ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ବସକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ, ୩ ଗୁରୁତର

ବସକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ, ୩ ଗୁରୁତର

ରାଜନଗର,୧୭।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କଟକରୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାର ରାଜନଗରସ୍ଥିତ ଦୋଳସାହିକୁ ଯାଉଥିବା ଗୌରୀଶଙ୍କର ବସ୍‌କୁ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଟ୍ରକ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇଛି। ରାଜନଗରରୁ ଭିତରକନିକା ଯାଇଥିବା ରାସ୍ତାର ଲଳିତାପାଟିଆଠାରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି। ଫଳରେ ବସ୍‌ରେ ଥିବା ୩ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଗୁରତର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗୁରୁତରମାନେ ହେଲେ କନକନଗରର ଜାନକୀବାଳା ମଣ୍ଡଳ (୪୦), ନଳିତାପାଟିଆର ସବିତା ପ୍ରଭା ବିଶ୍ୱାଳ(୫୦) ଓ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣପୁର ଗାଁର ବନଲତା ମୁଖାଲ୍‌ (୩୨)। ଆହତମାନଙ୍କୁ ରାଜନଗର ଗୋଷ୍ଠୀସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଗୁରୁତରମାନଙ୍କୁ ଜିଲାମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଖବର ପାଇ ତାଳଚୁଆ ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ଟ୍ରକକୁ ଜବତ କରିଛି।

All Right Reserved By

Model This Week

Model This Week

ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଖଣ୍ଡପଡାରେ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ମାଣ ନିମନ୍ତେ ୨.୬୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର

ଖଣ୍ଡପଡାରେ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ମାଣ ନିମନ୍ତେ ୨.୬୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର

ଖଣ୍ଡପଡା,୨୪।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଶ୍ୱବିଖ୍ୟାତ ଜ୍ୟୋର୍ତିବିତ୍‌ ପଠାଣିସାମନ୍ତଙ୍କ ଜନ୍ମମାଟି ଖଣ୍ଡପଡାଠାରେ ଏକ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ମାଣ ନିମନ୍ତେ ୨.୬୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଛି।

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଜଣେ ମୃତ

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଜଣେ ମୃତ

ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର,୨୪।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଇପୁର ଛକଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ଅନ୍ୟଜଣେ ଆହତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା: ଗିରଫ ହେଲେ ମଝିପଡ଼ା ସରପଞ୍ଚ

ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ମାମଲା: ଗିରଫ ହେଲେ ମଝିପଡ଼ା ସରପଞ୍ଚ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ/ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର,୨୪।୪(ଡି.ଏନ.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ମାମଲାରେ ବଡ଼ଚଣା ବ୍ଲକ ମଝିପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ତାପସ ରାୟଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ଲୋକଙ୍କ ବଦଳରେ ମେଶିନ୍‌ କରୁଛି କାମ

ଲୋକଙ୍କ ବଦଳରେ ମେଶିନ୍‌ କରୁଛି କାମ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୪।୪- ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ଲୋକଙ୍କୁ କାମ ଯୋଗାଇଦେବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ଜାତୀୟ ଗ୍ରାମୀଣ ନିଶ୍ଚିତ କର୍ମନିଯୁକ୍ତି ଯୋଜନା (ଏମ୍‌ଜିଏନ୍‌ଆର୍‌ଇଜିଏସ୍‌) ପ୍ରଣୟନ କରିଛନ୍ତି।

ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ

ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୨୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ପୁରୀ ଜିଲା କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକର ଖୋଲଗଞ୍ଜ ଗାଁରେ ମା’ ବୁଢୀ ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କାର୍ଯ୍ୟ ମଙ୍ଗଳବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

 କାଳବୈଶାଖି ଯୋଗୁ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

କାଳବୈଶାଖି ଯୋଗୁ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ରାଜକନିକା, ୨୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ରାଜକନିକା ବ୍ଲକରେ ସୋମବାର ରାତିରେ କାଳବୈଶାଖୀ ଆସି ଘଡଘଡି ସାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଛି।ଏଥିରେ ଜନଜବୀନବ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଥିଲା। ବର୍ଷା ସାଙ୍ଗକୁ ପବନ ବହିବା ଫଳରେ ବହୁ ଗଛ ଉପୁଡି ପଡିଛି ।

ପ୍ରଭାସ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଲେ ରାଜ୍ୟ ମାନବ ଅଧିକାର ଆୟୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୪।୪- ୨୦୧୭ ଜୁଲାଇ ୨ତାରିଖରେ ଆଳି ଥାନା ନମୌଜି ପଞ୍ଚାୟତ ମହୁ ଗ୍ରାମର ପ୍ରଭାସ ବାରିକ(୪୫)ଙ୍କ ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ଏସପିଙ୍କ ଠାରୁ ରାଜ୍ୟ ମାନବ ଅଧିକାର ଆୟୋଗ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଛନ୍ତି ବୋଲି ମଙ୍ଗଳବାର ମାର୍ଶାଘାଇର ସୂଚନା ଓ ମାନବାଧୀକାର କର୍ମୀ ରଞ୍ଜନ ଦାସ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ  ଅଚିହ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଅଚିହ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ରାଜକନିକା,୨୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ରାଜକନିକା ଥାନା ଭାରିଗଦା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅଚ୍ୟୁତପୁର ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ମୃତ

କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକ ମୃତ

ଜଗତସିଂହପୁର ଅଫିସ ୨୪।୪- ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ବଜାର ଗଣେଶ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୪।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାରଠାରୁ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ, ବକ୍ତୃତା, ସାଧାରଣ ଜ୍ଞାନ ଓ ରଚନା ଆଦି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଭାଜପାର  ପକ୍ଷରୁ ଲଟକା ଜାରି ସଭା

ଭାଜପାର ପକ୍ଷରୁ ଲଟକା ଜାରି ସଭା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୪।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୌରାଞ୍ଚଳକୁ ୧୫୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଅବସରରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଲଟକା ଜାରି ସଭା ପୌର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ମହାକାଳପଡ଼ା, ୨୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପାରାଦୀପ-ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ୫ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ(କ) ବଉଦ ଛକ ପାର୍ଶ୍ୱ ବନ୍ଧରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ।