ମେଟ୍ରୋ |

କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଇଲାକାରେ ଆଡ୍ଡା: ଅପମିଶ୍ରଣ, ନକଲି ପ୍ରସ୍ତୁତକାରୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ

କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଇଲାକାରେ ଆଡ୍ଡା: ଅପମିଶ୍ରଣ, ନକଲି ପ୍ରସ୍ତୁତକାରୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ

-ଧରାପଡ଼ୁନାହାନ୍ତି ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍‌
-ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧରି ଚୁପ୍‌ ବସୁଛି ପୋଲିସ
-ନିଜ ଆଡୁ ହେଉନି ଖୋଳତାଡ଼
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୮।୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- ଏବେ ରାଜଧାନୀ ବଜାରରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ଅପମିଶ୍ରଣ ଓ ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ। ଖୋଦ୍‌ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଇଲାକାରେ ଚାଲୁଛି ଏସବୁ ସାମଗ୍ରୀର ପ୍ରସ୍ତୁତି। ଏହିଠାରୁ ହିଁ ରାଜ୍ୟର ଅନ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳକୁ ପଠାଯାଉଛି। ପୋଲିସର ନିରବତା ପରୋକ୍ଷ ସହଯୋଗ ଦେଉଥିବାରୁ ଦିନକୁ ଦିନ ଏଠାରେ ନକଲି କାରଖାନା ଗଢ଼ି ଉଠୁଛି। ମାଫିଆମାନେ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ଏସବୁ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି। ନଜର ଏଡାଇବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସୁରକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଭିତିରି ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ ପ୍ରହସନ କରୁଛି। ଏଥିରେ ନିୟୋଜିତ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧରି ବାହାବାଃ ନେବା ବ୍ୟତୀତ ଏଯାଏ କୌଣସି ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିନି। ନକଲି ଘିଅ, ଜର୍ଦ୍ଦା ପାନ ମସଲା, ନକଲି ଗୁଟ୍‌ଖା ଓ ଇଞ୍ଜିନ୍‌ ଅଏଲ ତିଆରି କାରଖାନା ଉପରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ ଘଟଣାରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହୋଇପଡୁଛି। ଏପରିକି ପୋଲିସର ପରୋକ୍ଷ ସହଯୋଗରେ ଏସବୁ ବେଆଇନ କାରବାର ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠୁଛି। ଏବେବି ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠ ଓ ବସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ବହୁ ସ୍ଥାନରେ ମେଶିନ ବସାଇ ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ତିଆରି ଚାଲିଛି। ବିଶେଷକରି କରି ଅପମିଶ୍ରିତ ଲଙ୍କା ଗୁଣ୍ଡ, ହଳଦୀ ଓ ବିଭିନ୍ନ ମସଲା ନାମୀଦାମୀ କମ୍ପାନୀ ପ୍ୟାକେଟରେ ବଜାରକୁ ଛଡ଼ାଯାଉଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ ଶସ୍ତାରେ କିଣି ଘରକୁ ରୋଗ ନେଉଛନ୍ତି। ସେହିପରି ବଜାରରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଦାମୀ କମ୍ପାନୀର ଲୋଗୋଥିବା ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନକଲି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ଏସବୁର ପ୍ରସ୍ତୁତି ସ୍ଥାନ ଓ କାରବାରକୁ ଅଧିକ ନଜର ଦେଉନି। ସବୁଠୁ ବଡ଼କଥା ହେଲା, ପୋଲିସ ଜାଣିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହିସବୁ ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ଉପରେ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସେତେଟା ଆଗଭର ହେଉନି। ଏହି ର଼୍ୟାକେଟ ପଛରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ, ଅସାମାଜିକଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ରହୁଥିବାରୁ ଭୟ କରୁଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ନାଲିଆଖି ଆଗରେ ପୋଲିସ ହାତଗୁଞ୍ଜା ନେଇ ଚୁପ୍‌ ବସିବାକୁ ଉଚିତ୍‌ ମଣୁଛି। ଅଭିଯୋଗ ହେଲେ ଚଢ଼ାଉ କରୁଛି, ହେଲେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୂଚନା ପାଇ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ପଟଦାର ଖସି ଯାଉଛନ୍ତି। କିଛିଦିନ ବନ୍ଦ ପରେ ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ନକଲି ପେଡି ଖୋଲନ୍ତି ବୋଲି ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି। ୨୦୧୫ରେ ଖାରବେଳନଗର ଥାନା ପୋଲିସ ମାଲିସାହି ନିକଟରେ ଚଢଉ କରି ନକଲି ଗୁଟୁଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କାରଖାନା ଠାବ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ସେଠାରୁ ୫ଜଣ ଶ୍ରିମକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିଲା। ଏଥିସହ ଏଥିରେ ବ୍ୟବହୃତ ମେଶିନକୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲା। ହେଲେ ପୋଲିସ ଏଯାଏ ଏହି ରାକେଟ୍‌ ଚଳାଉଥିବା ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ୍‌କୁ ଧରିପାରିନି। ଫଳରେ ସେମାନେ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ନକଲି କାରଖାନା ଚଳାଉଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ୨୦୧୬ରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ତଳସାହିରେ ପୋଲିସ ଚଢଉ କରି ନକଲି ଜର୍ଦ୍ଦା କାରଖାନାକୁ ଠାବ କରିବା ସହ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା। ହେଲେ ଏହି ରାକେଟର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କଲାନାହିଁ। ୨୦୧୭ ନଭେମ୍ବରରେ ଳକ୍ଷ୍ମୀସାଗର ଥାନା ପୋଲିସ ପୁରୁଣାଷ୍ଟେଶନ ନିକଟରେ ଚଢଉ କରି ନକଲି ଘିଅ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଖାନା ଠାବ କରିଥିଲା। ନିୟୋଜିତ ୩ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସେହିଭଳି ଗତ ଦୁଇଦିନ ତଳେ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ସମେଇଗାଡିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର କୁଇକ୍‌ ଆକ୍ସନ ଟିମ୍‌ (କ୍ୟୁଏଟି) ଏକ ନକଲି ଇଞ୍ଜିନ୍‌ ଅଏଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ କାରଖାନାକୁ ଠାବ କରିବା ସହ ବିପୁଳ ନକଲି ଇଞ୍ଜିନ୍‌ ଅଏଲ, ବିଭିନ୍ନ କମ୍ପାନୀର ଷ୍ଟିକର ଓ କିଛି କଞ୍ଚାମାଲକୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଥିଲା। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବାବାଜୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ହେଲେ ଏହି ର଼୍ୟାକେଟ ପଛରେ କିଏ ରହିଛନ୍ତି ତାହା ଖୋଜିବାକୁ ପୋଲିସ ଚେଷ୍ଟା କରୁନି। ଫଳରେ ରାଜଧାନୀ ଦିନକୁ ଦିନ ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତକାରୀଙ୍କ ଆଡ୍ଡାସ୍ଥଳ ପାଲଟିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ଉପରେ ରୋକ୍‌ ଲଗାଇବା ପାଇଁ କମିଶନ୍‌ରେଟ୍‌ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ ଗଠନ କରାଯାଇ ଦୃଢ଼ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡିଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପିଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲେ, ଏଠାରେ ନକଲି ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ନେଇ ଉକ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଆମେ ଜାଣିବୁ। ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ କରି ଏହି ନକଲି କାରଖାନା ଠାବ କରୁଛୁ। ଏଥିସହ ସରକାରଙ୍କ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଉଛି। ଯଦି ଆମେ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଆଗୁଆ ଖବର ପାଉଛୁ ତେବେ ଆମେ ଚଢଉ କରୁଛୁ ଓ ବିଭାଗକୁ ମଧ୍ୟ ଅବଗତ କରୁଛୁ।

All Right Reserved By

ମେଟ୍ରୋ |

ଜନ୍ମବେଦୀରେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାବିଗ୍ରହ

ଜନ୍ମବେଦୀରେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାବିଗ୍ରହ

ପୁରୀ ଅଫିସ, ୧୬ା୭: ଘୋଷଯାତ୍ରାରେ ବାହାରିଥିବା ଚତୁର୍ଦ୍ଧାବିଗ୍ରହ ଏବେ ଜନ୍ମବେଦୀରେ। ବଡ଼ଦାଣ୍ଡରେ ତିନିଦିନ ଧରି ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେବା ପରେ ସୋମବାର ଆଡପମଣ୍ଡପକୁ ବିଜେ କରିଛନ୍ତି ମହାପ୍ରଭୁ। ମଙ୍ଗଳବାରଠାରୁ ଜନ୍ମବେଦୀରେ ଦାରୁଦିଅଁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇବେ ଭକ୍ତ। ମିଳିବ ଆଡପ ଅବଢ଼ା। ଏଥିସହ ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ଟ୍ରେନରୁ ମୋବାଇଲ, ଟଙ୍କା ଲୁଟ: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୬ା୭(ବ୍ୟୁରୋ)- ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଓ ଟଙ୍କା ଲୁଟ କରିଥିବା ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜିଆରପି ଥାନା ପୋଲିସ ସୋମବାର ଗିରଫ କରିଛି।

ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି: ରାତି ୮ଟାଠାରୁ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୬ା୭: ମଙ୍ଗଳବାର ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରାୟ ରାତି ୮ଟାରୁ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବୋଲି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ପୂଜାପଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି।

ଐତିହ୍ୟ ଅବହେଳିତ, ବିପଦରେ ପଞ୍ଚତୀର୍ଥ: ଭୁଶୁଡିଲା ମାର୍କଣ୍ଡେୟ ପୁଷ୍କରିଣୀ ପାଚେରି

ଐତିହ୍ୟ ଅବହେଳିତ, ବିପଦରେ ପଞ୍ଚତୀର୍ଥ: ଭୁଶୁଡିଲା ମାର୍କଣ୍ଡେୟ ପୁଷ୍କରିଣୀ ପାଚେରି

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୬ା୭: ବିପଦରେ ପୁରୀର ପଞ୍ଚତୀର୍ଥ। ପ୍ରଶାସନର ଆନ୍ତରିକତା ଅଭାବରୁ ସହରର ତୀର୍ଥ ପୁଷ୍କରିଣୀଗୁଡ଼ିକ ଦୟନୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। ସୋମବାର ମାର୍କଣ୍ଡେୟ ପୁଷ୍କରିଣୀ ପାଚେରି ଭୁଶୁଡି ପଡିବା ଘଟଣା ଏହାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି।

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଯୁଗ୍ମ କମିଟିର ଯାଞ୍ଚ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ଦିର ପ୍ରଥମ ମହଲାରୁ ଗଳୁଛି ପାଣି

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଯୁଗ୍ମ କମିଟିର ଯାଞ୍ଚ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ଦିର ପ୍ରଥମ ମହଲାରୁ ଗଳୁଛି ପାଣି

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୬ା୭: ୧୯୯୩ ମସିହାରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଗର୍ଭଗୃହରୁ ପଥର ଖସିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ଠାକୁରଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇ ଏହାର ମରାମତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରଠାରୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଗର୍ଭଗୃହର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ, ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା

ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ, ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୬।୭(ବ୍ୟୁରୋ): ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲଘୁଚାପ ଅଧିକ ଘନୀଭୂତ ହୋଇଛି। ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି। ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ମହିମା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ

ମହିମା ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ

କଟକ ଅଫିସ, ୧୬।୭: ଶିଳ୍ପପତି ମହିମା ନନ୍ଦ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ସୋମବାର ୨ଟି ମାମଲାରେ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ହାଇକୋର୍ଟ।

ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୨ ଗିରଫ

ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୨ ଗିରଫ

କଟକ ଅଫିସ, ୧୬।୭: କଟକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଡକାୟତି ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ସୋମବାର ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବାଲେଶ୍ୱର ରେମୁଣା ଅଞ୍ଚଳର ସନ୍ତୋଷ ଦାସ ଓରଫ୍‌ ସନ୍ତୁ ଏବଂ କ୍ୟାଣ୍ଟନମେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳର ଅଭିଷେକ ନାଇଡୁ ଓରଫ ରାଜା।

ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ବର୍ଷାପାଣି

ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ବର୍ଷାପାଣି

ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳ, ୧୬।୭( ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦୁଇଦିନ ଧରି ଲଘୁଚାପଜନିତ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ପୁରୀ ଜିଲା ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ବର୍ଷା ପାଣି ଜମି ରହିଛି।

ସବୁଆଡେ ଜଳାର୍ଣ୍ଣବ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣି

ସବୁଆଡେ ଜଳାର୍ଣ୍ଣବ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁଏ ପାଣି

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର,୧୬।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ସୋମବାର ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଅଞ୍ଚଳ ଜଳାର୍ଣ୍ଣବ ହୋଇଛି। କଲୋନୀଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ପାଣି ପଶିଯାଇଛି। ଫଳରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ଧରି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷାରେ ବାଧ୍ୟହୋଇ ଲୋକେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି।

ଜଣେ ଭକ୍ତଙ୍କ ଅନୁଭୂତି: କାଳିଆର ପ୍ରେମ ନିଆରା

ଜଣେ ଭକ୍ତଙ୍କ ଅନୁଭୂତି: କାଳିଆର ପ୍ରେମ ନିଆରା

ପୁରୀ ଅଫିସ,୧୬।୭ : ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ମୁଁ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ରଥ ଉପରେ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପୁରୀ ଆସୁଛି। ଯେତେ ଅସୁବିଧା ହେଉ ପଛେ ରଥଯାତ୍ରାରେ ମହାପ୍ରଭୁମାନଙ୍କୁ ନ ଦେଖିଲେ ମୋତେ ସାରା ବର୍ଷ ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ। ଚଳିତବର୍ଷ ଘୋଷଯାତ୍ରାରେ ଆସିପାରିଲି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମନ ମାନିଲା ନାହିଁ। ତା’ ପର ଦିନ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ଯାଇଥିଲି।

ଆହୁରି ୨ଦିନ ବର୍ଷିବ

ଆହୁରି ୨ଦିନ ବର୍ଷିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୬।୭(ବ୍ୟୁରୋ): ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ଏବଂ ପାର୍ଶ୍ୱବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ରବିବାର ରାୟଗଡା, କଳାହାଣ୍ଡି ଏବଂ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଛି। ରାୟଗଡାର ନାଗାବଳୀ ନଦୀରେ ବର୍ଷାପାଣି ମାଡି ଆସିିବାରୁ ଗାଧୋଉ ଥିବାବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାସି ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

Model This Week

ରୂପେଶ