ମନୋରଞ୍ଜନ |

ରିଲିଜ୍‌ ଆଶାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତୀ’

ରିଲିଜ୍‌ ଆଶାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତୀ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩୦।୧୨: ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘ପଦ୍ମାବତୀ’କୁ ନେଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍‌ ଫିଲ୍ମ ସାର୍ଟିଫିକେଶନ୍‌ (ସିବିଏଫ୍‌ସି) କିଛି ଉପଦେଶ ଦେଇଛି। ଏଥିରେ କିଛି ଅଂଶକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଫିଲ୍ମଟି ରିଲିଜ୍‌ କରାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି କହିଛି ସିବିଏଫ୍‌ସି। ପ୍ରାୟ ୨୬ଟି ସିନ୍‌କୁ ଏଡିଟ୍‌ କରାଯିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଏମିତିକି ଏହାର ଟାଇଟେଲ ‘ପଦ୍ମାବତୀ’ରୁ ‘ପଦ୍ମାବତ’ କଲେ ଏହାକୁ ୟୁ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ମିଳିବ ବୋଲି ସିବିଏଫ୍‌ସି ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଡିସେମ୍ବର ୨୮ରେ ସିବିଏଫ୍‌ସି ଯାଞ୍ଚ କମିଟିର ଏକ ବୈଠକ ପରେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପଟେ କର୍ନି ସେନା ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍‌କୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ନେଇ କିଛି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହେଲେ ସରକାର ଏଥିପାଇଁ ଦାୟୀ ରହିବେ ବୋଲି କର୍ନି ସେନା ପକ୍ଷରୁ ସତର୍କ କରାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ମାଆଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେବେ ଜାହ୍ନବୀ

ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ମାଆଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେବେ ଜାହ୍ନବୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ଏଥର ଫ୍ରାଇଡେ ରିଲିଜରେ ସାମିଲ ହେଉଛି ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ୍‌’। ଏଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଆଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ମଲ୍‌ରେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ବୁଲିଲେ ସଲମାନ, ଚିହ୍ନି ପାରିଲେନି କେହି

ମଲ୍‌ରେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ବୁଲିଲେ ସଲମାନ, ଚିହ୍ନି ପାରିଲେନି କେହି

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କର ଦେଶ ତଥା ଦେଶ ବାହାରେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ନିଜର ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ସଲମାନ ଯେଉଁଠିକୁ ବି ଯାଆନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମା ହୋଇଯାଏ। ମାତ୍ର ଏହାର ଓଲଟା କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୁଦୂର ଦୁବାଇରେ। ଏବେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଉକ୍ତ ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଏକ ମଲ୍‌ରେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ତଥା ବେଶ୍‌ ଆରାମରେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

କେବେ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି ଦୀପିକା

କେବେ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି ଦୀପିକା

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ-ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ୍‌ର ଅନ୍ୟତମ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ ସେ ଯେପରି ପଙ୍କ୍‌ଚୁଆଲ ଠିକ୍‌ ସେହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କେତେକ କଥାକୁ ସେ ବେଶ୍‌ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଥାଆନ୍ତି। କୌଣସି କାରଣରୁ ନିଜ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନଶୈଳୀ ପ୍ରଭାବିତ ହେଉ ତାହା ସେ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ।

ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା

ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା

ନବାଗତା ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଆଦୌ ତରତର ହେବେ ନାହିଁ। ଦେଖି ଚାହିଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ପକାଇବେ। ଯେହେତୁ ଏବେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି, ତେଣୁ ସବୁଦିଗକୁ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ। ନିକଟରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ଅବସରରେ ସେ କହିଲେ,

ପୂରଣ ହେଲା ଆଶା

ପୂରଣ ହେଲା ଆଶା

ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ସେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନାୟିକା ସାଜିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ତୁ ମୋ ଲଭ୍‌ ଷ୍ଟୋରି’ ହିଟ୍‌ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହିରୋ ନଂ ଓ୍ବାନ୍‌’ରେ ବାବୁସାନ୍‌ଙ୍କ ନାୟିକା ଭାବରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲେ।

ସ୍ବଳ୍ପ ଦିନର ସେଲିବ୍ରିଟି

ସ୍ବଳ୍ପ ଦିନର ସେଲିବ୍ରିଟି

ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ: ମାତ୍ର ଅଳ୍ପ ବର୍ଷର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର। ତା’ ଭିତରେ ସେ ୧୪ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ରାତାରାତି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣିବା ସହ ନାୟିକା ଦୌଡ଼ରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିଥିଲେ। ହେଲେ ବିଧାତାର ନିୟମ ଥିଲା ଭିନ୍ନ। ମାତ୍ର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ରହୁଥିବା ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ବାଲ୍‌କୋନିରୁ ପଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ।

ଏଥର ସିକ୍ସ ପ୍ୟାକ୍‌

ଏଥର ସିକ୍ସ ପ୍ୟାକ୍‌

ରଣବୀର ସିଂ ଏବେ ପ୍ରାୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ ରିଲିଜ୍‌ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ସେପଟେ ତାଙ୍କର ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଥମୁ ନାହିଁ। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଇଲୁ ଇଲୁ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବିବାହର ରୂପ ନେବାକୁ ଯାଉଛି।

ନୂଆ ସିନେମା: ଲଭ୍‌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ

ନୂଆ ସିନେମା: ଲଭ୍‌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଟିଭି ଏବଂ ସାର୍ଥକ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ବ୍ୟାନରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଲଭ୍‌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ’। ସୀତାରାମ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜନା ଏବଂ ବିନ୍ନି ପଟ୍ଟନାୟକ-ସଚ୍ଚିକାନ୍ତ ଜେନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ପ୍ରଯୋଜନାରେ ଚିତ୍ରଟିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱ ସମ୍ଭାଳୁଛନ୍ତି ରମେଶ ରାଉତ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ଆଧାର କରି ସଂଳାପ ରଚନା କରିଛନ୍ତି ଡ. ନିର୍ମଳ ନାୟକ।

ଗ୍ଲାମର୍ସ ଡାହାଣୀ

ଗ୍ଲାମର୍ସ ଡାହାଣୀ

ମୁମ୍ବାଇ:ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଦୁନିଆରେ ଏବେ ସୁପର୍‌ ନେଚୁରାଲ୍‌ ଧାରାବାହିକର ବେଶ୍‌ ଚାହିଦା ରହିଛି। ‘ନାଗିନ୍‌’ ଏବଂ ‘କୟାମତ୍‌ କୀ ରାତ୍‌’ର ସଫଳତା ପରେ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଭାରତୀୟ ଟେଲି ଜଗତରେ ଡାହାଣୀ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଷ୍ଟାର୍‌ ପ୍ଲସ୍‌ର ହରର୍‌ ଶୋ’ ‘ନଜର୍‌’ (ଡାୟନ୍‌ କୀ ନଜର)ର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

କାହିଁକି ଜୁହିଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେନି ସଲମାନ

କାହିଁକି ଜୁହିଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେନି ସଲମାନ

କେବଳ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ନୁହେଁ, ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଆଲୋଚନାର ପରିସରଭୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାଁ। କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ନାୟିକାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ନାମକୁ ଯୋଡାଯାଇଛି। ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ପିକ୍‌ଅପ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର୍ସ ଚାଲିଥିଲା।

୩୬ରେ ପାଦଦେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

୩୬ରେ ପାଦଦେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବୁଧବାର ୩୬ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ବି-ଟାଉନ୍‌ର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ୫ ବର୍ଷ ବୟସଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜନ୍ମଦିନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅନାଥ ଆଶ୍ରମ ଯାଇ ସେଠାକାର ପିଲାଙ୍କ ସହ ଏହି ଦିନକୁ ସେଲିବ୍ରେଟ କରନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ମାଆ ମଧୁ ଚୋପ୍ରା ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାକ୍ଷାତକାରେ କହିଛନ୍ତି।

ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଚେନ୍ନାଇ,୧୮।୭: ତାମିଲ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଓ୍ବଲାସରାଓ୍ବକ୍କମସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାମିଲ ଟିଭି ଶୋ’ ‘ଓ୍ବାମସମ’ର ଜ୍ୟୋତିକା ଚରିତ୍ର ଲାଗି ବେଶ୍‌ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ।

Model This Week

ରୂପେଶ