Dharitri News
ସମ୍ବଲପୁର

ଦୁବାଇରେ ୨ ମହିଳାଙ୍କୁ ୨୫ଲକ୍ଷରେ ବିକ୍ରି:ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ସହାୟତରେ ଫେରିଲେ

ଦୁବାଇରେ ୨ ମହିଳାଙ୍କୁ ୨୫ଲକ୍ଷରେ ବିକ୍ରି:ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ସହାୟତରେ ଫେରିଲେ ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୧୨।୧୨- ଦୁବାଇରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ରାଉରକେଲାର ଦୁଇ ମହିଳା ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ଉଦ୍ୟମକ୍ରମେ ଭାରତ ଫେରିଆସିଛନ୍ତି। ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ମିନତୀ ଦେବତାଙ୍କ ସହାୟତାରେ ସେମାନେ ଏ ନେଇ ରଘୁନାଥପାଲି ଥାନା ଓ ରାଉରକେଲା ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ବାମୀ ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ କାମ କରନ୍ତି। ୨୦୧୬ ଡିସେମ୍ବର ୧୩ରେ ବିଶ୍ୱଜିତ ମଲ୍ଲିକ ଓରଫ ମୁନା ଦୁବାଇରେ ମାସିକ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ କାମ ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିଲେ। ପରେ ରାଉରକେଲାର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟକଲେ। ଏହାର ଭିଡିଓ ବନାଇ ଦେଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କାହାକୁ କହିଲେ ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ଧମକାଇଲେ। ଭୟରେ ମୁଁ ନୀରବ ରହିଲି। ପୁଣି ଚଳିତବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ୧୩ରେ ମୋତେ ମାଡ୍ରାସ ନେଲେ। ସେଠାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ବଳାତ୍କାର କଲେ। ଏପ୍ରିଲ ୨୭ରେ ଦିଲ୍ଲୀ ନେଇଗଲେ। ସେଠାରୁ ମେ’ ୫ରେ ଦୁବାଇ ନେଇଗଲେ। ତେବେ ସେଠାରେ ପାଇଖାନା ସଫା କରିବା ଓ ଘର ଝାଡ଼ୁ ମାରିବା କାମରେ ଲଗାଇଲେ। ସେଠାରେ ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଲେ, ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବିଶ୍ୱଜିତ ତୁମକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଛି। ତେଣୁ ତୁମେ ଏଠାରେ ରହିବ। ଦିନବେଳା ଘର କାମରେ ଲଗାଉଥିଲେ। ରାତିରେ ଶଯ୍ୟାସଙ୍ଗିନୀ ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା। କୌଶଳକ୍ରମେ ସେଠାରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କଲି। ତାଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଭାରତ ପହଞ୍ଚିଲି ବୋଲି ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଅନ୍ୟଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି, ଯେ ବିଶ୍ୱଜିତ ତାଙ୍କୁ ଦୁବାଇରେ ମାସିକ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଚାକିରି କରାଇଦେବାକୁ କହି ନେଇଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରେ ଚାକରାଣୀ ଭାବେ କାମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଏ ନେଇ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ କହିଲେ, ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବିଶ୍ୱଜିତ ତୁମକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଛି। ତୁମେ ସବୁଦିନ ଏଠାରେ ରହି କାମ କରିବ। ହେଲେ ଏଥିରେ ସେ ଅରାଜି ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ଶକ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। ଏ ନେଇ ସେ ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳାଦ୍ୱୟ କହିଛନ୍ତି ଏହିପରି ୫୦ ଜଣ ଭାରତୀୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ବନ୍ଦୀ ରଖାଯାଇଛି। ଜଣକ ପରେ ଜଣକୁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରି ଦିଆଯାଉଛି। ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଦେବତା କହିଛନ୍ତି, ବିଶ୍ୱଜିତ ଜଣେ ଦଲାଲ। ସେ ଏଭଳି ଭାବେ ରାଉରକେଲାରୁ ଅନେକ ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଦୁବାଇରେ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି। ଏସ୍‌ପି ଡ. ଉମାଶଙ୍କର ଦାଶ କୁହନ୍ତି, ଏ ନେଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ବିଶ୍ୱଜିତ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ନାମରେ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ମାମଲା ରହିଛି। ତାକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ ଚାଲିଛି ବୋଲି ଏସ୍‌ପି ଦାଶ କହିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବଲପୁର

୨.୭୪ ଲକ୍ଷ ଜାଲନୋଟ୍‌ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

୨.୭୪ ଲକ୍ଷ ଜାଲନୋଟ୍‌ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ଦେବଗଡ଼,୨୩।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ଦେବଗଡ଼ ପୋଲିସ ଏକ ଜାଲନୋଟ୍‌ କାରବାର କରୁଥିବା ର଼୍ୟାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି। ଜିଲାର ରିଆମାଳ ଥାନାଞ୍ଚଳ ଓ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ବନ୍ତଳା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ୨ ଲକ୍ଷ ୭୪ ହଜାର ମୂଲ୍ୟର ଜାଲ୍‌ନୋଟ୍‌ ଜବତ କରିଛି।

ଗର୍ଭବତୀଙ୍କୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସମେତ ୪

ଗର୍ଭବତୀଙ୍କୁ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସମେତ ୪

ଜୁନାଗଡ,୨୩।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର/ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଜୁନାଗଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହଣ୍ଡାଖାଲପଡାଠାରେ ସୋମବାର ସବିତା ନାମ୍ନୀ ଗର୍ଭବତୀଙ୍କୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକେ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏ ନେଇ ପୋଲିସ ଶାଶୁ ହର୍ଷ, ଶ୍ୱଶୁର ପିଲାକୁନୁ ଓ ଦିଅର ରିତିକ ଓ ସ୍ବାମୀ ମଞ୍ଜିତଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ପୋଲିସ ସ୍ବାମୀ ମଞ୍ଜିତଙ୍କ ସମେତ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଧର୍ମଗଡ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା,୨୩।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା କୁନ୍ଦୁଲି ପୀଡିତା ସୋମବାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସାରାରାଜ୍ୟରେ ଚହଳ ପକାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ।

ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟେରା ସକ୍ରିୟ: ୪ ଦିନରେ ୪ ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ

ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟେରା ସକ୍ରିୟ: ୪ ଦିନରେ ୪ ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୩।୧: ରାଉରକେଲା ସହରରେ ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟେରା ଦିନକୁ ଦିନ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଗତ ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୪ଟି ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ଏହା ପ୍ରମାଣ କରୁଛି। ଲୁଟେରାମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ଭୋର ସମୟରେ ଝିରପାଣି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଦର୍ଶପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମ୍‌ରୁ ପୁଣି ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି।

ଆଇଜିଏଚ୍‌ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ଉଦ୍ୟମ, ବଞ୍ଚିଗଲା ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ, ଶ୍ୱାସନଳୀରୁ ବାହାରିଲା ଚିନାବାଦାମ ମଞ୍ଜି

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୩।୧- ରାଉରକେଲା ଇସ୍ପାତ କାରଖାନା ପରିଚାଳିତ ଇସ୍ପାତ ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲ (ଆଇଜିଏଚ୍‌) ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ପ୍ରୟାସ ଓ ନିପୂଣ ଚିକିତ୍ସାର ଫଳସ୍ବରୂପ ଏଠାରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଏକ ଶିଶୁର ଜୀବନ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଛି। ଜଣେ ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କ ଶ୍ୱାସନଳୀରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଦୁଇଟି ଚିନାବାଦାମ ମଞ୍ଜିକୁ ସଫଳତାର ସହ ନିଷ୍କାସନ

ଆଇଜିଏଚ୍‌ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ଉଦ୍ୟମ, ବଞ୍ଚିଗଲା ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ, ଶ୍ୱାସନଳୀରୁ ବାହାରିଲା ଚିନାବାଦାମ ମଞ୍ଜି

ଆଇଜିଏଚ୍‌ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ଉଦ୍ୟମ, ବଞ୍ଚିଗଲା ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ, ଶ୍ୱାସନଳୀରୁ ବାହାରିଲା ଚିନାବାଦାମ ମଞ୍ଜି

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୩।୧- ରାଉରକେଲା ଇସ୍ପାତ କାରଖାନା ପରିଚାଳିତ ଇସ୍ପାତ ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲ (ଆଇଜିଏଚ୍‌) ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ପ୍ରୟାସ ଓ ନିପୂଣ ଚିକିତ୍ସାର ଫଳସ୍ବରୂପ ଏଠାରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଏକ ଶିଶୁର ଜୀବନ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଛି। ଜଣେ ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କ ଶ୍ୱାସନଳୀରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଦୁଇଟି ଚିନାବାଦାମ ମଞ୍ଜିକୁ ସଫଳତାର ସହ ନିଷ୍କାସନ

ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଉପରେ ବ୍ରିଜ୍‌, ସୀମାନ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବାର ମାଧ୍ୟମ ସାଜିବ

ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଉପରେ ବ୍ରିଜ୍‌, ସୀମାନ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବାର ମାଧ୍ୟମ ସାଜିବ

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଅଫିସ,୨୩।୧- ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ସେତୁ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଓ ପଡ଼ୋଶୀ ଛତିଶଗଡ଼ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବାର ମାଧ୍ୟମ ସାଜିବ। ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଜନସାଧାରଣ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ଏହି ସେତୁ ଦ୍ୱାରା ଲାଭବାନ ହେବେ। ବିଶେଷକରି ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଜିଲାର ଲଖନପୁର ବ୍ଲକ, ବେଲପାହାଡ଼ ପୌରପରିଷଦ ଓ ପଡ଼ୋଶୀ ଛତିଶଗଡ଼ର

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଆଇନଜୀବୀ ମୃତ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଆଇନଜୀବୀ ମୃତ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

କୋଲାବିରା,୨୩।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା କୋଲାବିରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯୁଗିଆଡିହି ଗ୍ରାମର ଆଇନଜୀବୀ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କର ରବିବାର ରାତିରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛିି। କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦୁଇଗୋଡ଼ ଟ୍ରକ୍‌ ଚକ ତଳେ ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ପ୍ରଚୁର ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇଥିଲା। ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସରେ ତାଙ୍କୁ ବୁର୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର ରାସ୍ତାରେ ହିଁ

କଦଳୀଡ଼ିହି ଗାଁକୁ ପ୍ରଥମଥର ଗଡ଼ିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ

କଦଳୀଡ଼ିହି ଗାଁକୁ ପ୍ରଥମଥର ଗଡ଼ିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ

ବାରକୋଟ,୨୨।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦେବଗଡ଼ ଜିଲା ବାରକୋଟ ବ୍ଲକ ହେଡକ୍ବାର୍ଟରରୁ ୪୮ କିମି ଓ ସରୁଆଳି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତରୁ ୧୮ କିମି ଦୂର ଅପହଞ୍ଚ ପାହାଡ଼ିଆ ଇଲାକାରେ ରହିଛି କଦଳୀଡ଼ିହି ଗାଁ। ଏହି ପାହାଡ଼ଘେରା ଗାଁରେ ମୋଟ ୨୯ ପରିବାରର ୧୭୫ ପାହାଡ଼ି ଭୂୟାଁ ଜନଜାତିର ଲୋକେ ବାସ କରନ୍ତି।

୨ ବାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ

ବିଶ୍ରା,୨୨।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ବିଶ୍ରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପ୍ରଧାନଟୋଲା ଚୌକଠାରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ଘଟିଛି।

ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ

ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବାଲୋକରେ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ

ସମ୍ବଲପୁର, ୨୧।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲା ଅଇଁଠାପାଲି ଥାନା ଫାଟକସ୍ଥିତ ମୁଥୁଟ୍‌ ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନୀରୁ ଡକାୟତି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ବିହାର ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁବୋଧ କାଣ୍ଡ ସିଂଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବିହାରରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ

ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୧।୧: ରାଉରକେଲା ରିଂ ରୋଡ଼ର ସ-ମିଲ ଛକରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରବିବାର ସାଧାରଣରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଘଟଣା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଓ ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍କ୍ରିୟତାକୁ ଦାୟୀକରି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି।