ମନୋରଞ୍ଜନ |

ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଶାହିଦ

ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଶାହିଦ
ଲଣ୍ଡନ: ଏସିଆର ସବୁଠାରୁ ସେକ୍ସି ପୁରୁଷ ମାନ୍ୟତା ପାଇଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଶାହିଦ କପୁର। ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଭୋଟ୍‌ରେ ଶାହିଦଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ‘ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ଏସିଆନ୍‌ ମେନ୍‌’ ବିବେଚନା କରାଯାଇଛି। ଲଣ୍ଡନର ସାପ୍ତାହିକ ପତ୍ରିକା ‘ଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭୋଟ୍‌ରେ ଏସିଆର ୫୦ ଜଣ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି। ଏହି ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଭୋଟ୍‌ରେ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ଜନସାଧାରଣ ଭୋଟ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏଥିରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ୩୬ ବର୍ଷୀୟ ଶାହିଦ। ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଶାହିଦ ‘ଇଷ୍ଟର୍ନ ଆଇ’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଶାହିଦ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ଶାହିଦଙ୍କ ପଛରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନ୍‌। ପୂର୍ବରୁ ହ୍ରିତିକ୍‌ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ପୁରୁଷ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପଛରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ଗାୟକ ଜିୟାନ୍‌ ମଲିକ୍‌। ଜିଆନ୍‌ ହେଉଛନ୍ତି ୨୦୧୬ ଟାଇଟଲ୍‌ ଧାରୀ। ସେହିପରି ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଅଭିନେତା ଭିଭିଆନ୍‌ ଡେନା (୪ର୍ଥ), ଆଶିଷ ଶର୍ମା(୫ମ), ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଫଓ୍ବାଦ୍‌ ଖାନ୍‌ (୬ଷ୍ଠ), ସଲ୍‌ମାନ ଖାନ୍‌ (୭ମ), ଗୁର୍‌ମିତ ଚୌଧୁରୀ (୮ମ), ରଣବୀର ସିଂ (୯ମ), ବିରାଟ କୋହଲୀ (୧୦ମ) ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ସେକ୍ସି ପୁରୁଷ ତାଲିକାରେ ନୂଆକରି ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହୈ’ର ଅଭିନେତା ମୋହସିନ୍‌ ଖାନ୍‌। ସେ ୧୭ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି। ତାଲିକାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରୁଣ ସୋବ୍‌ତୀ (୧୧), ଅଲି ଜାଫର୍‌ (୧୨), ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ୍‌ (୧୩), ଅକ୍ଷୟ କୁମାର (୧୮), ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲ୍‌ହୋତ୍ରା (୨୩), ପ୍ରଭାସ (୨୬), ରଣବୀର କପୁର (୨୭), ଆତିଫ୍‌ ଅସ୍‌ଲମ (୪୩) ପ୍ରମୁଖ ରହିଛନ୍ତି। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମହିଳା ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ଏହି ପତ୍ରିକା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଏସିଆର ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ମହିଳା ଟାଇଟଲ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସଲମାନଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ

ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ସଲମାନଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଗର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଲୁଲିଆ ଭାନ୍ତୁରଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଖବର ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି। ବେଶ୍‌ କିଛି ଦିନ ହେବ ଏହାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହା ଔପଚାରିକ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।

ମେକ୍ସିକୋରେ ନିଶାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ସନ୍ନି ଲିଓନି

ମେକ୍ସିକୋରେ ନିଶାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ସନ୍ନି ଲିଓନି

ଝିଅ ନିଶା କୌରଙ୍କ ତୃତୀୟ ଜନ୍ମଦିବସ ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନି ଲିଓନି। ସ୍ବାମୀ ଡାନିଏଲ ଓ୍ବେବରଙ୍କ ସହ ସୁଦୂର ମେକ୍ସିକୋରେ ନିଶାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଛନ୍ତି ସନ୍ନି।

ରବିନାଙ୍କ ନଁାରେ ମାମଲା

ରବିନାଙ୍କ ନଁାରେ ମାମଲା

ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଅଡ଼ୁଆରେ ପଡ଼ିଯାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରବିନା ଟଣ୍ଡନ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେବା ସହ ମାମଲା ଦାଏର କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ଆଇନଜୀବୀ।

ଶୋ’ ଷ୍ଟପର ବନିଲେ ସୁସ୍ମିତା

ଶୋ’ ଷ୍ଟପର ବନିଲେ ସୁସ୍ମିତା

ମୁମ୍ବାଇ: ପୂର୍ବତନ ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜଲଓ୍ବା। ନିକଟରେ ଶେୟାର କରିଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ସେ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ବୟସ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଟକି ଯାଇଛି।

‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ମନେ ପକାଇ କରନ ଦେବେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି

‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ମନେ ପକାଇ କରନ ଦେବେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରନ ଜୋହର ନିକଟରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। କାରଣ ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ପୂରଣ ହୋଇଛି ୨୦ ବର୍ଷ। 

କରନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କଙ୍ଗନା

କରନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କଙ୍ଗନା

ମୁମ୍ବାଇ: #ମିଟୂ କ୍ୟାମ୍ପେନକୁ ନେଇ ଏବେ ବଲିଉଡ ଏକପ୍ରକାର ୨ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ ହୋଇ ଗଲାଣି କହିଲେ ଚଳେ। ଦିନକୁ ଦିନ ବଲିଉଡରେ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିବାରୁ ବଲିଉଡରେ ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖା ଦେଇଛି।

ଅଜସ୍ର ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ

ଅଜସ୍ର ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ

ଏକ ସୁଖ୍ୟାତ ପରିବାରରୁ ଆସିଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଜସ୍ର ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋହା ଅଲି ଖାନ୍‌। ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ନାମ ସହିତ  ଅଧିକ କିଛି ଯୋଡିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ।

କୁନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷାକଲେ ଅନୁଭବ

କୁନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷାକଲେ ଅନୁଭବ

କଟକ ଅଫିସ,୧୪।୧୦: ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାର ତଥା ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ ରବିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଅନୁଭବ ତାଙ୍କର ଜଣେ କୁନି ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷା କରି ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। 

ଧୋତି ପିନ୍ଧି ଦୌଡ଼ିଥିଲେ ସୈଫ

ଧୋତି ପିନ୍ଧି ଦୌଡ଼ିଥିଲେ ସୈଫ

ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍‌ ଥଟ୍ଟା ତାମସା ହୋଇଥାଏ। କେହି କେହି ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ହସେଇ ହସେଇ ବେଦମ କରିଥାଆନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେଜଣ ଅନ୍ୟକୁ ଚିଡାଇବାକୁ, ଡରାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମୂଳରେ ମଜା ଲୁଚି ରହିଥାଏ। 

ଇଶାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଜାହ୍ନବୀ

ଇଶାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଜାହ୍ନବୀ

ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କୁ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ‘ଧଡକ’ରେ ବ୍ରେକ୍‌ ମିଳିଥିଲା। କରନ୍‌ ଜୋହର ଏହି ଯୋଡିକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ରେକ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। 

ଆଇଟମ ପାଇଁ ଟେନ୍‌ସନ

ଆଇଟମ ପାଇଁ ଟେନ୍‌ସନ

ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ଫର୍ନାଡିସ୍‌ ଦୋ’ଛକିରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି। ଅଫରଟିକୁ ହାତଛଡ଼ା କରିବେ କି ସେଥିରେ ରାଜି ହେବେ ତାହା ତାଙ୍କ ଟେନ୍‌ସନ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି। 

ଶିଳ୍ପା-ସଲ୍‌ମାନ ପ୍ରେମ : କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ

ଶିଳ୍ପା-ସଲ୍‌ମାନ ପ୍ରେମ : କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ

ନିଜର ଅଭିନୟ ହେଉ କି ବାସ୍ତବ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସଲ୍ଲୁ ମିଅଁା ଓରଫ ସଲ୍‌ମାନ ଖଁା  ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ର ମୋଷ୍ଟ ଏଲିଜିବୁଲ ବ୍ୟାଚେଲର ଭାବରେ ପରିଚିତ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ ସହ ଅନେକ ନାୟିକାଙ୍କ ନାମକୁ ଯୋଡାଯାଇଛି।