ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଚାଲିଛି ପ୍ରେମିକା ଖୋଜା

ଚାଲିଛି ପ୍ରେମିକା ଖୋଜା

ପ୍ରଭୁ ଜଣେ ଖୁସ୍‌ ମିଜାସ୍‌ର ପିଲା। ଯେହେତୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ, ତେଣୁ ଅଭାବ ଅସୁବିଧା କ’ଣ ସିଏ ଜାଣେନା। ହେଲେ ତାହାର ଗୋଟିଏ ଲକ୍ଷ୍ୟ, ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅକୁ ଯେମିତି ହେଲେ ଭଲ ପାଇବ। ସେଥିପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ପ୍ରେମିକା ଖୋଜା। କିନ୍ତୁ ବିଡ଼ମ୍ବନା, ଯେଉଁ କେତେଜଣ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଛି କିଛିଦିନ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଯାଉଛି। ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଝିଅର ଫେକ୍‌ ଫଟୋ ଦେଖି ତାକୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଛି। ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ତା’ ସହ ଚାଟିଂ ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତା। କିନ୍ତୁ ସେ ଯେତେବେଳେ ଜାଣୁଛି ଯେ ଫଟୋରେ ଦେଖିଥିବା ଝିଅ ଆଉ ଅସଲି ପ୍ରେମିକା ଅଲଗା ସେତେବେଳେ କ’ଣ ହେଉଛି ? ପୁଣି ନିଜ ପ୍ରେମିକାଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ତାକୁ ଢାଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି? ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଭୁ କି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛି ଆଉ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତାହାର ପ୍ରେମ ସଫଳ ହେଉଛି କି ନାହିଁ ତାହା ସିନେମା ଦେଖିଲେ ହିଁ ଜାଣିପାରିବେ। ହଁ, ଏପରି ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଚରିତ୍ରରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ନବାଗତ ତଥା ପୁରୀରେ ଜନ୍ମିତ ଆର୍‌ୟନ ଦାଶ କୁମାର। ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥା ପ୍ରଯୋଜିତ ତଥା ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଯୋଗୀ’ରେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍‌ ମିଳିଛି। ପୁରୀରେ ଜନ୍ମିତ ଏହି ଅଭିନେତା ଏବେ ବମ୍ବେରେ ରହୁଛନ୍ତି। ମଡେଲିଂରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ୨୦୦୮ରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ କେତୋଟି ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାରେ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ସହ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ପରି ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କେତେ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା।

All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖିଲେ ୧କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଦର୍ଶକ

ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଲରକୁ ଦେଖିଲେ ୧କୋଟିରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଦର୍ଶକ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ବେବି ଡଲ୍‌ ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବାୟୋପିକ୍‌ ‘କରନଜିତ୍‌ କୌର: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରି ଅଫ୍‌ ସନ୍ନି ଲିଓନି’ ପ୍ରଥମ ସିଜନ୍‌ର ପ୍ରିମିୟର ସୋମବାର ଓ୍ବେବ୍‌ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।

ଭାଇଜାନ୍‌ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ଲାଜେଇ ଯାଆନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ

ଭାଇଜାନ୍‌ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ଲାଜେଇ ଯାଆନ୍ତି ଜାହ୍ନବୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଦିବଙ୍ଗତ ନାୟିକା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଲାଡ୍‌ଲି ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ୨୦ରେ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଧଡକ୍‌’ ବଲିଉଡରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏବେ ସେ ଏହାର ପ୍ରମୋଶନ୍‌କୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ।

ଫୁଟ୍‌ବଲ କୋଚ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ଫୁଟ୍‌ବଲ କୋଚ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ଫୁଟ୍‌ବଲ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଫୁଟବଲ କୋଚ୍‌ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଅକ୍ଷୟ-କରିନା

କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଅକ୍ଷୟ-କରିନା

ମୁମ୍ବାଇ: ବେଶ୍‌ କିଛି ଦିନ ହେବ କରିନା କପୁର ଖାଁ କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। ଏବେ ଏଥିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ୍‌ ପକାଇଛନ୍ତି ନିଜେ କରିନା।

ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଆସିଲା ଇର୍‌ଫାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଆସିଲା ଇର୍‌ଫାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଇରଫାନ୍‌ ଖାନ୍‌ କିଛିଦିନ ହେବ ଲଣ୍ଡନରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଏବେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଥମଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଥମଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ତାଙ୍କର ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ନିକ୍‌ ଜୋନ୍‌ସଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌କୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ କିଛିଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ହେଲେ ଏହାକୁ ନେଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୁପ୍‌ ଥିବାବେଳେ ଏବେ ପ୍ରଥମଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି।

ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ନେଇ ବିବାଦ

ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌କୁ ନେଇ ବିବାଦ

ବମ୍ବେ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ପର୍ନ ଷ୍ଟାର ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଟ୍ରେଲର୍‌ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ପରେ ଏବେ ଏହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ମୁଣ୍ଡ ଟେକିଛି। ଶିରୋମଣି ଗୁରୁଦ୍ୱାର ପ୍ରବନ୍ଧକ କମିଟି(ଏସ୍‌ଜିପିସି)ର ପ୍ରବକ୍ତା ଦଲଜିତ୍‌ ସିଂହ ବେଦୀ ସନ୍ନିଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ନାମ ଓ ଫିଲ୍ମରେ ସନ୍ନି ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ନାମକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

ସାରା-ଶୈଫ୍‌ ଏକାଠି

ସାରା-ଶୈଫ୍‌ ଏକାଠି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକାଠି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ଆଉ ଏକ ପିତାପୁତ୍ରୀ ଯୋଡ଼ି। ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଛୋଟେ ନଓ୍ବାବ୍‌ ଶୈଫ୍‌ ଅଲି ଖାନ୍‌। ଡିଏନ୍‌ଏ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀତୀନ କୁମାର ନିଜର ଅପ୍‌କମିଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସାରା ଏବଂ ଶୈଫ୍‌ଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’: ଆଜି ରିଲିଜ ହେବ ‘ସୁର୍‌ମା’

ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’: ଆଜି ରିଲିଜ ହେବ ‘ସୁର୍‌ମା’

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୩।୭(ବ୍ୟୁରୋ)- ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ ଏଥର ରିଲିଜ ହେବ ହିନ୍ଦୀ ବାୟୋଗ୍ରାଫିକାଲ ସ୍ପୋର୍ଟସ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ‘ସୁର୍‌ମା’। ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ ହକିଦଳର ଲୋକପ୍ରିୟ ହକି ଖେଳାଳୀ ସନ୍ଦୀପ ସିଂଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଶାଦ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ।

ଅଭିନୟ ନିଶାରେ ବୁଲୁ

ଅଭିନୟ ନିଶାରେ ବୁଲୁ

ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଇତିମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି। ୟା ଭିତରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରକୁ ଆଗେଇ ନେବାକୁ ବେଶ୍‌ ତତ୍ପର ଅଛନ୍ତି ବୁଲୁ। ରିଲିଜ୍‌ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ’ରେ ନିଜ ଭୂମିକାର ସଫଳତାକୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ଆଶାବାଦୀ ଅଛନ୍ତି ସେ।

ଏବେ ବି ମନେପଡ଼େ ‘ଚିରା କାଗଜ’

ଏବେ ବି ମନେପଡ଼େ ‘ଚିରା କାଗଜ’

କଳାକାରଙ୍କର ଅଭିନୟ ଜୀବନରେ ଅନେକ କଥା ସ୍ମୃତି ଆକାରରେ ରହିଯାଇଥାଏ। ସେହିଭଳି ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ କଥାକୁ ଏବେ ବି ମନେପକାନ୍ତି ଅପେରା ଜଗତର ଅନ୍ୟତମ ଆଗଧାଡିର ନାୟିକା ରିନା ପଣ୍ଡା। ତ୍ରିନାଥ ଗଣନାଟ୍ୟ ପରିବେଷିତ ନାଟକ ‘ଚିରା କାଗଜ’କୁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇଥାଆନ୍ତି ସେ।

ଫିଟ୍‌ନେସ ମିଶନ

ଫିଟ୍‌ନେସ ମିଶନ

ନବାଗତା ଆହାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ‘ଭୈରବ’ରେ। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଦ୍ୱିତୀୟ ସିନେମା ‘ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ’ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ କେତୋଟି ଅଫର ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ସେପଟେ ନିଜକୁ ଫିଟ୍‌ ରଖିବାକୁ ଆହାନ ପୂରାଦମ୍‌ରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି।

Model This Week

ରୂପେଶ