ଜାତୀୟ |

ରାଜନୀତିରୁ ଅବସର ନେବେନାହିଁ ସୋନିଆ: କଂଗ୍ରେସ

ରାଜନୀତିରୁ ଅବସର ନେବେନାହିଁ ସୋନିଆ: କଂଗ୍ରେସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫।୧୨: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କଂଗ୍ରେସର ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିବା ପରେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ରାଜନୀତିରୁ ଅବସର ନେଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ହେଲେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ରାଜନୀତିରୁ ନୁହେଁ ବରଂ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦରୁ ଅବସର ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଟୁଇଟର୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରବକ୍ତା ରଣଦୀପ ସୁରଜଓ୍ବୋଲା। ପୂର୍ବରୁ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେ, ଶୁକ୍ରବାର ଗୋଟିଏ ପଟେ ସଂସଦର ଶୀତକାଳୀନ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ କଂଗ୍ରେସରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ। ଖବରଦାତାଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ସୋନିଆ କହିଥିଲେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜନୀତିରୁ ଅବସର ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଡିସେମ୍ବର ୧୬ରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦର ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଏକ ବିରାଟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି। ରାହୁଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ସମ୍ଭାଳିବା ପରେ ଦଳର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ତାଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ଓ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଅବସର ନେବେ। ହେଲେ ଏହା ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସୁରଜଓ୍ବୋଲା।

All Right Reserved By

ଜାତୀୟ |

ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ: ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ସ୍ତ୍ରୀ

ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ: ଡାକ୍ତର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ସ୍ତ୍ରୀ

ଜବଲପୁର,୧୭।୬: ପେସାରେ ଡାକ୍ତର ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଡାକ୍ତର ଶଫାତୁଲ୍ଲା ଖାଁ ନିଜ ଭାଣିଜୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ପତ୍ନୀ ଆୟସା।

ବନ୍ଧାହେଲେ ବଳାତ୍କାରୀ

ବନ୍ଧାହେଲେ ବଳାତ୍କାରୀ

ନାଳନ୍ଦା,୧୭।୬: ବିହାରର ନାଳନ୍ଦା ଜିଲାରେ ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରବିବାର ପୋଲିସ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସରମେରା ପୋଲିସ ଥାନା ଅଧିନରେ ଆସୁଥିବା ଆହିୟାପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା।

ଋତୁସ୍ରାବ ସମୟରେ ‘ମେନ୍‌ସ୍ୟୁରେଶନ୍‌ ହାଉସ୍‌’ରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ

ଋତୁସ୍ରାବ ସମୟରେ ‘ମେନ୍‌ସ୍ୟୁରେଶନ୍‌ ହାଉସ୍‌’ରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ

ରାଜନନ୍ଦଗାଁ,୧୭।୬: ମାସିକ ଋତୁସ୍ରାବକୁ ଏବେବି ଭାରତରେ ଲୋକେ ଅଛୁଆଁ ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି। ଏତେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ପରେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କଥା ହେବାକୁ କେତେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ବାରଣ କରାଯାଉଛି।

କେଜରିଓ୍ବାଲ ମାଓବାଦୀ: ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ବାମୀ

କେଜରିଓ୍ବାଲ ମାଓବାଦୀ: ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ବାମୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୭।୬: ଭାଜପା ନେତା ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ବାମୀ ଏକ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଆପ୍‌ର ସଂଯୋଜକ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ମାଓବାଦୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ।

ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ  ପୁଣି ଅପରେଶନ ଅଲଆଉଟ୍‌ ଆରମ୍ଭ

ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ପୁଣି ଅପରେଶନ ଅଲଆଉଟ୍‌ ଆରମ୍ଭ

ଶ୍ରୀନଗର,୧୭।୬: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ପୁଣି ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ ଅପରେଶନ ଅଲ୍‌ଆଉଟ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବା ସମ୍ପର୍କରେ ରବିବାର କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଏନେଇ ସ୍ବରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚିତ କରାଯାଇଛି।

ପୁଣିଥରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ

ପୁଣିଥରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ

ଗାଜିଆବାଦ,୧୭।୬: ଦିଲ୍ଲୀ ଗାଜିଆବାଦର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫେସବୁକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଗୁଳି କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଲୋନିର ଭାଜପା ବିଧାୟକ ନନ୍ଦକିଶୋର ଗୁର୍ଜରଙ୍କ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ଏଫ୍‌ଆଇଆର୍‌ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି।

ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ସେକ୍ସ୍‌ ର଼୍ୟାକେଟ

ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ସେକ୍ସ୍‌ ର଼୍ୟାକେଟ

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼,୧୭।୬: ପଞ୍ଜାବ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ଏକ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ସେକ୍ସ୍‌ ର଼୍ୟାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦଫାଶ୍‌ ହୋଇଛି। ନେପାଳର ଜଣେ ମହିଳା ଦିନରେ ଚାକିରି କରି ରାତିରେ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ରେ ବସି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତି।

ଘଣ୍ଟାକୁ  ୪ ହଜାର

ଘଣ୍ଟାକୁ ୪ ହଜାର

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼,୧୭।୬: ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ର ମନିମାଜରା ଏନ୍‌ଏସି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟ୍ରେଡ଼୍‌ ଅପ୍‌ ସେଲୁନ୍‌। ଏହି ସେଲୁନ୍‌ରେ ବଡ଼ି ମସାଜ୍‌ ନାମରେ ଚାଲୁଥିଲା ଦେହବେପାର। ଖାସ୍‌ ଏଇଥି ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଥାନ୍ତି ଅନେକ ଗ୍ରାହକ । ତେବେ ରବିବାର ହଠାତ୍‌ ପୋଲିସ ଏହି ସେଲୁନ୍‌ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସରକାରୀ ଅଫିସ, ପାର୍କ, ଡିଭାଇଡର ପରେ ଏବେ ଟୋଲ୍‌ ପ୍ଲାଜା ପାଳି

ସରକାରୀ ଅଫିସ, ପାର୍କ, ଡିଭାଇଡର ପରେ ଏବେ ଟୋଲ୍‌ ପ୍ଲାଜା ପାଳି

ମୁଜାଫରନଗର,୧୭।୬: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଜାଫରନଗର-ଶାହାରନପୁର ରାଜପଥକୁ ରବିବାର ଗେରୁଆ ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗେଇ ଦିଆଯାଇଛି। ୟୁପି ସରକାରଙ୍କର ଏହି ରଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଥିବା ଦୂର୍ବଳତା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା।

ଫାଦର୍ସ ଡେ’...

ଫାଦର୍ସ ଡେ’...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୭।୬: ଭାରତ ସମେତ କିଛି ଦେଶରେ ଜୁନ୍‌ ତୃତୀୟ ରବିବାରକୁ ଫାଦର୍ସ ଡେ’ ଭାବେ ପାଳନ କରାଯାଉଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ହେଉଛି ୧୦୯ ତମ ଫାଦର୍ସ ଡେ’। ତେବେ ଏହି ଫାଦର୍ସ ଡେ’ର ଇତିହାସ ବହୁ ପୁରୁଣା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଦେଶରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ସମୟରେ ଏହି ଦିବସକୁ ପାଳନ କରାଯାଉଛି।

୫ମାସରେ ୬ଶହ ଥର  ପଥରମାଡ଼

୫ମାସରେ ୬ଶହ ଥର ପଥରମାଡ଼

ଶ୍ରୀନଗର, ୧୭।୬: ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୧୬ ମେ ସୁଦ୍ଧା ୬ ଶହ ଥର ପଥରମାଡ଼ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଯବାନମାନେ ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ ଚଳାଉଥିବା ସମୟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାୟତଃ ପଥରମାଡ଼ କରାଯାଇଥାଏ।

ବାଳିକା ହଷ୍ଟେଲ ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ଯୁବକ: ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ

ବାଳିକା ହଷ୍ଟେଲ ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ଯୁବକ: ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ

ରାଞ୍ଚି, ୧୭।୬: ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହଜାରୀବାଗ୍‌ରେ ବାଳିକା ହଷ୍ଟେଲ ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରାରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅରବିନ୍ଦ ପ୍ରସାଦ ଓ ସୁବୋଧ ପ୍ରସାଦ ହଜାରୀବାଗ୍‌ରେ ରହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷା ଲାଗି ପଢ଼ାପଢ଼ି କରୁଥିଲେ। ସେମାନେ ରହୁଥିବା ଭଡ଼ାଘର ନିକଟରେ ଥିବା ବାଳିକା ହଷ୍ଟେଲ ବାଥ୍‌ରୁମ୍‌ରେ ମୋବାଇଲ କ୍ୟାମେରା ଲୁଚାଇ ରଖି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ।

Model This Week

ପ୍ରଭାତ