ରାଜ୍ୟ |

ବୀରେନ୍ଦ୍ର ବାବାଙ୍କ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଶ୍ରମରେ ଚଢ଼ାଉ

ବୀରେନ୍ଦ୍ର ବାବାଙ୍କ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଶ୍ରମରେ ଚଢ଼ାଉ
ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୨।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜ୍ଞାନ ଦେବା ନଁାରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଯୁବତୀ ଏବଂ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ବାବା ବୀରେନ୍ଦ୍ର ଦେବ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ଓଡ଼ିଶା ଲିଙ୍କ୍‌କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ବାବା ବୀରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ(ଆଶ୍ରମ)ର ଏକ ଶାଖା ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଜଗନ୍ନାଥ ବିହାର ଲେନ୍‌-୯ ପ୍ଲଟ୍‌-୨୬ରେ ରହିଛି। ଦିଲ୍ଲୀରେ ବାବାଙ୍କ କଳାକାରନାମା ସମ୍ପର୍କରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳୁ ବିଭିନ୍ନ ଜାତୀୟ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବାବାଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗରସ୍ଥିତ ଆଶ୍ରମରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କୌଣସି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉ ନ ଥିବା ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। କେବଳ କେତେକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସିଡୀ ଏବଂ ପୁସ୍ତକ ସେଠାରୁ ମିଳିଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ଚଢ଼ାଉବେଳେ ଅନୁଷ୍ଠାନର ମହିଳାମାନେ ପୋଲିସକୁ କଡ଼ା ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ବିନା ସର୍ଚ୍ଚ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟରେ ଆଶ୍ରମ ଭିତରକୁ ପୋଲିସକୁ ଛଡାଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମହିଳାମାନେ ରୋକ୍‌ଠୋକ ଶୁଣାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ସେଠାରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଶେଷରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଶୁଝା କରିବା ପରେ ଆଶ୍ରମ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲା। ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଚଢ଼ାଉ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ସେଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା। ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ଉକ୍ତ ଆଶ୍ରମ ଭିତରକୁ ପଶିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭିତରକୁ ଛାଡ଼ି ନ ଥିଲେ। ମହିଳା ପ୍ରତିନିଧି ଆସିଲେ ଭିତରକୁ ଛଡାଯିବ ବୋଲି ସେମାନେ କହିଥିଲେ। ଆଶ୍ରମ ଭିତର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କଲେ ଥାନାବାବୁ ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ଥିବା ବୀରେନ୍ଦ୍ର ବାବାଙ୍କ ଆଶ୍ରମର ପ୍ରତିଟି କୋଣକୁ ଥାନା ବାବୁ ଟିକିନିଖି ତନଖିବା ସହ ନିଜ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିଥିଲେ। ପରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ଭିତରେ କିଛି ନ ଥିବା କହିଥିଲେ। ୪ ଥର ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଛନ୍ତି ବାବା ଉକ୍ତ ଘରଟି ବାବାଙ୍କ ଆଶ୍ରିତ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ବାପାଙ୍କର। ଯେହେତୁ ମହିଳା ଜଣକ ବାବାଙ୍କ ଆଶ୍ରିତ ତେଣୁ ଉକ୍ତ ଘରକୁ ସେ ବାବାଙ୍କ ଆଶ୍ରମକୁ ଭଡାରେ ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୧୨ରୁ ଆଶ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଆଶ୍ରିତମାନେ କହିଛନ୍ତି। ଆଶ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଦିନଠାରୁ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ବାବା ୪ଥର ଏଠାକୁ ଆସି ପ୍ରବଚନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଶ୍ରମକୁ ୩ ମହିଳା ଭକ୍ତ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ। ସେଠାରେ ଭଜନକୀର୍ତ୍ତନ କରିବା ସହ ବାବାଙ୍କ ନାମ ଜପ କରାଯାଏ। ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ଏକ ବିରାଟ ରୁମ୍‌ ରହିଛି। ସେଠାରେ ଏକ ବଡ ଏଲ୍‌ସିଡି ପରଦା ଲାଗିଛି। ଭକ୍ତମାନେ ସେଠାରେ ବସି ଏଲ୍‌ସିଡିରେ ପ୍ରବଚନ ଦେଖନ୍ତି। ଝିଆରୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ନିବେଦନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ବାବାଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜଣେ ଯୁବତୀ ଶିକ୍ଷାଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗରସ୍ଥିତ ଆଶ୍ରମରେ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ଦାଦା ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଆରୀ ୨ ବର୍ଷ ହେବ ସେଠାରେ ରହି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷାଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ବାବାଙ୍କ କଳା କାରନାମା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଏବେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଆରୀଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଆଣିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରଶାସନକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ରାଜ୍ୟ |

୧୯୫୦ ସହକାରୀ ସର୍ଜନ ନିଯୁକ୍ତି ନିମନ୍ତେ ଓପିଏସ୍‌ସିକୁ ଚିଠି

୧୯୫୦ ସହକାରୀ ସର୍ଜନ ନିଯୁକ୍ତି ନିମନ୍ତେ ଓପିଏସ୍‌ସିକୁ ଚିଠି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ରାଜ୍ୟରେ ଖାଲିଥିବା ଗ୍ରୁପ୍‌-ଏ (ଜୁନିୟର ବ୍ରାଞ୍ଚ)ର ୧୯୫୦ଜଣ ମେଡିକାଲ ଅଫିସର (ସହକାରୀ ସର୍ଜନ) ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ନାମ ସୁପାରିଶ କରିବାକୁ ଓଡ଼ିଶା ଲୋକ ସେବା ଆୟୋଗକ (ଓପିଏସ୍‌ସି)ଙ୍କୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି। 

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ପିପିପି ମୋଡ଼ରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ଚଳିତ ୨୦୧୮-୧୯ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୯ଟି ନୂତନ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେଲାଣି।

୧୯ରୁ ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଅନଲାଇନ୍‌ ପରୀକ୍ଷା

୧୯ରୁ ଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଅନଲାଇନ୍‌ ପରୀକ୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ରେଲ୍‌ଓ୍ବେ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ଫୋର୍ସ(ଆରପିଏଫ)ର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ନିଯୁକ୍ତି କମିଟି (ସିଆର୍‌ସି) ପକ୍ଷରୁ ଗ୍ରୁପ୍‌-ଏ ରୁ ଏଫ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍‌ଲାଇନ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। 

ଏବେବି କାଳିଆର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସ୍ବାଭାବିକ ହୋଇନି

ଏବେବି କାଳିଆର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ସ୍ବାଭାବିକ ହୋଇନି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଚିକତ୍ସିିତ ହେଉଥିବା ଦୁଇ ଭାଇ ଜଗା ଓ କାଳିଆର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ରାଜ୍ୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଟିମ୍‌ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲା। 

ଶକ୍ତି ସଂରକ୍ଷଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଶକ୍ତି ସଂରକ୍ଷଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଦେଓଗାଁ,୧୪। ୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.) : ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଦେଓଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ହାଇସ୍କୁଲରେ ଶୁକ୍ରବାର ଜାତୀୟ ଶକ୍ତି ସଂରକ୍ଷଣ ଦିବସ ଅବସରରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । 

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଅଲମ୍ପିଆଡ଼: ଫକୀରମୋହନ ଜୁନିୟର କଲେଜ ଛାତ୍ର ପ୍ରଥମ

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଅଲମ୍ପିଆଡ଼: ଫକୀରମୋହନ ଜୁନିୟର କଲେଜ ଛାତ୍ର ପ୍ରଥମ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୪।୧୨-ଚଳିତ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷ ୨୦୧୮-୧୯ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା କେମିକାଲ ସୋସାଇଟି ତରଫରୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଅଲମ୍ପିଆଡ଼ରେ ଫକୀରମୋହନ ଜୁନିୟର କଲେଜର ଯୁକ୍ତ ୨ ଦ୍ୱିତୀୟବଷର୍ର୍ ବିଜ୍ଞାନଛାତ୍ର ପ୍ରୀତିଶ ବେହେରା ଓ ଶିବମ୍‌ ପାଢ଼ୀ ଯଥାକ୍ରମେ ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ଫେବୃଆରୀ ୨୨ରୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ରେ ଶେଷ

ଫେବୃଆରୀ ୨୨ରୁ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ରେ ଶେଷ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା  ଫେବୃଆରୀ ୨୨ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏ ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ ନୂତନ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ,  ଆଉ ୭ଟି ଖୁବ୍‌ଶିଘ୍ର ଖୋଲାଯିବ: ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ ନୂତନ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ, ଆଉ ୭ଟି ଖୁବ୍‌ଶିଘ୍ର ଖୋଲାଯିବ: ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ପିପିପି ମେଡରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରାଯାଇଛି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ୨୦୧୮-୧୯ରେ ମୋଟ ୧୯ଟି ନୂତନ ଡାଏଲିସିସ୍‌ କେନ୍ଦ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହୋଇଛି। ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆଉ ୭ଟି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ, ଆଇନ, ସୂଚନା ଓ ଲୋକସମ୍ପର୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା କହିଛନ୍ତି। 

ଦୂଷିତ ଜଳଯୋଗାଣ ନେଇ ସୋନପୁରରେ ଡାଇରିଆ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ୁଛି, ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ

ଦୂଷିତ ଜଳଯୋଗାଣ ନେଇ ସୋନପୁରରେ ଡାଇରିଆ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ୁଛି, ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଦୂଷିତ ଜଳଯୋଗାଣ ଯୋଗୁ ସୋନପୁର ସହରର ଶତାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଡାଇରିଆରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ରୋଗୀଙ୍କ ଭିଡ଼ ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଉଛି। ଡାକ୍ତରଖାନା ବାରଣ୍ଡା ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ରୋଗୀମାନେ ପଡ଼ି ରହିଛନ୍ତି। ଏସବୁ କେବଳ ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ଅବହେଳା ଯୋଗୁ ହୋଇଥିବା ଶୁକ୍ରବାର କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି।

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକରେ ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ଆତଙ୍କ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୁକୁଡ଼ା ମରା ଅଭିଯାନ

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକରେ ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ଆତଙ୍କ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୁକୁଡ଼ା ମରା ଅଭିଯାନ

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୧୪।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ପୁରୀ ଜିଲା କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକରେ ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଦେଇଛି। ଏହାକୁ ରୋକିବା ଲାଗି ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଅଞ୍ଚଳରେ କୁକୁଡ଼ା ମରା ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମେ ବୁଦ୍ଧବୀର ସାନ ସାହିର ବିଜୟ କୁମାର ଗୌଡ଼ଙ୍କ ଫାର୍ମର କୁକୁଡ଼ାକୁ ମରା ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। 

ଓଡ଼ିଶା ପାଲଟିଲାଣି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପତ୍ତି, ୨୦୧୯  ନିର୍ବାଚନ ଜବାବ ମାଗିବାର ନିର୍ବାଚନ: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ଓଡ଼ିଶା ପାଲଟିଲାଣି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପତ୍ତି, ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ଜବାବ ମାଗିବାର ନିର୍ବାଚନ: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଆଗାମୀ ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ଓଡ଼ିଆ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଜବାବ ମାଗିବାର ନିର୍ବାଚନ ହେବ। ୧୯ ବର୍ଷ ଧରି ଶାସନରେ ରହି ଲୋକମାନେ ଜନସେବା ବଦଳରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ନିଜର ଜାଗିର ଓ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପତ୍ତି ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସ୍ଥାଣୁତା, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର, ଶିକ୍ଷାର ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ଓ ସମ୍ବେଦନହୀନତା ଆଦିର ଜବାବ ନିର୍ବାଚନରେ ଦେବାକୁ ହେବ। 

ପରଜଙ୍ଗ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଡାକ୍ତର ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି: ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ ଭାଜପାର ଗଣଧାରଣା

ପରଜଙ୍ଗ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଡାକ୍ତର ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି: ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ ଭାଜପାର ଗଣଧାରଣା

ପରଜଙ୍ଗ, ୧୪।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଡାକ୍ତର ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ ଶୁକ୍ରବାର ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଗଣ ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବିଜେପି ଜିଲା ସଭାପତି ବିଭୁତି ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଗଣ ଧାରଣାରେ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଶତାଧିକ ଭାଜପା ନେତା, କର୍ମୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।