ବାଣିଜ୍ୟ |

ବିଗ୍‌ ବଜାର ପବ୍ଲିକ୍‌ ହଲିଡେ ସେଲ୍‌ ୨୨ରୁ ୨୫

ବିଗ୍‌ ବଜାର ପବ୍ଲିକ୍‌ ହଲିଡେ ସେଲ୍‌ ୨୨ରୁ ୨୫

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୦-୧୨
ପ୍ରତିବର୍ଷ ପରି ଚଳିତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟୁଚର୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ର ପ୍ରମୁଖ ହିପର୍‌ମାର୍କେଟ୍‌ ଚେନ୍‌ ବିଗ୍‌ ବଜାର ପକ୍ଷରୁ ମେଗା ଶପିଂ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍‌ ‘ପବ୍ଲିକ୍‌ ହଲିଡେ ସେଲ୍‌’ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଚଳିତବର୍ଷ ଏହା ଡିସେମ୍ବର ୨୨ରୁ ୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଦେଶରେ ଥିବା ବିଗ୍‌ ବଜାରର ୨୪୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଷ୍ଟୋରରେ ଏହାର ଲାଭ ଗ୍ରାହକମାନେ ନେଇପାରିବେ। ଚଳିତବର୍ଷର ପବ୍ଲିକ୍‌ ହଲିଡେ ସେଲ୍‌କୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କରାଯାଇଛି। ଶପିଂ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିଗ୍‌ ବଜାର ପକ୍ଷରୁ ସେମାନଙ୍କ ଫ୍ୟୁଚର୍‌ ପେ’ ଓ୍ବାଲେଟ୍‌ରେ ୧୦୧ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ପବ୍ଲିକ୍‌ ହଲିଡେ ସେଲ୍‌ର ଏହି ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଯେ କୌଣସି କ୍ରୟରେ ଗ୍ରାହକ ଉକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କର ଫ୍ୟୁଚର୍‌ ପେ’ ଓ୍ବାଲେଟ୍‌ ନାହିଁ ସେମାନେ ୮୦୧୦୩୫୦୦୦୦ରେ ମିସ୍‌ କଲ୍‌ ଦେଇ ଏହାକୁ ଉପଲବ୍ଧ କରିପାରିବେ। ସଉଦାପତ୍ର, ହୋମ୍‌ ଫ୍ୟାଶନ୍‌, ପୋଷାକପତ୍ର, ଇଲେକ୍‌ଟ୍ରୋନିକ୍ଦ ଉତ୍ପାଦ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ସେଗ୍‌ମେଣ୍ଟରେ ଗ୍ରାହକ ଏହି ୪ ଦିନରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍‌ ପାଇପାରିବେ।
ଡ୍ରାଏ ଫ୍ରୁଟ୍‌, ଡିନର୍‌ ସେଟ୍‌, ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ, ଲଗେଜ୍‌ ଆଦିରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍‌ ରହିଛି। ୩,୫୦୦ ତଥା ତଦ୍ଦୂର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମୂଲ୍ୟର ଜିନିଷ କ୍ରୟ କରି ଏସ୍‌ବିଆଇ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଅଧିକ ୫%ର ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। ମହିଳା, ପୁରୁଷ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ପୋଷାକ ସେଗ୍‌ମେଣ୍ଟରେ ୫୦% ରିହାତି ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଥିବା ଷ୍ଟୋର ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ। ହୋମ୍‌ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଯେପରି ବେଡ୍‌ଶିଟ୍‌, ବ୍ଲାଙ୍କେଟ୍‌ ଆଦିରେ ୩୦% ରିହାତି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି। ସ୍କାଏବ୍ୟାଗ୍‌, ସଫାରି, ଆରିଷ୍ଟୋକ୍ରାଟ୍‌ ଏବଂ କ୍ୟାମିଲିଆନ୍‌ ଭଳି ଲୋକପ୍ରିୟ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଲଗେଜ୍‌ ବ୍ୟାଗ୍‌ ଏବଂ ହାର୍ଡ ଟ୍ରଲି ଫ୍ଲାଟ୍‌ ୬୦% ରିହାତିରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ।
ପବ୍ଲିକ୍‌ ହଲିଡେ୍‌ ସେଲ୍‌କୁ ନେଇ ବିଗ୍‌ ବଜାରର ସିଇଓ ସଦାଶିବ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏବେ ଭାରତରେ ଏହା ଏକ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଶପିଂ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍‌ରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। ଏହାସହିତ ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ତଥା ଡିଜିଟାଲ୍‌ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ପ୍ରକାଶିତ ବିଗ୍‌ ବଜାର ବିଜ୍ଞାପନରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଥିବା କ୍ୟୁଆର୍‌ କୋଡ୍‌କୁ ଦେଖି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଅଫର୍‌ ଲାଭ କରିପାରିବେ।

All Right Reserved By

Model This Week

Model This Week

ବାଣିଜ୍ୟ |

ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁ ୪ ପ୍ରମୁଖ ସହର ବର୍ଷକୁ ହରାଉଛନ୍ତି ୧.୫ ଲକ୍ଷ କୋଟି

ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁ ୪ ପ୍ରମୁଖ ସହର ବର୍ଷକୁ ହରାଉଛନ୍ତି ୧.୫ ଲକ୍ଷ କୋଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬-୪ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁ ଦେଶର ୪ ପ୍ରମୁଖ ସହର ବର୍ଷକୁ ୧.୪୭ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟଙ୍କାର କ୍ଷତି ସହୁଛନ୍ତି। ଏହି ସହରଗୁଡିକ ହେଉଛି ଦିଲ୍ଲୀ, ବମ୍ବେ, ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏବଂ କଲିକତା। ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସର୍ବେକ୍ଷଣ ସଂସ୍ଥା ବୋଷ୍ଟନ୍‌ କନ୍‌ସଲ୍‌ଟିଂ ଗ୍ରୁପ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏକ ସର୍ଭେରୁ ଏହା ଜଣାଯାଇଛି। ଉପରୋକ୍ତ ସହରଗୁଡିକରେ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ୯ଟା ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରୁ ୮ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାସ୍ତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭିଡ ରହିଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ପହଞ୍ଚିଥାନ୍ତି ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି।

୮୦,୦୦୦ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ

୮୦,୦୦୦ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ,୨୬-୪(ପି.ଟି) ପ୍ରମୁଖ କମ୍ପାନୀ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ୨୦୧୮-୧୯ ଆର୍ଥତ୍କ ବର୍ଷରେ ୭୫,୦୦୦ରୁ ୮୦,୦୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି। କମ୍ପାନୀ ସହ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧.୫ ଲକ୍ଷ ଲୋକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅଧିକ ୭୫ରୁ ୮୦ହଜାର ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ ଲାଗି କମ୍ପାନୀ ଯୋଜନା ରଖିଛି। ସୋସାଇଟି ଅଫ୍‌ ହ୍ୟୁମାନ ରିସୋର୍ସ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ମୁଖ୍ୟ ମାନବ ସମ୍ବଳ ଅଧିକାରୀ ସଞ୍ଜୟ ଯୋଗ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ବ୍ୟାଙ୍କ ଘୋଟାଲା:କନିଷ୍କ ଗୋଲ୍ଡର ୧୪୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ

ବ୍ୟାଙ୍କ ଘୋଟାଲା:କନିଷ୍କ ଗୋଲ୍ଡର ୧୪୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ

ମାଡ୍ରାସ,୨୬-୪ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି) ବ୍ୟାଙ୍କ ଘୋଟାଲା ମାମଲାରେ ମାଡ୍ରାସ ଭିତ୍ତିକ କନିଷ୍କ ଗୋଲ୍ଡ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡର ୧୪୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି। ସ୍ଥାୟୀ ଜମା ଭାବେ କମ୍ପାନୀ ଏହି ଟଙ୍କା ଜମା କରିଥିଲା। କ୍ରିଜ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ ନାମରେ ଗହଣା ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଉକ୍ତ ସଂସ୍ଥା ଉପରେ ୮୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି। ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଇଡି ଉକ୍ତ କମ୍ପାନୀର ପ୍ଲାଣ୍ଟ ତଥା ମେଶିନେରୀ ବାବଦକୁ ୪୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲା।

ନୋଟ ସଙ୍କଟ: ୧୪.୪୮ କୋଟି ଜବତ କଲା ଆୟକର ବିଭାଗ

ନୋଟ ସଙ୍କଟ: ୧୪.୪୮ କୋଟି ଜବତ କଲା ଆୟକର ବିଭାଗ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬-୪ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରେ ନୋଟ ସଙ୍କଟରେ ସୁଧାର ଆସୁଥିବା ବେଳେ ମହଜୁଦକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆୟକର ବିଭାଗ ଚଢାଉ କରିବା ସହ ୧୪.୪୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି। କର୍ନାଟକ ସମେତ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏହିଭଳି ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଜବତ ହୋଇଥିବା ନୋଟଗୁଡିକ ୨୦୦୦ ଏବଂ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ବୋଲି ଆୟକର ବିଭାଗର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମେ ପହିଲାରେ ଆସିବ ଡ୍ରାଫ୍ଟ ଜାତୀୟ ଟେଲିକମ୍‌ ନୀତି

ମେ ପହିଲାରେ ଆସିବ ଡ୍ରାଫ୍ଟ ଜାତୀୟ ଟେଲିକମ୍‌ ନୀତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬-୪ ମେ ପହିଲାରେ ସରକାର ନୂଆ ଟେଲିକମ୍‌ ନୀତିର ଡ୍ରାଫ୍ଟ ଆଣିବେ। ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଏହି ନୀତିକୁ ନେଇ ମତାମତ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ସରକାର ଡ୍ରାଫ୍ଟକୁ ଜାରି କରିବେ। ଟେଲିକମ୍‌ ସଚିବ ଅରୁଣା ସୁନ୍ଦର ରାଜନ ଏ ନେଇ ଗୁରୁବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ନୂଆ ନୀତି ସଂସ୍କାରମୂଳକ, ନିବେଶ ଉପଯୋଗୀ ଏବଂ ଅନୁପାଳନ ଉପଯୋଗୀ ହେବ ବୋଲି ଆମେରିକାର ଶିଳ୍ପ ସଂଘ ଆମ୍‌ଚାମର ବାର୍ଷିକ ବୈଠକ ଅବସରରେ ସୁନ୍ଦର ରାଜନ ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ଘରୋଇ ସହାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିବ ଜାତୀୟ ନୀତି

ଘରୋଇ ସହାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିବ ଜାତୀୟ ନୀତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬-୪ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଗାଡିଚାଳକ ତଥା ରୋଷେଇଆଙ୍କ ଭଳି ଘରୋଇ ସହାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ସେମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରମ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଏକ ଜାତୀୟ ନୀତି ବା ବୋର୍ଡ ଗଠନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି।

ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ସହ ଆଧାର ସଂଯୋଗ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ

ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ସହ ଆଧାର ସଂଯୋଗ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬-୪ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ସହିତ ଆଧାର ନମ୍ବର ସଂଯୋଗ କରିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବୁଧବାର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନ ବିଚାରପତି ଦୀପକ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗଠିତ ପାଞ୍ଚଜଣିଆ ଖଣ୍ଡପୀଠ ବୁଧବାର ଆଧାର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଶୁଣାଣି କରି କହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ମୋବାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଜାତୀୟ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯାଞ୍ଚ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଭିଡିଓକନ୍‌ ଋଣ ମାମଲା:ଦୀପକ କୋଚ୍ଚରଙ୍କୁ ଆଇଟିର ସାନି ନୋଟିସ୍‌

ଭିଡିଓକନ୍‌ ଋଣ ମାମଲା:ଦୀପକ କୋଚ୍ଚରଙ୍କୁ ଆଇଟିର ସାନି ନୋଟିସ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬-୪(ପି.ଟି) ଭିଡିଓକନ ଗ୍ରୁପକୁ ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କର ବେଆଇନ୍‌ ଋଣ ମାମଲାରେ ଆୟକର ବିଭାଗ ବ୍ୟାଙ୍କର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ସିଇଓ ଥିବା ଚନ୍ଦା କୋଚ୍ଚରଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଦିପକ କୋଚରଙ୍କୁ ସାନି ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି।

ନାଲ୍‌କୋ ପକ୍ଷରୁ କ୍ୱାଲିଟି ସର୍କଲ କନ୍‌ଭେନଶନ

ନାଲ୍‌କୋ ପକ୍ଷରୁ କ୍ୱାଲିଟି ସର୍କଲ କନ୍‌ଭେନଶନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୬-୪(ବ୍ୟୁରୋ) ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ନ୍ୟାଶନାଲ ଆଲୁମିନିୟମ କମ୍ପାନୀ(ନାଲ୍‌କୋ) ପକ୍ଷରୁ ଅଲ୍‌ ଓଡିଶା କ୍ୱାଲିଟି ସର୍କଲ କନଭେଶନର ୨୩ତମ ସଂସ୍କରଣ ସ୍ଥାନୀୟ ନାଲକୋ ନଗର ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନାଲକୋ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତପନ କୁମାର ଚାନ୍ଦ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ଆଲ୍ଲାହାବାଦ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କର  ବ୍ୟାଙ୍କର-କଷ୍ଟମର ମିଟ୍‌

ଆଲ୍ଲାହାବାଦ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କର-କଷ୍ଟମର ମିଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୬-୪(ବ୍ୟୁରୋ) ପ୍ରମୁଖ ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆଲ୍ଲାହାବାଦ ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ୧୫୪ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ହୋଟେଲରେ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଏକ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବ୍ୟାଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବି.କେ ସାହୁ, ଡିଜିଏମ୍‌ ତଥା ଜୋନ୍‌ ମୁଖ୍ୟ କେ. ମୂରଲୀ କ୍ରୀଷ୍ଣା ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ଇପିଏଫ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଜମା କରୁ ନ ଥିଲେ ଜାଣିବେ କର୍ମଚାରୀ

ଇପିଏଫ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଜମା କରୁ ନ ଥିଲେ ଜାଣିବେ କର୍ମଚାରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬-୪(ପି.ଟି.) କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଇପିଏଫ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କର୍ମସଂସ୍ଥାନ ପକ୍ଷରୁ ଯଦି ଅବଦାନ ପୈଠ କରା ନ ଯାଏ ତେବେ କର୍ମଚାରୀ ଭବିଷ୍ୟନିଧି ପାଣ୍ଠି ସଙ୍ଗଠନ(ଇପିଏଫ୍‌ଓ) ଏହାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିବ। ଇମେଲ୍‌ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍‌ ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଚିଠି ପଠାଯିବ।

ମେ ୪ରେ ୨୭ତମ ଜିଏସ୍‌ଟି ପରିଷଦ ବୈଠକ

ମେ ୪ରେ ୨୭ତମ ଜିଏସ୍‌ଟି ପରିଷଦ ବୈଠକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୬-୪(ପି.ଟି.) ସାମଗ୍ରୀ ଓ ସେବା ଟିକସ(ଜିଏସ୍‌ଟି) ପରିଷଦର ୨୭ତମ ବୈଠକ ଆସନ୍ତା ମେ’ ୪ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ଜେଟ୍‌ଲୀ ଏଥିରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ପରୋକ୍ଷ ଟିକସ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖାଦେଉଥିବା କେତେକ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଜିଏସ୍‌ଟି ରିଟର୍ନ ଫାଇଲିଂ ଫର୍ମକୁ ସରଳୀକରଣ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଆଲୋଚନା ହେବ।