ରାୟଗଡା

ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ

ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ

ଶିକରପାଇ, ୧୭।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-
ରାୟଗଡା ଜିଲା କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ବ୍ଲକ୍‌ ଶିକରପାଇ ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତକ ହେଲେ ଶିକରପାଇର ବାଡିଗ୍ରାମ ଆନନ୍ଦ(୨୬) ।
ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ସାଗର ପାଢ଼ୀ(୨୦) ୨ଜଣ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଯୋଗେ ରାୟଗଡା ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ରାସ୍ତାର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ଚାଲିଥିବା ଯୋଗୁ ଏକ ଠିକା କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଧାମୁଲିମା ନିକଟରେ ରାସ୍ତା ଖୋଳାଯାଇ କଲ୍‌ଭର୍ଟ୍ଟ କାମ ଚାଲୁଥିଲା। ବାଇକ୍‌ରେ ଥିବା ୨ଜଣ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲୋ ଖବରପାଇ କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ଥାନା ସବ୍‌ଇନ୍ସିପେକ୍ଟର ଦୀପ୍ତିରଞ୍ଜନ ସାହୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛନ୍ତି ।

All Right Reserved By

ରାୟଗଡା

ଥାଲାସେମିଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଦୀପଶିଖାଙ୍କୁ ରକ୍ତ ଦେବା ପାଇଁ ଆଗେଇଆସିଲେ ୧୩ ଯୁବକ

ଥାଲାସେମିଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଦୀପଶିଖାଙ୍କୁ ରକ୍ତ ଦେବା ପାଇଁ ଆଗେଇଆସିଲେ ୧୩ ଯୁବକ

ଜୟପୁର,୨୧ା୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବୟସ ମାତ୍ର ୩ ମାସ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଥାଲାସେମିଆ ପରି ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଦୀପଶିଖା। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ୩ ବର୍ଷ ୩ ମାସ ବୟସ। ରୋଗାକ୍ରାନ୍ତ ହେବାର ୩ ବର୍ଷ ଭିତରେ ଝିଅକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସରେ ରକ୍ତ ଦିଆଯିବା ପାଇଁ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଚିନ୍ତା ଥିଲା। ରକ୍ତ ଯୋଗାଡ଼ କରିବା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା।

କାନ୍ଥପଡ଼ି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର

କାନ୍ଥପଡ଼ି ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର

ରାମନାଗୁଡ଼ା,୨୧।୭(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ)-ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲା ରାମନାଗୁଡ଼ା ବ୍ଳକ ଗୁଲୁଣ୍ଠି ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ସୋରିଷପଦର ଗ୍ରାମରେ ଏକ କାନ୍ଥପଡ଼ି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ହେଲେ ସୁଙ୍କାରି ପାତିକା(୭୫) ।

ଚନ୍ଦ୍ରପୁରରେ ମେଗା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମେଳା

ଚନ୍ଦ୍ରପୁର,୨୧।୭(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ)- ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲା ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ବ୍ଲକର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମେଗା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଚନ୍ଦ୍ରପୁରରେ ନୂଆ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ

ଚନ୍ଦ୍ରପୁରରେ ନୂଆ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ

ଚନ୍ଦ୍ରପୁର,୨୧।୭(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ)- ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲା ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ବ୍ଲକର ନୂତନ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ଭାବେ ସୋମବାର ଜୀବନକିଶୋର ବାରୁଆ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପାଣିଘେରରେ ୫ଘଣ୍ଟା ଅଟକିଲା ହୀରାଖଣ୍ଡ ଏକ୍ସପ୍ରେସ

ପାଣିଘେରରେ ୫ଘଣ୍ଟା ଅଟକିଲା ହୀରାଖଣ୍ଡ ଏକ୍ସପ୍ରେସ

କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର, ୨୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)-ରାୟଗଡା ଜିଲା କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ବ୍ଲକ ଶିକରପାଇ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭାଲୁମାସ୍କା ଷ୍ଟେଶନରେ ଶନିବାର ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଜଗଦଲପୁର ଫେରୁଥିବା ହୀରାଖଣ୍ଡ (ନଂ. ୧୮୪୪୬) ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଟ୍ରେନ ଦୀର୍ଘ ୫ଘଣ୍ଟା ୧୦ମିନିଟ ଧରି ପାଣିଘେରରେ ଅଟକି ରହିଥିଲା ।

ସତର୍କ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ବଂଶଧାରା

ସତର୍କ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ବଂଶଧାରା

କାଶୀନଗର , ୨୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଗତ ଦୁଇଦିନ ଧରି ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଗଜପତି ଜିଲା କାଶୀନଗର ନିକଟ ବଂଶଧାରା ନଦୀରେ ବନ୍ୟା ଆସିଛି।

ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ପଡ଼ି ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ପଡ଼ି ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର, ୨୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)-ରାୟଗଡା ଜିଲା କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କରପା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତର ଶୁଳିପଦର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଘରର କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିବାରୁ ୨ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ, ପ୍ୟାକିଂ ମେଶିନ ଜବତ

୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ, ପ୍ୟାକିଂ ମେଶିନ ଜବତ

ମାଲକାନଗିରି,୨୧।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ମାଲକାନଗିରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଦ୍ମଗିରି ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଜିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ତେନ୍ତୁଳିଗୁଡା ଜଙ୍ଗଲରୁ ୩କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ, ପ୍ୟାକିଂ ମେଶିନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ବାଗ୍ରା ଡ୍ୟାମରୁ ଅଚିହ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବାଗ୍ରା ଡ୍ୟାମରୁ ଅଚିହ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

କୋରାପୁଟ,୨୧।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର)-କୋରାପୁଟ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଗ୍ରା ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଥିବାବେଳେ ଶନିବାର ସକାଳେ ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କୋରାପୁଟ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋରାପୁଟ- ରାୟଗଡା ରାସ୍ତାର କଡରେ ଥିବା ବାଗ୍ରା ଡ୍ୟାମରେ ସକାଳେ ଜଣେ ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଭାସୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ଦେଖି କୋରାପୁଟ ସଦର ଥାନାକୁ ଜଣାଇଥିଲେ

କୋରାପୁଟ ଜିଲାରେ ୧୭୩୯.୪ ମିମି ବର୍ଷା

କୋରାପୁଟ ଜିଲାରେ ୧୭୩୯.୪ ମିମି ବର୍ଷା

କୋରାପୁଟ,୨୧।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର)- କୋରାପୁଟ ଜିଲାରେ ଶନିବାର ୧୭୩୯.୪ ମିଲିମିଟର ବର୍ଷା ହୋଇଛି। ବୈପାରିଗୁଡା ବ୍ଲକରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୨୦ ମିମି ଓ ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ୨୭ ମିମି ବର୍ଷା ହୋଇଥିବା ଜିଲା ଜରୁରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ମୁକୁଳା ପଡ଼ିଛି ଏଟିଏମ୍‌: ନାହାନ୍ତି ସୁରକ୍ଷା କର୍ମଚାରୀ

ମୁକୁଳା ପଡ଼ିଛି ଏଟିଏମ୍‌: ନାହାନ୍ତି ସୁରକ୍ଷା କର୍ମଚାରୀ

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି,୨୧ା୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଗଜପତି ଜିଲା ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହରସ୍ଥ ବିଭିନ୍ନ ଏଟିଏମ୍‌ କାଉଣ୍ଟର ମୁକୁଳା ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଲାବରେଟୋରି କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଲାବରେଟୋରି କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ମାଥିଲି, ୨୧।୭ (ଡି.ଏନ.ଏ) - ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ମାଥିଲି ବ୍ଲକ ସଦର ମା’ ଗୃହ ନିକଟରେ ଏକ ଲାବରେଟୋରି କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

Watch Live Broadcast of Rath Yatra Puri, Odisha Here

Model This Week

ରୂପେଶ