ଅପରାଧ |

ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ

ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ

ବାଳକାଟୀ, ୧୭।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ଅସୁରକ୍ଷିତ ହୋଇପଡ଼ିଛି କମିଶନ୍‌ରେଟ ପୋଲିସ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପରିସରଭୁକ୍ତ ବାଳକାଟୀ ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳ। ପୁଣି ଫୁଟିଛି ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି। ମାତ୍ର ଏଥର ଗୁଳି ଫୁଟିଛି କୌଣସି ଲୁଟ୍‌ କିମ୍ବା ରାହାଜାନି ପାଇଁ ନୁହେଁ। ତିନି ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ୩ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଯୁବତୀ ମିଶି ଅଧରାତିରେ ଅପହରଣ କରି ନେଇଛନ୍ତି ଜଣେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ୧୩ ବର୍ଷିଆ ନାବାଳିକାଙ୍କୁୁ। ଘଟଣା ଘଟିଛି ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୧୨ଟାରେ ଫାଣ୍ଡି ନିକଟ ସାତକାଞ୍ଜିଆ ଗ୍ରାମ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଏକ ବସ୍ତିରେ। ଏ ନେଇ ଅପହୃତା ନାବାଳିକାଙ୍କ ମା’ ରାତି ୧ଟାରେ ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବାଲିଅନ୍ତା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିଲା। ଧଉଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶିଶୁପାଳଗଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାତି ୨ଟାରେ ଅପହରଣକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଆଣି ଫାଣ୍ଡିରେ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି। ଅଟକ ୨ ଜଣଙ୍କ ତଥ୍ୟକୁ ଆଧାର କରି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ ଚଳାଇଛି। ନାବାଳିକା ମା’ଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ରାତିରେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀ ୨ଟି ପଲ୍‌ସର ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ଜଣ ଯୁବକ ହାତରେ ୨ଟି ବନ୍ଧୁକ ଧରିଥିବାବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ହାତରେ ଏକ ଭୁଜାଲି ଧରି ଘର କବାଟ ବାଡ଼େଇଥିଲେ। କବାଟ ଖୋଲିବା କ୍ଷଣି ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଇ ଜଣେ ଯୁବକ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ଧୁକ ଲଗାଇବା ବେଳେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ବେକରେ ଭୁଜାଲି ଲଗାଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ଯୁବକ ଘର ବାହାରେ ରହି ୩ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଭୟଭୀତ କରାଇଥିଲେ। ବାଇକ୍‌ ଯୋଗେ ଝିଅକୁ ଅଧରାତିରେ ଅପହରଣ କରି ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌ ଯୋଗେ ଖବର ଦେବାରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରିଥିଲା। ତେବେ ଅପହରଣକାରୀଙ୍କୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମା’ ଜାଣିଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ବସ୍ତିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜନୈକ ବ୍ୟକ୍ତି ଘର କରି ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଭଡ଼ା ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ୮ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୨ ଜଣ ମହିଳା, ୬ ଜଣ ଯୁବକ ଥିଲେ। ମହିଳା ଦ୍ୱୟ ଘରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ୬ ଜଣ ଯୁବକ ତିନୋଟି ନମ୍ବର ବିହୀନ ପଲସର ବାଇକ୍‌ରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ଯାଇ ଭୋର ୪ଟାରେ ଫେରୁଥିଲେ। ସପ୍ତାହେ ହେଲା ସେମାନେ ଏହି ଘର ଛାଡ଼ି ଶିଶୁପାଳଗଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ। ଶନିବାର ରାତିରେ ଅପହରଣ ଘଟଣାରେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ମହିଳା ସାମିଲ ଥିବା ଚିହ୍ନି ପାରିଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ମା’ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ନଂ. ୩୩୫/୧୭ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁଜିତ ଦାଶଙ୍କୁ ପଚାରିବାରେ ପୋଲିସ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

ଅପରାଧ |

ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୨ ଗିରଫ

ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୨ ଗିରଫ

କଟକ ଅଫିସ, ୧୬।୭: କଟକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଡକାୟତି ଯୋଜନା କରୁଥିବା ବେଳେ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ସୋମବାର ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବାଲେଶ୍ୱର ରେମୁଣା ଅଞ୍ଚଳର ସନ୍ତୋଷ ଦାସ ଓରଫ୍‌ ସନ୍ତୁ ଏବଂ କ୍ୟାଣ୍ଟନମେଣ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳର ଅଭିଷେକ ନାଇଡୁ ଓରଫ ରାଜା।

ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

କାଶୀନଗର,୧୬।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଜପତି ଜିଲା କାଶୀନଗର ବ୍ଲକ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର ଖାଇଡ଼ା-ସୀତାପୁର ମଧ୍ୟରେ ସୋମବାର ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଭୂପତି ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଗ୍ରାମର ଚିପୁରୁ ସଞ୍ଜୀବ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଯାଉଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକାଇ କାତିରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍‌

ରଣପୁର,୧୬।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ରଣପୁର ଏନ୍‌ଏସିର ବଡବଜାରଠାରେ ଥିବା ଏକ ଷ୍ଟେସନାରୀ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଦୁଇ ଯୁବକ ନଗଦ ଟଙ୍କା ସହ ଏକ ସୁନାଚେନ ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି। ରବିବାର ସକାଳେ ଏ ନେଇ ଦୋକାନ ମାଲିକ ଗୋବିନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ରଣପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଜାଇକା ହୋଟେଲ୍‌ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣା: ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛତିଶଗଡ଼ରୁ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୬।୭-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ଥାନା ଓଟି ରୋଡ଼୍‌ରେ ନବନିର୍ମିତ ଜାଇକା ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଗତ ୮ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କେତେକ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୩ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ମାଡ଼ କରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯଜନଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ୱର ପୋଲିସ ରବିବାର ଛତିଶଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଖବର ମିଳିଛି।

ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୫।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ସହର ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତାର ଡାକ୍ତରଖାନା ସାମ୍ନାରେ ରବିବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ସାବରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ୪ରୁ ୫ଜଣ ଯୁବକ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି। ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ହେଲେ ହାଟସାଗର ଗ୍ରାମର ସେକ୍‌ ବରକତୁଲ୍ଲା।

ନକଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଇଁ ନାବାଳକଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ନକଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଇଁ ନାବାଳକଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ରାଜନଗର,୧୫।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ବାଲିକଣା ପୋଖରୀସାହିର ମେଘନାଦ ବାରିକଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷର ପୁଅ ସୁବ୍ରତ ବାରିକ ରବିବାର ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ନକଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ପରିବାରଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡାକ୍ତର ହେଲେ ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ବିଶ୍ୱାସ।

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପୂଜକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପୂଜକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ନିରାକାରପୁର,୧୫।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଜଙ୍କିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓଳସିଂହ ପଞ୍ଚାୟତ ଓଳସିଂହ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ମା’ ସିଦ୍ଧେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ପୀଠରୁ ରବିବାର ଜଣେ ପୁଜକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ସୋମନାଥ ବିଶ୍ୱାଳ।

୬ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

୬ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ମାଲକାନଗିରି,୧୫।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ପୋଲିସକୁ ରବିବାର ସକାଳେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିଛି। ସୀମାନ୍ତ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଦାରାକୋଣ୍ଡା ନିକଟରୁ ଏକ ବାଇକ୍‌ କଣ୍ଟେନରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ ହୋଇ ହରିୟାଣା ଚାଲାଣ ହେଉଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଜବତ କରିଛି।

ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଏରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରୂପେଶ କୁସୁମ ଗିରଫ

ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଏରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରୂପେଶ କୁସୁମ ଗିରଫ

ସମ୍ବଲପୁର,୧୫।୭(ବ୍ୟୁରୋ): ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲା ଟାଉନ ଥାନା ଅଧୀନ ବହିଦାରବନ୍ଧ ମୁଦିପଡାର ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରୂପେଶ କୁସୁମୁ ( ୩୦)ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏନ୍‌ଏସଏ (ଜାତୀୟ ନିରାପତ୍ତା ଆଇନ)ରେ ଗିରଫ କରିଛି। ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ ହୋଇଛି ।

ଜଳ ନିଷ୍କାସନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି  ଗୁଳିକାଣ୍ଡ :୨ଭାଇ ମୃତ

ଜଳ ନିଷ୍କାସନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ :୨ଭାଇ ମୃତ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୫।୭-ଜଳ ନିଷ୍କାସନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଶନିବାର ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଶରଣକୁଳ ଥାନା ଶିଖରପୁର- କଜଳାଇପଲ୍ଲୀ ଆରଡି ରାସ୍ତାର ଖିଲାରପାଟଣା ମଶାଣିଠାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କ ସମେତ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

୪ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ

୪ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ

ରୂପ୍‌ସା,୧୪।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ କଷାଫଳ ସମେତ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୨ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୪ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ସିଂଲା ଥାନା କଷାଫଳ ଗ୍ରାମର ବିଜୟ କୁମାର ବେହେରା ଓ ବାସନ୍ତୀ ଦେହୁରୀ, ଗୁହାଳିଆପଦା ଗ୍ରାମର ସାଲଗେ ମୁର୍ମୁ ଏବଂ ପଞ୍ଚୁପାଲି ଗ୍ରାମର ଗୌରମୋହନ ଦାସ।

ଦୁଇ ଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ: ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୨ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ଦୁଇ ଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ: ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୨ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୪।୭: ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଶରଣକୂଳ ଥାନା ପାଣିଭଣ୍ଡାର ଓ ବଧି ସାହିଠାରେ ଶନିବାର ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ଘଟି ୨ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତକମାନେ ହେଲେ ପାଣିଭଣ୍ଡାର ଗ୍ରାମର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ସିଲି ପ୍ରଧାନ। ସେହିଭଳି ଗୁରୁତର ଦ୍ୱୟ ହେଲେ ଚନ୍ଦନ ଧାନ ଓ ମନୋଜ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ।

Model This Week

ରୂପେଶ