ବ୍ରହ୍ମପୁର

ହତ୍ୟା ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ: ୩ ଗିରଫ

ହତ୍ୟା ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ: ୩ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୪।୧୨- ଗୋଷାଣୀନୂଆଗଁା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ହୋଇଥିଲା ଯୋଜନା। ଏଥିପାଇଁ ଗୁରୁବାର କେତେକ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବନ୍ଧୁକ ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ବାହାରିଥିଲେ। ସନ୍ଦେହଜନକ ଭାବେ ଯାଉଥିବା ଏହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବାରୁ ସବୁ ରହସ୍ୟ ପଦାରେ ପଡିଯାଇଥିଲା। ୩ ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ବନ୍ଧୁକ, ଗୁଳି ଓ ଗୋଟିଏ ବାଇକ୍‌କୁ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା। ଗିରଫ ୩ ଜଣ ହେଲେ ରଣ୍ଢାର ଅନିଲ ନାୟକ, ସୁକାନ୍ତ ସାହୁ ଓ ବିରଜା ରାଉଳ। ସେମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ଅଧୀନ ଟୁଲୁ ଛକଠାରେ ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ପୋଲିସର ଏକ ସ୍କ୍ବାଡ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌ରେ ୪ ଜଣ ଯୁବକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଉକ୍ତ ଛକ ଅତିକ୍ରମ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଶଳକ୍ରମେ ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା। ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ଏକ ବନ୍ଧୁକ, କିଛି ଗୁଳି ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଖାନତଲାସି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ବାଇକ୍‌ ଧରି ସେଠାରୁ ଖସି ପଳାଇଥିବାବେଳେ ଅନିଲ, ସୁକାନ୍ତ ଓ ବିରଜା ଧରାପଡି ଯାଇଥିଲେ। ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନାଧିକାରୀ ଆଲୋକ ଜେନା କହିଛନ୍ତି, ଧରାପଡିଥିବା ତିନି ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୂର୍ବରୁ ଗୋଳନ୍ଥରା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଉପରକୁ ବୋମା ମାଡ କରି ଜେଲରେ ଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ହେବ ସେମାନେ ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିଥିଲେ। ଏନେଇ ନଂ. ୧୯୧/୧୭ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲୁ ରହିଛି।

All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ

ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୨ା୬: ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍‌ସଆପ୍‌କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓମାନ ପଠାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ସାଇବର ଥାନା ପୋଲିସ ସ୍ଥାନୀୟ ପୁରୁଣା ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ପୁରୁଣା ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଗନ୍ନାଥ କର। ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଏହି ଗିରଫ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସାଇବର ଥାନା ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ପ୍ରଥମ ବୋଲି ଥାନାଧିକାରୀ କଳ୍ପନା କୁଅଁର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ କିନ୍ନରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ୩ କୋର୍ଟଚାଲାଣ

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର,୨୨ା୬ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ତାରାତାରିଣୀଠାରେ ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ କିରୋସିନ ଢାଳି ପୋଡି ମାରିଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ୩ ଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ସାପୁଆପଲ୍ଲୀର ବୃନ୍ଦାବନ ଓରଫ ମନୋଜ କୁମାର ସାବତ(୨୭) ଓ ମଣ୍ଟୁ ଓରଫ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସାବତ(୨୪), ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଥାନା ତାରାତାରିଣୀ ଗୋବିନ୍ଦପୁରର ଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦ ରଣା(୩୭)।

ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଅଭିଯୋଗ: ଥାନାରେ ଏତଲା

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୨ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.):ଦିଗପହଣ୍ଡି ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟରତ ଡ଼ାକ୍ତର ୱାଇ. ଯଶୋବନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୪ଟାରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ନ ଥିଲେ। ବୁଝିବାରୁ ସେ ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଜଣେ ଚତୁର୍ଥଶ୍ରେଣୀ କର୍ମଚାରୀ କହିଥିଲେ।

ତଦନ୍ତବେଳେ ଥାନାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ୩ ଅଟକ

ତଦନ୍ତବେଳେ ଥାନାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ୩ ଅଟକ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୨୨ା୬:କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫୁଲବାଣୀ ସଦର ଥାନା କେରେଡି ପଞ୍ଚାୟତ ଡାଙ୍ଗୁଲୁ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଗୁରୁବାର ଅଭାବନୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ରୋଷର ଶୀକାର ହୋଇଛି। ଥାନାଧିକାରୀ ରାଧାକାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ସହ ୩ଜଣଙ୍କୁ ୪ଘଣ୍ଟାରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସମୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ମାଟ୍ରିକ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ

ମାଟ୍ରିକ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୨।୬: ମାଟ୍ରିକ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ୮ଟି ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୋଟ ୨୪୬୮ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଛନ୍ତି। ୨୯ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ଗ୍ରାସୀମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ: ତ୍ରିପାକ୍ଷିକ ଆଲୋଚନା: ବୈଷୟିକ ଟିମ୍‌ କରିବେ ସର୍ଭେ

ଗ୍ରାସୀମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ: ତ୍ରିପାକ୍ଷିକ ଆଲୋଚନା: ବୈଷୟିକ ଟିମ୍‌ କରିବେ ସର୍ଭେ

ଛତ୍ରପୁର,୨୨।୬(ଡି.ଏନ.ଏ):ଗଞ୍ଜାମ ଏନ୍‌ଏସି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଗ୍ରାସୀମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କଲ୍ୟାଣପୁରରୁ ବୋରିଂ କରାଯାଇ ପାଣି ନିଆଯାଉଛି। ଏହାଦ୍ୱାରା କଲ୍ୟାଣପୁର ଓ ଝରାପଦର ଅଞ୍ଚଳରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ୱାଟର ଲେଭଲ କମିଯାଇଛି ଏବଂ ଜଳସେଚନ ସୁବିଧା ମିଳୁନି। ଏଥିସହ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବତୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଉ ନ ଥିବା ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି। ଦାବି ପୂରଣ ହେଉ ନ ଥିବାରୁ କଲ୍ୟାଣପୁରରେ ଥିବା ଗ୍ରାସୀମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ର ପାଣି ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ଲୋକେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଗୁରୁବାର ଛତ୍ରପୁରସ୍ଥିତ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ ଗୃହରେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ତ୍ରିପାକ୍ଷୀକ ଆଲୋଚନା ବୈଠକ ଡକାଯାଇଥିଲା।

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ: ଆଜିଠୁ ମିନି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ବସ୍‌ଷ୍ଟପ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ: ଆଜିଠୁ ମିନି ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ବସ୍‌ଷ୍ଟପ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୨୨ା୬(ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ):ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ବସ୍‌ ଟର୍ମିନାଲ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବାରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ବୃନ୍ଦାବନ ବିଦ୍ୟାପୀଠ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ ପରିସର ଅସ୍ଥାୟୀ ବସ୍‌ଷ୍ଟପ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଗତ ୯ ତାରିଖରେ ବସ ଟର୍ମିନାଲ୍‌ ନିର୍ମାଣରେ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ଧରିତ୍ରୀରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ବସ ଟର୍ମିନାଲ ନିର୍ମାଣ ନେଇ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ତହସିଲ ଅଫିସରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ବସିଥିଲା।

ସାଉଥ୍‌କୋ ଜିଏମ୍‌ଙ୍କୁ ଘେରାଉ

ସାଉଥ୍‌କୋ ଜିଏମ୍‌ଙ୍କୁ ଘେରାଉ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୨ା୬:ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଆଗମନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ଏବର୍ଷ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ୍‌ ହେବ ନାହିଁ। ହେଲେ ସରକାରଙ୍କ ଘୋଷଣା ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରିଲାନି। କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ନିୟମିତ ଭାବେ ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ୍‌ ହେଉଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ସହରବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି। ଗୁରୁବାର କେତେକ ସହରବାସୀ ସାଉଥ୍‌କୋ ଜିଏମ୍‌ଙ୍କୁ ଘେରାଉ କରିଥିଲେ।

ଛାତରୁ ପଡ଼ି ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଛାତରୁ ପଡ଼ି ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ, ୨୨ା୬ (ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ)- ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଥାନା ଯାମୁନି ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଛାତରୁ ପଡ଼ି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ବନମାଳୀ ବେହେରା (୭୫)। ସେ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅସାବଧାନତାବଶତଃ ଖସି ପଡ଼ିଥିଳେ। ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସେଠାରେ ବନମାଳୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଡାକ୍ତରଖାନା ପକ୍ଷରୁ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଥାନାକୁ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଖସି ଯାତ୍ରୀ ମୃତ

ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଖସି ଯାତ୍ରୀ ମୃତ

ଛତ୍ରପୁର,୨୨।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଛତ୍ରପୁର ଷ୍ଟେଶନ ନିକଟରେ ଚେନ୍ନାଇ-ହାୱଡା ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଖସି ପଡି ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ଜିୟାଚ୍‌ ଉଡିନ୍‌। ତାଙ୍କ ଘର ଆସାମ ରାଜ୍ୟ ମାରିଗାଓଁ ଜିଲା ଭୂରଗାଁ ଥାନା ଅଧୀନ ବାର ହାଲାଉ କଣ୍ଡାରେ। ତାଙ୍କୁ ଦମକଳବାହିନୀ ଉଦ୍ଧାର କରି ଛତ୍ରପୁର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଏଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। କୌଣସି ଅସାବଧାନତା କାରଣରୁ ଜିୟାଚ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଖସି ପଡିଥିଲେ।

୬ଜୁଆଡ଼ି ଗିରଫ, ୯୭୦୦ ଟଙ୍କା ଜବତ

୬ଜୁଆଡ଼ି ଗିରଫ, ୯୭୦୦ ଟଙ୍କା ଜବତ

ପୋଲସରା,୨୨ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ପୋଲସରା ଥାନା ମନ୍ଦାର ଗ୍ରାମରୁ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ୬ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ମନ୍ଦାର ଗ୍ରାମର ନାରାୟଣ ଜେନା, ଅଶୋକ ସ୍ବାଇଁ, ନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନ, କାର୍ତ୍ତିକ ଜେନା, ଜଗନ୍ନାଥ ସ୍ବାଇଁ ଓ ମାଧବ ନାୟକ। ଏସ୍‌ଆଇ ବାବୁଲାଲ ରାଉଳଙ୍କ ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ମନ୍ଦାର ଗ୍ରାମ ପୋଖରୀ ତଳେ ଜୁଆ ଖେଳ ଚାଲିଥିଲା। ପୋଲିସ ଜୁଆଖେଳ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ୬ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏଥିସହିତ ଖେଳ ସ୍ଥାନରୁ ୯ ହଜାର ୭୦୦ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି। ପୋଲିସ ୬ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନାମରେ ନଂ.୧୦୩/୧୮ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଗୁରୁବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।

ବିନା ଟିପଚିହ୍ନରେ ମିଳିଲା ଚାଉଳ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୨ା୬: ଗରିବଙ୍କ ମୁହଁରେ ଆଧାର ଦେବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଆଇନ ଲାଗୁ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆଇନରେ ଏମିତି କେତେକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି, ଯାହା ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଗରିବଟିଏ ରାଶନ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇପାରୁନାହିଁ। ସେହି ବ୍ୟବସ୍ଥାଟି ହେଲା ପଏଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ସେଲ୍‌(ପିଓଏସ୍‌)। ଏହି ପିଓଏସ୍‌ ମେଶିନ୍‌ରେ ଟିପଚିହ୍ନ ଦେଲେ ହିଁ ରାଶନ୍‌ ସାମଗ୍ରୀ ନେଇପାରିବ ବୋଲି ସରକାର ନିୟମ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ କୁଷ୍ଠରୋଗୀଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିବା ଯୋଗୁ ସେମାନେ ପିଓଏସ୍‌ ମେଶିନ୍‌ରେ ଟିପ ଚିହ୍ନ ଦେଇପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ରାଶନ୍‌ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଉଛନ୍ତି।

Model This Week

ପ୍ରଭାତ