ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରା ଚାଲାଣ ଚେର ହିନ୍ଦୋଳରୁ ରାଜସ୍ଥାନ

ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରା ଚାଲାଣ ଚେର ହିନ୍ଦୋଳରୁ ରାଜସ୍ଥାନ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୭ା୧୨- ଢେଙ୍କାନାଳର ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ। ଏଥିପାଇଁ ଖୋଳାଯାଇଛି ୟୁନିଟ୍‌। ଚୋରାଚାଲାଣର ଚେର ଲମ୍ବିଛି ସୁଦୂର ରାଜସ୍ଥାନକୁ। ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀର ବେଆଇନ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁ ଦୋହଲିଉଠୁଛି ଜନବସତି। ଘରଦ୍ୱାର କାନ୍ଥ ଫାଟି ଆଁ କଲାଣି। ଏପରି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ହାଲ୍‌କା ଭାବେ ନେଉଛି ପୋଲିସ। ଷ୍ଟକ୍‌ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଥିବା କହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏଡ଼ାଇ ଯାଉଛନ୍ତି ଅଧିକାରୀ। ବିସ୍ଫୋରକ ଚାଲାଣକାରୀଙ୍କ ହାତବାରିସି ସାଜିଥିବା ଖାକି ପିନ୍ଧା ବାବୁମାନେ ସବୁଜାଣି ଅଜଣା ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବାବେଳେ ଜିଲାବାସୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବିପନ୍ନ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ହିନ୍ଦୋଳ ଉପଖଣ୍ଡର ଓସ୍ତପାଳ ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟରୁ ଶନିବାର ଏକ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଜଗଦମ୍ବା ଟ୍ରେଡର୍ସ ୟୁନିଟ୍‌କୁ ସିଲ୍‌ କରାଯିବାପରେ ଏଥିରେ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଏକ ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ କାମ କରୁଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ବୁଧବାର ହିନ୍ଦୋଳରୁ ୨ଟି ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନରେ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଚାଲାଣ କରାଯାଉଥିଲା। ବଲାଙ୍ଗୀର ୨୬ନମ୍ବର ରାଜପଥର ରତନପୁର ଢ଼ାବା ନିକଟରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ପଛରେ ଦୁଇଟି ଗାଡ଼ି ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାର୍‌ପିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତବେଳେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଚାଲାଣର ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା। ଗାଡ଼ିରୁ ୩୦ ହଜାର ଡେଟୋନେଟର ଏବଂ ୧୨୫୦ ପାଓ୍ବାର ଜେଲ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୋଗରେ ସେଠାକାର ପୋଲିସ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ଜଣ ରାଜସ୍ଥାନ ଅଞ୍ଚଳର ବ୍ୟବସାୟୀ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଶନିବାର ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ ବାଲିମୀ ଥାନା ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ଓସ୍ତପାଳ ଜଙ୍ଗଲରେ ଥିବା ଉକ୍ତ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ୟୁନିଟ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା। ତେବେ ପୂର୍ବରୁ ସୂଚନାପାଇ ୟୁନିଟ୍‌ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ ୟୁନିଟ୍‌ରେ ତାଲାପକାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ରାଜସ୍ଥାନ ପଳାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ୟୁନିଟ୍‌କୁ ସିଲ୍‌ କରିଦେଇଛି।
ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାର ନିହଲପ୍ରସାଦ ଥାନା, ସଦର ଥାନା, ଭାପୁର ଫାଣ୍ଡି, ମୋଟଙ୍ଗା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ବେଆଇନ ପଥର ଖଣିରେ ଦୈନିକ ପ୍ରାୟ ୨୦ ହଜାର ଡିନାମାଇଟ ବିସ୍ଫୋରଣ କରାଯାଉଥିବା ବେସରକାରୀ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏହାଦ୍ୱାରା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଜନବସତିରେ ଘରଦ୍ୱାର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେଉଛି। ଖଣି ମାଫିଆଙ୍କ ଭୟରେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ପ୍ରତିକାର କରିବାକୁ ନିହଲପ୍ରସାଦ ଏବଂ ଭାପୁର ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏହାକୁ ରୋକିବା ଦିଗରେ ଆଖିଦୃଶିଆ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉନାହିଁ। ଜିଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ତହସିଲଦାରମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଲୋକଦେଖାଣିଆ ଭାବେ ଚଢ଼ାଉ କରି ରିପୋର୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଦୁଇମାସ ତଳେ ନିହଲପ୍ରସାଦ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ପୋଲିସ ୩ ବାଇକ୍‌ ସହ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଥିଲା। ସେହିପରି ନଭେମ୍ବର ୨୪ରେ ରାସୋଳ ଥାନା ବାବନ୍ଧ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଭ୍ୟାନରୁ ଚୋରାଚାଲାଣବେଳେ ପୋଲିସ ୨୦ପେଟି ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଥିଲା। ଉଭୟ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋହଳ ମନୋଭାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀର ଚାଲାଣ ବଢ଼ୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ଜିଲାରେ ୪-୫ଟି ସ୍ଥାନରେ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ୟୁନିଟ ରହିଛି। ଏହାର ପଞ୍ଜୀକରଣ, ଷ୍ଟକ୍‌ ଯାଞ୍ଚ୍‌ ନେଇ ନିୟମିତ ସମୀକ୍ଷା ନ ହେବା ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।
ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ହିନ୍ଦୋଳ ଥାନାଧିକାରୀ ଯୁଗଳ କିଶୋର ଦାସ କୁହନ୍ତି, ମଝିରେ ମଝିରେ ୟୁନିଟ୍‌କୁ ଯାଇ ଷ୍ଟକ୍‌ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି। ୧୨ ତାରିଖ ଘଟଣା ପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ ଆସି ୟୁନିଟରୁ କାହାକୁ ନ ପାଇ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି। ଏସ୍‌ପି ବସନ୍ତ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ କୁହନ୍ତି, ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ ଓସ୍ତପାଳ ନିକଟ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ୟୁନିଟକୁ ଆସି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ୟୁନିଟର ମୁଖିଆ ଓ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ୟୁନିଟ ସିଲ୍‌ କରାଯିବା ସହ ଏହାର ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି। ସେ ନ ଆସିଲେ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ତାଲାଭାଙ୍ଗି ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ।

All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଚାନକ ବଇଣ୍ଡା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ

ବଇଣ୍ଡା,୧୯।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଆଠମଲ୍ଲିକ ଉପଜିଲାପାଳ ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ରାୟ ଗୁରୁବାର ଅଚାନକ କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବଇଣ୍ଡା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବଇଣ୍ଡା,୧୯।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଚାଷୀଙ୍କ ବିକାଶ ପାଇଁ ସରକାର ଅନେକ ଯୋଜନା ପ୍ରଚଳନ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ସବୁ ଯୋଜନା ଠିକ୍‌ ଭାବେ ଚାଷୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ପାରୁନାହିଁ।

ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ ପ୍ରତିବାଦରେ ଗଣଧାରଣା

ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ ପ୍ରତିବାଦରେ ଗଣଧାରଣା

ତାଳଚେର,୧୯ା୭(ନି.ପ୍ର.)- ତାଳଚେର ଅଞ୍ଚଳରେ ହେଉଥିବା ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ ପ୍ରତିବାଦରେ ଭାଜପା ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଚାଇଁପାଳସ୍ଥିତ ସେସୁ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା ଦିଆଯାଇଥିଲା।

 ବୋଲ୍‌ବମ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ବୋଲ୍‌ବମ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୯।୭- ଢେଙ୍କାନାଳ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୈବପୀଠ କପିଳାସରେ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଜଳ ଲାଗି ଏବଂ ବୋଲବମ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଦ୍‌ଭାବନା ଗୃହରେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଜିଲାପାଳ ନିଖିଳ ପଓ୍ବନ କଲ୍ୟାଣ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ।

ପ୍ରମୋଦ ବରାଳ ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ

ପ୍ରମୋଦ ବରାଳ ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସି ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ

ଭୁବନ,୧୯।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ଏନ୍‌ଏସିର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ବରାଳ। ସେ ପୂର୍ବରୁ ଆସ୍କା ଏନ୍‌ଏସି ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୬ରୁ ଯାମିନୀକାନ୍ତ ସ୍ବାଇଁ ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇ ଆସୁଥିଲେ।

ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ଗଣ୍ଡଗୋଳ

ଭୁବନ,୧୯।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭୁବନ ଥାନା ଚଣ୍ଡୀପାଳ ଗ୍ରାମରେ ଜମିଜମା ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଛି। ମିନା ବେହେରା ଏବଂ ପ୍ରତିମା ବେହେରାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ମଙ୍ଗଳବାର ଥାନାରେ ପୃଥକ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

ବିବି ହାଇସ୍କୁଲରୁ ସାପ ଉଦ୍ଧାର

ବିବି ହାଇସ୍କୁଲରୁ ସାପ ଉଦ୍ଧାର

ଢ଼େଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୯।୭: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ବ୍ରଜନାଥ ବଡ଼ଜେନା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରୋଷେଇ ଘରୁ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଏକ ନାଗସାପ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ପାଚିକାମାନେ ସାପକୁ ଦେଖି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ କହିବା ପରେ ସ୍ନେକ୍‌ ହେଲ୍ପଲାଇନ୍‌କୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର କାନ୍ଥରେ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର କାନ୍ଥରେ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୯ା୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ରଥ ଉପରେ ପୁରୀ ଗଜପତି ମହାରାଜଙ୍କ ଛେରାପହଁରାକୁ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ ସହ ତୁଳନା କରାଯିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ତଥା ପ୍ରତିବାଦ ଥମି ନ ଥିବାବେଳେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଲଗାଯାଇଥିବା ଏକ ବୋର୍ଡକୁ ନେଇ ବିବାଦ ତେଜିଛି।

ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ବନ୍ତଳା/ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୯ା୭ (ଡି.ଏନ.ଏ.) ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ସଞ୍ଜୟ କେଶରୀ ସ୍ବାଇଁ ବୁଧବାର ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଅନୁଗୋଳ ଥାନା ମଦନମୋହନପଡାର ସିଦ୍ଧେଶ ମୁଖି ଓରଫ୍‌ ସିଦ୍ଧେ(୨୯)ଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ବଅଁରପାଳରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ , ଡେଙ୍ଗୁକୁ କରାଯାଉଛି ଆମନ୍ତ୍ରଣ

ବଅଁରପାଳରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ , ଡେଙ୍ଗୁକୁ କରାଯାଉଛି ଆମନ୍ତ୍ରଣ

ବଅଁରପାଳ,୧୯ା୭ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ବଅଁରପାଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା ସହ ପାଣି ଜମି ରହିଛି। ରାସ୍ତାପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଡ୍ରେନ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ସଫା ହେଉ ନ ଥିବାବେଳେ ପ୍ରାଣୀଧନ ଚିକିତ୍ସାଳୟ, ଥାନା କଲୋନୀ, ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଦି ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ଜିଲାପ୍ରଶାସନ ଉପରେ ଭରସା ନାହିଁ ଆର୍‌ସିସିଏଫ୍‌, ଡିଏଫ୍‌ଓଙ୍କୁ ସରକାରଙ୍କ ସିଧା ଚିଠି

ତାଳଚେର,୧୯ା୭ (ନି.ପ୍ର.) ତାଳଚେର ପରି ପ୍ରବଳ ପ୍ରଦୂଷଣ କବଳିତ ଓ ଉତ୍ତପ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ବାୟୋପାର୍କ ଭଳି ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନିର୍ମାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଅବମାନନା କରାଯାଇଛି।

ଛାତ୍ରୀ ନିଖୋଜ ମାମଲା , ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଅପହରଣ

ଓଡ଼ାପଡ଼ା, ୧୯।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଣ୍ଟାବଣିଆ ଥାନା କଣ୍ଟାବଣିଆ ଗ୍ରାମର ୭ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ମୋନାଲିସା ଭୋଇ ଓରଫ୍‌ ଇଟିଲି (୧୨)ଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ବୁଧବାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଚି ଦାସ (୩୫) ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁମିତ୍ରା ଦାସଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।

Model This Week

ରୂପେଶ