ବ୍ରହ୍ମପୁର

‘ଭାଜପାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଦିଆଯିବ ଟକ୍କର’

‘ଭାଜପାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଦିଆଯିବ ଟକ୍କର’

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୦।୧୨-ପୁନର୍ଗଠିତ ଗଞ୍ଜାମ ଯୁବ ଓ ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର ମିଳିତ ଜିଲା ସମ୍ମିଳନୀ ବୁଧବାର ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ଜନ ବିରୋଧୀ ନୀତି ଯୋଗୁ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଓ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ତେଣୁ ଭାଜପା ହତୋତ୍ସାହ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଚାର ତଥା ପ୍ରସାର ଦ୍ୱାରା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ମାଧ୍ୟମ କରିଛି। ଯୁବ ଓ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ଏହାକୁ ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରତି ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ତରରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଉପଯୋଗ କରିବ ବୋଲି ସମ୍ମିଳନୀରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ରାଜ୍ୟର ଶାସନ କ୍ଷମତା ଦଖଲ ନିମନ୍ତେ ଭାଜପା ତେଲ ଟଙ୍କାକୁ ପାଣି ଭଳି ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଦିବା ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଛି। ତେବେ ଭାଜପାର ଏହି ଚାଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଫଳ ହେବ ଏବଂ ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେଡି ସଭାପତି ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ହାୱା ବୋହୁଥିବାରୁ ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡି ବହୁମତ ପାଇ ପଞ୍ଚମଥର ପାଇଁ ସରକାର ଗଠନ କରିବ ବୋଲି ଯୁବ ବିଜେଡି ଭବିଷ୍ୟ ବାଣୀ ଶୁଣାଇଛି। ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ, ସଂସଦୀୟ ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ସୂଚନା ଓ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିକ୍ରମ କେଶରୀ ଆରୁଖ ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେଇ କହିଥିଲେ, ବହୁବର୍ଷ ଧରି ବିଜୟଧାରା ବଜାୟ ରହିଥିବାରୁ ଦେଶର ପ୍ରଥମ ଆଞ୍ଚଳିକ ଦଳ ଭାବେ ବିଜେଡି ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରିଛି। ଏଥିରେ ଅସହିଷ୍ଣୁ ହୋଇ ବିରୋଧୀ ଦଳ ମୁଖ୍ୟତଃ ଭାଜପା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମନଗଢ଼ା ଅପପ୍ରଚାର ଚଳାଇଛି। କୁହାଳିଆ ଦଳର ଏହି ଅପପ୍ରଚାରକୁ ଦଳର ଯୁବବାହିନୀ ତଥା ବିଜୁ ସେନା ଠିକଣା ଭାବରେ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ ହେବାକୁ ଆରୁଖ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟତମ ଅତିଥି ଭାବେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଉଷା ଦେବୀ ଯୋଗଦେଇ ଯୁବ ଓ ଛାତ୍ର ଗୋଷ୍ଠୀ ବିଜେଡିର ସମ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଦର୍ଶାଇଥିଲେ। ଜିଲାର ପୁରପଲ୍ଲୀରେ ବିଜେଡିର ସଂଗଠନକୁ ଅଧିକ ମଜଭୁତ କରିବା ଲାଗି ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ସେ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ଗଞ୍ଜାମ ଯୋଜନା କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଧାୟକ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଚ୍ୟାଉ ପଟ୍ଟନାୟକ ଭାଷଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯାହାଙ୍କ ନାମରେ ଦଳ ଗଠନ ହୋଇଛି ସେହି ପ୍ରବାଦ ପୁରୁଷ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଭଳି ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀ ଦୁଃସାହସିକ ଓ ନିର୍ଭୀକ ହୋଇ ବିଜେଡିକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ଦଳକୁ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଥିଲେ। ଗଞ୍ଜାମରେ ଭାଜପା ପଶିପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଦମ୍ଭୋକ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଏନ. ଧନଞ୍ଜୟ ରାଓ ଏବଂ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ଜିଲା ସଭାପତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ପଣ୍ଡା ସମ୍ମିଳନୀ ସଂଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସାହୁ ଓ ପ୍ରିୟାଂଶୁ ପ୍ରଧାନ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ। ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ବିଜେଡି ସଭାପତି ତଥା ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଜିଲାର ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଦଳର ଛାତ୍ର ଓ ଯୁବକଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ନେଇ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ବିଜେଡିର ପ୍ରଥମ କରି ହୋଇଥିବା ୪ ଦିନିଆ ବ୍ଲକ, ଏନ୍‌ଏସି, ମହିଳା ସଂଗଠନ ଓ ଜିଲା କମିଟି କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଓ କର୍ମୀ ଏବଂ ଯୁବ ଛାତ୍ର ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସଂଗଠିତ କରାଇଥିଲେ। ଛାତ୍ର ଓ ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀ ବିଜେଡିର ଭବିଷ୍ୟତ ହୋଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ନିଷ୍ଠାର ସହିତ ସଂଗଠନକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିବାକୁ ସେ ସଚେତନ କରାଇଥିଲେ। ଯୁବ ବିଜେଡିର ଦକ୍ଷିଣାଞ୍ଚଳ ଜୋନ ସଭାପତି ଏମ. ଧନଞ୍ଜୟ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକ ଓ ସହରାଞ୍ଚଳର ଅନେକ ଯୁବ ଓ ଛାତ୍ର ନେତା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ବିଡିଏ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାରଣା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।
ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ପୌର ନିର୍ବାଚନରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ କରି ଯୁଗାନ୍ତକାରୀ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି। ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୂପ ସ୍ଥାନ ସଂରକ୍ଷଣ ଲାଗି ସମ୍ମିଳନୀରେ ଛାତ୍ର ଓ ଯୁବ ସଂଗଠନର ମୁଖିଆମାନେ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଯୁବ ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟ ସହ ଉପଦେଷ୍ଟା କୈଳାସ ରଣା, ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଜଗଦୀଶ ସାବତ, ମହାନଗର ଯୁବ ସଂଗଠକ ସଭାପତି ମୁକୁନ୍ଦ ଗୌଡ଼, ଜିଲା ବିଜେଡି ଉପସଭାପତି ଉମା ଚରଣ ନାୟକ, ବିଏମ୍‌ସି ଡେପୁଟି ମେୟର ଜ୍ୟୋତ୍ସ୍ନା ନାୟକ, ମହିଳା ବିଜେଡି ଜିଲା ସଭାନେତ୍ରୀ ସଂଘମିତ୍ରା ଦଳାଇଙ୍କ ସମେତ ଅନିଲ ସାହୁ, ଜଗନ୍ନାଥ ସାବତ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

All Right Reserved By

Model This Week

ନିକିତା

ବ୍ରହ୍ମପୁର

୨ ନାବାଳିକା ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୨୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ବ୍ଲକ କିରିକୁଟି ପଞ୍ଚାୟତ ପାଙ୍ଗଲମାହା ଗ୍ରାମରୁ ୨ ନାବାଳିକା ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଦିନକୁ ମଜୁରି ବାବଦରେ ୫ ଟଙ୍କା ପାଉଥିବା ୭ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକା ଓ ୧୦ ଟଙ୍କା ପାଉଥିବା ୧୨ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକା ପାଙ୍ଗଲମାହାରେ ଏକ କୋଠାଘର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ।

ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ଉତ୍‌ଥାନ ତାଲିମ ଶିବିର

ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ଉତ୍‌ଥାନ ତାଲିମ ଶିବିର

କ. ନୂଆଗାଁ,୨୩।୪- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା କ. ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ କଲୋନୀ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ଉତ୍‌ଥାନ ତାଲିମ ଶିବିର ସୋମବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବୁଧବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଶିବିରକୁ ବିଇଓ ସ୍ନେହଲତା ପୁରୋହିତ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ, ୱାର୍ଡମେମ୍ବର ସଂଘର ବିକ୍ଷୋଭ

ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ, ୱାର୍ଡମେମ୍ବର ସଂଘର ବିକ୍ଷୋଭ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୨୩।୪-ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ ଓ ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ସୋମବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି । ପରେ ସଂଘ ସଭାପତି ହୃଷୀକେଶ ବେହେରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଦାବି ସମ୍ବଳିତ ଏକ ପତ୍ର ବିଡିଓଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।

ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା ବିରୋଧରେ ନିଆରା ପ୍ରତିବାଦ

ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା ବିରୋଧରେ ନିଆରା ପ୍ରତିବାଦ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୩।୪: ବ୍ରହ୍ମପୁର ସିଟି ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ବଡ ମେଡିକାଲରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ନ ମିଳିବା ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅଭାବ ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ପ୍ରତିବାଦରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ମାନବବାଦୀ ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରକୋଷ୍ଠ ନିକଟରେ ଘଣ୍ଟା ବଜାଇ ପ୍ରତିବାଦ କରାଯାଇଛି।

ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି

ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୩।୪: ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡରେ ସୋମବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଘରବାଡ଼ି, ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ତଥା ବିଧବା ଓ ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟ ଭତ୍ତା ନେଇ ଆବେଦନକାରୀ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟି ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।

ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚନ

ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚନ

ଭଞ୍ଜନଗର, ୨୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଘୁମୁସର ତାଲୁକା ହାଡିକୁଳ ସମାଜର ଏକ ବୈଠକ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଢୁଢୁମା’ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସମାଜର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ବିକାଶ ପାଇଁ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଲାଗି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା।

ଧୂଆଁଛାଇ ମାବଡରାଉଳ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ

ଧୂଆଁଛାଇ ମାବଡରାଉଳ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ

ଭଞ୍ଜନଗର, ୨୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଞ୍ଜନଗର ବ୍ଲକ ଧୂଆଁଛାଇ ମା’ବଡ଼ରାଉଳ ଦେବୀ ଯାତ୍ରା ରବିବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦେବୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାୟୀ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରାଯିବା ପରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ପଟୁଆରରେ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ହୋଇଥିବା ଅସ୍ଥାୟୀ ମଣ୍ଡପକୁ ଆଣି ସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି।

ଗୁଣ୍ଡା ପରେଡ୍‌ରୁ ‘ପ୍ରୟାସରୁ ଆରମ୍ଭ ପରିବର୍ତ୍ତନ’ ନାମକରଣ

ଗୁଣ୍ଡା ପରେଡ୍‌ରୁ ‘ପ୍ରୟାସରୁ ଆରମ୍ଭ ପରିବର୍ତ୍ତନ’ ନାମକରଣ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୩ା୪ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ ଜିଲାରେ ଏବେ ଅପରାଧ ଓ ଅପରାଧୀଙ୍କ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏକ ଅଭିନବ ପନ୍ଥା। ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଖରାପ କାମରୁ ବାହାର କରି ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟସ୍ରୋତରେ ସାମିଲ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏସ୍‌ପି ପିନାକ ମିଶ୍ର ଏକ ଅଭିନବ ଉପାୟ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।

ଗୋପାଳପୁର ୟୁଥ୍‌ ହଷ୍ଟେଲ ହେବ ନବୀକରଣ

ଗୋପାଳପୁର ୟୁଥ୍‌ ହଷ୍ଟେଲ ହେବ ନବୀକରଣ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୩ା୪ ୟୁଥ ହଷ୍ଟେଲ ଆସୋସିଏଶନ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ (ୟୁଏଚଏଆଇ) ବ୍ରହ୍ମପୁର ଶାଖାର ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ଜୟନ୍ତୀ ସମାରୋହ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ରେଶମ ନଗରୀରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଆସୋସିଏଶନରେ ସାମିଲ କରାଯିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।

ନାବାଳିକା ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗ: ଜଣେ ଗିରଫ

ନାବାଳିକା ଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗ: ଜଣେ ଗିରଫ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୨୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ)- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ୨ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଚାଲାଣ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମାଲ୍‌ଦା ଅଞ୍ଚଳର ନୌସାଦ୍‌ ଅଲ୍ଲି ବୋଲି ଆଇଆଇସି ତୁଷାରକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି।

ପାଇପ ଫାଟି ପାଣି ରାସ୍ତାରେ

ପାଇପ ଫାଟି ପାଣି ରାସ୍ତାରେ

ଗଞ୍ଜାମ,୨୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଗଞ୍ଜାମ ବଡ଼ ବଜାରରେ ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ପାଣି ଯୋଗାଣ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପାଇପ ଫାଟିଯିବା ଫଳରେ ସେଥିରୁ ପାଣି ବାହାରି ରାସ୍ତା ସାରା ଭାସିଥିଲା। ଲୋକମାନେ ବିଭାଗୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବାରୁ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆସି ମରାମତି କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶ୍ରମିକମାନେ ରାସ୍ତା କଡରେ ଖୋଳୁଥିଲେ। ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକେ ବାରଣ କରିବା ସତ୍ତ୍ବେ ସେମାନେ ନମାନି ଅତ୍ୟଧିକ ଗଭିରକୁ ଖୋଳିବାରୁ ପାଇପ ଲାଇନ ଫାଟି ଯାଇଥିଲା।

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ମଦରନ୍ଧା କ୍ୟାମ୍ପ: ବିପୁଳ ପରିମାଣର ପୋଚ ନଷ୍ଟ, ୩ ଗିରଫ

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ମଦରନ୍ଧା କ୍ୟାମ୍ପ: ବିପୁଳ ପରିମାଣର ପୋଚ ନଷ୍ଟ, ୩ ଗିରଫ

ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ,୨୨।୪- ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ଥାନା ଗଣ୍ଡାଧର ପଞ୍ଚାୟତର ରାମପୁର, ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଳପଙ୍କା ପାହାଡ଼ ତଳ ଜଙ୍ଗଲରେ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣର ମଦ ରନ୍ଧା ଯାଉଥିଲା। ଗଣ୍ଡାଧର ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ଛକରେ ମାଫିଆଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସର ଗତିବିଧି ଉପରେ ତଥ୍ୟ ଦେଉଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚତ୍ ପାରୁ ନ ଥିଲା।