ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଶାହିଦ

ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଶାହିଦ
ଲଣ୍ଡନ: ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ସେକ୍ସି ପୁରୁଷ ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଶାହିଦ କପୁର। ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଭୋଟ୍‌ରେ ଶାହିଦଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ‘ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ଏସିଆନ୍‌ ମେନ୍‌’ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି। ଲଣ୍ଡନର ସାପ୍ତାହିକ ପତ୍ରିକା ‘ଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭୋଟ୍‌ରେ ଏସିଆର ୫୦ ଜଣ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ଏହି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଭୋଟ୍‌ରେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଜନସାଧାରଣ ଭୋଟ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏଥିରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ୩୬ ବର୍ଷୀୟ ଶାହିଦ। ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଶାହିଦ ‘ଇଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଶାହିଦ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ଶାହିଦଙ୍କ ପଛରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌। ପୂର୍ବରୁ ହ୍ରିତିକ୍‌ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପଛରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ଗାୟକ ଜିୟାନ୍‌ ମଲିକ୍‌। ଜିଆନ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି ୨୦୧୬ ଟାଇଟଲ୍‌ ଧାରୀ। ସେହିପରି ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଅଭିନେତା ଭିଭିଆନ୍‌ ଡେନା (୪ର୍ଥ), ଆଶିଷ ଶର୍ମା(୫ମ), ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଫଓ୍ବାଦ୍‌ ଖାନ୍‌ (୬ଷ୍ଠ), ସଲ୍‌ମାନ ଖାନ୍‌ (୭ମ), ଗୁର୍‌ମିତ ଚୌଧୁରୀ (୮ମ), ରଣବୀର ସିଂ (୯ମ), ବିରାଟ କୋହଲୀ (୧୦ମ) ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସେକ୍ସି ପୁରୁଷ ତାଲିକାରେ ନୂଆକରି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହୈ’ର ଅଭିନେତା ମୋହସିନ୍‌ ଖାନ୍‌। ସେ ୧୭ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ତାଲିକାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରୁଣ ସୋବ୍‌ତୀ (୧୧), ଅଲି ଜାଫର୍‌ (୧୨), ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ୍‌ (୧୩), ଅକ୍ଷୟ କୁମାର (୧୮), ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲ୍‌ହୋତ୍ରା (୨୩), ପ୍ରଭାସ (୨୬), ରଣବୀର କପୁର (୨୭), ଆତିଫ୍‌ ଅସ୍‌ଲମ (୪୩) ପ୍ରମୁଖ ରହିଛନ୍ତି। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମହିଳା ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ଏହି ପତ୍ରିକା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଏସିଆର ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମହିଳା ଟାଇଟଲ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ପଠାଗଲା ନୋଟିସ୍‌

ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ପଠାଗଲା ନୋଟିସ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୬।୧: ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଗାର୍ଲ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ନାଁରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ପୋଲିସ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଏହି ମାମଲାରେ ଜଡିତ ୪ଜଣଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌ ପଠାଇଛି। 

ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଗୁଜବ: ଟିଡିପି ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଓ୍ବାଇଏସ୍‌ ଶର୍ମିଲା

ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଗୁଜବ: ଟିଡିପି ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଓ୍ବାଇଏସ୍‌ ଶର୍ମିଲା

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବାର ଏକ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ନେଇ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ଓ୍ବାଇଏସ୍‌ ଜଗନମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଓ୍ବାଇଏସ୍‌ ଶର୍ମିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ କମିଶନର ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଏର କରିଛନ୍ତି। ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା କେତେକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ ପାଇଁ ସେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ଆଲିଆ-ଜ୍ୟାକିଲିନାଙ୍କ  ସହିତ ଥିଲା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ନିବିଡ଼ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ

ଆଲିଆ-ଜ୍ୟାକିଲିନାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କର ନିବିଡ଼ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୬।୧: ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା ବୁଧବାର ୩୪ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୮୫ ଜାନୁୟାରୀ ୧୬ରେ ଦିଲ୍ଲୀଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ।

ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ ‘ବିଜୁ ବାବୁ’: ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ଅନୁଭବ

ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ ‘ବିଜୁ ବାବୁ’: ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ଅନୁଭବ

କଟକ ଅଫିସ,୧୬।୧- ଓଡ଼ିଶାର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବରପୁତ୍ର ତଥା ପ୍ରବାଦ ପୁରୁଷ ସ୍ବର୍ଗତ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ନେଇ ନିର୍ମାଣ ହେବ ଓଡ଼ିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ରଖାଯାଇଛି ‘ବିଜୁ ବାବୁ’। କଟକସ୍ଥିତ ଆନନ୍ଦ ଭବନ ସମ୍ମୁଖ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ପଡ଼ିଆରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ନେଇ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରେ ଏବେ ବିକିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଅଙ୍କିତା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରେ ଏବେ ବିକିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଅଙ୍କିତା

ବମ୍ବେ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ ପରେ ଏବେ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିକି ଜୈନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ। କିଛି ଦିନ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା। ଏଣୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇ ଆସୁଥିଲା।

ନାୟିକା କିପରି କରନ୍ତି ସିନେମାରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ...

ନାୟିକା କିପରି କରନ୍ତି ସିନେମାରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ...

ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା। ବଲିଉଡ୍‌ର ଅଧିକାଂଶ ସିନେମାରେ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ମାତ୍ର ଏପରି ଦୃଶ୍ୟକୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିପରି ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଶୁଟିଂ କରୁଥିବେ ତାହା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଥାଏ। ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ସେଟ୍‌ରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଥିବେ। ତେବେ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ଦେବା କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ କଥା ନୁହେଁ। 

ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ-ରୋଶନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋଶୁଟ୍‌

ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ-ରୋଶନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋଶୁଟ୍‌

ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରୁ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲଟିଥିଲେ ‘ଓ୍ବିଙ୍କ ଗର୍ଲ’ ପ୍ରିୟାପ୍ରକାଶ। ଦେଶ ତଥା ଦେଶ ବାହାରର ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଖି ମାରିବାର ଭିଡିଓଟି ପାଗଳ ପ୍ରାୟ କରିଦେଇଥିଲା। ଫଳରେ ଗୁଗୁଲରେ ୨୦୧୮ର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଖୋଜା ଯାଉଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଲିକାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ପ୍ରିୟା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଛନ୍ତି।

ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା କରୀନା-ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଭୁଲିବାକୁ ଚାହାନ୍ତିନି ଶାହିଦ୍‌ କପୁର

ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା କରୀନା-ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଭୁଲିବାକୁ ଚାହାନ୍ତିନି ଶାହିଦ୍‌ କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ,୧୫।୧: ନିଜର ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା କରୀନା କପୁର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଭୁଲିବାକୁ ଚାହାନ୍ତିନି ଶାହିଦ୍‌ କପୁର। ଏକ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ସାକ୍ଷାତ୍‌କାର ସମୟରେ ଶାହିଦ୍‌ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। 

ବିବାହ ପରେ ଏହି ୩ଟି କାମ ଆଉ କରିିବେନି ରଣବୀର

ବିବାହ ପରେ ଏହି ୩ଟି କାମ ଆଉ କରିିବେନି ରଣବୀର

ବଲିଉଡର ମୋଷ୍ଟ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଣବୀର ସିଂହ ନିକଟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦ୍ୟୁକୋନଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ୩୦ ଥର କିସିଂ ସିନ୍‌ କରିଥିଲେ ନୀଲ୍‌ ନୀତିନ୍‌ ମୁକେଶ

ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ସହିତ ୩୦ ଥର କିସିଂ ସିନ୍‌ କରିଥିଲେ ନୀଲ୍‌ ନୀତିନ୍‌ ମୁକେଶ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୫।୧: ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର ନୀଲ୍‌ ନୀତିନ୍‌ ମୁକେଶ ମଙ୍ଗଳବାର ୩୭ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୯୮୨ ଜାନୁୟାରୀ ୧୫ରେ ମୁମ୍ବାଇଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ପ୍ରଭାସ ଓ ଶର୍ମିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ରହିଛି ସମ୍ପର୍କ

ପ୍ରଭାସ ଓ ଶର୍ମିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ରହିଛି ସମ୍ପର୍କ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ୧୫।୧: ବାହୁବଳୀ ଫେମ୍‌ ପ୍ରଭାସ ଓ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ବିପକ୍ଷଦଳର ନେତ୍ରୀ ତଥା ଓ୍ବାଇଏସଆର କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟ ଜଗମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ଓ୍ବାଇଏସ ଶର୍ମିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ରାଜନୀତି ଏବେ ସରଗରମ ହୋଇଉଠିଛି। 

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଆଖି ମାରିବେ ପ୍ରିୟା

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଆଖି ମାରିବେ ପ୍ରିୟା

ମୁମ୍ବାଇ: ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ ସେନସେଶନ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ଓ୍ବାରିୟର ପୁଣିଥରେ ଆସିଛନ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ। ଆଖି ମାରି ଇଣ୍ଟରନେଟର ସେନ୍‌ସେଶନ ପାଲଟିଥିବା ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି।