ଅପରାଧ |

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କିରାଣି

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କିରାଣି
ଜୁନାଗଡ଼,୨୦।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜୁନାଗଡ଼ ତହସିଲ ଅଫିସ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣି ପଞ୍ଚାନନ ସୁଆର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ବୁଧବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ୧୫ଶହ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା।
All Right Reserved By

ଅପରାଧ |

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ୫ ଗିରଫ

ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ: ୫ ଗିରଫ

ଦିଗପହଣ୍ଡି, ୧୬।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଦିଗପହଣ୍ଡି ପୋଲିସ ବଡ଼ଡ଼ୁମ୍ବୁଳା ଗ୍ରାମରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୫ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୩,୫୦୦ ଟଙ୍କା, ତାସ୍‌ ମୁଠା ଓ ଜରିପାଲ ଜବତ କରାଯାଇଛି। 

୨ ବାଇକରେ ଗୋଟିଏ ନମ୍ବର: ଥାନାରେ ମାମଲା

୨ ବାଇକରେ ଗୋଟିଏ ନମ୍ବର: ଥାନାରେ ମାମଲା

ବେଗୁନିଆପଡ଼ା,୧୫ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବେଗୁନିଆପଡ଼ା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଣ୍ଡିଆନଈ ପଞ୍ଚାୟତ ତିରିଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ସମାନ ନମ୍ବର ଥିବା ୨ଟି ବାଇକକୁ ଜବତ କରିଛି । 

ବେକକାଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବେକକାଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନନ୍ଦପୁର, ୧୫।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କୋରାପୁଟ ଜିଲା ନନ୍ଦପୁର ଥାନା ଅଧୀନ କସନ୍ଧି ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତଗର୍ର୍ତ ଆଡ୍ରା ଗ୍ରାମର ରଘୁ ହନ୍ତାଳଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ।

 ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ପରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ପରେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୫।୧୦: ମହିଳାଙ୍କ ନାମରେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ, ଭିଡିିଓ ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସାଇବର ଥାନା ପୋଲିସ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫକରି ସୋମବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଦିଗପହଣ୍ଡି/ପାଟପୁର,୧୫।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲାରେ ପାଟପୁର ପୋଲିସ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫକରି ସୋମବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ସେ ହେଲେ ପୋଡ଼ାମାରି ଗ୍ରାମର ରାମକୃଷ୍ଣ ପ୍ରଧାନ ଓରଫ ଜିତୁ ।

ବାଲେଶ୍ୱର ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ: ୯ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୭୦ ଲିଟର ଚୋରା ମଦ ଜବତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ଚଢାଉ: ୯ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୭୦ ଲିଟର ଚୋରା ମଦ ଜବତ

ରୂପ୍‌ସା/ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାର ପୃଥକ ସ୍ଥାନରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୯ଜଣ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସଦର ବ୍ଲକ ଓ ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୨ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୪ ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେମାନଙ୍କଠାରୁ  ୭୦ ଲିଟର ଚୋରା ଦେଶୀ ରନ୍ଧା ମଦ ଜବତ ହୋଇଛି।

ବେଆଇନ୍‌ ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଚଢ଼ାଉ: ବିସ୍ଫୋରକ ଓ ବାଣ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

ବେଆଇନ୍‌ ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଚଢ଼ାଉ: ବିସ୍ଫୋରକ ଓ ବାଣ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ

କଟକ ଅଫିସ,୧୪।୧୦: ସହର ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ବେଆଇନ ବାଣ ଗୋଦାମରେ ରବିବାର କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି। ଜଗତପୁର ପାଗା ଅଞ୍ଚଳର ମହାଜନପୁରରେ ଥିବା ଏହି ଗୋଦାମରେ ଜଗତ୍‌ପୁର ପୋଲିସ ସକାଳେ ଚଢ଼ାଉ କରି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିସ୍ଫୋରକ ଓ ବାଣ ଜବତ କରିଛି। 

କଣ୍ଟେନର ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ୩ ଗିରଫ, ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

କଣ୍ଟେନର ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ: ୩ ଗିରଫ, ୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୪।୧୦-ଅନୁଗୋଳରୁ ଗତ ୩ରେ ଜାତୀୟ ରଜପଥରୁ କଣ୍ଟେନର ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୋଗରେ ଅନୁଗୋଳ ପୋଲିସ କଟକ ଟାଙ୍ଗିରୁ ୩ ଜଣଙ୍କୁ  ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ଏଟିଏମ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ: ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ ଆରମ୍ଭ

ଏଟିଏମ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ: ପୋଲିସ ଛାନ୍‌ଭିନ ଆରମ୍ଭ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌,୧୪।୧୦-
ବରଗଡ଼ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିରମାଲ ଛକସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ରାବ୍ୟାଙ୍କର ଏଟିଏମକୁ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଏଟିଏମରେ ଗଚ୍ଛିତ ରହିଥିବା ନଗଦ ଟଙ୍କାକୁ ଲୁଟିନେବାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ସଫଳ ନା ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି, ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ । ଖବରପାଇ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବରଗଡ଼ ଏସଡ଼ିପିଓ ସୁରେଶ କୁମାର ନାଏକ, ସଦର ଥାନା ଆଇଆଇସି ମମତା ନାୟକ, ଟାଉନ ଥାନା ଆଇଆଇସ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ଭୋଇ ପ୍ରମୁଖ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ 

୨୧୭ ଲିଟର ରନ୍ଧାମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

୨୧୭ ଲିଟର ରନ୍ଧାମଦ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ଲୋଇସିଂହା,୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଦଶହରା ପୂଜାକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଜିଲା ଅବକାରୀ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଓ ଲୋଇସିଂହା ଅବକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଲୋଇସିଂହା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ମିଳିତ ଚଢାଉ ହୋଇଯାଇଛି। ବଘାପାଲି ଓ ଉଚ୍ଚବାହାଲ ଗ୍ରାମରେ ଚଢାଉ କରି ୩ ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ୧୨୦ ଲିଟର ରନ୍ଧା ମଦ ଓ ସାଢେ ୭ ଲିଟର ବିଅର ଜବତ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବଘାପାଲି ଗ୍ରାମର କରୁଣାକର ବେହେରା, ଉଚ୍ଚ ବାହାଲଗ୍ରାମର ଦୁର୍ଲଭ ଦୋରା ଓ ପୁଷ୍ପାଳି ସେଠ। 

ଯୁବକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ନୂଆମୋଡ: ଧରା ପଡିଲେ ୩ ହତ୍ୟାକାରୀ

ଯୁବକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ନୂଆମୋଡ: ଧରା ପଡିଲେ ୩ ହତ୍ୟାକାରୀ

ଟିଟିଲାଗଡ,୧୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)
ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଟିଟିଲାଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାତବହନି ଜଙ୍ଗଲର ଥିବା ଏକ ନାଳରୁ  ପୋଲିସ ଗତ ମାସ ୯ତାରିଖରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଶନିବାର ଏହି ଘଟଣା ନୂଆ ମୋଡ ନେଇଛି। ଏହି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରି ପୋଲିସ  ଶିକ୍ଷକ ଫକୀର ଲୁହା, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାଧବୀ ଏବଂ ଭିଣୋଇ ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସାଦ ମହାନନ୍ଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିବା ଆଇଆଇସି ପ୍ରଭାତ ରଞ୍ଜନ ମହାନ୍ତି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌,୧୪।୧୦
ବରଗଡ଼ ଜିଲାର ଜଣେ ପଦସ୍ଥ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀଙ୍କୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଏବଂ ପରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରିଣୀ ଜଣକ ପ୍ରତାରଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ଘଟଣା ଏଠାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ଘଟଣାଟି ଥାନାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ଶନିବାର ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମ ପ୍ରତାରକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ରାତ୍ରି ପ୍ରାୟ ୯ଟାରେ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଜିଲା ବାହାରର ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ