିତ ଫିଲ୍ମ ‘କାଲାକାନ୍ଦି’ ଜାନୁୟାରୀ ୧୨ରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଅପ୍‌ କମିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମ ‘ବଜାର’ର ରିଲିଜ୍‌ ଡେଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର ହୋଇ ସାରିଛି। ଏପ୍ରିଲ ୨୭ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ‘ବଜାର’।

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ ଟକ୍କର: ୨ଦିନରେ ଆସିବ ୩ଟି ଫିଲ୍ମ

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ ଟକ୍କର: ୨ଦିନରେ ଆସିବ ୩ଟି ଫିଲ୍ମ

ବମ୍ବେ,୮।୧: ବିବାଦରେ ଫସିଥିବା ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତ’ର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଏକ ପ୍ରକାର ସ୍ଥିର ହୋଇ ସାରିଛି। ଜାନୁୟାରୀ ୨୫ରେ ଏହା ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଠିକ୍‌ ଏହିଦିନ ହିଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ୟାଡ୍‌ ମ୍ୟାନ୍‌’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ। ଆଉ ଏହାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଜାନୁୟାରୀ ୨୬ରେ ପରଦାକୁ ଆସିପାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଅୟାରୀ’।

ହାତକୁ ଦିହାତ ହେବେ ସୋନମ୍‌

ହାତକୁ ଦିହାତ ହେବେ ସୋନମ୍‌

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଚାଲିଛି ବିବାହ ଋତୁ। ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଦିଭା ସୋନମ କପୁର। ବହୁଦିନର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହ ସୋନମଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଥର ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟେ ଏହାକୁ ଏଡେଇ ଯାଉଥିଲେ।