ରାୟଗଡା

୧୯୬ ବସ୍ତା ଧାନ ଜବତ

୧୯୬ ବସ୍ତା ଧାନ ଜବତ
ରାଇଘର,୧୩।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏନ.)- ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲାପାଳ ଓ ଜିଲା ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ ରାଇଘର ବ୍ଲକରେ ଧାନ ଚେରା ଚାଲାଣ ରୋକିବାକୁ ଛତିଶଗଡ ସୀମାନ୍ତ କାଉଡୋଲା ପଞ୍ଚାୟତରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରି ୧୯୬ ବସ୍ତା ଧାନ ଜବତ କରିଛନ୍ତି। ସରକାରୀ ମୂଲ୍ୟ ଠାରୁ କମ ଦରରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଠାରୁ ଧାନ କିଣିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଉମରକୋଟ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ ରାମ ଚନ୍ଦ୍ର ଖିଲ, ଡାବୁଗାଁ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରିୟ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ କାଉଡୋଲା ଗାଁରେ ପହଞ୍ଚି କୁନ୍ଦେଇ ଗାଁର ବ୍ୟବସାୟୀ ଫାରୁକ ଆଲାମଙ୍କ ଠାରୁ ୧୧୦ ବସ୍ତା, ହାଟବରଣ୍ଡି ଗାଁର ଚରଣ ଦାସଙ୍କ ଠାରୁ ୫୫ ବସ୍ତା, ମରିଗାଁ ଗାଁର ମୁକେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଠାରୁ ୩୧ ବସ୍ତା ମୋଟ ୧୯୬ ବସ୍ତା ଧାନ ଜବତ କରିଥିଲେ । କାଉଡୋଲା ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚାଉଳ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆ ଯାଇଛି ା ଜିଲାପ୍ରଶାସନକୁ ସମସ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରଦାନ ପରେ ଧାନ କେଉଁଠି ହସ୍ତାନ୍ତର ହେବ ଓ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିପରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ବୋଲି ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଛନ୍ତି।
All Right Reserved By

ରାୟଗଡା

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦଘାଟିତ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦଘାଟିତ

ଝରିଗାଁ/ନବରଙ୍ଗପୁର୧୭/୮(ସ୍ବ.ପ୍ର/ବି.ପ୍ର)- ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ଝରିଗାଁ ବ୍ଲକ ଧୋଡ୍ରା ପଞ୍ଚାୟତ ସଦର ମହକୁମାରେ ରହିଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଜିଲାପାଳ ଡଃ ଅଜିତ୍‌ କୁମାର ମିଶ୍ର ଉଦଘାଟନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ଏଡିଏମଓ ଡାକ୍ତର ଶୋଭାରାଣୀ ମିଶ୍ର, ଡିପିଏମ୍‌ ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରହରାଜ, ଝରିଗାଁ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଅଧିକାରୀ ଡାକ୍ତର ଆଶୁତୋଷ ମିଶ୍ର, ଧୋଡ୍ରା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଅଧିକାରୀ ଦେବାଶିଷ ଜେନା, ଇଶ୍ୱର ସାବତ, ବଂଶିଧର ଭୁ୍‌ୟାଁ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହି ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ସହାୟତାରେ  ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ କରାଯିବା ସହ ମାଗଣାରେ ଔଷଧ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ସେହିପରି ଏହି କେନ୍ଦ୍ର ସହାୟତାରେ ଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। ଉଦଘାଟନ ଉସତ୍ବ ପରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମେଡିକାଲ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ସେହିପରି କୋଷାଗୁମୁଡା ବ୍ଲକର  ଆସଙ୍ଗାଠାରେ ଜିଲାପାଳ ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଉଦଘାଟନ କରିବା ସହ  ବୃକ୍ଷରୋପଣ କରିଥିଲେ। 

ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ନୂତନ ଗୃହ ଉଦ୍‌ଘାଟନ

ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ନୂତନ ଗୃହ ଉଦ୍‌ଘାଟନ

ମାଲକାନଗିରି,୧୭୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ସଦରମହକୁମାସ୍ଥିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘର ନୂତନ ଗୃହ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ ମଧ୍ୟ ବସିଛି। ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ କ୍ରୀଡ଼ାମନ୍ତ୍ରୀ ଚନ୍ଦ୍ରସାରଥି ବେହେରା ଯୋଗଦେଇ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। 

ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୯ ପ୍ରକାର  ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ସୁବିଧା

ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୯ ପ୍ରକାର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ସୁବିଧା

କାଲିମେଳା,୧୭।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା କାଲିମେଳା ବ୍ଲକ  ବେଜାଙ୍ଗିବାଡା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଧାୟକ ମାନସ ମାଡକାମିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା  ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଆରୋଗ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି।     ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡା.ଅମରେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, କାଲିମେଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଅଧିକାରୀ ଡା.ଅବିଦ ହୁସେନ ଖାନ, ବେଜାଙ୍ଗିବାଡା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଡା.ଦୀପକ କୁମାର ଜେନା,  ସରପଞ୍ଚ ଯମୁନା ମାଢି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।  ଏଠାରେ  ସଂକ୍ରମିତ ଓ ଅଣସଂକ୍ରମିତ ରୋଗ ସହିତ ୯ ପ୍ରକାର  ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି।  

ଛାତ୍ରୀଚାତ୍ରଙ୍କ ଅଧିଗ୍ରହଣ ସମାରୋହ

ଛାତ୍ରୀଚାତ୍ରଙ୍କ ଅଧିଗ୍ରହଣ ସମାରୋହ

ରାୟଗଡା ଅଫିସ, ୧୬।୮- ରାୟଗଡା ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗୁରୁବାର ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ବିଭାଗ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଅଧିଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାୟଗଡା ବିଧାୟକ ତଥା ଜିଲା ଯୋଜନା କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଲାଲ୍‌ ବିହାରୀ ହିମିରିକା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି  ଓ ଜୟପୁରରୁ ଆସିଥିବା ଆଞ୍ଚଳିକ ଶିକ୍ଷା ଯୁଗ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତ୍ରିନାଥ ପ୍ରସାଦ ରଥ, ରାୟଗଡା ପୌର ପରିଷଦ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ନିରଞ୍ଜନ ବକ୍ସିପାତ୍ର ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଥିଲେ।

ମହୁଚାଷ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ମହୁଚାଷ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ରାୟଗଡା ଅଫିସ, ୧୬।୮- ଓଡିଶା ଖଦି ଓ ଗ୍ରମୋଦ୍ୟଗ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ରାୟଗଡା ସହରସ୍ଥିତ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାମୀଣ ଆତ୍ମ ନିଯୁକ୍ତି ତାଲିମ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ୭ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ମହୁଚାଷ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ  ଶିବିର ଗୁରୁବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ପ୍ରାପ୍ୟ ନ ମିଳିବାରୁ ରାସ୍ତା କାମକୁ ବିରୋଧ

ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ପ୍ରାପ୍ୟ ନ ମିଳିବାରୁ ରାସ୍ତା କାମକୁ ବିରୋଧ

ରାମନାଗୁଡା, ୧୬।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-
ରାୟଗଡା ଜିଲା ରାମନାଗୁଡା ବ୍ଲକ ଅଧିନ ରାୟଗଡା-ବ୍ରହ୍ମପୁର ରାସ୍ତାର ବାଙ୍ଗି ଛକରୁ ପ୍ରାୟ ୧୨ଶହ ମିଟର ରାସ୍ତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୋଚନୀୟ ହୋଇପଡିଛି। ପ୍ରଶାସନ ଏହାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଆସିବାରୁ ବାଙ୍ଗି ଗ୍ରାମବାସୀ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୮୦ରେ ଜମି ଅଧିଗ୍ରହଣ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ଆସିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଉକ୍ତ ଟଙ୍କା ମିଳିନି ବୋଲି ପିଡବ୍ଲ୍ୟୁଡି ଓ ତହସିଲ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ଉକ୍ତ ଜମି ପ୍ରାୟ ୧୫ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ କବଲା ଅଛି। ସେତେବେଳେ ଯଦି ଟଙ୍କା ମିଳିଥାନ୍ତା ତାହଲେ ଏବେ ରାସ୍ତା ମରାବତିରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର ଅନୁଯାୟୀ ଜମି ବାବଦକୁ ଟଙ୍କା ନ ମିଳିବା ଯାଏଁ ରାସ୍ତା ପାଇଁ  ଅନୁମତି ଦିଆଯିବନି ବୋଲି ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି।  

ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ଟିକିରି,୧୬।୮-ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲା କାଶିପୁର ବ୍ଲକରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଛି । ଫଳରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି । ଦିନ ମଜୁରିଆମାନେ ବାହାରକୁ କାମକୁ ଯାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି । ରେଳଯାତ୍ରୀମାନେ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । କାଶିପୁର ବ୍ଲକର ପତିଯୋଡ଼ି, ସାନମାଝିକଣା,ଉପକୋଡ଼ିଙ୍ଗା, ସେମିଳିଗୁଡ଼ା ଭଳି ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ପନିପରିବା ଚାଷୀମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି । ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ପନିପରିବା  ନଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଲାଗିଲାଣି । ଏଥିସହ ଧାନଗଛ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି 

ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର

ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର

ଟିକିରି,୧୬।୮-ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲା କାଶିପୁର ବ୍ଲକରେ ବର୍ଷା ଲାଗିଛି । ଫଳରେ ଗରଖପୁର ଗ୍ରାମ ଲୁକୁ କୁମ୍ଭାର ଓ ପୁର୍ଣ୍ଣ ମାଝିଙ୍କ ଦୁଇଟି ଘର ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି । ସେହିପରି ଟିକିରିର ମେଦିରସାହି ସାନ୍ତାମା ଘାଟା ଓ ହରିଜନସାହିର କେତକି ନାୟକଙ୍କ ଘର ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି । ସେମାନେ ଗରିବ ହୋଇଥିବାରୁ ତୁରନ୍ତ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହୋଇଛି ।

ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଜଳଭଣ୍ଡାର: ଖୋଲିଲା ୩ଟି ଗେଟ୍‌

ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଜଳଭଣ୍ଡାର: ଖୋଲିଲା ୩ଟି ଗେଟ୍‌

ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି,୧୬।୮(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ)-ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ବ୍ଲକ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ଜଳପତ୍ତନ କ୍ରମଶଃ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଡ଼୍ୟାମର ନିରାପତ୍ତାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ସାଡେ ୧୧ଟାରେ ଡ଼୍ୟାମର ୩ଟି ଗେଟ୍‌ ଖୋଲାଯାଇଛି । ଫଳରେ ୨୦୦ ଘନମିଟର ପାଣି ପ୍ରତି ସେକେଣ୍ଡରେ ନିଷ୍କାସିତ ହେଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଳର ପତ୍ତନ ୬୪୦.୦୭ ମିଟର ରହିଛି ।

ମାନବିକତା ଦେଖାଇଲା ପୋଲିସ: ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ  ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲା

ମାନବିକତା ଦେଖାଇଲା ପୋଲିସ: ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲା

ମାଲକାନଗିରି,୧୬।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)-ମାନବିକତା ଦେଖାଇଛି ପୋଲିସ । ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ପୋଲିସ ଜଣେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଇଛି । ଜିଲାର କାଲିମେଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡ଼ଟେକଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିବା ମାଓବାଦୀ ନେତା ରଣଦେବଙ୍କ ମାଆ ନନ୍ଦେ ମାଡ଼ି  ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ମାଲକାନଗିରି ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ କାଲିମେଳା ଥାନା ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀ ରାମ ପ୍ରସାଦ ନାଗଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଶୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ।

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା:ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା:ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ମାଲକାନଗିରି ତା,୧୬।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ମାଲକାନଗିରି ଜିଲାରେ  ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଛି । ଜିଲା ସଦର ମହକୁମାରେ ମାଲକାନଗିରିରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ବ୍ରହ୍ମପୁର, ରାଉରକେଲା, ସମ୍ବଲପୁର, କଟକ, ଭବାନୀପାଟଣା, ରାୟପୁର, ଜଗଦଲପୁରତ୍, ବିଶାଖାପାଟଣା, ବିଜୟନଗରମ୍‌, ଭଦ୍ରାଚଲମ୍‌ ଏବଂ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଯାଦାୟତ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ବସ୍‌ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି । 

ରାସ୍ତା ଖୋଳିଲେ ମାଓବାଦୀ

ରାସ୍ତା ଖୋଳିଲେ ମାଓବାଦୀ

ମାଲକାନଗିରି,୧୬।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)-ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ମାଥିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟେମୁରୁପାଲ୍ଲୀ ନିକଟରେ  ମାଓବାଦୀମାନେ ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତାକୁ ଖୋଳି ଦେଇଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସାଲିମି ଓ ଟେମୁରୁପାଲ୍ଲୀ ମଧ୍ୟରେ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ସାଲିମି ଓ ଟେମୁରୁପାଲ୍ଲୀକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଥିବା ହଳଦୀକୁଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଏହି ରାସ୍ତାର ୨ ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରାୟ ୨ ଫୁଟ ଚଉଡ଼ାରେ ମାଓବାଦୀମାନେ ଖୋଳି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।