ସମ୍ବଲପୁର

ବଲାଙ୍ଗୀରରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ବଲାଙ୍ଗୀରରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ
ବଲାଙ୍ଗୀର ଅଫିସ, ୧୩।୧୨- ବରଗଡ ଜିଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପାଇକମାଲ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣା ଭଳି ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲାର ଦୁଇ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଉକ୍ତ ଭିଡିଓରେ ଛାତ୍ରୀ ଓ ଛାତ୍ର ଉଭୟେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଯୁବକ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଭିଡିଓ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀ ଓ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକା ବୋଲି କହୁଥିବାବେଳେ ଭିଡିଓ ଉଠାଉଥିବା ଯୁବକମାନେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ କାହିଁକି ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ଆସିଛ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି। ଉଭୟେ ଯଦି ଉଭୟଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଘରେ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ କହି ବିବାହ କରିନେବାକୁ ଯୁବକମାନେ କହୁଥିବା ଶୁଣାଯାଉଛି। ତେବେ ଆଉ କେବେ ଏଭଳି ଭୁଲ କାମ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଛାତ୍ରୀ ଓ ଛାତ୍ର କହୁଥିବା ଶୁଣାଯାଉଛି। ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ପିନ୍ଧିଥିବା କଲେଜ ୟୁନିଫର୍ମରୁୁ ସେ ରିଷିଡା କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ବୋଲି ଯୁବକମାନେ ଚିହ୍ନିପାରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷା କହୁଥିବା ଶୁଣାଯାଉଛି। ଏହାବାଦ୍‌ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଯୁବକମାନେ ମାଡ ମାରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏହା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସପିଙ୍କ ହ୍ବାଟସ୍‌ ଆଫ୍‌ ଗ୍ରୁଫ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ଅପ୍‌ଲୋଡ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମହୀମୁଣ୍ଡା, ଅଇଁଲାପାଲି ଓ ରିଷିଡା କଲେଜର ନଁା ଶୁଣାଯାଉଛି। ଏ ନେଇ ବଲାଙ୍ଗୀର ଏସ୍‌ପି କେ. ଶିବା ସୁବ୍ରମଣିଙ୍କୁ ପଚାରାଯିବାରୁ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସଦର ଏସ୍‌ଡିପିଓଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିବା କହିଛନ୍ତି। ସଦର ଏସ୍‌ଡିପିଓ ନାରାୟଣ ନାୟକଙ୍କୁ ପଚରାଯିବାରୁ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏ ନେଇ କିଛି ବି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। ତେବେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ସେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଏଭଳି ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଓ କିଛି ଯୁବକଙ୍କ ହାବୁହରେ ପଡି ଅପଦସ୍ତ ହେବା ସହ ମାଡ ଖାଇବା ଓ ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।
All Right Reserved By

ସମ୍ବଲପୁର

ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ: ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରୁ ୨ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର ଦାବି

ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ: ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରୁ ୨ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର ଦାବି

ଦେବଗଡ଼,୧୯।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ିରେ ଅଷ୍ଟମଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରସବ ପରେ ନବଜାତ ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରୁ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମାଝି ଓ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ସାମଲଙ୍କୁ ଅବିଳମ୍ବେ ବହିଷ୍କାର ଓ ଦୁଇ ସଚିବଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବା  ଦାବିରେ  ଜିଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ  ଶନିବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ହେବା ଘଟଣା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ହେବା ଘଟଣା : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଭବାନୀପାଟଣା / ନର୍ଲା, ୧୯।୧ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନର୍ଲା ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ହେବା ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଶନିବାର ଧର୍ମଗଡ଼ ଥାନାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଏତଲା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ହେବା ଘଟଣା:  ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅକୁ ବିହାର ନେଇଗଲେ

ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ହେବା ଘଟଣା: ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅକୁ ବିହାର ନେଇଗଲେ

ଭବାନୀପାଟଣା / ନର୍ଲା, ୧୯।୧ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନର୍ଲା ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଅନ୍ତଃସତ୍ତ୍ୱା ହେବା ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିହାର ଚାଲି ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । 

ଝଲୋ ଝଲୋ ଦିଶୁଛେ ସରକାରୀ ଅବହେଲା:  ଆବାସ ଯୋଜ୍‌ନାର କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ଲାଗି ହଟହଟା

ଝଲୋ ଝଲୋ ଦିଶୁଛେ ସରକାରୀ ଅବହେଲା: ଆବାସ ଯୋଜ୍‌ନାର କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ଲାଗି ହଟହଟା

ଉଲୁଣ୍ଡା ୧୯ା୧ (ଡି.ଏନ.ଏ):  ବଖ୍‌ରେ ଘର, ସେଥ୍‌ରେ ଫେନ୍‌ ଜଁକାପେଲ୍‌ହା ହେଇ ରହୁଛନ୍‌ ଗୁଟେ ପରିବାର୍‌ର ୯ ଝନ୍‌ ଲୋକ୍‌। ସଖାଲ ପାଏଲେ ପର୍‌ହର ଘରେ ଖଟ୍‌ଲେ ଯାଇ ଘରର ଚୁଲି ଜଲୁଛେ। ସରକାରୀ ଯୋଜ୍‌ନା କହେଲେ ପରିବାର ପାଇଥିବାର ବିପିଏଲ କାର୍ଡ ଖଁଡ଼େ, ବାକି ସବୁ ସରକାରୀ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ୍‌ ପରିବାର ଲାଗି ସାତ୍‌ ସପନ୍‌ ହେଇଛେ। 

ମରନଜଁତା ପାଲଟିଛେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାସ୍‌ତା

ମରନଜଁତା ପାଲଟିଛେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାସ୍‌ତା

ଘଣ୍ଟାପଡା,୧୯ା୧ (ଡି.ଏନ.ଏ): ବୌଦ୍ଧ ଜିଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ମନମୁଣ୍ଡା-ସିନ୍ଧୁଗୋରା ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥ ନଂ.୪୧ର ଲଣ୍ଡାବାହାଲ ଛକଠାନୁ ଖମନମୁଣ୍ଡା ତକ୍‌ ଯାଇଥିବାର ୫ କି.ମି. ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାସ୍‌ତାର ଅବସ୍‌ତା ବହୁତ୍‌ ଖରାପ ଅଛେ। 

ଶିକ୍ଷାର ଉନ୍ନତିରେ ଦେଶର ବିକାଶ

ଶିକ୍ଷାର ଉନ୍ନତିରେ ଦେଶର ବିକାଶ

ଦେଓଗାଁ, ୧୯ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)   ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଦେଓଗାଁ ବ୍ଲକ ଅର୍ଜୁନପୁର ଉଚ୍ଚବିଦ୍ୟାଳୟର  ରଜତ ଜୟନ୍ତୀ ସମାରୋହ ଶୁକ୍ରବାର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ  ଅପରାହ୍ନ ୧୨ଟାରେ ଶୁଲିଆବୁଢ଼ା ପୀଠରୁ ମଶାଲ ପହଞ୍ଚତ୍ବା ପରେ ଅତିଥିବୃନ୍ଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଶାଲ  ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଥିଲା

 ବିକାଶରେ ଅସମତା ପାଇଁ ଦାଦନ ସମସ୍ୟା

ବିକାଶରେ ଅସମତା ପାଇଁ ଦାଦନ ସମସ୍ୟା

ସୋନପୁର,୧୯।୧(ନି.ପ୍ର.) ମାନବ ସମ୍ବଳର ସଦୁପଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିକାଶଶୀଳ ଦେଶ ଭାରତ ବହୁ ପଛରେ ପଡିଛି। ଓଡିଶା ଓ ଝାଡଖଣ୍ଡ ଭଳି ରାଜ୍ୟର ସ୍ଥିତି ସଙ୍ଗୀନ। ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶାରେ ଦାଦନ ସମସ୍ୟା ଉତ୍କଟ ରୂପ ଧାରଣ କରିଛି। 

ଜୋଙ୍କ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ପାଣି ଛାଡିବା ଘଟଣା: ତଳ ମୁଣ୍ଡ ଚାଷୀଙ୍କ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ

ଜୋଙ୍କ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ପାଣି ଛାଡିବା ଘଟଣା: ତଳ ମୁଣ୍ଡ ଚାଷୀଙ୍କ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ

ନୂଆପଡା ଅଫିସ,୧୯ା୧: ସ୍ଥାନୀୟ ଜୋଙ୍କ ଜଳ ସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ରବି ଚାଷ ସକାଶେ ପାଣି ଛାଡିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ତିନି ସପ୍ତାହ ହେବ ଛକାପଞ୍ଛା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ମୁଣ୍ଡ ଚାଷୀଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରୁନାହିଁ। 

ଜଂଗ୍‌ଲି ହାତୀର ଉପ୍‌ଦରବ୍‌:  ହାଡ଼ଭଂଗା ଶୀତ୍‌ ରାତିରେ ବେଘର ହେଲେ ୮ ପରିବାର

ଜଂଗ୍‌ଲି ହାତୀର ଉପ୍‌ଦରବ୍‌: ହାଡ଼ଭଂଗା ଶୀତ୍‌ ରାତିରେ ବେଘର ହେଲେ ୮ ପରିବାର

ପଡିଆବାହାଲ, ୧୯।୧ (ଡି.ଏନ.ଏ):  ଥମବାର ନାଁ ନାଇଁଧରବାର ଜଂଗଲି ହାତୀକର ଉତ୍‌ପାତ। ଗୋଠ୍‌ଛଡ଼ା ହେଇ ଅଂଚଲରେ ଘୂରି ବୁଲୁଥିବାର ପଟକିଆ ଦଁତା ହାତୀର ଉପ୍‌ଦରବ୍‌ରେ ଥାନୀୟ ଲୁକ୍‌କର ନିଦ୍‌ ହଜି ଯାଇଛେ। ଗଲା ୧୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ସେମେଲଟିକିରା ଗାଁର ୬ ପରିବାରକୁ ବାସହରା କରାଇଥିଲା ଦଁତା।

ନାରୀଶକ୍ତି ଜାଗ୍ରତ ହେଲେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ବିନାଶ ହେବ

ନାରୀଶକ୍ତି ଜାଗ୍ରତ ହେଲେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ବିନାଶ ହେବ

 ବଲାଙ୍ଗୀର ଅଫିସ, ୧୯ା୧: ବଲାଙ୍ଗୀର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ୧୮ନମ୍ବର ୱାର୍ଡରେ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ମହିଳା ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।  ଏଥିରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ବିଧାୟକ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବିଧାନସଭା ବିରୋଧୀଦଳ ନେତା ନରସିଂହ ମିଶ୍ର୍ର ଯୋଗଦେଇ ମହିଳା ନେତ୍ରୀ ଓ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ । 

କୃଷିଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ୨୨୭ଚାଷୀ

କୃଷିଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ୨୨୭ଚାଷୀ

ଗୁଡ଼ଭେଲା,୧୮।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଗୁଡ଼ଭେଲା ବ୍ଳକ ଅର୍ନ୍ତଗତ ତେନ୍ତୁଲିଖୁଣ୍ଟି ଗ୍ରାମ ମକର ମେଳା ପଡ଼ିଆରେ ଗତ ଛଅ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା  ୫୨ତମ ଗା୍ରମ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ତରୀୟ ମକର ମେଳା ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ, ବାଇକ ଚାଳକ ମୃତ

ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଓଲଟିଲା ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ, ବାଇକ ଚାଳକ ମୃତ

ପାଟଣାଗଡ, ୧୮।୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.) : ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ପାଟଣାଗଡ-ପଦ୍ମପୁର ରାସ୍ତାର ପାଟଣାଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଝରନିପାନି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୮ଟାରେ ଏକ ବାଇକକୁ ଧକ୍କାଦେଇ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ବସ୍‌ ଓଲଟି ପଡିଛି।