ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଲୁଟେରା ହଟହଟା:ତେଲ ସରିଯିବାରୁ ଅଧା ବାଟରେ ବାଇକ୍‌ ଛାଡିଗଲେ

ଲୁଟେରା ହଟହଟା:ତେଲ ସରିଯିବାରୁ ଅଧା ବାଟରେ ବାଇକ୍‌ ଛାଡିଗଲେ

ବଇଣ୍ଡା,୨୮।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଲୁଟ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଇ ଲୁଟେରାମାନେ ହଟହଟା ହୋଇଛନ୍ତି। ଲୁଟ୍‌ କରିଥିବା ବାଇକ୍‌ରୁ ତେଲ ସରିଯିବାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଏହାକୁ ଅଧାବାଟରେ ଛାଡି ପଳାଇଛନ୍ତି। ଏପରି ଘଟଣା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।
ଘଟଣାରୁ ଜଣାପଡିଛି, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୭ଟାରେ ଗୋଳାସର ଗ୍ରାମର ରିଙ୍କୁନ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ବାଇକ୍‌ (ନଂ. ଓଆର୍‌ ୧୯ ଏଫ୍‌ ୪୩୯୬) ଯୋଗେ ନାଗାଝରଣ ଗ୍ରାମରୁ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ଜାଗାରେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। ପରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପିସ୍ତଲ ଲଗାଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ବାଇକ୍‌ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ କିଛି ବାଟ ପରେ ଉକ୍ତ ବାଇକ୍‌ରୁ ତେଲ ସରିଯିବାରୁ ଲୁଟେରାମାନେ ନିକଟସ୍ଥ ଲୁହାମୁଣ୍ଡାସ୍ଥିତ ଗୁଣ୍ଠପଡାର ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଗାଡି ଛାଡି ଦେଇଯାଇଥିଲେ। ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ବାଇକ୍‌କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୁଟ୍‌ପାଟ ବଢୁଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କଡାକଡି କରାଯିବା ଉପରେ ଜିଲା ଏସ୍‌ପି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାକୁ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟା ଜୟନ୍ତୀ ପ୍ରଧାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

Model This Week

ନିକିତା

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ବାଳକ ମୃତ

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ବାଳକ ମୃତ

ବଅଁରପାଳ,୨୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅରାହାଟ ଗ୍ରାମର ସ୍ବଦେଶ ରଞ୍ଜନ ସାମଲ(୧୭)ଙ୍କ ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ସୋମବାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସକାଳେ ସ୍ବଦେଶ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହ ନିକଟସ୍ଥ ପୋଖରୀକୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇ ଅଧିକ ପାଣି ଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ପହଁରା ଶିଖି ନ ଥିବାରୁ ସେ ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଅଣାଯାଇଥିବାବେଳେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ପୋଲିସ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ରେଳଧାରଣାରୁ ଉଦ୍ଧାର ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ରେଳଧାରଣାରୁ ଉଦ୍ଧାର ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ତାଳଚେର,୨୪। ୪(ନି.ପ୍ର.)- ମୁର୍ମୂଷୁ ଅବସ୍ଥାରେ ରେଳଧାରଣା ନିକଟରେ ପଡ଼ିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ତାଳଚେର ଉପଖଣ୍ଡ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ପ୍ରକାଶ ଯେ, କୋଲିୟରୀ ଥାନା ତାଳଚେର ରେଲୱେ କଲୋନୀ ନିକଟସ୍ଥ ସାହିରେ ରହୁଥିବା ବିନୋଦ ବେହେରା (୨୩)ଙ୍କୁ ରବିବାର ଭୋର ସମୟରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା।

ଭାଉଜଙ୍କୁ ମାଡ଼, ଦିଅର ଗିରଫ

ଭାଉଜଙ୍କୁ ମାଡ଼, ଦିଅର ଗିରଫ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୨୪।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭାଉଜଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜରପଡ଼ା ଥାନା ପୋଲିସ ସାଆନ୍ତରାପୁର ଗ୍ରାମର ନାରଣ ସାହୁ(୨୭)ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସୋମବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ନଂ. ୭୧/୧୮ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷଶୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ

ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷଶୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ

ତାଳଚେର,୨୩।୪(ନି.ପ୍ର.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କଣିହାଁ ଥାନା ଡେରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମକୁ ଏକ ଅପେରା ଦଳରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷଶୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ରବିବାର ରାତିରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ସୋମବାର କଣିହାଁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ପାଇ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଯୁବକଙ୍କୁ ବାସନ୍ଦ ଅଭିଯୋଗ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୨୩।୪- ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ମୂଷାପାପୁଲି ଗ୍ରାମର ଭରତଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଗ୍ରାମ କମିଟି ତରଫରୁ ବାସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଭରତ ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ, ଶନିବାର ସକାଳେ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟିସ ଦେଇଥିଲେ।

ନାଲ୍‌କୋ ସିପିପିରେ ୩ ଶହ ଟେଲିଫୋନ ଅଚଳ

ନାଲ୍‌କୋ ସିପିପିରେ ୩ ଶହ ଟେଲିଫୋନ ଅଚଳ

ବଅଁରପାଳ, ୨୩।୪(ଡିଏନ୍‌ଏ)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ନାଲ୍‌କୋ ତାପଜ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ପ୍ରକଳ୍ପ (ସିପିପି)ରେ ୪ ଦିନ ହେଲା ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଇଣ୍ଟରକମ୍‌ ଟେଲିଫୋନ ଅଚଳ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ଫଳରେ ନାଲ୍‌କୋ ପ୍ରଶାସନିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, କଣ୍ଟ୍ରୋଲରୁମ୍‌, କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍‌ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା କେତେଜଣ କର୍ମଚାରୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ପିତିରି ଜଙ୍ଗଲରୁ ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର

ପିତିରି ଜଙ୍ଗଲରୁ ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର

ପରଜଙ୍ଗ, ୨୩ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ସରାଙ୍ଗ ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ୧୪୯ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ସନ୍ନିକଟ ପିତିରି ଜଙ୍ଗଲ ରାସ୍ତାରୁ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ତା

ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ:  ଏଏସ୍‌ଆଇ ଏବଂ ଏସ୍‌ଆଇ ଗୁରୁତର

ପୋଲିସ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଏଏସ୍‌ଆଇ ଏବଂ ଏସ୍‌ଆଇ ଗୁରୁତର

ପାଲଲହଡ଼ା,୨୩।୪(ଡି.ଅନ.ଏ.)-ପାଲଲହଡ଼ା ଝିମିରିପାଲିଠାରେ ସୋମବାର ପାଲଲହଡ଼ା ପୋଲିସ ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଏ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷସୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷସୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ

ତାଳଚେର,୨୩।୪(ନି.ପ୍ର)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କଣିହାଁ ଥାନା ଡେରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମକୁ ଚନ୍ଦନ ଯାତ୍ରା ଉପଲକ୍ଷେ ଏକ ଅପେରା ଦଳରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଷସୀ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ସେହି ଗ୍ରାମର ଇନ୍ଦ୍ରମଣି ସାହୁ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା କଣିହାଁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ବଅଁରପାଳ,୨୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗିରାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମକୁ ନାଲ୍‌କୋ ପକ୍ଷରୁ ପାଇପ୍‌ ଯୋଗେ ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସୋମବାର ଗ୍ରାମବାସୀ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଛନ୍ତି।

ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୨୩।୪: ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ କେନ୍ଦ୍ର ପକ୍ଷରୁ ୨୯ତମ ଜାତୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ସୋମବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଗଣଦୌଡ଼ ଓ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଦୋକାନରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍‌: ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ଦୋକାନରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍‌: ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ବଇଣ୍ଡା,୨୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଠାକୁରଗଡ଼ ଥାନା ସାନହୁଲା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ବିରେନ୍‌ ସାହୁଙ୍କ ଦୋକାନ ଭିତରକୁ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ପଶିଯାଇଛି।