ରାଜ୍ୟ |

ନନ୍ଦନକାନନ ପାଳିଲା ୫୮ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ନନ୍ଦନକାନନ ପାଳିଲା ୫୮ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ବାରଙ୍ଗ,୨୯।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ନନ୍ଦନକାନନ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ଶୁକ୍ରବାର ପାଳିଛି ତା’ର ୫୮ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ। ଏହି ଅବସରରେ ଲୋକାର୍ପିତ ହୋଇଯାଇଛି ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ହିମାଳୟ କଳାଭାଲୁ ଏନ୍‌କ୍ଲୋଜର। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଏହାକୁ ଲୋକାର୍ପଣ କରି ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ନୂଆବର୍ଷର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ତଥା ନୂଆ ଢାଞ୍ଚାରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଏନ୍‌କ୍ଲୋଜର ନମ୍ବର ‘୧୫’ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସର ପ୍ରମୁଖ ଆକର୍ଷଣ ସାଜିଥିଲା। ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗବେରଙ୍ଗ ଫୁଲରେ ସଜ୍ଜାଯାଇଥିବାରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ବେଶ୍‌ ଉତ୍ସାହର ସହ ଏହା ନିକଟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଭାଲୁଙ୍କ ଗତିବିଧି ଦେଖିଥିଲେ। ଖୋଲାରେ ବିଚରଣ କରୁଥିବା ୨ ଭାଲୁ ‘କରିସ୍ମା’ ଓ ‘ମୋତିଆ’ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଖୋରାକ୍‌ ଯୋଗାଇଥିଲେ। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉତ୍ତର ବିଧାୟକ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ମିଶ୍ର ଯୋଗଦେଇ ଉକ୍ତ ଏନ୍‌କ୍ଲୋଜରକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକଭାବେ ଲୋକାର୍ପଣ କରିଥିଲେ।
ବିଧାୟକ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ଓ ପରିବେଶ ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ କହିଥିଲେ, ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିବା ଶିଶୁ ରେଳଗାଡ଼ି ଓ ରୋପ୍‌ ଓ୍ବେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆସନ୍ତା ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ସରିବ। ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡର ପୁନଃରୁଦ୍ଧାର ସାଙ୍ଗକୁ ବଟାନିକାଲ୍‌ ଗାର୍ଡେନ ବା ଉଦ୍ଭିଦ ଉଦ୍ୟାନରେ ନୂଆ କରି ବୋଟିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେବ। ଅଳ୍ପଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଓଟିଡିସିର ନୂଆ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଖୋଲିବ। ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ଦୂର ପାଇଁ ବହୁତଳ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ପ୍ରଧାନ ମୁଖ୍ୟ ବନସଂରକ୍ଷକ(ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ) ତଥା ମୁଖ୍ୟ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ତତ୍ତ୍ୱବଧାରକ ଡ. ସନ୍ଦୀପ ତ୍ରିପାଠୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲାପାଳ ନିର୍ମଳ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର, ନନ୍ଦନକାନନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶିଶିର କୁମାର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।
ଏହି ଅବସରରେ ଅତିଥିମାନେ ନନ୍ଦନକାନନର ବାର୍ଷିକ ପୁସ୍ତିକା ଉନ୍ମୋଚନ କରିଥିଲେ। ବର୍ଷତମାମ ନିଷ୍ଠାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ୩ଜଣ ଗାର୍ଡ, ଜଣେ ଫରେଷ୍ଟର, ୩ଜଣ ପ୍ରାଣୀ ରକ୍ଷକ ଏବଂ ସିକ୍ୟୁରିଟି ବିଭାଗର ୨ଜଣଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା। ଏମାନଙ୍କ ସହ ଉଦ୍ଭିଦ ଉଦ୍ୟାନର ୩ଜଣ, ରାଜଭବନ ଡିଅର ପାର୍କରୁ ଜଣେ, ଲନ୍‌ ଗାର୍ଡେନରୁ ୨ଜଣ, ପରିମଳ ଓ ଜଳଯୋଗାଣ ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିଥିବା ୨ଜଣ ଲେଖାଏ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ୨୫ଜଣଙ୍କୁ ନଗଦ ୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଅର୍ଥରାଶି ଦେଇ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା।

All Right Reserved By

ରାଜ୍ୟ |

ନଦୀପଠାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବଣାଇଁ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି

ନଦୀପଠାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବଣାଇଁ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି

ବଣାଇଁ,୧୯।୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ବଣାଇଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶୁଣ୍ଢିକୋଣ ନିକଟସ୍ଥ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀପଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜନୈକା ୭ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବଣାଇଁ ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

କୁଆଁରମୁଣ୍ଡାରେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା କ୍ୟାଶିୟରଙ୍କଠାରୁ ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ : ୩ ଲୁଟେରା ଫେରାର୍‌

କୁଆଁରମୁଣ୍ଡାରେ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା କ୍ୟାଶିୟରଙ୍କଠାରୁ ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ : ୩ ଲୁଟେରା ଫେରାର୍‌

କୁଆଁରମୁଣ୍ଡା,୧୯।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମଙ୍ଗଳବାର ରାଉରକେଲାସ୍ଥିତ ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଭରସିଜ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୪୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହେବାର ଘଣ୍ଟାଏ ମଧ୍ୟରେ ରାଉରକେଲାଠାରୁ ୧୮ କି.ମି. ଦୂର କୁଆଁରମୁଣ୍ଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପସରାଛକ ନିକଟରେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ବରୋଦାର କ୍ୟାଶିୟରକୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ୩ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ କ୍ୟାଶିୟର ପ୍ରବୀଣ ଟିଗ୍‌ଗାଙ୍କ ନିକଟରୁ ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ କରି ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଭରସିଜ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୪୫ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌: ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇଲେ : ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସୁନା ଚେନ, ମୋବାଇଲ ଲୁଟିଲେ

ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଭରସିଜ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୪୫ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌: ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇଲେ : ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସୁନା ଚେନ, ମୋବାଇଲ ଲୁଟିଲେ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ, ୧୯। ୬-ରାଉରକେଲା ରେଳ ଷ୍ଟେଶନଠାରୁ ମାତ୍ର ୫ଶହ ମିଟର ଦୂର ମଧୁସୂଦନ ମାର୍ଗ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱ ଉପର ମହଲାରେ ଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଭରସିଜ ବ୍ୟାଙ୍କ ବଜାର ଶାଖାରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ୧୦ଟା ବେଳେ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଡକାୟତି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଡକାୟତ ଦଳ ପ୍ରାୟ ୪୫ଲକ୍ଷ ଲୁଟ କରି ନିର୍ବିଗ୍ନରେ ଖସି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି।

ମହିଳାଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ମହିଳାଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

କନିଷି,୧୯।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହଳଦିଆପଦର ଗ୍ରାମ ନିକଟସ୍ଥ ରାଳବ ଗ୍ରାମ ରୁକୁଣି ଆଶ୍ରମ ପଛପଟୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷକ ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ଏନେଇ ନଂ.୧୧୫/୧୮ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ସହାୟତାରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।

ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର

ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୯।୬- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବୈଶିଙ୍ଗା ଥାନାର ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ ଯୋଗେ ବାରିପଦା ଜେଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ବୈଶିଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଛୁରିପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳର ସନ୍ତୋଷ ସାହୁ।

ଧରିତ୍ରୀର ପ୍ରଭାବ

ଧରିତ୍ରୀର ପ୍ରଭାବ

ଖଇରା,୧୯।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ତହସିଲ ଅଧୀନ ଶାରୀଶୁଆ ପାହାଡ଼ରେ ଥିବା ଖଣି ଓ ପାଦଦେଶରେ ଥିବା କ୍ରଶରଗୁଡ଼ିକ ବେଆଇନ ଭାବେ ଚାଲୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମଙ୍ଗଳବାର କଟକ ଭିଜିଲାନ୍ସ ସେଲ ପକ୍ଷରୁ ଖଣି ଓ କ୍ରସରଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଚାନକ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ  ବାଇକ ଚାଳକ ମୃତ

ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ବାଇକ ଚାଳକ ମୃତ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୯।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଛେଣ୍ଡିପଦା-ଅନୁଗୋଳ ୬୩ ନଂ ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର କୁକୁରପେଟା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଖରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୩ଟା ବେଳେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଅନୁଗୋଳ ପଟୁ ଛେଣ୍ଡିପଦା ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବାଇକ ଚାଳକଙ୍କୁ ବିପରିତ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଏକ ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ବାଇଜଙ୍ଗାଠାରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା: ୨ ଗିରଫ, ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ

ବାଇଜଙ୍ଗାଠାରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା: ୨ ଗିରଫ, ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ

ଜଗତସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୧୯।୬: ଗତ ୧୫ ତାରିଖରେ ସଦର ଥାନା ବାଇଜଙ୍ଗାଠାରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଦୋନ୍ଦୁଅ ଜିତୁ ଓରଫ ଦିବ୍ୟ ସ୍ବରୂପ ସାହୁଙ୍କୁ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ, ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଓ ୨ଟି ମୋବାଇଲ ଜବତ କରିଛି।

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ମନିଟରିଂ ବୈଠକରେ ଆଲୋଚନା: ପଡ଼ି ରହିଛି ୧୩୩ଟି ମାମଲାର ଯୁଗ୍ମ ତଦନ୍ତ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ମନିଟରିଂ ବୈଠକରେ ଆଲୋଚନା: ପଡ଼ି ରହିଛି ୧୩୩ଟି ମାମଲାର ଯୁଗ୍ମ ତଦନ୍ତ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୯।୬: ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ମନିଟରିଂ ବୈଠକ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଦାସଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସଦ୍‌ଭାବନା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବୈଠକରେ ଦଳିତ, ଆଦିବାସୀ ଓ ହରିଜନ ବର୍ଗଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଥିବା ଆକ୍ରମଣ ଓ ନିର୍ଯାତନା ଜନିତ ମାମଲା ଗୁଡିକର ଯୁଗ୍ମ ତଦନ୍ତ, ପୀଡିତା/ପୀଡିତାଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ପ୍ରଦାନ ଏବଂ ଫଇସଲା ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା।

ରାଜଧାନୀରେ ବର୍ଷା ସହ ଝଡ଼ତୋଫାନ

ରାଜଧାନୀରେ ବର୍ଷା ସହ ଝଡ଼ତୋଫାନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯।୬ (ବ୍ୟୁରୋ): ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗୀଷ୍ମପ୍ରଭାହ ଜାରି ରହିଥିଲା। ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗରମ ସହିତ ଗୁଳୁଗୁଳି ଜନଜୀବନକୁ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରି ପକାଇଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରୁ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ୫୦ରୁ ୬୦ କି.ମି. ବେଗରେ ପବନ ବହିବା ସହିତ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରବଳ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଛି।

ଛୁରାମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଛୁରାମାଡ଼ରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଆସିକା,୧୯।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଆସିକା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ଭୁଡ଼ୁଗେଶ୍ୱରଭାଲୀ ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୧୦ଟାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଛୁରାମାଡ଼ରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ସାଗର ସ୍ବାଇଁ(୨୪)। ସେ ନିକଟସ୍ଥ ଋଷିକୂଲ୍ୟା ନଦୀରେ ଗାଧୋଇସାରି ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା।

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୯ା୬: କୋଟି କୋଟି ଓଡ଼ିଆଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଭଜନ ଆହେ ନୀଳଶୈଳକୁ ବିକୃତ ଭାବେ ଗାଇ ବିବାଦରେ ଫସିଛନ୍ତି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ସୋନା ମହାପାତ୍ର। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ସଚେତନ ନାଗରିକ ମଞ୍ଚ ସଭାପତି ଆଇନଜୀବୀ ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ଦାସ ମଙ୍ଗଳବାର ସ୍ବର୍ଗଦ୍ୱାର ଠାରେ ତାଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କରିଛନ୍ତି।

Model This Week

ପ୍ରଭାତ