ମନୋରଞ୍ଜନ |

ପରଲୋକରେ ନୀରଜ ଭୋରା

ପରଲୋକରେ ନୀରଜ ଭୋରା

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ଲେଖକ ନୀରଜ ଭୋରାଙ୍କ ଗୁରୁବାର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ୫୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ୨୦୧୬ରୁ ହୃଦ୍‌ଘାତ ଏବଂ ବ୍ରେନ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍‌ର ଶିକାର ହେବା ପରେ ନୀରଜ କୋମା ଅବସ୍ଥାକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ୨୦୧୬ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଯୋଜକ ଫିରୋଜ ନାଦିଆଓ୍ବାଲାଙ୍କ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ନୀରଜ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ନାଦିଆଓ୍ବାଲା ସବୁ ପ୍ରକାର ଚିକିତ୍ସା ବ୍ୟବସ୍ଥାର ବନ୍ଦୋବସ୍ତ ନିଜ ଘରେ କରିଥିଲେ। ଏକ ରୁମ୍‌କୁ ଆଇସିୟୁରେ ପରିଣତ କରାଯାଇଥିଲା। ବୁଧବାର ରାତିରେ ନୀରଜଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଗୁରୁବାର ଭୋର୍‌ ସମୟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଥିବା ନିକଟତର ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପରଲୋକ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାଓ୍ବଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନ ୩ଟା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।
ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ସତ୍ୟା’, ‘ଫିର୍‌ ହେରାଫେରି’, ‘ଦାଉଦ୍‌’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇ ସିନେମାଜଗତରେ ନିଜର ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ନିରଜ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ‘ରଙ୍ଗିଲା’, ‘ବିରାସତ୍‌’, ‘ମନ୍‌’, ‘କମ୍ପାନୀ’, ‘ଅକେଲେ ହମ୍‌ ଅକେଲେ ତୁମ୍‌’, ‘ରାଜୁ ବନ୍‌ଗୟା ଜେଣ୍ଟଲ୍‌ମ୍ୟାନ୍‌’ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଥିଲା ବେଶ୍‌ ଚମତ୍କାର। ବିଶେଷକରି ବ୍ୟଙ୍ଗ ଚରିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ଶେଷଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୨୦୧୫ର ଫିଲ୍ମ ଅନିଲ କପୁର, ନାନା ପାଟ୍‌କରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଓ୍ବେଲ୍‌କମ୍‌ ବ୍ୟାକ୍‌’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ‘ହେରାଫେରି’, ‘ଗୋଲ୍‌ମାଲ’,‘ଦାଉଦ୍‌’ରେ ସେ କାହାଣୀ ରଚନା କରିଛନ୍ତି। ନୀରଜ୍‌ଙ୍କ ପରଲୋକରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

କାହିଁକି ଜୁହିଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେନି ସଲମାନ

କାହିଁକି ଜୁହିଙ୍କୁ ବାହା ହେଲେନି ସଲମାନ

କେବଳ ଅଭିନୟ ଜୀବନ ନୁହେଁ, ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଆଲୋଚନାର ପରିସରଭୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାଁ। କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ନାୟିକାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ନାମକୁ ଯୋଡାଯାଇଛି। ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ପିକ୍‌ଅପ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲାଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର୍ସ ଚାଲିଥିଲା।

୩୬ରେ ପାଦଦେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

୩୬ରେ ପାଦଦେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବୁଧବାର ୩୬ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ବି-ଟାଉନ୍‌ର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ୫ ବର୍ଷ ବୟସଠାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜନ୍ମଦିନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅନାଥ ଆଶ୍ରମ ଯାଇ ସେଠାକାର ପିଲାଙ୍କ ସହ ଏହି ଦିନକୁ ସେଲିବ୍ରେଟ କରନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ମାଆ ମଧୁ ଚୋପ୍ରା ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାକ୍ଷାତକାରେ କହିଛନ୍ତି।

ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ତାମିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଚେନ୍ନାଇ,୧୮।୭: ତାମିଲ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଓ୍ବଲାସରାଓ୍ବକ୍କମସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାମିଲ ଟିଭି ଶୋ’ ‘ଓ୍ବାମସମ’ର ଜ୍ୟୋତିକା ଚରିତ୍ର ଲାଗି ବେଶ୍‌ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ।

ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କଲେ ଇରଫାନ୍‌

ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କଲେ ଇରଫାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ: ରୂପେଲି ପରଦାକୁ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଫେରିବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ୍‌ ଖାଁ। ସେ ଏକ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସାଇନ୍‌ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅଭିନେତା ଇରଫାନ୍‌ ଏବେ ନ୍ୟୁରୋ ଏଣ୍ଡୋକ୍ରାଇନ୍‌ ଟ୍ୟୁମରରେ ପୀଡିତ ହୋଇ ଲଣ୍ଡନରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଦାମୀ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଲିକାରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଲେ ଶାହାରୁଖ୍‌

ଦାମୀ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଲିକାରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଲେ ଶାହାରୁଖ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ/ନ୍ୟୁୟର୍କ : ଫୋର୍ବସ୍‌ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ବିଶ୍ୱର ଶହେ ଦାମୀ ସିଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ତାଲିକା। ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ସଲମାନ ଖାଁ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ ୭୬ତମ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ବେଳେ ସଲମାନ ରହିଛନ୍ତି ୮୨ ତମ ସ୍ଥାନରେ। ହେଲେ କିଙ୍ଗ ଖାଁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନାଁ ଏହି ତାଲିକାରୁ ବାଦ୍‌ ପଡିଛି, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି।

ପରପାରିରେ ରିତା ଭାଦୁଡି

ପରପାରିରେ ରିତା ଭାଦୁଡି

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୭: ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ ‘ନିମ୍‌କି ମୁଖିଆ’ରେ ଇମରତି ଦେବୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରିତା ଭାଦୁଡି ଆଉ ନାହାନ୍ତି। ରିତା ଟେଲିଭିଜନ ଓ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୁନିଆର ଜଣେ ପରିଚିତ ଚେହେରା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓ ଟେଲିଭିଜନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି।

ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖିଲେ ୧କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଦର୍ଶକ

ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖିଲେ ୧କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଦର୍ଶକ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ବେବି ଡଲ୍‌ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବାୟୋପିକ୍‌ ‘କରନଜିତ୍‌ କୌର: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରି ଅଫ୍‌ ସନ୍ନି ଲିଓନି’ ପ୍ରଥମ ସିଜନ୍‌ର ପ୍ରିମିୟର ସୋମବାର ଓ୍ବେବ୍‌ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।

ଭାଇଜାନ୍‌ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ଲାଜେଇ ଯାଆନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ

ଭାଇଜାନ୍‌ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ଲାଜେଇ ଯାଆନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଦିବଙ୍ଗତ ନାୟିକା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଲାଡ୍‌ଲି ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ୨୦ରେ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ୍‌’ ବଲିଉଡରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସେ ଏହାର ପ୍ରମୋଶନ୍‌କୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ।

ଫୁଟ୍‌ବଲ କୋଚ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ଫୁଟ୍‌ବଲ କୋଚ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ଫୁଟ୍‌ବଲ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଫୁଟବଲ କୋଚ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଅକ୍ଷୟ-କରିନା

କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଅକ୍ଷୟ-କରିନା

ମୁମ୍ବାଇ: ବେଶ୍‌ କିଛି ଦିନ ହେବ କରିନା କପୁର ଖାଁ କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। ଏବେ ଏଥିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ୍‌ ପକାଇଛନ୍ତି ନିଜେ କରିନା।

ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଆସିଲା ଇର୍‌ଫାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଆସିଲା ଇର୍‌ଫାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ୍‌ ଖାନ୍‌ କିଛିଦିନ ହେବ ଲଣ୍ଡନରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଏବେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଥମଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଥମଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ତାଙ୍କର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ନିକ୍‌ ଜୋନ୍‌ସଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌କୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ କିଛିଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ହେଲେ ଏହାକୁ ନେଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୁପ୍‌ ଥିବାବେଳେ ଏବେ ପ୍ରଥମଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି।

Model This Week

ରୂପେଶ