ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଶାହିଦ

ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଶାହିଦ

ଲଣ୍ଡନ: ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ସେକ୍ସି ପୁରୁଷ ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଶାହିଦ କପୁର। ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଭୋଟ୍‌ରେ ଶାହିଦଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ‘ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ଏସିଆନ୍‌ ମେନ୍‌’ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି। ଲଣ୍ଡନର ସାପ୍ତାହିକ ପତ୍ରିକା ‘ଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭୋଟ୍‌ରେ ଏସିଆର ୫୦ ଜଣ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ଏହି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଭୋଟ୍‌ରେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଜନସାଧାରଣ ଭୋଟ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏଥିରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ୩୬ ବର୍ଷୀୟ ଶାହିଦ। ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଶାହିଦ ‘ଇଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଶାହିଦ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।
ଏହି ତାଲିକାରେ ଶାହିଦଙ୍କ ପଛରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌। ପୂର୍ବରୁ ହ୍ରିତିକ୍‌ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପଛରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ଗାୟକ ଜିୟାନ୍‌ ମଲିକ୍‌। ଜିଆନ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି ୨୦୧୬ ଟାଇଟଲ୍‌ ଧାରୀ। ସେହିପରି ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଅଭିନେତା ଭିଭିଆନ୍‌ ଡେନା (୪ର୍ଥ), ଆଶିଷ ଶର୍ମା(୫ମ), ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଫଓ୍ବାଦ୍‌ ଖାନ୍‌ (୬ଷ୍ଠ), ସଲ୍‌ମାନ ଖାନ୍‌ (୭ମ), ଗୁର୍‌ମିତ ଚୌଧୁରୀ (୮ମ), ରଣବୀର ସିଂ (୯ମ), ବିରାଟ କୋହଲୀ (୧୦ମ) ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସେକ୍ସି ପୁରୁଷ ତାଲିକାରେ ନୂଆକରି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହୈ’ର ଅଭିନେତା ମୋହସିନ୍‌ ଖାନ୍‌। ସେ ୧୭ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ତାଲିକାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରୁଣ ସୋବ୍‌ତୀ (୧୧), ଅଲି ଜାଫର୍‌ (୧୨), ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ୍‌ (୧୩), ଅକ୍ଷୟ କୁମାର (୧୮), ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲ୍‌ହୋତ୍ରା (୨୩), ପ୍ରଭାସ (୨୬), ରଣବୀର କପୁର (୨୭), ଆତିଫ୍‌ ଅସ୍‌ଲମ (୪୩) ପ୍ରମୁଖ ରହିଛନ୍ତି। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମହିଳା ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ଏହି ପତ୍ରିକା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଏସିଆର ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମହିଳା ଟାଇଟଲ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।

All Right Reserved By

Model This Week

Model This Week

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଛୋଟପରଦା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିତାଙ୍କ ପରଲୋକ

ଛୋଟପରଦା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିତାଙ୍କ ପରଲୋକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୫।୪ : ଛୋଟପରଦାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିତା ଉଦ୍‌ଗାତାଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ। ଜି ଟିଭି ଧାରାବାହିକ କୁଛ୍‌ ରଙ୍ଗ ପ୍ୟାର୍‌ କିରେ ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଅତି ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ଥିଲା। ଜି ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ମନ୍‌ କି ଆଓ୍ବାଜ ପ୍ରତିଜ୍ଞା, ଡୋଲି ଅରମାନ୍‌ କି, ବାଜିଗର୍‌ ଆଦି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

‘ଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍‌ ଲଣ୍ଡନ’ରେ ଦୀପିକା

‘ଟିଙ୍ଗ୍‌ସ୍‌ ଲଣ୍ଡନ’ରେ ଦୀପିକା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟାଇମ୍ସ ପତ୍ରିକାର ୧୦୦ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ସ୍ଥାନ ପାଇବା ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍‌ ଆଉ ଏକ ଗୌରବ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି।

ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ମହଲରେ ହେବ ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ

ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ମହଲରେ ହେବ ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ

ବମ୍ବେ, ୨୪।୪ : ଆସନ୍ତା ମେ’ ମାସରେ ସୋନମ୍‌ କପୁରଙ୍କ ବିବାହ ଆନନ୍ଦ ଆହୂଜାଙ୍କ ସହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତାଙ୍କର ମେହନ୍ଦୀ ଓ ସଙ୍ଗୀତ ଉତ୍ସବ ମେ’ ୭ଓ ୮ ତାରିଖରେ ହେବ। ସୋନମ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ ହେଉଥିବା ମହଲର ମୂଲ୍ୟ ୭୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ମହଲର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରରେ ରହିଛି ପ୍ରଭୁ ଗଣପତିଙ୍କ ଭବ୍ୟ ମୂର୍ତ୍ତି।

୪୫ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ସଚିନ୍‌

୪୫ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ସଚିନ୍‌

ବମ୍ବେ, ୨୪।୪ : କ୍ରିକେଟର ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର ସଚିନ୍‌ ତେନ୍ଦୁଲକର ମଙ୍ଗଳବାର ୪୫ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୭୩ ମସିହା ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୨୪ ତାରିଖରେ ସଚିନ ବମ୍ବେଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ସଚିନ୍‌ଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବେଶ୍‌ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ। ସେ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ତାଙ୍କର ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା ସେ ଅନାଥାଶ୍ରମକୁ ଦାନ କରିଥିଲେ।

ରାଜପାଲଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ

ରାଜପାଲଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜପାଲ ଯାଦବଙ୍କୁ ସୋମବାର ଅଦାଲତୀ ଝଟ୍‌କା ଲାଗିଛି। ଚେକ୍‌ ବାଉନ୍ସ ମାମଲାରେ କାରକରଦୁମା କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ୬ ମାସ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି।

୪୯ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ

୪୯ ବର୍ଷରେ ପଦାର୍ପଣ କଲେ ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ

ବମ୍ବେ, ୨୩।୪ : ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ମନୋଜ ବାଜପେୟୀ ସୋମବାର ୪୯ ବର୍ଷରେ ପ୍ରଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୬୯ ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୨୩ରେ ବିହାର ନରକଟିଆଗଞ୍ଜ୍‌ ବେଲଓ୍ବା ଗାଁରେ ସେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପିତା ଜଣେ କୃଷକ ଥିଲେ। ପିଲାଟି ଦିନରୁ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପ୍ରତି ମନୋଜଙ୍କ ଝୁଙ୍କ୍‌ ଥିଲା।

୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ଗାର୍ଲନ୍‌ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ମିଲନ୍ଦ

୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ଗାର୍ଲନ୍‌ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ମିଲନ୍ଦ

ବମ୍ବେ, ୨୨।୪ : ଅଭିନେତା ଓ ମଡେଲ ମିଲନ୍ଦ ସୋମନ୍‌ ରବିବାର ତାଙ୍କଠାରୁ ୨୫ ବର୍ଷ ସାନ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ ଅଙ୍କିତା କୁଓ୍ବଁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ବୟସ ଏବେ ୨୭ ବର୍ଷ ଏବଂ ମିଲନ୍ଦଙ୍କ ବୟସ ୫୨ ବର୍ଷ। ଏହି ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହକୁ ନେଇ ରବିବାର ଦିନ ତମାମ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଗହଳ ଚହଳ ଲାଗିରହିଛି।

ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ବାୟୁ ଓ ଜଳ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ ଜାରି ରଖିଛି ମଣିଷ: ଦିୟା ମିର୍ଜା

ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ବାୟୁ ଓ ଜଳ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ ଜାରି ରଖିଛି ମଣିଷ: ଦିୟା ମିର୍ଜା

ବମ୍ବେ, ୨୨।୪ : ସମ୍ପ୍ରତି ମଣିଷ ପ୍ରଦୂଷଣ ମୁକ୍ତ ବାୟୁ, ଜଳ ଓ ଭୋଜନ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ ଜାରି ରଖିଛି। ଏନେଇ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିୟା ମିର୍ଜା ରବିବାର ବିଶ୍ୱ ପୃଥିବୀ ଦିବସ ଅବସରରେ ସୂଚିତ କରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ମଣିଷ ଖାଦ୍ୟ, ବସ୍ତ୍ର ଓ ବାସଗୃହ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିଲା। ତେବେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ସମୟ ସହିତ ସଂଗ୍ରାମର ଧାରା ବଦଳି ଯାଇଛି ବୋଲି ଦିୟା କହିଛନ୍ତି।

୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର୍‌ କରିବେ ମାଧୁରୀ, ଅନିଲ

୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର୍‌ କରିବେ ମାଧୁରୀ, ଅନିଲ

ବମ୍ବେ,୨୧।୪: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଓ ଅନିଲ କପୁର ୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଟୋଟଲ ଧମାଲ୍‌’ ରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ।

ବଳାତ୍କାର ମାମଲାକୁ ନେଇ ମତ ରଖିଲେ ହେମା

ବଳାତ୍କାର ମାମଲାକୁ ନେଇ ମତ ରଖିଲେ ହେମା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୧।୪: ନାବାଳିକା ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ଦେଶରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମଥୁରାର ଭାଜପା ସାଂସଦ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମାମାଳିନୀ ତାଙ୍କ ମତ ରଖିଛନ୍ତି।

ଶେଷ ହେଲା ‘ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମିନିଷ୍ଟର’ର ଶୁଟିଂ

ଶେଷ ହେଲା ‘ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମିନିଷ୍ଟର’ର ଶୁଟିଂ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୧।୪: ଆମେରିକାରରେ ଶୁଟିଂ ଚାଲିଥିବା ଅପ୍‌ କମିଙ୍ଗ ପଲିଟିକାଲ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମିନିଷ୍ଟର’ର ଶୁଟିଂ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏଥିରେ ଲିଡ୍‌ ରୋଲରେ ଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେର୍‌ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ ଆଲିୟା

ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବେ ଆଲିୟା

ବମ୍ବେ, ୨୨।୪ : ବଲିଉଡ୍‌ର ଚୁଲ୍‌ବୁଲି ନାୟିକା ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଅମୃତା ପ୍ରୀତମ୍‌ ଏବଂ ସାହୀର ଲୁଧିୟାନୀଙ୍କ ଉପରେ ହେବାକୁଥିବା ବାୟୋପିକ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ରହିବେ। ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାଣ ସଞ୍ଜୟ ଲିଲା ଭସାଂଲୀ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ନାମ ‘ଗୁସ୍ତାଖିଆଁ’ ରଖାଯାଇଛି।