ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗର୍ଜିଲା ପରିଷଦ

ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗର୍ଜିଲା ପରିଷଦ
ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୧୩।୧୨ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ କେତେକ ଡାକ୍ତର ରୋଗୀଙ୍କ ସହ ଚରମ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରୁଛନ୍ତି। ଏପରି କି ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗୁ ଅନେକ ସମୟରେ ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର ମଧ୍ୟ ନଜିର ରହିଛି। ଲୋକଙ୍କ ଟିକସରେ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଦରମା ପାଉଥିବା ଏହି ଡାକ୍ତରମାନେ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଅପେକ୍ଷା ବେସରକାରୀ ନର୍ସିଂହୋମ୍‌ ଆଦିରେ ଅଧିକ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି। ସରକାରଙ୍କ ଜନ କଲ୍ୟାଣକାରୀ ନିରାମୟ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାରେ ବାଧକ ସାଜି ବାହାରୁ ଔଷଧ କିଣିବାକୁ ରୋଗୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ରୋଗୀ ଓ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କିୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆଚରଣ ସୀମା ଟପିଗଲାଣି। ତେଣୁ ଏହି ଅର୍ଥଲୋଭି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବାକୁ ବୁଧବାର ଜିଲା ଗଣ ସଂଗ୍ରାମ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଧାରଣାରେ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି। ଜିଲାରେ ଖାଲିଥିବା ଡାକ୍ତର ପଦବୀ ତୁରନ୍ତ ପୂରଣ କରିବା ସହ କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରୁଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ କେବଳ ନିଲମ୍ବନ ନୁହେଁ ବରଂ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଉ ବୋଲି ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟପ୍ରତି ସତର୍କ ନ ରହିଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ ତୀବ୍ର ହେବ ବୋଲି ଜିଲା ଗଣ ସଂଗ୍ରାମ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଛି। ଗଣ ସଂଗ୍ରାମ ପରିଷଦ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ଆଇନଜୀବୀ ବାସୁଦେବଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଧାରଣାରେ ବିଭିନ୍ନ ସଙ୍ଗଠନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଓ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗତ ୩୦ତାରିଖରେ ରାଜ୍ୟ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଶିଶୁରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ମମତା ଶତପଥୀ ଏବଂ ଭେଷଜ ବିଶେଷଜ୍ଞ ହିମାଂଶୁ ଶେଖର ନନ୍ଦଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିଲେ। ଏହି ୨ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଲମ୍ବନ ଆଦେଶ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଦାବିରେ ଓମ୍‌ସା ଆନ୍ଦୋଳନ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲା। ଓମ୍‌ସାର ଏହି ଚେତାବନୀକୁ ଜିଲା ଗଣ ସଂଗ୍ରାମ ପରିଷଦ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସ୍ବାଗତ କରିଥିଲେ। ନିଲମ୍ବିତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ କେବଳ ନିଲମ୍ବନ ନୁୁହେଁ ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ବୋଲି ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଦାବି ହୋଇଛି। ଏହି ଡାକ୍ତରମାନେ ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ରୋଗୀଙ୍କୁ ନର୍ସିଂହୋମ୍‌ ମୁହାଁ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ଆଉ ମଧ୍ୟ କେତେଜଣ ଡାକ୍ତର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ। ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଅନେକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ରହିଛି। ସେଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରା ନ ଯାଇ ରୋଗୀଙ୍କୁ ବାହାରେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି। ତେଣୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଏଭଳି ଆଚରଣରେ ସୁଧାର ନ ଆସିଲେ ଆନ୍ଦୋଳନାତ୍ମକ ପନ୍ଥା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି। ପ୍ରଦୀପ୍ତ ରାମଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଧାରଣାରେ ଆଇନଜୀବୀ ବାସୁଦେବ ସରକାରଙ୍କ ନିରାମୟ ଯୋଜନାରେ ଡାକ୍ତର ଚିଠା ଲେଖୁ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଟକର ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଛି। ଏହି ଆଧାରରେ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରୁ ନିଲମ୍ବିତ ୨ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଉ ବୋଲି ବାସୁଦେବ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଧାରଣାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ମହାରଣା, ବିପ୍ଳବ ଚୌଧୁରୀ, ଶାରଦା ଜେନା, ଶେଷଦେବ ନନ୍ଦ, ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାଥ ସ୍ବାଇଁ, ପ୍ରସନ୍ନ ମହାପାତ୍ର, ବସନ୍ତ ସ୍ବାଇଁ, ଶାରଦା ପ୍ରସନ୍ନ ସିଂହ, ବନମାଳୀ ମହାରଣା, ଶାରଦା ପ୍ରସାଦ ରାୟ, ପ୍ରଦୀପ୍ତ ସାହୁ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ମଲ୍ଲିକ, ଜଗଦାନନ୍ଦ ବେହେରା, ଭରତ ସାହୁ, ସୁଭାଷ ସ୍ବାଇଁ, ବିଭୂତିଭୂଷଣ ପରିଡ଼ା, ଧର୍ମାନନ୍ଦ ରାଉତ, ଶିବ ଚରଣ ସାହୁ, ଶାରଦା ପ୍ରସାଦ ରାୟ, ରମେଶ ନାୟକ, ବିଭୂତି ଗାୟନ, ମନୋଜ ଦାଶ, ଯଦୁନାଥ ଜେନା ଓ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମନମାନିକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏହି ଧାରଣାରେ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗର ଲୋକମାନେ ସାମିଲ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ।
All Right Reserved By

ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଛାତ୍ରାବାସ ଜମି ହଡ଼ପ ପାଇଁ ମସୁଧା

ଛାତ୍ରାବାସ ଜମି ହଡ଼ପ ପାଇଁ ମସୁଧା

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୦।୧-ନୟାଗଡ଼ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଦଖଲରେ ଥିବା ପୁରାତନ ଛାତ୍ରାବାସର ୧ଏକର ୨୬ ଡିସିମିଲ ଜମିକୁ ହଡ଼ପ କରିବା ପାଇଁ ମସୁଧା ଚାଲିଛି।  ଏହାକୁ କିଛି ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ମସୁଧା କରୁଛନ୍ତି।

ସାତକୋଶିଆରେ ସରିଲା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଆକଳନ

ସାତକୋଶିଆରେ ସରିଲା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଆକଳନ

ଗଣିଆ,୨୦।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହାନଦୀ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ବନଖଣ୍ଡ ଓ ସାତକୋଶିଆ ବ୍ୟାଘ୍ର ସଂରକ୍ଷଣାଞ୍ଚଳରେ ଚଳିତ ମାସ ୧୪ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଆକଳନ ଶନିବାର ଶେଷ ହୋଇଛି ।

ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସି ଅଞ୍ଚଳ: ୩ ଦିନ ହେଲାଣି ଉଠିନି ଅଳିଆ

ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସି ଅଞ୍ଚଳ: ୩ ଦିନ ହେଲାଣି ଉଠିନି ଅଳିଆ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୦।୧- ମୋତେ ଯେତେ ମାଠିବୁ ମାଠ ମୁଁ ସେଇ ଦରପୋଡ଼ା କାଠ ନ୍ୟାୟରେ ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସିର କାର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି। ସହରର ସ୍ବଚ୍ଛତା ପ୍ରତି ଏନ୍‌ଏସି କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଆଖି ବୁଜିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି।

ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ପୌଷାଭିଷେକ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ବିଶିଷ୍ଟ କଳାକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଜନ, ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ପୌଷାଭିଷେକ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ: ବିଶିଷ୍ଟ କଳାକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଜନ, ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୨୦ା୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଆସନ୍ତା ୨୧ ତାରିଖ ପୌଷପୂର୍ଣ୍ଣିମା ତିଥିରେ କଣ୍ଟିଲୋ ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ପୌଷାଭିଷେକ ବା ଦେବାଭିଷେକ ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ| 

ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ:  ୩୩୮ଟି ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଞ୍ଜୁର

ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ: ୩୩୮ଟି ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଞ୍ଜୁର

ଭାପୁର,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଭାପୁର ବ୍ଲକସ୍ଥିତ ବଜାର ନିକଟ ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ୱରଦେବ ବିଦ୍ୟାପୀଠ ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ଶନିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟା ୩୦ରେ ମେଗା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ‘ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ’ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି। 

ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ: ‘ଶିଶୁ ହେଉଛି ଆଗାମୀ ଦିନର ମନୋରମ ସକାଳ’

ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ: ‘ଶିଶୁ ହେଉଛି ଆଗାମୀ ଦିନର ମନୋରମ ସକାଳ’

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୨୦ା୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଶିଶୁ ହେଉଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ପିଢୀର ମନୋରମ ସକାଳ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ହିଁ ଜୀବନର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସମ୍ପଦ| ଚାପ ନ ଦେଇ ପିଲାମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଓ ଭାବନାକୁ ବୁଝି ପାରିଲେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ। ଶୁକ୍ରବାର ଖଣ୍ଡପଡା ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିରର ୮ମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେଇ ଅତିଥିମାନେ ଉପରୋକ୍ତ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ| 

ଶୋଚନୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଆର୍‌ଡି ରାସ୍ତା: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଦାବି

ଶୋଚନୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଆର୍‌ଡି ରାସ୍ତା: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଦାବି

ବୋଲଗଡ଼,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷ ହେଲା ମରାମତି ଅଭାବରୁ ବୋଲଗଡ ବ୍ଲକସ୍ଥିତ ହାଟବସ୍ତ ଗ୍ରାମଠାରୁ ଖଲିକୋଟକୁ ଯାଇଥିବା ଆର୍‌ଡି (ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ)ରାସ୍ତାଟି ସମ୍ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୋଚନୀୟ ହୋଇପଡିଛି। 

ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ୧୨ଦଫା ଦାବିପତ୍ର

ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ୧୨ଦଫା ଦାବିପତ୍ର

ରଣପୁର,୨୦ା୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କୃଷକମାନଙ୍କ ବିକାଶ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାର ସୁଫଳ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଷୀମାନେ ପାଉ ନ ଥିବା ନେଇ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ସାତକୋଶିଆରେ ସରିଲା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଆକଳନ

ସାତକୋଶିଆରେ ସରିଲା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଆକଳନ

ଗଣିଆ,୧୯।୧(ଡିଏନଏ)- ମହାନଦୀ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ବନଖଣ୍ଡ ଓ ସାତକୋଶିଆ ବ୍ୟାଘ୍ର ସଂରକ୍ଷଣାଞ୍ଚଳରେ ଗତ ୧୪ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଆକଳନ ଶନିବାର ଶେଷ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ଗତ ୧୪, ୧୫ ଓ ୧୬ ତାରିଖ ତୃଣଭୋଜି ଏବଂ ୧୭,୧୮ ଓ ୧୯ ତିନିଦିନ ଧରି ମାସାଂସୀ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁଙ୍କର ଆକଳନ କରାଯାଇଛି।

ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରୁ ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ

ନାଉଗଁା,୧୯।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ନାଉଗଁା ବ୍ଳକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡେରିକି ପଞ୍ଚାୟତ ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁରଠାରେ ବାସୁଳେଇ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ଜବରଦଖଲ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଶନିବାର ତହସିଲ ପକ୍ଷରୁ ଉଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସ୍ଥାନର ପ୍ଲଟ ନଂ ୩୨୯୩କୁ ଗ୍ରାମର ଦିବାକର ସ୍ବାଇଁ, ଭରତ ସ୍ବାଇଁ, ବିପିନ ସ୍ବାଇଁ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ଜବରଦଖଲ କରି ରଖିଥିଲେ।

ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ଦେଲା ଜିଆରଏସ୍‌ ସଂଘ

ବରୀ,୧୯।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚଳାଇ ଆସୁଥିବା ଓଡ଼ିଶା ଗ୍ରାମ ରୋଜଗାର ସେବକ ସଂଘ (ଜିଆରଏସ୍‌), ଯାଜପୁର ପକ୍ଷରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବରୀ ବିଧାୟକ ଦେବାଶିଷ ନାୟକଙ୍କୁ ଶନିବାର ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାୟୀ କରାଯିବା ନେଇ ବିଧାୟକ ନାୟକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ରାସ୍ତା ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ବସିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ରାସ୍ତା ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ବସିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୯।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କଟକ ଜିଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ତହସିଲ ଅଧୀନସ୍ଥ  ରାମକୃଷ୍ଣପୁର ଗ୍ରାମର ମଳିକସହିକୁ ରାସ୍ତା ନଥିବାରୁ ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଶନିବାର ଗ୍ରାମବାସୀ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖ ରାସ୍ତାରେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି ।