ବାଲେଶ୍ୱର

ସଚିବଙ୍କ ଖୁଣ୍ଟା , ଗୋପବନ୍ଧୁନଗର ବ୍ଲକ ଗସ୍ତ

  ସଚିବଙ୍କ ଖୁଣ୍ଟା , ଗୋପବନ୍ଧୁନଗର ବ୍ଲକ ଗସ୍ତ

ଖୁଣ୍ଟା, ୧୯ା୧୨ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଖୁଣ୍ଟା ଓ ଗୋପବନ୍ଧୁ ନଗର ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳକୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଅଚାନକ ଗସ୍ତ କରି ବିଭିନ୍ନ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ା ଅପରାହ୍ନରେ ଓଡ଼ିଶା ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଅତିରିକ୍ତ ମୁଖ୍ୟସଚିବ ଜିଭି ଶର୍ମା, ଜିଲାପାଳ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ମିନା, ଡିପିସି ବିବେକାନନ୍ଦ ସାହୁ, ପ୍ରଥମେ ଖୁଣ୍ଟା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଡୁକୁରା ଗୋଷ୍ଠୀସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ପହଞ୍ଚି ନିରାମୟ ଓ ଔଷଧ ବଣ୍ଟନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସହିତ ଡାକ୍ତର ଓ ରୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ତତ୍‌ପରେ କରକିଚିଆ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ କାଇାଣିଦାସ ଖୁଣ୍ଟା ଗ୍ରାମ, ଟିକରପଡ଼ା ଗ୍ରାମ ଓ ନାଗପାଳ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରି ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାର ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ସେହିପରି ପାଣିଦାସ ୟୁଜିଏମ୍‌ଇ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ କେତେକ ଅନିୟମିତତାକୁ ନେଇ ଚାରିଜଣ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କର ଦରମା ବନ୍ଦ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।
ତ୍‌ପରେ ଗୋପବନ୍ଧୁ ନଗର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଖୁଣ୍ଟା ଲ୍ୟାମ୍ପସ୍‌କୁ ଯାଇ କୃଷକମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଧାନ ବିକ୍ରୟ ଟଙ୍କା ସିଧାସଳଖ ନିଜ ଜମାଖାତାରୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ କିଷାନ ରୂପେ କାର୍ଡ଼ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ କସ୍ତୁରବା ଗାନ୍ଧୀ ବାଳିକା ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଅନ୍ତେବାସୀ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ୟା ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ। ସେହିପରି ରାଣିବନ୍ଧ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ଛୁରୁଣି ଗ୍ରାମରେ ପହଞ୍ଚି ନିୟମିତ ଭାବେ ୟୁଜର ଫିସ୍‌ ପ୍ରଦାନ ନ କଲେ ଯୋଗାଣ ପାଣି ବନ୍ଦ ହେବ ବୋଳି ସୂଚନା କହିଥିଲେ।

All Right Reserved By

ବାଲେଶ୍ୱର

ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମଶାଳା

ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମଶାଳା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୮।୭: ସଂସ୍କୃତି ଭବନ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ୩୯ଟି ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ, ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ଓ ବିଡ଼ିଓ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଗୋପାଳପୁର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ୪୧ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ଗୋପାଳପୁର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ୪୧ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ବାହାନଗା, ୧୮।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଳକର ଗୋପାଳପୁର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ୪୧ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଉଛି । ଏହି ଅବସରରେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ସୋର ବିଧାୟକ ପର୍ଶୁରାମ ଧଡ଼ା, ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା ଭାବେ ସାହିତି୍ୟକ ତଥା କବି ଲକ୍ଷ୍ମୀକାନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଷଣ୍ଢ ମୃତ, ଚାଳକ ଗୁରୁତର

ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଷଣ୍ଢ ମୃତ, ଚାଳକ ଗୁରୁତର

ତିହିଡ଼ି, ୧୮।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ- ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ତିହିଡ଼ି କଲେଜ ଛକ ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ୧୦ଟାରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ରାସ୍ତାରେ ଶୋଇଥିବା ଷଣ୍ଢକୁ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ଷଣ୍ଢର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

‘ମୌଳିକ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦିଅ’

‘ମୌଳିକ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦିଅ’

ଯୋଡ଼ା, ୧୮।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଯୋଡ଼ା ବ୍ଲକଠାରେ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ଓଡ଼ିଶାର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତମ ନଦୀବନ୍ଧ ଯୋଜନାରେ ବିସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ଗ୍ରାମଗୁଡିକୁ ଜାତୀୟ ମାନବାଧିକାର ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ନିଯୁକ୍ତ ସମୀକ୍ଷକ ବିଭୂତି ଭୂଷଣ ମିଶ୍ର ମଙ୍ଗଳବାର ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏହା ଥିଲା ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଗସ୍ତ। ବିସ୍ଥାପିତ ଗ୍ରାମ ରେଭେନ୍ସାପୁର (କ), (ଖ), ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଓ ଦଡ଼ୁଆଁ ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସହ ମିଶ୍ର ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଲେଖ କୁମାର ବାରିକ, ଉଦୟନାଥ ବାରିକ, ମାଧବ ଚନ୍ଦ୍ର ପଲେଇ, ବିପିନ ବାରିକ, ରୀନା ବାରିକ, ପ୍ରଭାକର ବାରିକ ପ୍ରମୁଖ ମହିଳାପୁରୁଷ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ବୈତରଣୀ ସେତୁରୁ ବେରିଂ ଖସିବା ଘଟଣା:ଅବାଧରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ

ବୈତରଣୀ ସେତୁରୁ ବେରିଂ ଖସିବା ଘଟଣା:ଅବାଧରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୮।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଜୀବନ ନେବ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଆନନ୍ଦପୁର ବୈତରଣୀ ସେତୁ। ସେତୁ ବିପଦସଙ୍କୁଳରେ ଥିଲେ ହେଁ ତା’ ଉପରେ ଅବାଧରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ କରୁଛି। ମରାମତି କରାଯାଉନି। ଫଳରେ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ବୈତରଣୀ ସେତୁର ଏକ ପିଲାରରୁ ବେରିଂ ଖସିବା ଘଟଣାକୁ ୧୪ ଦିନ ବିତିଲାଣି। ସେତୁ ଏକସ୍ପର୍ଟ ଟିମ୍‌ ଏବଂ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୁପରିଣ୍ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟରମାନେ ବେରିଂ ଖସିଥିବା ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଫେରିଛନ୍ତି। ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେତୁରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳକୁ ରୋକିବା ଲାଗି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।

ସ୍କୁଲ ପିଣ୍ଡାରେ ଚାଲିଛି ପାଠପଢ଼ା

ସ୍କୁଲ ପିଣ୍ଡାରେ ଚାଲିଛି ପାଠପଢ଼ା

ରାଇସୁଆଁ,୧୮।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ ବହୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି। ଜିଲା ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଅବହେଳାରୁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଭୁଶୁଡ଼ିବାକୁ ବସିଛି। କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ସଦର ଅଞ୍ଚଳରେ ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ସରକାର ସଭିଏଁ ପଢନ୍ତୁ, ସଭିଏଁ ବଢନ୍ତୁ ସୋ୍ଲଗାନ ଫେଲ ମାରିଛି। କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ମହାଦେଇଯୋଡା କେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ମହାଦେଇଯୋଡା ମୁଣ୍ଡା ସାହି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେଣୀରେ ୧ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପଢୁଛନ୍ତି। ମହାଦେଇଯୋଡା ମୁଣ୍ଡା ସାହି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେଣୀରେ ୫ଟି କ୍ଲାସର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପଢୁଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣ ଶିକ୍ଷକ ଅଛନ୍ତି। ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସ୍କୁଲ ବାରଣ୍ଡାରେ ବସି ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଯୋଡ଼ା, ୧୮।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଯୋଡ଼ା ବ୍ଲକ ଦେଓଝର ପଞ୍ଚାୟତ ସିଆଳିଯୋଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ମାନସିଂ ମୁଣ୍ଡା(୩୦)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସୋମବାର ୧୧ଟା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡା ଏକ ପଙ୍ଖା ସଜାଡ଼ୁଥିବା ବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବାସୁଦେବପୁର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲେ ହେଁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ତାଙ୍କର ୩ ସନ୍ତାନ ରହିଛି।

ବିଶ୍ୱ ଜନସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିରତା ଦିବସ

ବିଶ୍ୱ ଜନସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିରତା ଦିବସ

ରାଇସୁଆଁ,୧୮।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ପଦ୍ମପୁରରେ ବିଶ୍ୱ ଜନସଂଖ୍ୟା ସ୍ଥିରତା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପଦ୍ମପୁରର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ ଶିବଚରଣ ବାଗଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସଦର ବିଡିଓ ଆଦିକନ୍ଦ ବେହେରା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଲୋକଙ୍କୁ ଜନସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ନିରାକରଣ ଏବଂ ସଚେତନତା ବିଷୟରେ ଅତିଥି ବୁଝାଇ ଥିଲେ। ଡାକ୍ତର ଶୋଭନ କୁମାର ପାଢୀ, ପିଏଚଇଓ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ନାଏକ, ଅମ୍ଳାନ କିଶୋର ପରିଡ଼ା, ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ସାହୁ, ବିପିଓ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ କର, ବିଡିଏମ ସୁବର୍ଣ୍ଣା ପଢିଆରୀଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତ ଆଶାକର୍ମୀ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କର୍ମୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଠାବ, ୫ ଗିରଫ

ଡକାୟତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଠାବ, ୫ ଗିରଫ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୮ା୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ସହର ବୃନ୍ଦାବନ ବିହାରରେ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଇକେଲ ଚୋରି କରୁଥିବା ଜଣେ ବଙ୍ଗାଳୀ ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲୋକେ ଧରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ବନ୍ଧୁକ ମିଳିବା ନେଇ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା। ଏ ନେଇ ସାହିବାସୀ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସରେ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ। ଅଧିକ ଖୋଡତାଳ ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ସହଯୋଗୀ କୁହାଯାଉଥିବା ଅନ୍ୟ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଠାବ କରି ମଙ୍ଗଳବାର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛଇ।

ଡ୍ରୋନ୍‌ କ୍ୟାମେରାରେ ସର୍ଭେ କାର୍ଯ୍ୟ

ଡ୍ରୋନ୍‌ କ୍ୟାମେରାରେ ସର୍ଭେ କାର୍ଯ୍ୟ

ବଡବିଲ, ୧୮।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡବିଲ ପୌରାଞ୍ଚଳର ଝୁମ୍ପୁଡିବାସୀ ଥିବା ଅଞ୍ଚଳକୁ ଡ୍ରୋନ କ୍ୟାମେରା ସାହାଯ୍ୟରେ ସର୍ଭେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପୌରାଞ୍ଚଳର ୱାର୍ଡ ନଂ-୧ରୁ ସର୍ଭେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ୧୫ଟି ଯାକ ୱାର୍ଡରେ ସର୍ଭେ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସର୍ଭେକାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ବେଳେ ପୌରାଧ୍ୟକ୍ଷ ଦିଲିପ ମିଶ୍ର, ତହସିଲଦାର କ୍ଷୀରୋଦ କୁମାର ରାଉତ, ପୌର ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦେଓ, କମ୍ୟୁନିଟୀ ଅର୍ଗାନାଇଜର(ସିଓ) ଶୁଭଶ୍ରୀ ବେଜ୍‌ ଏବଂ ୱାର୍ଡ ନଂ-୧ର କାଉନସିଲର ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ।

ଶିକ୍ଷା ସହାୟକଙ୍କୁ ନିୟମିତ ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୮।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଘସିପୁରା ବ୍ଲକରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାଥମିକ ଓ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷା ସହାୟକଙ୍କୁ ନିୟମିତ ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଘସିପୁରା ବ୍ଲକରେ ୩ ବର୍ଷ ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟରତ ୨୧ ଜଣ ଶିକ୍ଷା ସହାୟକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ନେସ୍କୋ ଏସଡିଓଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୮ା୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଠିକା କାମର ଟଙ୍କା ମାଗିବାରୁ ବଣିଆପାଟ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ନେସ୍କୋ ଏସଡିଓଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଟଙ୍କା ନେଇ କାମ ଦେଇ ନ ଥିବା, ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମାଗିବାରୁ ଘରକୁ ଡାକି ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମିଥ୍ୟା କେସରେ ଫସାଇ ଦେବାକୁ ଧମକଚମକ ଦିଆଯାଇଥିବା ଠିକାଦାର ରନତ୍ାକର ମହାନ୍ତି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଏ ନେଇ ଏସଡିଓ ମହେଶ୍ୱର ସେଠୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୋଗ ଭିତ୍ତିହୀନ। ଗତ ୧୩ ତାରିଖ ରାତିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଘରକୁ ଆସି ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ସେ ଏତଲା ଦେଇଛି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏସପିଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଜଣାଇଛି।

Model This Week

ରୂପେଶ