ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ପ୍ରଭାସ

ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ପ୍ରଭାସ
ବମ୍ବେ: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାହୁବଲୀରେ ‘ବାହୁବଲୀ’ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ବାହାବା ସାଉଁଟିଥିଲେ ପ୍ରଭାସ। ଟଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ହେଲେ ହେଁ ଫିଲ୍ମଟି ଜାତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିନେମାଘରେ ରେକର୍ଡ ବ୍ରେକିଂ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା। ଏଥିଯୋଗୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା। ମାତ୍ର ପ୍ରଭାସ ସେଗୁଡିକରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ହଁ ଭରି ନ ଥିଲେ। ଏବେ ‘ସାହୋ’ର ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପ୍ରଭାସ ନବବର୍ଷ ଉପଲକ୍ଷେ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଅବସରରେ ନିଜର ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିର ଶୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଉକ୍ତ ଫିଲ୍ମଟି କରିବା ପାଇଁ ସେ ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ବାଛିଥିବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଏପରି ହୁଏ ତେବେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଖୁସି ଖବର ନିଶ୍ଚୟ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ସାହୋ ପରି ଏକ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ନିଆରା ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ହନିମୁନ ଯିବେନି ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ହନିମୁନ ଯିବେନି ଦୀପିକା-ରଣବୀର

ରିଲ୍‌ରୁ ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ କପଲ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବଲିଉଡର ହଟ୍‌ ଯୋଡି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଏବେ ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚା। ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ତଥ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସୁଛି।

ଲୁଚିଛପି ବାହା ହେଲେ କି ପ୍ରିୟଙ୍କା

ଲୁଚିଛପି ବାହା ହେଲେ କି ପ୍ରିୟଙ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ନିକ୍‌ ଜୋନସଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସବୁଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଏମାନେ କୁଆଡେ ଲୁଚିଛପି ବାହା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। 

ସୋନାଲିଙ୍କ ନୂଆ ସାଥୀ

ସୋନାଲିଙ୍କ ନୂଆ ସାଥୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ କିଛି ମାସ ହେବ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରହୁଛନ୍ତି। କାରଣ ସେଠାରେ ସେ କ୍ୟାନସରର ଚିକିତ୍ସା କରାଉଛନ୍ତି। ହେଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ସହ ସବୁବେଳେ ସମ୍ପର୍କରେ ରହୁଛନ୍ତି।

ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଉପରେ ୧୦ କୋଟିର ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା କଲେ ତନୁଶ୍ରୀ

ରାକ୍ଷୀଙ୍କ ଉପରେ ୧୦ କୋଟିର ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା କଲେ ତନୁଶ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ଏବେ #ମି ଟୂ କୁ ନେଇ ସରଗରମ ଥିବା ବଲିଉଡ ପୁଣି ଥରେ ଆସିଛି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ। ଏହି କ୍ୟାମ୍ପେନରେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତ। ପରଦାରେ କେହି ତାଙ୍କୁ ଏତେଟା ନଜର କରି ନ ଥିଲେ ବି ସେ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇବା ପରେ ହୋଇଗଲେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ।

୭ ନମ୍ବର ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ଦୀପିକା

୭ ନମ୍ବର ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ଦୀପିକା

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଦୀପବୀରଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। କିଛିଦିନ ଚୁପ୍‌ ରହିବା ପରେ ରବିବାର ଏମାନେ ବିବାହର ତାରିଖ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। 

ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ଭୁଲ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌

ନିମନ୍ତ୍ରଣପତ୍ରରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ନାଁ ଭୁଲ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ଲଭ୍‌ ବାର୍ଡ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ କିଛିଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ରବିବାର ଏମାନେ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ସର୍‌ପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେବା ପାଇଁ ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ନଭେମ୍ବରରେ ପଡ଼ିବ ହାତଗଣ୍ଠି

ନଭେମ୍ବରରେ ପଡ଼ିବ ହାତଗଣ୍ଠି

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ହାତଗଣ୍ଠି ପଡ଼ିବ। ନଭେମ୍ବରରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ରବିବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ରିଲ୍‌ରୁ ରିଅଲ୍‌ ଯୋଡ଼ି ହେବେ ରଣବିର-ଦୀପିକା

ରିଲ୍‌ରୁ ରିଅଲ୍‌ ଯୋଡ଼ି ହେବେ ରଣବିର-ଦୀପିକା

ବମ୍ବେ: ସବୁ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି। ରିଲ ଲାଇଫ୍‌ ଯୋଡ଼ି ହେବେ ରିଅଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌ ଯୋଡ଼ି। ବାଜା ବାଜିବ। ବାଣ ଫୁଟିବ। ମିଛମିଛିକା ନୁହେଁ ବରଂ ସତସତିକା ବିବାହ ହେବ। ସାମିଲ ହେବେ ବଲିଉଡର ନାମିଦାମୀ ତାରକା, କ୍ରିଡ଼ାବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ, ରାଜନେତା ଏବଂ ଶିଳ୍ପପତି। ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ବେଶି ସମୟ ମଧ୍ୟ ଆଉ ନାହିଁ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୧୪ ଓ ୧୫ ତାରିଖରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବି-ଟାଉନ୍‌ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ରଣବିର ସିଂହଙ୍କ ବାହାଘର। 

ଅର୍ଜ୍ଜୁନଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ କରିବେ କି ପରିଣିତି

ଅର୍ଜ୍ଜୁନଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ କରିବେ କି ପରିଣିତି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ନାୟକ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ କପୁର ଓ ନାୟିକା ପରିଣିତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ନିକଟରେ ଏମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ନେଇ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ନମସ୍ତେ ଇଂଲଣ୍ଡ’ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁ  ନଥିବା ବେଳେ ଏବେ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଅଫ୍‌ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। 

ନିଜ ଯାଦୁରେ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଚକିତ କଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଷ୍ଣୁ

ନିଜ ଯାଦୁରେ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ଚକିତ କଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଷ୍ଣୁ

ବମ୍ବେ: କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ’ ‘ଇଣ୍ଡିଆଜ୍‌ ଗଟ୍‌ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ’ ଶନିବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବିଶେଷକରି ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରୁ କିଛି ନିଆରା କଳା ଶିଖିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି ଶୋ’ ଆଗକୁ ଯିବ। ସଙ୍ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ, ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ବା ଯାଦୁ ଆଦି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାରଦର୍ଶିତା ଲାଭ କରିଥିବା ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱମାନଙ୍କୁ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ଏହାର ଲକ୍ଷ୍ୟ। ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ କମାଲ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ।

ଅନୁଙ୍କ ଉପରେ #ମିଟୂ ପ୍ରହାର; ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ ଶୋ’ରୁ ବାହାର କଲା ସୋନି

ଅନୁଙ୍କ ଉପରେ #ମିଟୂ ପ୍ରହାର; ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଆଇଡଲ ଶୋ’ରୁ ବାହାର କଲା ସୋନି

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡରେ #ମିଟୂ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ ଏବେ ଶୀର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ। ଦିନକୁ ଦିନ ଏହାର ଜାଲରେ ଫସୁଛନ୍ତି ବଡ଼ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରିଟି। ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ କରୁଥିବା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଉଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ଗାୟକ ତଥା ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁ ମଲିକଙ୍କ ଉପରେ #ମିଟୂ ପ୍ରହାର ପଡ଼ିଛି। 

ଅଭିନୟକୁ ଭଲ ପାଉଥିତ୍ବା ଅଭିନେତା

ଅଭିନୟକୁ ଭଲ ପାଉଥିତ୍ବା ଅଭିନେତା

ଯାତ୍ରାଜଗତର ଜଣେ ସଫଳ କଳାକାର ହେଉଛନ୍ତି ରାମ ନାୟକ। ତାଙ୍କ ସଫଳତା ପଛର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କାରଣ ହେଉଛି, ସେ କେବଳ ଅଭିନୟକୁ ଭଲପାଆନ୍ତି।