ବ୍ରହ୍ମପୁର

ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ସରକାରୀ ଚକ୍ରାନ୍ତ

ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ସରକାରୀ ଚକ୍ରାନ୍ତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୬।୧୨- ଏକଦା ଲାଭଦାୟକ ସଂସ୍ଥା ଥିଲା ଓଡ଼ିଶା ସଡ଼କ ପରିବହନ ନିଗମ(ଓଏସ୍‌ଆର୍‌ଟିସି)। ହେଲେ ସରକାରଙ୍କ ଆନ୍ତରିକତା ଅଭାବ ଯୋଗୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଙ୍ଗୁ ହୋଇଗଲାଣି ଏହି ସଂସ୍ଥା। ବହୁ କ୍ଷତିରେ ଚାଲିଛି। ଏପରିକି ଓଏସ୍‌ଆର୍‌ଟିସିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେବା ପାଇଁ ସରକାରୀ ଚକ୍ରାନ୍ତ ଚାଲିଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଓଏସ୍‌ଆର୍‌ଟିସି କର୍ମଚାରୀ ମହାସଂଘ ତରଫରୁ ଏହି ଅଭିଯୋଗ କରାଯିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣାଞ୍ଚଳ ରାଜସ୍ବ କମିଶନର୍‌ଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।
ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି, ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୦ରେ ଏହି ସଂସ୍ଥାକୁ ବନ୍ଦ ନ କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ହେଲେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସରକାର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଅନୁଦାନ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। ନିଗମର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ସହିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ବୁଝିବା ପାଇଁ ନିଗମ କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାର କୌଣସି ତପତ୍ରତା ଦେଖାଉନାହାନ୍ତି। ଫଳରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ବହୁ ଅସୁବିଧାରେ ବଞ୍ଚୁଛନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଏହା ବିରୋଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଫଳ ମିଳିନାହିଁ। ଦୀର୍ଘ ୨୦ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ସ୍ଥାୟୀ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ସରକାରୀ ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ସମାନ କାମକୁ ସମାନ ଦରମା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉ। ସପ୍ତମ ବେତନ କମିଶନ୍‌ଙ୍କ ସୁପାରିସ ଅନୁସାରେ ଦରମା ଓ ମହଙ୍ଗା ଭତ୍ତା ପ୍ରଦାନ ସହିତ ବକେୟା ମହଙ୍ଗା ଭତ୍ତା ତୁରନ୍ତ ମିଳିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସରକାରୀ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା ରାସ୍ତାକୁ ଜାତୀୟକରଣ ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯିବା ସହ କେବଳ ସରକରୀ ବସ୍‌ ହିଁ ଚଳାଚଳ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅନ୍ତଃପ୍ରାଦେଶିକ ରୁଟ୍‌ରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ପରମିଟ୍‌ ଦ୍ୱାରା ବେଆଇନ୍‌ ଭାବେ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା ଘରୋଇ ବସ୍‌କୁ ତୁରନ୍ତ ଯାଞ୍ଚ କରି ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉ। ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଜନିତ କାରଣରୁ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। କର୍ମଚାରୀମାନେ ଉପରୋକ୍ତ କାରଣ ଯୋଗୁ ଗିରଫ ହେଲେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଜାମିନ୍‌ରେ ଆଣୁନାହାନ୍ତି। ଏହାର ସ୍ଥାୟୀ ବ୍ୟବସ୍ଥା ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ୨୦୧୫ ଫେବୃୟାରୀ ୪ତାରିଖରେ ନିଗମର ସିଏମ୍‌ଡି କରିଥିବା ଚୁକ୍ତି ଏବଂ ୨୦୧୬ ଜୁନ୍‌ ୧୭ତାରିଖରେ କର୍ମଚାରୀ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ହୋଇଥିବା ଚୁକ୍ତି ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଉ। ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାନୁସାରେ ପରିବହନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସରକାରୀ ହାରରେ ପେନ୍‌ସନ୍‌ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଉ। ୧୨ପ୍ରତିଶତ ହାରରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଇପିଏଫ୍‌ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଜରିଆରେ ପୈଠ କରାଯାଉ। ଯାହାଦ୍ୱାରା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଅଧିକ ପେନ୍‌ସନ୍‌ ପାଇବା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ। ସରକାରଙ୍କ ଘୋଷଣା ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରାଚ୍ୟୁଇଟିକୁ ୨୦ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଉ। ରାଜ୍ୟରେ ୮ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ତୁଳନାରେ ସରକାରୀ ବସ୍‌ ସଂଖ୍ୟା ମାତ୍ର ୪୭୦। ସରକାରୀ ଗାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ ଏଥିଯୋଗୁ କ୍ଷତି ସହୁଛି। ଏଣୁ ନିଗମକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ହେଲେ ସରକାରୀ ଗାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ। ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣକୁ ତୁରନ୍ତ ଦୃଷ୍ଟି ଦିଆଯିବା ସହ ନିଗମର ଖାଲି ପଡ଼ିଥିବା ଜାଗାରେ ଦୋକାନ ବଜାର କଲେ ନିଗମର ଆୟ ବଢ଼ାଯିବା ସହିତ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗର ଶିକ୍ଷିତ ବେକାରିଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ। ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ଗୋଟିଏ ପଦବୀରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି କରାଯିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ ବେଳେ ମହାସଂଘର କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ସମେତ ବହୁ କର୍ମଚାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ବର୍ଷାରେ ଘର ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ପରିବାରକୁ ମିଳିଲା ପଲିଥିନ

ବର୍ଷାରେ ଘର ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ପରିବାରକୁ ମିଳିଲା ପଲିଥିନ

ଗଞ୍ଜାମ,୧୭ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ ଖଣ୍ଡଦେଉଳି ପଞ୍ଚାୟତ ଖଣ୍ଡଦେଉଳୀ ଗ୍ରାମର ସୀମାଞ୍ଚଳ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ଘର ଗତ ଲଘୁଚାପଜନିତ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଏହି ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଗଞ୍ଜାମ ତହସିଲ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ରାଜସ୍ବ ନିରୀକ୍ଷକ ଅଭିମନ୍ୟୁ ପଣ୍ଡା, ବଡ଼ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ରାଜସ୍ବ ନିରୀକ୍ଷକ ନୀଳାଞ୍ଚଳ ବେହେରା, ଅମିନ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ମଙ୍ଗଳବାର ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ପରିବାରକୁ ପଲିଥିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ:୫ ଗିରଫ

ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ:୫ ଗିରଫ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୭ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଦିଗପହଣ୍ଡି-ଚିିକିଟି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର ଜକର ଗାଁ ନିକଟବର୍ତ୍ତି ରତନେଇ ପାହାଡ଼ ନିକଟରେ ଚାଲିଥିବା ବ୍ୟାଙ୍କ ଡକାୟତି ଯୋଜନାକୁ କେ.ନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ପଣ୍ଡ କରିଛି। ଡକାୟତି ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଗୋସାଇଁ ନୂଆଗାଁ ଥାନା କଦଳୀବାଡ଼ ସାହିର ଅନୀଲ ସାହୁ, ଆଡ଼ୁଆ ସାହିର କାଶୀନାଥ ପାଢ଼ୀ, ଲାଞ୍ଜିପଲ୍ଲୀ ଗୁଡ଼ସେଡ୍‌ ରୋଡ ତେଲୁଗୁ ସାହିର ସନ୍ତୋଷ ଶବର, ବଡ଼ବଜାର ଥାନା ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ନଗର ୪ର୍ଥ ଲେନର ସୁରେନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁ ଏବଂ ବୈଦ୍ୟନାଥପୁର ଥାନା ଲାଞ୍ଜିପଲ୍ଳୀ ରାମନଗର ତେଲିଗୁଡ଼ି ସାହିର ଅରୁଣ ପଣ୍ଡା।

ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଚାରାରୋପଣ

ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଚାରାରୋପଣ

ସୋରଡ଼ା,୧୭।୭ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସୋରଡ଼ା ପ୍ରକାଶଚନ୍ଦ୍ର ମହିଳା ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଚାରା ରୋପଣ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ବିଧାୟକ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁ ଯୋଗଥିବାବେଳେ ସମ୍ମାନିତ ଭାବେ ରେଞ୍ଜର କାହ୍ନୁଚରଣ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଫରେଷ୍ଟର କାହ୍ନୁ ପ୍ରଧାନ, ମୋହନ ଚାନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ, ଅଭିରାମ ଖିଲା ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ମାଣିତରାରେ କୃଷକ ସମାବେଶ

ମାଣିତରାରେ କୃଷକ ସମାବେଶ

ବୁଗୁଡ଼ା,୧୭।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୁଗୁଡ଼ା ବ୍ଲକ ମାଣିତରା ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପଲକ୍ଷେ କୃଷକ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ମାଣିତରା ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ସଭାପତି ବବୁଲ କୁମାର ନାୟକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ। ମାଣିତରା ସରପଞ୍ଚ ଶାନ୍ତିଲତା ନାୟକ, ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ କାଳୁଚରଣ ପ୍ରଧାନ, ନିରଞ୍ଜନ ନାୟକ, ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ ବୁଗୁଡ଼ା ଶାଖା ପରିଚାଳକ ମହେଶ୍ୱର ବେହେରା, ସୁପରଭାଇଜର ସାରଙ୍ଗଧର ଦାଶ, ଆର୍ଥିକ ସାକ୍ଷରତା ସଂଯୋଜକ ଗୋବିନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା, ପିଇଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ସମ୍ପାଦକ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବିଷୋୟୀ ଓ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଯୋଗାଣ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ଯୋଗାଣ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୭।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ଓ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଅର୍ଥତତ୍ତ୍ବ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ଦୁର୍ନୀତିରେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ବିପ୍ଲବ ପାତ୍ର ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ନେଇ ସିବିଆଇ ଜେରା କରିଥିବାରୁ ବିଧାୟକ ତଥା ରାଜ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଖାଉଟି କଲ୍ୟାଣ ଓ ସମବାୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ନୈତିକତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି।

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଧରାକୋଟ,୧୭।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଧରାକୋଟ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଭିଡିଓ କନ୍‌ଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଧରାକୋଟ ସରପଞ୍ଚ ଅଞ୍ଜଳୀ ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ।

ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଉଦ୍ୟମ, ୩ ଗିରଫ

ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଉଦ୍ୟମ, ୩ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୭।୭: ଜାଲ କାଗଜପତ୍ର ଜରିଆରେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହଡପ ଉଦ୍ୟମ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ଦୁଇଟି ମାମଲାରେ ପ୍ରାୟ ୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ହୋଇଥିଲା । ଟାଉନ ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇଟି ମାମଲାରେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଲାଞ୍ଜିପଲ୍ଲୀ ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣା: ଅନ୍ୟ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଲାଞ୍ଜିପଲ୍ଲୀ ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣା: ଅନ୍ୟ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୭।୭: ସ୍ଥାନୀୟ ଲାଞ୍ଜିପଲ୍ଲୀ ଦୁର୍ଗାମନ୍ଦିର ଛକଠାରେ ଗତ ୧୦ ତାରିଖ ଏକ ଚଳନ୍ତା କାର ଉପରକୁ ହୋଇଥିବା ବୋମା ମାଡ଼ ଘଟଣାର ଅନ୍ୟ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ ସୋମବାର ଗିରଫ କରିଛି। ଏ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବୈଦ୍ୟନାଥପୁର ଥାନାରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ୍‌ପି ତ୍ରିନାଥ ପଟେଲ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସିମନବାଡ଼ିରେ ୧୦୮ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା, ସୁନ୍ଦରାକାଣ୍ଡ

ସିମନବାଡ଼ିରେ ୧୦୮ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା, ସୁନ୍ଦରାକାଣ୍ଡ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୭।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): ପବିତ୍ର କର୍କଟ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଅବସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସିମନବାଡ଼ି ଠାରେ ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ସମେତ ସୁନ୍ଦରାକାଣ୍ଡ ଏବଂ ରାମାର୍ଚ୍ଚନା ପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପ୍ରଥମେ ଗ୍ରାମବାସୀ ପୁରୀରୁ ଆସିଥିବା ମହନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଗାଁର ଶେଷ ମୁଣ୍ଡରୁ ସ୍ବାଗତ କରି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସଂକୀର୍ତ୍ତନ, ଢ଼ୋଲ ବାଦ୍ୟରେ ବଜାର ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପୂଜାମଣ୍ଡପକୁ ଆଣିଥିଲେ।

କାର୍‌ରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ,୨ ଗିରଫ

କାର୍‌ରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ,୨ ଗିରଫ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୧୭ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲିଗୁଡ଼ା ଥାନା ସୁନାପାଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳରୁ ସୋମବାର ପ୍ରେସ୍‌ ଲେଖା ଥିବା ଏକ କାରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ୨ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବାମବେରି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଲମ୍ବୋଦର ବେହେରା ଓ ଚମ୍ପୁଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ମହାକୁଡ଼ ।

ପଥରରେ ଛେଚି ରାଜମିସ୍ତ୍ରିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ୪ ଅଟକ

ପଥରରେ ଛେଚି ରାଜମିସ୍ତ୍ରିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ୪ ଅଟକ

ଛତ୍ରପୁର,୧୭।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଚମାଖଣ୍ଡି ଥାନା ଟାଙ୍ଗଣାପଲ୍ଲୀ ପଞ୍ଚାୟତ ନୂଆ ନଗରଢିହର ଗୋଚର ଜମିରୁ ରବିବାର ସକାଳେ ଗୋପାଳପୁର ଥାନା ଶୀତଳାପଲ୍ଲୀ ଗାଁର ତଥା ରାଜମିସ୍ତ୍ରି ଏଙ୍କା ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା।

ଚିକେନ ରବି ହତ୍ୟା ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲେ ଭାଇ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୭ା୭: ବ୍ରହ୍ମପୁରର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚିକେନ ରବି ଓରଫ ରବି ବେହେରା ହତ୍ୟା ମାମଲାର ବିଚାର ସୋମବାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ (ପ୍ରଥମ)ଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ହୋଇଥିଲା। ଚିକେନ ରବିଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ଟୁଟି ବେହେରା କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହୋଇ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ଭାବେ ନିଜ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ।

Model This Week

ରୂପେଶ