ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଅଜବ କାର୍ଯ୍ୟ; ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇନ୍ଦିରା, ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ

ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଅଜବ କାର୍ଯ୍ୟ; ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇନ୍ଦିରା, ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ
ବନ୍ତଳା,୧୭।୧୨- ଅନେକ ଗରିବ, ବାସହୀନଙ୍କୁ ସରକାରୀ ଯୋଜନାରେ ଘରଟିଏ ମିଳୁନି। ହେଲେ ଅନୁଗୋଳ ବ୍ଲକ ବନ୍ତଳା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ୨ଟି ଗୃହ ବ୍ଲକ ପକ୍ଷରୁ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ବାରଗୌଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ସାନହିଂସ ଗ୍ରାମର ଗୋଟିଏ ପ୍ଲଟରେ ଦୁଇଟି ଯାକ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଉଭୟ ଘର କାନ୍ଥରେ କିନ୍ତୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ଗଁା ନଁା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି। ସ୍ତ୍ରୀ ସୁକୁମାରୀ ଭୋଇଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥରେ ଏହା ତଳଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତର ପୋଡାସାହି ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନବ ଭୋଇଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥରେ ବାରଗୌଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ସାନହିଂସ ଗ୍ରାମ ଲେଖାଯାଇଛି। ଯଦିଓ ଦୁଇ ପଞ୍ଚାୟତ ପକ୍ଷରୁ ଏଥିପାଇଁ ଭୋଟର ପରିଚୟପତ୍ରକୁ ଦାୟୀ କରାଯାଇଛି ତଥାପି ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ଓ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ଏପରି ଅଜବ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କିପରି ସ୍ବୀକୃତି ଦେଲେ ତାହା ସାଧାରଣରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ଉଭୟ ଘର କାନ୍ଥରେ ଥିବା ଲିଖିତ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୪-୧୫ ବର୍ଷରେ ଇନ୍ଦିରାଆବାସ ଯୋଜନାରେ ୪୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ହିତାଧିକାରୀ ତଳଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତ ପୋଡ଼ାସାହି ଗ୍ରାମର ସୁକୁମାରୀ ଭୋଇ ପାଇଛନ୍ତି। ସେହିପରି ୨୦୧୬-୧୭ ବର୍ଷରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ହିତାଧିକାରୀ ବାରଗୌଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ସାନହିଂସ ଗ୍ରାମର ନବ ଭୋଇଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ହିତାଧିକାରୀ ସୁକୁମାରୀ ତଳଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତ ପୋଡ଼ାସାହିର ହୋଇଥିବାରୁ ସେଠାରେ ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବା କଥା। ଏପରି ହୋଇଥିଲେ ଭୋଟର ପରିଚୟ ପତ୍ର, ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ଓ ଗୃହ ନିର୍ମାଣରେ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି କେହି ବାହାର କରିପାରି ନ ଥାନ୍ତେ। ହେଲେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ହିତାଧିକାରୀ ସାନହିଂସ ଗ୍ରାମ ବାସିନ୍ଦା ତଥା ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ନବ ଭୋଇଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଥିବାରୁ ସେ ପୋଡ଼ାସାହି କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶକୁ ସାନହିଂସରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଏହା ବେଆଇନ ହୋଇଥିଲେ ବି ଏହି ଘଟଣାକୁ ଦୁଇ ପଞ୍ଚାୟତ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଓ ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀମାନେ କିପରି ଅଣଦେଖା କଲେ ଏବଂ ଭୋଟର ପରିଚୟପତ୍ର ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦି ନିଜ ଉପରୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଖସାଇ ଦେବାର ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ତୁରନ୍ତ ଏହାର ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ କରାଯିବା ପାଇଁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହୋଇଛି। ଏ ବିଷୟରେ ହିତାଧିକାରୀ ନବ ଭୋଇ କୁହନ୍ତି, ତଳଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନାମରେ ଓ ବାରଗୌଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତରୁ ମୋ ନାମରେ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ପାଇଥିଲୁ। ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ଏକାଠି ଘର କରିଛୁ। ଅନୁଗୋଳ ବିଡିଓ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ତହସିଲଦାର ସରିତା ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି, ଗୋଟିଏ ଦମ୍ପତି କେମିତି ୨ଟି ଗୃହର କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ପାଇଲେ ସେ ବିଷୟରେ ବୁଝିଲା ପରେ କହିବି। ତଳଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ କାବୁଲି ନାୟକ କହିଛନ୍ତି, ଭୋଟର ପରିଚୟପତ୍ର ଅନୁସାରେ ସୁକୁମାରୀ ହେଉଛନ୍ତି ତଳଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତ ବାସିନ୍ଦା। ୨୦୧୪-୧୫ରେ ବିଲ୍‌ ବାଦଦରେ ସେ ୪୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। ଏବେ ଘର ଶେଷ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଜଣାନାହିଁ। ବାରଗୌଣିଆ ସରପଞ୍ଚ ସୌରାଷ୍ଟ୍ର ସାହୁ କହିଛନ୍ତି, ସାନହିଂସ ଗ୍ରାମର ନବ ଭୋଇ ଆମ ପଞ୍ଚାୟତ ଲୋକ ଏବଂ ସାନହିଂସ ଗଁା ଏହି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଯାଉଛି। ତେଣୁ ସେ ଗୃହ ନର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ପାଇଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଅନୁଗୋଳ ପୌରପାଳିକାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ଏମ୍‌ପି

ଅନୁଗୋଳ ପୌରପାଳିକାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କଲେ ଏମ୍‌ପି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ,୧୬।୧: ଢେଙ୍କାନାଳ-ଅନୁଗୋଳ ଏମ୍‌ପି ତଥାଗତ ସତପଥୀ ବୁଧବାର ଅନୁଗୋଳ ପୌରପାଳିକା ଅଧୀନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି। 

ଜିଲା ରେଡ୍‌କ୍ରସ୍‌ ଶାଖା ସାଧାରଣ ବୈଠକ: ପୂରଣ ହେଲାନି ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ

ଜିଲା ରେଡ୍‌କ୍ରସ୍‌ ଶାଖା ସାଧାରଣ ବୈଠକ: ପୂରଣ ହେଲାନି ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୬ା୧-ରେଡ୍‌କ୍ରସ୍‌ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟଠାରୁ ବହୁ ପଛରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା। ଗତ ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସଂଗୃହୀତ ହୋଇଥିବା ପାଣ୍ଠି ଧାର୍ଯ୍ୟ ପରିମାଣଠାରୁ ୫୬% କମ୍‌। ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ରବିବାର ଆୟୋଜିତ ରେଡ୍‌କ୍ରସ୍‌ ଶାଖା ସାଧାରଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ବାହୀ ପରିଷଦର ବୈଠକରେ ଏହି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। 

‘ହୋପ୍‌’ ଆଣିଲା ଗୌରବ

‘ହୋପ୍‌’ ଆଣିଲା ଗୌରବ

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୬।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଜାତୀୟସ୍ତରରେ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଢେଙ୍କାନାଳ। ଜାତୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ନାଟକ ମହୋତ୍ସବରେ ପୂର୍ବ ଭାରତ ଜୋନ୍‌ରୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା ନାଟକ ‘ହୋପ୍‌: ଏ ସିମ୍ବଲ ସବ୍‌ମିଶନ’ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସାଉଁଟିଛି ଅଜସ୍ର ପ୍ରଶଂସା। 

ଭତ୍ତା ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ବୃଦ୍ଧା ମେଡିକାଲରେ

ଭତ୍ତା ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ବୃଦ୍ଧା ମେଡିକାଲରେ

ଛେଣ୍ଡିପଦା/ ପାଲଲହଡ଼ା,୧୬।୧ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଭତ୍ତା ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା କୋଶଳା ଚନ୍ଦନନଗର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେହିପରି ପାଲଲହଡ଼ା ବ୍ଲକ ଭୀମକାଣ୍ଡ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧା ସଂଜ୍ଞାହୀନ ହୋଇ ଏବେ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।

ଫେସ୍‌ବୁକରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋ ଛାଡ଼ି ଯୁବକ ଗିରଫ

ଫେସ୍‌ବୁକରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋ ଛାଡ଼ି ଯୁବକ ଗିରଫ

ବଅଁରପାଳ,୧୬।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବଅଁରପାଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋଟୋ ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଫେସ୍‌ବୁକ ଓ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଛାଡିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସୋମବାର ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଲାଇସୁଆଁ ଗ୍ରାମର ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ମାଛକୁଣ୍ଡ (୨୩)ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସରରେ ପ୍ରଦୂଷଣ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ: ପରିଦର୍ଶନ କଲେ ବାୟୋ ବର୍ଜ୍ୟ ପୋଡ଼ା ସ୍ଥାନ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୬।୧-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ବାୟୋ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ଖୋଲାରେ ଜଳାଯାଉଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଖବର ଗତ ୧୪ ତାରିଖରେ ‘ଧରିତ୍ରୀ’ରେ ପ୍ରକାଶ ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଗୋଳ ପ୍ରଦୂଷଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବିଭାଗର ଦୁଇଜଣ ଅଧିକାରୀ ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥିତି ଯାଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି।

ଜିଲା ମହୋତ୍ସବର ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟା: ଲୁପ୍ତ କଳା ମଞ୍ଚରେ ଉଜ୍ଜୀବିତ ହୋଇଛି

ଜିଲା ମହୋତ୍ସବର ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟା: ଲୁପ୍ତ କଳା ମଞ୍ଚରେ ଉଜ୍ଜୀବିତ ହୋଇଛି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୬।୧-ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ମହୋତ୍ସବ ପ୍ରଶଂସନୀୟ। ଜୀବନରେ ବହୁ ମଞ୍ଚରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ମଞ୍ଚ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖୁଥିବାରୁ ଖୁସି ଅନୁଭବ ହେଉଛି। ଏହି ମଞ୍ଚରେ ଲୁପ୍ତ ହେବାକୁ ବସିଥିବା କଳାକୁ ଦେଖି ବେଶ୍‌ ଆନନ୍ଦ ଲାଭ କରୁଛି। 

ବାଇକ ଧକ୍କାରେ ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ

ବାଇକ ଧକ୍କାରେ ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ

 ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୫।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ଥାନା କୋଶଳା ଚନ୍ଦନ ନଗର ଛକଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ କୋଶଳା ଚନ୍ଦନ ନଗରର ବୃଦ୍ଧ ଅଭିମନ୍ୟୁ ବେହେରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ବିଧବା ଭାଉଜଙ୍କୁ ବିବାହ ଜିଦ୍‌:  ବିଫଳ ହେବାରୁ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲା ଦିଅର

ବିଧବା ଭାଉଜଙ୍କୁ ବିବାହ ଜିଦ୍‌: ବିଫଳ ହେବାରୁ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଲା ଦିଅର

କାମାକ୍ଷାନଗର, ୧୫।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ବିଧବା ଭାଉଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ୍‌ କରି ବିଫଳ ହେବାପରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ଦିଅର ଭୁଜାଲିରେ ହାଣି ଦେଇଛି। ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗୁରୁତର କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ କାମାକ୍ଷାନଗର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସିପୁ ନାୟକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି। ଏହି ଘଟଣା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

‘କଳାସଂସ୍କୃତି ସମାଜର ଅଧାରଶିଳା’

‘କଳାସଂସ୍କୃତି ସମାଜର ଅଧାରଶିଳା’

ପରଜଙ୍ଗ, ୧୫।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ପରଜଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ସରାଙ୍ଗସ୍ଥିତ  ସରସତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିରର ୨୧ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ମଙ୍ଗଳବାର ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟଅତିଥିଭାବେ ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ତଥା ଶିଳ୍ପୀଗୁରୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ର ଯୋଗଦେଇ କହିଲେ, କଳାସଂସ୍କୃତି ସମାଜର ଅଧାରଶିଳା। ଏହାକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବାରେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ହୋଇ ଆଗେଇ ଆସିବା ଜରୁରୀ ବୋଲି ସେ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ସ୍କୁଲକୁ ନିଜସ୍ବ ହାତପାଣ୍ଠିରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଧାନ  ଓଜନରେ ଠକେଇ, ମଣ୍ଡିରେ  ଉତ୍ତେଜନା

ଧାନ ଓଜନରେ ଠକେଇ, ମଣ୍ଡିରେ ଉତ୍ତେଜନା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୫।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ପାତ୍ରପଡା ପଞ୍ଚାୟତ ପାତ୍ରପଡା ସମବାୟ ଅଫିସଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଧାନ ମଣ୍ଡିରେ ଓଜନରେ ଠକେଇ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏଥିଯୋଗୁ ଚାଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି। ଘଟଣାରୁ ଜଣାପଡିଛି, ପାତ୍ରପଡା ଧାନ ମଣ୍ଡିରେ ଚାଷୀଙ୍କଠାରୁ  ଓଜନରେ ବସ୍ତା ପିଛା ୩କି.ଗ୍ରା କଟାଯାଇଥିଲା। 

ତାଳଚେର ଥର୍ମାଲ (ଟିଟିପିଏସ୍‌)ରେ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି ନେଇ ଗଣଧାରଣା

ତାଳଚେର ଥର୍ମାଲ (ଟିଟିପିଏସ୍‌)ରେ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି ନେଇ ଗଣଧାରଣା

ତାଳଚେର,୧୫।୧(ନି.ପ୍ର.): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଏନ୍‌ଟିପିସି ପରିଚାଳନାଧୀନ ତାଳଚେର ଥର୍ମାଲ (ଟିଟିପିଏସ୍‌)ରେ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି ନେଇ ୬୫ ଏସ୍‌ଏପି ପ୍ଲାଣ୍ଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି।